TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:15 POĎ NA RANDE - NOVÁ SHOW [i] 09:10 Kobra 11 XII. 3/10 [i] 10:10 Mama, smiem spať s netvorom? [i] 12:10 HORÚCA KRV [i] 13:20 Mentalista III. 14/24 [i] 14:20 FARMA [i] 15:30 Priatelia VIII. 22/24 [i] 16:00 Dr. House III. 5/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 POĎ NA RANDE - NOVÁ SHOW [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 FARMA [i] 21:45 MASTERCHEF [i] 22:55 AKČNÝ PIATOK: Spider-Man 2 [i] 01:25 AKČNÝ PIATOK: Blade 2 [i] 03:20 Kobra 11 XII. 3/10 [i] 04:05 POĎ NA RANDE - NOVÁ SHOW [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Dámsky klub "N" [i] 06:30 Správy STV [i] 07:15 Góly - body - sekundy [i] 07:25 Práca pre teba [i] 07:40 Vojna kuchárov [i] 08:05 Duel [i] 08:40 5 proti 5 [i] 09:25 Galileo [i] 10:00 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania: Nedokonalé zločiny /10./ [i] 11:00 Sila lásky IV. 202/203 [i] 11:50 Práca pre teba [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Nebíčko v papuľke [i] 14:10 Žena na úteku 29 [i] 15:00 Doktorka Quinnová III.: Na dobytčom chodníku II. [i] 15:50 Práca pre teba [i] 15:55 Práca pre teba - žrebovanie [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky VI. 12 [i] 17:15 Galileo [i] 17:50 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Legendy popu: Helena Vondráčková [i] 22:05 V očiach vraha [i] 23:45 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania: Nedokonalé zločiny /10./ [i] 00:55 Doktorka Quinnová III.: Na dobytčom chodníku II. [i] 01:35 Slovensko v obrazoch [i] 01:55 Svet v obrazoch [i] 02:25 V očiach vraha [i] 04:05 Správy STV [i] 04:45 Sila lásky IV. 202/203 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Regionálny denník [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Maškrtníček [i] 09:00 Práca pre teba [i] 09:05 Dámsky klub "N" [i] 10:40 Príroda zblízka: Netopiere v ohrození [i] 11:05 Fokus právo [i] 11:35 Rómsky magazín [i] 12:05 Správy - Hírek [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:45 ArtSpektrum [i] 12:50 Šláger na šláger [i] 13:05 Prípad Sikorski - Churchillova zrada Poľska [i] 13:55 Kvarteto [i] 14:25 Senior klub [i] 14:50 Orientácie [i] 15:20 Európska liga - zostrihy [i] 15:55 Tvárou v tvár [i] 16:30 Fokus - rodina [i] 16:55 Mama to vie najlepšie [i] 17:20 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Otázniky v doprave [i] 17:58 Práca pre teba - žrebovanie [i] 18:00 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 18:30 Večerníček: Máme Emu [i] 18:45 Diskriminácia sa ma (do)týka: Diskriminácia kvôli veku [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Daniela Kapráľová [i] 20:00 Záchrana pandy [i] 20:55 Família: Família - Ostrov žien [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Práca pre teba [i] 22:00 Kino na Dvojke: Muž, ktorý zastrelil Libertyho Valancea [i] 00:00 BJD - zostrihy: BJD Grażyna Auguścik & Bester Quartet (Poľsko) [i] 00:50 Udalosti ČT [i] 01:40 Správy STV "N" [i] 02:20 ArtSpektrum [i] 02:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 Črepiny [i] 05:45 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI 07:45 Súdna sieň: Frajerka za motorku [i] 08:45 Panelák: Investície [i] 09:55 Najkrajšie bývanie II. 10 [i] 11:00 Áno, šéfe USA V. 8 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:55 Súdna sieň: To dieťa zomiera [i] 14:00 Panelák: Investície [i] 15:00 Najkrajšie bývanie II. 10 [i] 16:00 Kosti VII. 8 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Šikana v práci [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 Recept na bohatstvo [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: Všetko je inak [i] 21:30 Kde bolo, tam bolo 9,10 [i] 23:30 Dom snov IV. 18 [i] 00:30 Vyklepaný Gary [i] 02:35 Vražda v mojom dome [i] 04:05 KRIMI 04:30 NOVINY TV JOJ 04:55 Bartok úžasný [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 MacGyver 108 [i] 06:05 Moderné veštenie [i] 07:05 MacGyver 109 [i] 08:05 Červené ruže 9 [i] 09:10 SLOVENSKO NAŽIVO [i] 11:00 Pensacola: Zlaté krídla III. 2 [i] 12:00 POD POVRCHOM 31 [i] 13:20 Faktor strachu IV. 