Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:55 Zachráňte Willyho [i] 08:05 Spoveď mladej nevesty [i] 10:00 Priatelia VIII. 23/24 [i] 10:30 MASTERCHEF [i] 13:05 Spider-Man 2 [i] 15:45 Klokan Jack [i] 17:35 Partička [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 FARMA - DUEL [i] 22:20 Partička [i] 23:05 Teror na plese [i] 00:55 Než sa diabol dozvie, že si mŕtvy [i] 03:00 Teror na plese [i] 04:20 Smotánka [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Sila lásky VI. 12 [i] 06:25 Reportéri [i] 06:50 Správy STV [i] 07:35 Jurošík: Jurošík a Mikuláš [i] 07:45 Včielka Maja [i] 08:10 Garfield II.: Garfield je mimo [i] 08:20 Fidlibumove rozprávky [i] 08:50 Superchyty [i] 09:25 Hádaj, kto nás pozval [i] 09:50 Dom plný zvieratiek: Horský diabol 25/26 [i] 10:25 Výprava nádeje [i] 11:20 Legendy popu: Helena Vondráčková [i] 13:15 Autosalón [i] 13:45 On Air [i] 14:10 Rossella 6/7 [i] 15:55 Česť a pomsta [i] 17:25 Postav dom, zasaď strom [i] 17:55 Taxík [i] 18:25 Nebíčko v papuľke [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Pošta pre teba [i] 21:15 Sladkých šestnásť [i] 22:50 Góly - body - sekundy [i] 23:00 Slepá dôvera [i] 00:40 On Air [i] 01:00 Sladkých šestnásť [i] 02:35 Slepá dôvera [i] 04:05 Správy STV [i] 04:50 Poklady.sk: Penový hliník - mladšie vynálezy [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Regionálny denník [i] 07:25 Komentáre [i] 07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:40 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 09:05 Záchrana pandy [i] 09:55 Občan za dverami [i] 10:25 Cesta [i] 10:50 Senior klub [i] 11:20 Energetika [i] 11:35 Separé [i] 12:05 5 minút po dvanástej: Úchyláci [i] 13:05 Mama to vie najlepšie [i] 13:35 A3UM: Škatule [i] 14:05 Ján Greššo jubiluje: Dve duše [i] 15:10 Kapura [i] 15:55 Farmárska revue [i] 16:15 Rozvoj vidieka - Stavby a remeslá [i] 16:30 Test magazín: Test magazín [i] 16:40 Na stope zločinu: V službách zákona 7 [i] 18:00 Na ceste II.: Na ceste po Orknejách [i] 18:28 Ovce.sk [i] 18:30 Večerníček: Máme Emu [i] 18:40 Táraninky: Sladkosti [i] 18:50 Košice - Európske hlavné mesto kultúry [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Národnostné správy [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Nora Baráthová [i] 20:00 Stavba roka 2012 [i] 21:15 Celuloid country: Osamelí bežci [i] 21:45 Anjeli strážni: Anjeli strážni Táni Pauhofovej [i] 22:20 Klauni [i] 23:50 Retro noviny [i] 00:05 Československý filmový týždenník [i] 00:25 Profesor Želibský [i] 01:00 Udalosti ČT [i] 01:45 Správy STV "N" [i] 02:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 06:50 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 07:20 Timon a Pumbaa [i] 07:50 Gumkáči [i] 08:15 Ninjago [i] 08:45 Beyblade Metal Fusion [i] 09:15 Bakugan [i] 09:40 Česko Slovensko má talent [i] 11:50 Panelák: Všetko je inak [i] 12:55 Dom snov IV. 18 [i] 13:55 Kde bolo, tam bolo 9,10 [i] 15:50 Česko Slovensko má talent [i] 18:00 Najlepšie torty 13 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Bournovo ultimátum [i] 23:00 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 00:35 Denná hliadka [i] 03:10 KRIMI 03:35 NOVINY TV JOJ 03:55 Bournovo ultimátum [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Črepiny PLUS [i] 05:45 Malý pitaval z veľkého mesta: Exoti 12 [i] 06:45 Moderné veštenie [i] 07:50 Červené ruže 10 [i] 08:55 Črepiny PLUS [i] 10:00 Bachelor - Čakanie