Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:10 Scooby Doo, kde si?! I. [i] 06:30 Spoveď mladej nevesty [i] 08:15 Spláchnutý [i] 09:55 Priatelia VIII. 24/24 [i] 10:20 Priatelia IX. 1/24 [i] 10:50 Klokan Jack [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:35 Lampáreň [i] 14:15 Stroskotanec [i] 17:05 Letuška 1. triedy [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 RED: Vo výslužbe a extrémne nebezpeční [i] 22:40 Vnútorný nepriateľ [i] 00:40 Blade 2 [i] 02:50 RED: Vo výslužbe a extrémne nebezpeční [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Slovensko v obrazoch [i] 05:25 Svet v obrazoch [i] 05:55 Autosalón [i] 06:20 Správy STV [i] 07:05 Góly - body - sekundy [i] 07:15 Jurošík: Jurošík a šibačka [i] 07:25 Garfield II.: Blues čierneho kocúra [i] 07:35 Včielka Maja [i] 08:05 Maškrtníček [i] 08:30 Góóól [i] 09:00 S Jakubom na rybách [i] 09:25 Dom plný zvieratiek: Upíry 26/26 [i] 09:55 Planéta Zem zhora II.: Je potrebné uživiť 6 miliárd ľudí - 1.časť [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:05 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Modrý muškát [i] 14:40 Film pre pamätníkov - Profil A.Lettricha: Vrah zo záhrobia [i] 16:20 Pošta pre teba [i] 17:30 Kráľ vinár: Nové intrigy 4/13 [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Puccini 1/2 [i] 21:50 Puccini 2/2 [i] 23:30 Góly - body - sekundy [i] 23:40 Odpískané [i] 00:20 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Modrý muškát [i] 01:50 Puccini 1/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Test magazín: Test magazín [i] 07:00 Rozvoj vidieka - Stavby a remeslá [i] 07:15 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 07:40 Farmárska revue [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:40 Kapura [i] 09:30 Slávnosť na sviatok Krista Kráľa [i] 11:35 Família: Família - Ostrov žien [i] 12:05 Krásna múdrosť [i] 13:25 Orientácie [i] 13:50 Slovo [i] 14:10 Folklórne slávnosti pod Poľanou: Návraty, pocta Jaroslavovi Ševčíkovi [i] 15:30 Anjeli strážni: Anjeli strážni Táni Pauhofovej [i] 16:00 Preteky F1: Veľká cena F1 - Brazília [i] 20:00 Prečo chudoba? 1/8 [i] 21:00 A3UM: Hore a dole [i] 21:25 Umenie 2012: Hudba [i] 21:55 Pozvánka do divadla: Tak sa na mňa prilepila [i] 23:15 Retro noviny [i] 23:30 Slovo [i] 23:40 Udalosti ČT [i] 00:25 Správy STV "N" [i] 01:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 Dobrodružstvo vo výšinách [i] 08:00 Zamilovaný Romeo [i] 10:00 Najlepšie torty 13 [i] 11:00 Bez syna neodídem 7 [i] 12:00 Deväť životov 7 [i] 12:55 Recept na bohatstvo [i] 14:15 Múmia sa vracia [i] 17:00 Top Star [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Česko Slovensko má talent [i] 23:00 Česko Slovensko má talent [i] 00:00 Múmia sa vracia [i] 02:50 Bez syna neodídem 7 [i] 03:35 "František je děvkař [i] 04:55 Top Star [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 05:45 Malý pitaval z veľkého mesta: Valutová príhoda 15 [i] 06:45 Moderné veštenie [i] 07:50 Červené ruže 11 [i] 08:55 Biele goliere 10 [i] 10:00 MacGyver 128,129 [i] 12:10 Knight Rider 57,58 [i] 14:25 X Factor USA 2012 [i] 16:25 X Factor USA 2012 [i] 17:35 James Bond: Muž so zlatou zbraňou [i] 20:20 Pirát 1,2/2 [i] 00:35 Vlak plný peňazí [i] 02:55 Pirát 1,2/2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Někdo to rád hloupé II. 1/40 [i] 08:00 Pán šelem: Smlouva s ďáblem 16/22 [i] 09:00 Andromeda V.: Cesta do nitra srdce, část 1. 21/22 [i] 10:00 Andromeda V.: Cesta do nitra srdce, část 2. 