4 [i] 14:20 Ninja Factor II. 59 [i] 14:50 Simpsonovci X. 5 [i] 15:20 Griffinovci VII. 7 [i] 15:50 Kúzelníci z Waverly II. 28 [i] 16:20 Vytunuj mi fáro II. 20 [i] 17:00 Áno, šéfe USA V. 8 [i] 17:55 Profesionáli IV.: Šéf je teplý 6 [i] 18:50 Simpsonovci X. 5 [i] 19:20 Griffinovci VII. 7 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 Vtip za stovku 15 [i] 21:05 Najväčšie hity Karla Gotta [i] 00:35 Malý pitaval z veľkého mesta: Kuchárka 9 [i] 01:55 Pensacola: Zlaté krídla III. 2 [i] 02:35 Malý pitaval z veľkého mesta: Majiteľ autoservisu 10 [i] 03:35 Detektív Nash Bridges VI. 14 [i] 04:15 Malý pitaval z veľkého mesta: Autorka detektívnych poviedok 11 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Drzá Jordan 9/23 [i] 08:00 Advokáti VII. 16/22 [i] 08:55 JAG III. 13/24 [i] 10:00 Pán šelem III.: Sestry 15/22 [i] 11:00 Ten, kdo tě chrání: Komiks 9/22 [i] 12:00 Advokáti VII. 17/22 [i] 13:00 Drzá Jordan 9/23 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 1/24 [i] 15:00 JAG III. 13/24 [i] 16:00 Pán šelem III.: Spojenectví 16/22 [i] 17:00 Ten, kdo tě chrání: Věrnost firmě 10/22 [i] 18:00 Drzá Jordan 10/23 [i] 19:00 JAG III. 14/24 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 2/24 [i] 21:00 Vítejte v džungli [i] 23:05 True Blood - Pravá krev III.: Zlá krev 1/12 [i] 00:10 Cena za lidskost 2/13 [i] 01:05 Vítejte v džungli [i] 03:00 True Blood - Pravá krev III.: Zlá krev 1/12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Camaro vysokoškolačky [i] 06:00 Jak se to dělá: Sladké trubičky/dřevěné pelety/prsteny pro maturanty [i] 06:25 Rození obchodníci: Mercedes Cosworth - část 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: Mercedes Cosworth - část 2 [i] 07:15 Americký chopper: Lawless Drag Bike – 1. část, motorka z dílny PJD – 3. část [i] 08:10 Špinavé práce: Hodnocení koní [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: False Pass [i] 09:55 Nutné k přežití: Tým 2 [i] 10:50 Jak to dělají? 10 [i] 11:15 Jak se to dělá 3 [i] 11:40 Mimořádné projekty: Jak zachránit Austrálii před suchem [i] 12:35 Pátá rychlost 7 [i] 13:05 Pátá rychlost 8 [i] 13:30 Rození obchodníci: Mercedes Cosworth - část 1 [i] 14:00 Rození obchodníci: Mercedes Cosworth - část 2 [i] 14:25 Americký chopper: Lawless Drag Bike – 2. část a motorka z dílny PJD – 4. část [i] 15:20 Bořiči mýtů: MacGyverovy mýty [i] 16:15 Špinavé práce: Zpracování masa na zakázku [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Až naprší a uschne [i] 18:05 Nutné k přežití 9 [i] 19:00 Jak se to dělá: Plastové formy, automatické olejové filtry, kartotéky a foukané sklo [i] 19:30 Jak se to dělá 5 [i] 20:00 Penn a Teller lžou: Monstrózní náklaďáky versus suchý zip [i] 21:00 Zvědavost: Vymývání mozků [i] 22:00 Jak jsme vynalezli svět 2 [i] 23:00 Zvědavost: Existuje paralelní vesmír? [i] 00:00 Nic osobního: Krvavá pouta [i] 00:55 Penn a Teller lžou: Monstrózní náklaďáky versus suchý zip [i] 01:50 Zvědavost: Vymývání mozků [i] 02:50 Jak jsme vynalezli svět 2 [i] 03:50 Zvědavost: Existuje paralelní vesmír? [i] 04:45 Jak to dělají? 9 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Sever a Jih II 1/12 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 101 dalmatinů 48/52 [i] 09:30 Dynastie Nováků: Ztracené dítě 7/13 [i] 10:25 Příběhy slavných [i] 11:20 Reportéři ČT [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 StarDance V ...kolem dokola [i] 14:05 Banánové rybičky [i] 14:30 Televarieté [i] 16:05 Bydlení je hra [i] 16:30 AZ-kvíz Speciál [i] 17:00 Malá farma: Pole, políčko [i] 17:25 Besipky: Povinná výbava [i] 17:30 Černé ovce [i] 17:55 Počasí v Evropě [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Můžeme dál? [i] 18:50 StarDance V ...kolem dokola [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset 20:00 Vyprávěj 12/16 [i] 20:55 13. komnata Elišky Haškové Coolidge [i] 21:25 Všechnopárty [i] 22:05 Zpátky se Sobotou [i] 23:00 Kriminálka Paříž: Smrtící světlo 30/62 [i] 23:50 Město žen II: Opičí láska 15/22 [i] 00:15 Co nám dělá dokonalá těla? 32,33/39 [i] 01:00 MI5 V 9/10 [i] 01:50 AZ-kvíz Speciál [i] 02:20 Sama doma [i] 03:50 Banánové rybičky [i] 04:15 Kaleidoskop [i] 04:40 Bolkoviny [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Václav Dvořák [i] 05:25 Jak se žije ošetřovatelům v ZOO podle Věry Chytilové [i] 05:40 Chcete mě? ZJ - [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Přidej se [i] 09:10 Nedej se [i] 09:30 Maurice Béjart: Cesta kolem světa: Samba, step i rap? Moderní balet! 