na lásku - NOVÁ SÉRIA 1/11 [i] 11:55 Najväčšie hity Karla Gotta [i] 15:30 Malý pitaval z veľkého mesta: Kasár, Narkomani 13,14 [i] 18:10 Vtip za stovku 15 [i] 19:05 Áno, šéfe! [i] 20:20 X Factor USA 2012 [i] 22:20 X Factor USA 2012 [i] 23:25 Pravá blondínka [i] 01:35 Bachelor - Čakanie na lásku - NOVÁ SÉRIA 1/11 [i] 03:05 16 blokov [i] 04:45 Detektív Nash Bridges VI. 15 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Někdo to rád hloupé 22/22 [i] 08:00 Pán šelem: Chameleon 15/22 [i] 09:00 Andromeda V.: A ještě jednoho dne navíc, část 1. 19/22 [i] 10:00 Andromeda V.: A ještě jednoho dne navíc, část 2. 20/22 [i] 11:00 Pravěk útočí IV. 1/7 [i] 12:00 Advokáti VI. 23/23 [i] 12:55 Podfukáři IV. 5/6 [i] 14:00 Umíte tančit? VI. 2/32 [i] 15:00 Posel ztracených duší 15/22 [i] 16:00 Sue Thomas: Agentka FBI 13/22 [i] 17:00 Sue Thomas: Agentka FBI 14/22 [i] 18:00 JAG II. 4/15 [i] 19:05 Síly temna [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 21/24 [i] 21:55 Elementary 2/4 [i] 22:55 NCIS V. 10/19 [i] 23:55 NCIS V. 11/19 [i] 00:55 Elementary 2/4 [i] 01:55 Síly temna [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Auto pro vojáka [i] 06:00 Jak se to dělá: Závodní brusle/syntetická pryž/kakaové boby/čokoláda [i] 06:25 Jízda: Přidat plyn [i] 07:15 Pátá rychlost 3 [i] 07:45 Pátá rychlost 4 [i] 08:10 Megastavitelé: Brána do Benátek [i] 09:05 Impozantní lodě: G. O. Sars [i] 09:55 Impozantní letadla: Orbis [i] 10:50 Impozantní letadla: Martin Mars [i] 11:40 Impozantní letadla: Hercules LC-130 Skibird [i] 12:35 Impozantní letadla: Antonov 124 [i] 13:30 Mimořádné projekty: Tunel - úsek prasklin [i] 14:25 Divy světa stvořené člověkem – Čína: Starověký Peking [i] 15:20 Megastavitelé: Úchvatný fotbalový stadion v Riu [i] 16:15 Jak se to dělá: Gramofonové talíře/parní motory/vybavení hřišť/teflonové hrnce [i] 16:45 Jak se to dělá: Buřinky/solární ohřívače vody/sladké housky/elektrostatické reproduktory [i] 17:10 Laboratoř pro chlapy Jamese Maye 3 [i] 18:05 Extrémní stroje 8 [i] 19:00 Jak se to dělá: Vysoce přesné řezací nástroje, barevné sklo, návěsy [i] 19:30 Jak se to dělá 6 [i] 20:00 Hledači pokladů na aukcích: Gangsterova whisky [i] 20:30 Hledači pokladů na aukcích: Doma na střelnici [i] 21:00 Králové aukcí: Dinosauří výkaly/starodávná dýmka ve tvaru hlavy [i] 21:30 Králové aukcí: Báseň Jima Morrisona [i] 22:00 Obchodníci 4 [i] 23:00 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 4 [i] 00:00 Naprosté nezbytnosti Beara Gryllse [i] 00:55 Králové aukcí: Dinosauří výkaly/starodávná dýmka ve tvaru hlavy [i] 01:25 Obchodníci 4 [i] 02:20 Opravdový podvod 4 [i] 02:50 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 4 [i] 03:50 Jak se to dělá: Biče/trouby na pizzu/vonné františky/modelové tryskáče [i] 04:15 Hledači pokladů na aukcích: Gangsterova whisky [i] 04:40 Hledači pokladů na aukcích: Doma na střelnici [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:35 Startování za tepla [i] 06:00 Finley požární autíčko 20/39 [i] 06:20 Kostičky [i] 06:30 Pátrání světlušky Lucie [i] 06:45 Divoký hřebec [i] 08:10 Jednou budem dál [i] 09:55 Zprávičky [i] 10:10 StarDance V ...kolem dokola [i] 10:15 Svět ČT [i] 10:35 Vzpomínka na Adventní koncerty 2011 [i] 10:55 My všichni školou povinní: Zvonění na časy 13/13 [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hoby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Jak se Matěj učil čarodějem [i] 13:50 O Terezce a paní Madam [i] 14:35 Dva z onoho světa [i] 16:05 Úsměvy Vladimíra Brabce [i] 16:45 Hercule Poirot [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Euromiliony 20:00 StarDance V ...když hvězdy tančí [i] 21:45 Česká hlava 2012 [i] 22:55 Losování Euromiliony 23:00 Reservation Road [i] 00:40 Zpátky se Sobotou [i] 01:35 Malá farma: Pole, políčko [i] 01:55 Bydlení je hra [i] 02:25 Sváteční slovo teologa Bedřicha Jeteliny [i] 02:30 Kaleidoskop [i] 02:55 Škola hrou [i] 03:45 Koeficient užitečného muže [i] 04:35 Kousek štěstí na 14 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Atomy krásy [i] 05:30 Divočina bez hranic [i] 06:00 Muž, který voní jako čerstvě upečený chleba [i] 06:20 Třistatřicettři [i] 07:15 Náš venkov [i] 07:30 Kultura.cz [i] 08:00 Panorama [i] 08:30 Osobnost na Dvojce [i] 08:35 Folklorní magazín [i] 09:00 Putování za písničkou s Jožkou Šmukařem po krajích [i] 09:30 Žraločí noc [i] 10:20 Letadlová loď Enterprise: Šedý přízrak 6/10 [i] 11:15 Divadlo žije! [i] 11:40 Babylon [i] 12:10 Pouta [i] 13:40 Hranice bez hranic: Broumovsko 11/16 [i] 14:10 Architektura 43/45 [i] 14:40 Ztracené adresy [i] 15:00 Příběhy Think Big, měníme život kolem nás 3/3 [i] 15:30 Divočina bez hranic [i] 16:00 Kamera na cestách: Baleárské ostrovy [i] 16:55 Zázračná planeta: Divoké srdce: Afriky 1/3 [i] 17:45 Bronzová koruna [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Medúza [i] 19:30 Moje rodina V: Mumie se vrací 1/14 [i] 20:00 Mýty a fakta historie: Bitva u Slavkova 1/2 [i] 20:55 Hry patriotů [i] 22:00 Pár správných chlapů [i] 00:10 Červený trpaslík: Nanarchie 44/52 [i] 00:40 La Vida Loca [i] 02:10 Jak se žije dvojníkům podle Pavla [i] 02:25 Sbohem Československo: Jak nás viděl svět 6/12 [i] 03:25 Chcete je? ZJ - [i] 03:30 Zpráva o poselství Josefa [i] 04:05 Přijďte k nám na večeři [i] 04:55 Vinárna U královny Elišky [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Přátelé VII 4 [i] 05:30 Novashopping 06:10 Pepek námořník [i] 06:25 Co nového Scooby-Doo? III 14 [i] 06:45 Monsuno 9 [i] 07:15 Tučňáci z Madagaskaru II 23 [i] 07:45 Čarodějka Tara 26 [i] 08:10 Superkočky 6 [i] 09:10 Srdce k pronajmutí [i] 11:00 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Přednosta stanice [i] 14:10 Princezna husopaska [i] 15:25 Dožeň, co se dá! [i] 17:30 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:40 Babicovy dobroty: Maso pokaždé jinak [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Český slavík Mattoni 2012 [i] 22:50 Poslední skaut [i] 01:00 Zmeškaný hovor [i] 02:30 Novashopping 02:35 Huff II 9 [i] 03:30 Volejte Novu [i] 04:20 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Ninjago: V nesprávný čas na nesprávném místě 19 [i] 07:25 Mickeyho klubík I: Plutův míček 5 [i] 07:55 Hračkování [i] 08:30 Autosalon [i] 09:45 Columbo: Sladká, leč smrtící [i] 11:25 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT - PRVNÍ SEMIFINÁLE [i] 13:50 Dvanáct do tuctu 2 [i] 15:50 Vraždy v Midsomeru XI: Krvavá svatba [i] 18:00 Reportéři na vaší straně [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Náhradníci [i] 22:15 Rychlí a zběsilí [i] 00:30 Od soumraku do úsvitu [i] 02:30 Volejte Věštce [i] 04:15 Když vaří táta [i] 04:55 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Láska nepozná hranice 1/2 [i] 07:00 Úbohá Nasťa 59-60/80 [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 Columbo zasahuje 17/20 [i] 11:50 Sabrina - mladá čarodejnica II. 7-8/26 [i] 12:45 Gossip Girl III. 16/22 [i] 13:55 Pravá láska [i] 15:50 Vtáky v tŕní I. 1-2/10 [i] 18:00 Rosamunde Pilcherová: Kde sa začala láska [i] 20:00 Inga Lindströmová: Po stopách lásky [i] 21:55 Rosamunde Pilcherová: Nebo nad Cornwallom [i] 00:00 Zaslepený pomstou: Rodina v ohrození [i] 02:00 Astronautova žena [i] 03:40 Smiechoty [i] 04:05 Bzzz!!! [i] 04:30 SEDEM s r.o. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Velmi ženatý Malcolm [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Iron Man [i] 13:35 Ostrov ztracených duší [i] 15:30 Krajina střelců [i] 17:55 Napiš si svou smrt [i] 19:40 Dorian Grey [i] 21:40 Zběsilý útěk [i] 23:50 Pekelná jízda [i] 01:15 Film o filmu: Czech Made Man [i] 01:45 Mlha [i] 03:45 Bitva o Hill 60 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 09:15 Severská kombinace [i] 10:30 Běžecké lyžování [i] 11:30 Saně [i] 12:00 Severská kombinace [i] 12:45 Běžecké lyžování [i] 13:45 Saně [i] 14:30 Skoky na lyžích [i] 14:45 Skoky na lyžích [i] 16:45 Plavání [i] 18:00 Alpské lyžování [i] 19:15 Alpské lyžování [i] 20:40 Alpské lyžování [i] 20:45 Alpské lyžování [i] 21:00 Alpské lyžování [i] 22:15 Skoky na lyžích [i] 23:30 Jezdectví [i] 23:45 Jezdectví [i] 01:00 Běžecké lyžování [i] 01:45 Watts [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 McLeodovy dcery 8: Není úniku 4 [i] 06:00 Útěk za spravedlností [i] 08:00 Dvojnásobná vražda [i] 10:00 Diagnóza vražda 6: Vražda, můj doprovod 14 [i] 11:00 Diagnóza vražda 6: Vražda v celou 15 [i] 12:00 Diagnóza vražda 6: Zachraň mě 16 [i] 13:00 Diagnóza vražda 6: Dole mezi mrtvými 17 [i] 14:00 Diagnóza vražda 6: Nikdy neříkej zemřít 18 [i] 15:00 Útěk za spravedlností [i] 17:00 Policajt ze školky [i] 19:00 Milionový lékař 2: Komu se nelení, tomu se zelení 13 [i] 20:00 Havaj 5-0 2: Touha po pomstě 15 [i] 21:00 PREMIÉRA FILM Hra pro jednoho [i] 23:00 Spravedlnost v krvi 2: Práskač 10 [i] 00:00 Národ upírů [i] 02:00 Panika na Rock Island [i] 04:00 Milionový lékař 2: Komu se nelení, tomu se zelení 13 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Krásný jedlý svět 1 [i] 06:00 Mizející Antarktida [i] 07:00 Podzemí měst 8 [i] 07:55 Zmizelé světy 10 [i] 08:55 THE INVISIBLE BIRD PHOTOGRAPHER: Tři v podnájmu 2 [i] 09:35 Vražedných šedesát 24 [i] 10:10 Vražedných šedesát 25 [i] 10:45 Sám v divočině 3 [i] 11:45 Vášnivý jedlík 3 [i] 12:15 Vášnivý jedlík 4 [i] 12:45 Utajený šéf 2 [i] 13:40 Válka v reklamě 2 [i] 14:40 Planeta lidí 5 [i] 15:45 Planeta lidí 6 [i] 16:50 Arktidou s Brucem Parry 2 [i] 18:00 Na chalupě - Já se svou zeleninou: Síla 5 [i] 19:00 Zvláštní jedlíci II. 9 [i] 20:15 Nejpřísnější rodiče světa IV.: Buenos Aires, Argentina 1 [i] 21:25 Sport očima vědy II. 12 [i] 22:30 Předvoj 3 [i] 23:05 Předvoj 4 [i] 23:40 Největší loupeže Británie 2 [i] 00:40 Forenzní faktor 15 [i] 01:40 Marihuana: Historie 1 [i] 02:35 Marihuana: Historie 2 [i] 03:20 Laos 1 [i] 03:55 Laos 2 [i] 04:25 Budapešť nadivoko [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Každý druhý týden (a půlka prázdnin) [i] 07:40 Záchrana pelikána č. 895 [i] 08:20 Twilight sága: Rozbřesk - 1. část [i] 10:15 Surfařka [i] 12:05 Terapie 16 [i] 12:35 Terapie 17 [i] 13:00 Terapie 18 [i] 13:25 Terapie 19 [i] 13:50 Terapie 20 [i] 14:25 Deník malého poseroutky 2 [i] 16:05 Zkus mě rozesmát [i] 18:00 Voda pro slony [i] 20:00 Kamarád taky rád [i] 21:50 Vendeta