TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:10 Poď na rande [i] 09:05 Kobra 11 XII. 4/10 [i] 10:05 Krvavá stopa [i] 12:20 FARMA [i] 13:40 FARMA - DUEL [i] 15:30 Priatelia IX. 2/24 [i] 16:00 Dr. House III. 6/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Bez servítky - LELKEŠOVCI [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 FARMA [i] 21:45 MASTERCHEF [i] 22:55 Dva a pol chlapa IX. 10/24 - PREMIÉROVÁ SÉRIA [i] 23:15 Nočné Televízne noviny [i] 23:50 Dr. House III. 6/24 [i] 00:40 Eleventh Hour - nulová šanca 17/18 [i] 01:35 Hrozba z nebies [i] 03:10 Kobra 11 XII. 4/10 [i] 04:00 Bez servítky - LELKEŠOVCI [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Kráľ vinár: Nové intrigy 4/13 [i] 05:55 Planéta Zem zhora II.: Je potrebné uživiť 6 miliárd ľudí - 1.časť [i] 06:55 Správy STV [i] 07:35 Góly - body - sekundy [i] 07:50 Práca pre teba [i] 07:55 Duel [i] 08:30 5 proti 5 [i] 09:15 Galileo [i] 09:55 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania: Nedokonalé zločiny /11./ [i] 10:55 Sila lásky IV. 203/203 [i] 11:50 Práca pre teba [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:10 Žena na úteku 30 [i] 15:05 Doktorka Quinnová III.: Jablko sváru [i] 15:50 Práca pre teba [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky VI. 13 [i] 17:15 Galileo [i] 17:45 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Okno naproti [i] 21:55 Reportéri [i] 22:25 Hlavný podozrivý - newyorské prípady: Pod vodou 8/13 [i] 23:10 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania: Nedokonalé zločiny /11./ [i] 00:05 Doktorka Quinnová III.: Jablko sváru [i] 00:50 Okno naproti [i] 02:35 Hlavný podozrivý - newyorské prípady: Pod vodou 8/13 [i] 03:15 Správy STV [i] 04:00 Sila lásky IV. 203/203 [i] 04:45 Sila lásky VI. 13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Slniečko [i] 08:55 Stretnúť človeka: Gabo Zelenay [i] 09:05 Práca pre teba [i] 09:10 Dámsky klub "N" [i] 10:40 Prečo chudoba?: Animovaná história [i] 11:35 Fokus - rodina [i] 12:00 Tvárou v tvár [i] 12:30 Národnostné správy [i] 12:35 Živá panoráma [i] 13:00 ArtSpektrum [i] 13:05 Ve Skalici na rínečku [i] 13:45 Autosalón [i] 14:15 Odpískané [i] 14:50 Športové ozveny [i] 15:30 Magazín Ligy majstrov [i] 15:55 Národnostný magazín - mix: Ruský [i] 16:30 Fokus práca [i] 16:55 VAT: Výstavba lanoviek [i] 17:25 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Otázniky v doprave [i] 18:00 Život rýb: Koralové divadlo [i] 18:30 Večerníček: Máme Emu [i] 18:40 Eurovirtuál - Mária Kráľovičová [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 SLOVENSKO 2012 - ADVENT: No Name z Domu umenia v Košiciach [i] 21:00 Prečo chudoba?: Solárne mamy [i] 21:55 Správy a komentáre [i] 22:20 Góly - body - sekundy [i] 22:25 Papierový vojak [i] 00:20 ArtSpektrum [i] 00:25 Umenie 2012: Hudba [i] 00:50 On Air [i] 01:15 Udalosti ČT [i] 02:00 Práca pre teba [i] 02:05 Správy STV "N" [i] 02:49 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:50 Súdna sieň: Lump [i] 08:55 Súdna sieň: Šikana v práci [i] 10:00 Najkrajšie bývanie: II. 11 [i] 11:00 Áno, šéfe USA: V. 9 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:15 Česko Slovensko má talent [i] 15:55 Česko slovensko má talent [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Cirkus [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 Recept na bohatstvo [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: Koniec Mafie [i] 21:35 Dr. Dokonalý: Dvojičky 6 [i] 22:40 X-Men: Posledný vzdor [i] 01:00 Stav ohrozenia [i] 03:15 Mafstory: Prezidentský špeciál [i] 04:00 X-Men: Posledný vzdor [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:05 Moderné veštenie [i] 07:05 MacGyver 110 [i] 08:15 James Bond: Muž so zlatou zbraňou [i] 11:05 Pensacola: Zlaté krídla III. 3 [i] 12:05 M*A*S*H 241,242 [i] 13:20 Faktor strachu IV. 5 [i] 14:25 Ninja Factor II. 60 [i] 14:50 Simpsonovci X. 6 [i] 15:20 Griffinovci VII. 8 [i] 15:50 Kúzelníci z Waverly II. 29 [i] 16:20 Vytunuj mi fáro II. 21 [i] 16:55 Áno, šéfe USA V. 9 [i] 17:50 Profesionáli IV.: Kšefty s deťmi 7 [i] 18:50 Simpsonovci X. 6 [i] 19:20 Griffinovci VII. 8 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 14 [i] 21:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XII. 9 [i] 22:05 Biele goliere II.: - SK PREMIÉRA 1/16 [i] 23:10 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 14 [i] 00:10 Vytunuj mi fáro II. 21 [i] 00:40 Cribs 14 [i] 01:10 Kúzelníci z Waverly 18,19 [i] 02:10 Pensacola: Zlaté krídla III. 3 [i] 02:55 Faktor strachu IV. 5 [i] 03:35 Detektív Nash Bridges VI. 16,17 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Drzá Jordan 10/23 [i] 08:00 Advokáti VII. 17/22 [i] 09:00 JAG III. 14/24 [i] 10:00 Pán šelem III.: Spojenectví 16/22 [i] 11:00 Ten, kdo tě chrání: Věrnost firmě 10/22 [i] 12:00 Advokáti VII. 18/22 [i] 13:00 Drzá Jordan 10/23 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 2/24 [i] 15:00 JAG III. 14/24 [i] 16:00 Pán šelem III.: Proces 17/22 [i] 17:00 Ten, kdo tě chrání: Domov 11/22 [i] 18:00 Drzá Jordan 11/23 [i] 19:00 JAG III. 15/24 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 3/24 [i] 21:00 CSI: New York VIII. 18/18 [i] 22:00 Nabít a zabít [i] 00:15 Californication V.: A je to tu zas 7/12 [i] 00:55 Californication V.: Syrovost 8/12 [i] 01:35 CSI: New York VIII. 18/18 [i] 02:25 Námořní vyšetřovací služba IV. 3/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Dvojí přežití: Uvíznout v blátě [i] 06:00 Jak se to dělá: Biče/trouby na pizzu/vonné františky/modelové tryskáče [i] 06:25 Rození obchodníci: Porsche 928 - část 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: Porsche 928 - část 2 [i] 07:15 Americký chopper: Lawless Drag Bike – 2. část a motorka z dílny PJD – 4. část [i] 08:10 Špinavé práce: Zpracování masa na zakázku [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Až naprší a uschne [i] 09:55 Nutné k přežití 9 [i] 10:50 Jak to dělají? 11 [i] 11:15 Jak se to dělá 4 [i] 11:40 Mimořádné projekty: Amsterdamské futuristické plovoucí město [i] 12:35 Tuning: Escalade a Mercedes Smart [i] 13:30 Rození obchodníci: Porsche 928 - část 1 [i] 14:00 Rození obchodníci: Porsche 928 - část 2 [i] 14:25 Americký chopper: Motocykl pro padlé hrdiny, motorka pro Bling Star – 1. část [i] 15:20 Bořiči mýtů: Zaměřeno na Aljašku [i] 16:15 Špinavé práce: Opylovač datlových palem [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Už nejsme v Kansasu [i] 18:05 Nutné k přežití 10 [i] 19:00 Jak se to dělá: Brusné kotouče, kompost, žaluzie a mléko [i] 19:30 Jak se to dělá 8 [i] 20:00 Muž, žena a divočina: Nebezpečí na skotské vysočině [i] 21:00 Bear Grylls – den v životě Angličana [i] 22:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 2 [i] 23:00 Říční příšery: Tichý vrah [i] 00:00 Dřevorubci v močálech 13 [i] 00:55 Muž, žena a divočina: Nebezpečí na skotské vysočině [i] 01:50 Bear Grylls – den v životě Angličana [i] 02:50 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 2 [i] 03:50 Říční příšery: Tichý vrah [i] 04:45 Jak to dělají? 