22/22 [i] 11:00 Pravěk útočí IV. 2/7 [i] 11:55 Advokáti VII. 1/22 [i] 12:50 Podfukáři IV. 6/6 [i] 13:55 Umíte tančit? VI. 3/32 [i] 14:55 Posel ztracených duší 16/22 [i] 15:50 Pláž Makaha 2/10 [i] 16:20 Sue Thomas: Agentka FBI 15/22 [i] 17:20 Sue Thomas: Agentka FBI 16/22 [i] 18:20 JAG II. 5/15 [i] 19:20 Na lodi II. 6/17 [i] 21:00 Starsky & Hutch [i] 23:00 CSI: New York VIII. 17/18 [i] 00:00 Posel ztracených duší 16/22 [i] 00:55 Starsky & Hutch [i] 02:45 JAG II. 5/15 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Králové aukcí: Dinosauří výkaly/starodávná dýmka ve tvaru hlavy [i] 05:35 Králové aukcí: Nádherný prsten a rodeo [i] 06:00 Jak se to dělá: Volanty/palivové vedení/jablečné koláče/radiátory [i] 06:25 Jak to dělají? 13 [i] 06:50 Jak to dělají?: Vrtulník/ Lluxusní jachty/ Basebalový stadion [i] 07:15 Motory Detroitu: Auto na dálkové ovládání [i] 08:10 Bořiči mýtů: Vybírání popelnic [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 6 [i] 09:30 Zničeno ve vteřině 7 [i] 09:55 Mimořádné projekty: Obrovská hydroelektrárna Deriner v Turecku [i] 10:50 Američtí dřevorubci: Zlatá stezka se uzavírá [i] 11:40 Špinavé práce: Chovatel tažných psů [i] 12:35 Králové aukcí: Horkovzdušný balón/kel mamuta srstnatého [i] 13:05 Králové aukcí: Samurajský meč/lodní kufr [i] 13:30 Hledači pokladů na aukcích: Pozor, pozor [i] 14:00 Hledači pokladů na aukcích: Zvířecí instinkt [i] 14:25 Obchodníci 2 [i] 15:20 Lety po divoké Aljašce: Nebezpečí slunečních erupcí [i] 16:15 Sledování Discovery mi zachránilo život [i] 17:10 Nutné k přežití: Sibiř - část 2 [i] 18:05 Dvojí přežití: Ošetření rány [i] 19:00 Jak se to dělá: Bubny konga, pokovování a knoflíky [i] 19:30 Jak se to dělá 7 [i] 20:00 Cesta kolem světa 80 způsoby 2 [i] 21:00 Zvědavost: Výsledky nové Kinseyho zprávy [i] 22:00 Jak jsme vynalezli svět 3 [i] 23:00 Nebezpečné rybaření 8 [i] 00:00 Téměř jsem to nepřežil: Srážka ve vulkánu [i] 00:55 Cesta kolem světa 80 způsoby 2 [i] 01:50 Zvědavost: Výsledky nové Kinseyho zprávy [i] 02:50 Jak jsme vynalezli svět 3 [i] 03:50 Jak se to dělá: Klenoty z vřesu/instantní film/řepný cukr/elektrické sporťáky [i] 04:15 Nutné k přežití: Sibiř - část 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:30 Tancuj, tancuj 19/26 [i] 06:40 Babar: Domov je domov 8/26 [i] 07:05 Záhady starověkého Říma: Rhodský kolos 15/20 [i] 07:35 Studio Kamarád [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Dynastie Nováků: Mejdan 8/13 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Malvína [i] 14:00 Nezbedná pohádka podle předlohy Josefa Lady . Hrají: L. Pešek, J. [i] 14:45 Cizí lidé [i] 15:50 Případy detektiva Murdocha IV: Krvežíznivost 11/13 [i] 16:35 Jestřábí věž [i] 18:00 Příběhy slavných [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Sportka 20:00 Setkání s hvězdou: Jana Hlaváčová [i] 21:15 168 hodin [i] 21:45 Strážce duší [i] 22:40 Losování Sportky a Šance 22:45 Komisař Moulin [i] 00:25 13. komnata Elišky Haškové Coolidge [i] 00:50 Na cestě po Oaxace [i] 01:20 Auto Moto Styl [i] 01:45 Tak neváhej a toč! [i] 02:10 Černá hodinka - Dva bratři z [i] 02:25 Kaleidoskop [i] 02:50 Inventura Písniček pod rentgenem [i] 03:30 Víc než případ [i] 04:40 Veliká stavba [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Cesty víry: Než zhasne světlo [i] 06:00 Ushuaia: Francouzský dokumentární cyklus 24/26 [i] 06:25 Barvy života [i] 07:20 Domov ve středu Evropy: Mladá, atraktivní a cílevědomá 8/13 [i] 07:30 Kultura.cz [i] 08:00 Panorama [i] 08:30 Osobnost na Dvojce [i] 08:35 Československý filmový týdeník 1962 913/2379 [i] 08:50 Hledání ztraceného času: Jak se co dělá 7 [i] 09:10 Dejte nám křídla 1/5 [i] 10:05 Německé pobřeží: Severní moře 1/2 [i] 11:00 Ochránce [i] 11:25 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 11:35 Nedej se [i] 11:55 Chcete mě? ZJ - [i] 12:10 Nevada Smith [i] 14:15 Příběhy pro Natálku [i] 14:30 Sváteční slovo doktora Jaroslava Maxe Kašparů [i] 14:35 Křesťanský magazín [i] 15:00 Uchem jehly [i] 15:25 Cesty víry: Jura z Valach [i] 15:55 Ilja Hurník, listování životem... [i] 16:50 Neznámí hrdinové [i] 17:20 Království divočiny: Vodní ptáci na Sahaře [i] 17:45 Byl jednou jeden... vesmír: U Kromaňonců 5/26 [i] 18:15 Bert a Ernie 4/26 [i] 18:20 Ošklivé káčátko a já: Krysík musí do školy 5/26 [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Červený trpaslík: Nanarchie 44/52 [i] 19:30 Moje rodina V: To neznáte Jacka 2/14 [i] 20:05 Sbohem Československo 7/12 [i] 21:05 Černá zmije II: Pivo 5/6 [i] 21:35 Na plovárně s Istvánem Szabó [i] 22:00 Pilíře země 3/8 [i] 22:55 Dallaský atentát [i] 00:30 Prostřihy 2/2 [i] 01:50 Folklorní magazín [i] 02:20 Sbohem slunce [i] 03:10 Teleapatyka [i] 03:20 Diagnóza [i] 03:40 Přijďte k nám na večeři [i] 04:20 Před líšeňskó kovárnó [i] 04:55 Domácí úkoly Maxe Wittmanna [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:50 Pepek námořník [i] 06:10 Sylvester a Tweety IV: Kanárek, co nevěří kocourovi, a kocour s věčnou chutí na kanárka. 13 [i] 06:25 Spiderman 9 [i] 06:50 Monsuno 10 [i] 07:20 Tučňáci z Madagaskaru II 24 [i] 07:50 Flash Gordon 20 [i] 08:45 Mr. Bean: Udělej si sám, pane Beane [i] 09:20 Šerifové z Texasu 6 [i] 10:15 Jeden z nich je vrah [i] 12:15 Život jde dál [i] 14:35 Mezi námi děvčaty [i] 16:30 Velká cena Brazílie [i] 18:55 Televizní noviny: Splněná přání [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 2012 [i] 23:35 Střepiny [i] 00:05 Vlk [i] 02:35 Novashopping 02:40 Mladý Van Helsing 3 [i] 03:25 Příliš hlučná samota [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:10 Ninjago: Kamenná armáda 20 [i] 07:40 Mickeyho klubík I: Donald a stonek fazole 6 [i] 08:10 Tajemství 2. světové války: Létali v čínských službách 18 [i] 09:20 Prima SVĚT [i] 09:55 Zločiny v zahradách II: Italský ničema 7 [i] 11:00 Partie [i] 11:55 Receptář prima nápadů [i] 12:55 Nedělní receptář extra 13:20 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT - DRUHÉ SEMIFINÁLE [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru XI: Výstřel nad ránem [i] 18:00 Když vaří táta [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT - VELKÉ FINÁLE! [i] 22:45 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT - KDO SE STANE VÍTĚZEM? [i] 00:05 Z pekla [i] 02:20 Volejte Věštce [i] 04:05 Tajemství 2. světové války: Létali v čínských službách 18 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Láska nepozná hranice 2/2 [i] 07:20 Máša 57-58/60 [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Columbo zasahuje 18/20 [i] 12:10 Sabrina - mladá čarodejnica II. 9-11/26 [i] 13:40 Gossip Girl III. 17/22 [i] 14:50 THE VOICE 2012 [i] 17:50 Inga Lindströmová: Po stopách lásky [i] 20:00 Ľadové ostrie [i] 22:05 Oko za oko [i] 00:05 TALENTMANIA - Superfinále [i] 03:35 Smiechoty [i] 04:00 Bzzz!!! [i] 04:25 SEDEM s r.o. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Bláznivej sejf [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Doctor Strange [i] 13:30 Melodie mého srdce [i] 15:35 Letec [i] 18:25 Naboso [i] 20:25 Kapitán Mike křižuje Ameriku [i] 22:15 Bláznivý [i] 00:05 Krvavá hostina 3: Šťastný konec [i] 01:30 Zběsilý útěk [i] 03:35 Milenci [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 09:15 Severská kombinace [i] 10:30 Běžecké lyžování [i] 11:30 Severská kombinace [i] 12:30 Běžecké lyžování [i] 13:30 Skoky na lyžích [i] 15:30 Biatlon [i] 17:00 Plavání [i] 18:00 Alpské lyžování [i] 19:00 Alpské lyžování [i] 20:15 Skoky na lyžích [i] 20:45 Alpské lyžování [i] 21:40 Alpské lyžování [i] 21:45 Jezdectví [i] 22:00 Krasobruslení [i] 00:00 Biatlon [i] 01:00 Skoky na lyžích [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 McLeodovy dcery 8: Stůj při mně 5 [i] 06:00 Pro mě není bratr [i] 08:00 Odcizená identita [i] 10:00 Agentura Jasno 1: Zataženo s možností vraždy 12 [i] 11:00 Agentura Jasno 1: Připravit, pozor, vražda 13 [i] 12:00 Agentura Jasno 1: Poker? Mmm, a předkrm nebude?! 14 [i] 13:00 Agentura Jasno 1: Duch Šílené Sherry 15 [i] 14:00 Můj přítel Monk 3: Pan Monk a malý chlapec 16 [i] 15:00 Můj přítel Monk 4: Pan Monk a druhý detektiv 1 [i] 16:00 Můj přítel Monk 4: Pan Monk jde opět domů 2 [i] 17:00 Můj přítel Monk 4: Pan Monk zůstává ležet 3 [i] 18:00 Můj přítel Monk 4: Pan Monk jde do kanceláře 4 [i] 19:00 Rookie Blue 3: S chladnou hlavou 10 [i] 20:00 Havaj 5-0 2: Prominenti 16 [i] 21:00 PREMIÉRA Spravedlnost v krvi 2: Pochůzkář 11 [i] 22:00 Milionový lékař 2: Komu se nelení, tomu se zelení 13 [i] 23:00 Rookie Blue 3: S chladnou hlavou 10 [i] 00:00 Hra pro jednoho [i] 02:00 Národ upírů [i] 04:00 Rookie Blue 3: S chladnou hlavou 10 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Arktidou s Brucem Parry 2 [i] 06:00 Vražedných šedesát 24 [i] 06:35 Vražedných šedesát 25 [i] 07:15 Sám v divočině 3 [i] 08:15 Ledová patrola 3 [i] 09:25 Jamieho škola snů 1 [i] 10:25 Jamieho škola snů 2 [i] 11:25 Sběrači III. 15 [i] 12:25 Utajený šéf 3 [i] 13:25 Jezera na střeše světa 5 [i] 14:30 Planeta lidí 7 [i] 15:35 Planeta lidí 8 [i] 16:40 Arktidou s Brucem Parry 3 [i] 17:45 Na chalupě - Já se svou zeleninou: Cena 6 [i] 18:50 Zvláštní jedlíci III. 1 [i] 20:00 Nejpřísnější rodiče světa IV.: Západní mys, Jižní Afrika 2 [i] 21:10 Sport očima vědy II. 13 [i] 22:15 Raději se bojte 4 [i] 23:15 Louis Theroux: Místo pro pedofily [i] 00:30 Planeta lidí 7 [i] 01:35 Planeta lidí 8 [i] 02:40 Ledová patrola 3 [i] 03:50 Strach ze tmy 2 [i] 04:45 Mravenci vědí všechno 2 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Evita [i] 08:10 Filmy a filmové hvězdy IV. 47 [i] 08:35 Monte Carlo [i] 10:25 Pouť [i] 12:35 Krásný chlapec [i] 14:15 Tvůj snoubenec, můj milenec [i] 16:05 Válečný kůň [i] 18:30 Terapie 21 [i] 19:00 Terapie 22 [i] 19:30 Před kamerou IX. 48 [i] 20:00 Zrození Planety opic [i] 21:45 Obřad [i] 23:35 Impérium - Mafie v Atlantic City III. 7 [i] 00:35 Tamara Drewe [i] 02:25 Možná [i] 04:15 Krev pelikána [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Prezidentské volby [i] 07:55 Opravdové country 2: Talent [i] 09:45 Moje krásná učitelka [i] 11:25 Kouzlo domova [i] 13:15 Půlnoc v Paříži [i] 14:50 Holka s prknem [i] 16:25 X-Men: První třída [i] 18:35 Ondine [i] 20:15 Smrt v Šanghaji [i] 22:00 True Blood - Pravá krev V. 8 [i] 22:55 Zelená zóna [i] 00:45 Sanctum [i] 02:30 Táta šampión [i] 04:05 Hanna [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:35 SOS živočišné říše 15 [i] 06:00 Hovořte se zvířaty 16 [i] 06:25 Seznámení se se psy: Anglický mastif, čínský chocholatý pes, italský chrtík, border kolie, lhasa apso [i] 07:15 Lovec krokodýlů: Cesta do rudé pouště [i] 08:10 Michaela vyráží za zvířaty 16 [i] 09:05 Dick a Dom v divočině 16 [i] 09:30 Rasa - všechno o ní: Buldok [i] 10:00 Jeff Corwin na cestách: Obranné strategie [i] 10:25 Nefalšovaná přírodní podívaná 4 [i] 10:55 Divoká Francie: Ve slunečním žáru [i] 11:50 Královny savany: Umění být královnou