10 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 101 dalmatinů 49/52 [i] 09:30 Dva z onoho světa [i] 11:00 Proč bychom se nebavili, když nám [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:25 Televarieté [i] 16:00 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Uvolněte se, prosím [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Můžeme dál? [i] 18:50 StarDance V ...kolem dokola [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset 20:00 Zdivočelá země IV 13/13 [i] 21:00 Na cestě po Doněcké oblasti [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:10 Tělo jako důkaz: Tvrdé rány 13/13 [i] 22:50 Na stopě [i] 23:15 MI5 V 10/10 [i] 00:10 Objektiv [i] 00:40 Toulavá kamera [i] 01:10 Kalendárium [i] 01:25 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:50 AZ-kvíz [i] 02:15 Po stopách [i] 02:30 Stopy, fakta, tajemství [i] 03:00 Banánové rybičky [i] 03:20 Rekordy a kuriozity [i] 03:30 Kavárnička dříve narozených [i] 04:20 Jak jsem se zbláznil [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:30 Barvy v designu i architektuře [i] 05:50 Osobnost na Dvojce [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 09:30 Divočina bez hranic [i] 09:55 Kamera na cestách: Baleárské ostrovy [i] 10:50 Postřehy odjinud [i] 11:00 Ztracené adresy [i] 11:20 Náš venkov [i] 11:35 Křesťanský magazín [i] 12:00 Uchem jehly [i] 12:30 Příběhy Think Big, měníme život kolem nás 2/3 [i] 12:55 Maurice Béjart: Cesta kolem světa: Samba, step i rap? Moderní balet! 2/2 13:40 Československý filmový týdeník 1962 913/2379 [i] 13:55 Strážkyně ideálů [i] 14:20 Neznámí hrdinové [i] 14:45 Dejte nám křídla 1/5 [i] 15:40 Mýty a fakta historie: Bitva u Slavkova 1/2 [i] 16:30 Ushuaia 25/26 [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Phineas a Ferb III 30/35 [i] 19:25 Neuvěřitelné příběhy: Jedna pro zahřátí 15/47 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Dejte nám křídla 2/5 [i] 21:00 Letecké katastrofy V.: Zklamaný pilot [i] 21:45 Velikáni filmu: István Szabó [i] 00:10 Samson a Dalila [i] 01:45 ČT Live - Charlie Straight [i] 02:35 Na stojáka [i] 03:00 Q [i] 03:25 Babylon [i] 03:55 Sabotáž [i] 04:20 Pod pokličkou [i] 04:40 Napříč světem [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2290 [i] 09:55 Pohled z okna [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Gilmorova děvčata VII 18 [i] 13:35 Pohotovost Miami 10 [i] 14:30 Beze stopy IV: Jeden den v životě 8 [i] 15:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV: Smrtící jikry 15 [i] 16:30 Přátelé VII 5 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista II: Všude červená 20 [i] 18:25 Ulice 2291 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Gympl s (r)učením omezeným: Hozená rukavice 25 [i] 21:50 Dr. House VIII: Dvacet vicodinů 1 [i] 22:45 Noční Televizní noviny [i] 23:20 Tudorovci III 7 [i] 00:15 Big game 12 [i] 01:10 Novashopping 01:20 Plastická chirurgie s.r.o. VI 3 [i] 02:05 Sexy kočky v akci 3 [i] 02:30 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Policejní bažanti I: Pomáhat, nebo chránit 11 [i] 07:50 Kutil Tim VII: Povrchní přitažlivost 18 [i] 08:35 M*A*S*H 61 [i] 09:25 Prostřeno! [i] 10:15 Diagnóza vražda V: Boj o jídlo 23 [i] 11:15 Schimanski: Pokrevní bratři [i] 13:10 Castle na zabití III: Subkultura 4 [i] 14:05 Komisař Rex III: Vražda na jídelníčku 11 [i] 15:05 Walker, Texas Ranger III: Cesta do Black Bayou 2/2 8 [i] 16:05 Rosamunde Pilcher: Ve svitu ohně [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Cesty domů: Přijde? 158 [i] 21:35 Ano, šéfe! [i] 22:45 Partička [i] 23:25 Hurá do basy [i] 01:25 Myšlenky zločince II 6 [i] 02:20 Volejte Věštce [i] 04:05 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Čistá láska 156/170 [i] 06:00 Viktória 15/171 [i] 07:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 122/216 [i] 08:10 Ally McBealová IV. 10/23 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Správna Susan [i] 10:50 Druhý dych II. 40 [i] 11:55 Ľadové ostrie [i] 14:10 Ten, kto ťa chráni I. 16/22 [i] 15:05 Viktória 16/171 [i] 16:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 123/216 [i] 17:00 Keď budeš moja 224/238 [i] 18:00 V siedmom nebi V. 6/22 [i] 18:55 Dharma a Greg II. 21/24 [i] 19:25 Frasier [i] 20:15 Druhý dych II. 41 [i] 21:30 V Údolí divých ruží: Lásky sa nevzdám [i] 23:30 Ezel 137/142 [i] 00:35 Sex v meste VI. 3/20 [i] 01:05 Adela show [i] 01:45 Správna Susan [i] 02:10 Veštiareň [i] 03:10 Sex v meste VI. 3/20 [i] 03:35 Dharma a Greg II. 21/24 [i] 03:55 L.O.V.E. [i] 04:30 Adela show [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:30 The Doors - When You Are Strange [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Švihák ajťák [i] 13:50 Kde je Fred? [i] 15:55 Napiš si svou smrt [i] 17:40 I.Q.: Génius [i] 19:30 Z vězení do éteru [i] 21:35 Lovci bankovek [i] 23:15 Puls 2: Posmrtný život [i] 00:50 Zlá karma [i] 02:15 Bláznivý [i] 03:55 Kapitán Mike křižuje Ameriku [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Běžecké lyžování [i] 09:15 Běžecké lyžování [i] 10:00 Biatlon [i] 11:00 Skoky na lyžích [i] 12:00 Plavání [i] 13:00 Běžecké lyžování [i] 13:45 Běžecké lyžování [i] 14:30 Biatlon [i] 15:30 Skoky na lyžích [i] 16:30 Plavání [i] 17:30 Fotbal [i] 18:15 Běžecké lyžování [i] 19:00 Biatlon [i] 19:45 Skoky na lyžích [i] 20:45 Watts [i] 21:00 Wrestling [i] 21:05 Wrestling [i] 21:35 Wrestling [i] 21:45 Wrestling [i] 22:45 Fotbal [i] 23:30 Běžecké lyžování [i] 00:00 Biatlon [i] 00:45 Skoky na lyžích [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 McLeodovy dcery 8: Na dosah 6 [i] 06:20 Diagnóza vražda 6: Nikdy neříkej zemřít 18 [i] 07:20 Dobrá manželka 3: Další obětní beránek 14 [i] 08:20 Bratři a sestry 3: Marné naděje 21 [i] 09:20 Stále a navždy [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 6: Svatba 2.část 1 [i] 12:20 Diagnóza vražda 6: Dole mezi mrtvými 17 [i] 13:20 Můj přítel Monk 4: Pan Monk jde do kanceláře 4 [i] 14:20 Walker, Texas Ranger 6: Pátrání 2 [i] 15:20 Dobrá manželka 3: Živě z Damašku 15 [i] 16:20 Bratři a sestry 3: Julia 22 [i] 17:20 Interní záležitost [i] 19:20 Můj přítel Monk 4: Pan Monk se opíjí 5 [i] 20:20 Agentura Jasno 2: Americké duo 1 [i] 21:20 PREMIÉRA Havaj 5-0 2: Smrt v džungli 17 [i] 22:20 PREMIÉRA Havaj 5-0 2: Smrt diskdžokeje 18 [i] 23:20 Národ upírů [i] 01:20 Walker, Texas Ranger 6: Pátrání 2 [i] 02:20 Dobrá manželka 3: Živě z Damašku 15 [i] 03:20 Bratři a sestry 3: Julia 22 [i] 04:15 Diagnóza vražda 6: Nikdy neříkej zemřít 18