2/2 10:10 Příběhy předmětů [i] 10:40 Společný výslech: Jiří Stránský a [i] 11:20 Barvy života [i] 12:15 Chcete mě? ZJ - [i] 12:30 Na plovárně s Alexem Washburnem [i] 12:55 Jak se žije dvojníkům podle Pavla [i] 13:10 Království divočiny: Alkouni japonští [i] 13:35 Bitva o Gallipoli - tajemství v hlubinách [i] 14:35 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:20 Letecké katastrofy V.: Zmizelý důkaz [i] 16:05 City Folk 2012 - Amsterdam [i] 16:30 Příběhy Think Big, měníme život kolem nás 3/3 [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Phineas a Ferb III 29/35 [i] 19:25 Neuvěřitelné příběhy: Ani den na pláži 14/47 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Divoké srdce: Afriky 1/3 [i] 20:55 Vesmír: Vnější planety 11/31 [i] 21:40 Velikáni filmu: Krzysztof Kieślowski [i] 23:20 ČT Live - Charlie Straight [i] 00:05 Q [i] 00:30 Na stojáka [i] 01:00 Medúza [i] 01:35 Přežít! [i] 02:20 Maja Plisecká [i] 03:20 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 03:45 Postřehy odjinud [i] 03:50 Tykve, dýně aneb Víme, co jíme? [i] 04:10 Tajemství duhové kuličky [i] 04:35 Pálava [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Přátelé VII 3 [i] 05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2289 [i] 09:55 Jesse Stone: Radikální změna [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:40 Gilmorova děvčata VII 17 [i] 13:35 Pohotovost Miami 9 [i] 14:35 Beze stopy IV: Nevinní 7 [i] 15:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV: Sex klub 14 [i] 16:30 Přátelé VII 4 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista II: Krvavé peníze 19 [i] 18:25 Ulice 2290 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 MasterChef 13 [i] 22:25 Smrtící zbraň [i] 00:30 Neuvěřitelný život rockera Coxe [i] 02:25 Novashopping 02:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV: Sex klub 14 [i] 03:15 Áčko: Bez dobrodružství mě to nebaví [i] 04:10 Huff II 8 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:50 Policejní bažanti I: Uprchlík 10 [i] 07:45 Kutil Tim VII: Tim Othello Taylor 17 [i] 08:30 M*A*S*H 60 [i] 09:20 Prostřeno! [i] 10:10 Diagnóza vražda V: Hlava, nebo orel 22 [i] 11:10 Schimanski: Eskadra [i] 13:05 Komisař Rex III: Anděl se čtyřmi tlapkami 10 [i] 15:05 Walker, Texas Ranger III: Cesta do Black Bayou 1/2 7 [i] 16:05 Rosamunde Pilcher: Růže z Kerrymoru [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Rosamunde Pilcher: Odstíny lásky: Smíření [i] 22:05 Show Jana Krause [i] 23:05 Cesty k úspěchu [i] 23:15 Zakázané ovoce [i] 01:35 Blesk [i] 03:35 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Čistá láska 155/170 [i] 06:00 Viktória 14/171 [i] 07:05 La Tormenta: Pokušenie lásky 121/216 [i] 08:15 Ally McBealová IV. 9/23 [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Správna Susan [i] 10:30 Druhý dych II. 39 [i] 11:35 Larina voľba 105 [i] 12:35 Ezel 136/142 [i] 13:55 Ten, kto ťa chráni I. 15/22 [i] 14:50 Viktória 15/171 [i] 15:50 La Tormenta: Pokušenie lásky 122/216 [i] 16:50 Keď budeš moja 223/238 [i] 17:50 V siedmom nebi V. 5/22 [i] 18:45 Dharma a Greg II. 20/24 [i] 19:15 Frasier [i] 19:50 Smotánka [i] 20:15 Druhý dych II. 40 [i] 21:30 Hurikán [i] 22:40 Pravá láska [i] 00:35 Dokonalý pár [i] 02:25 Frasier [i] 02:45 Dharma a Greg II. 20/24 [i] 03:05 Adela show [i] 03:40 L.O.V.E. [i] 04:15 SEDEM s r.o. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Orbit [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Bláznivej sejf [i] 13:45 Ten kluk [i] 15:45 Surikaty [i] 17:15 Švihák ajťák [i] 19:05 Kde je Fred? [i] 21:05 První sníh [i] 22:55 Mlha [i] 01:00 Zlá karma [i] 02:25 První sníh [i] 04:10 Samec [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Plavání [i] 09:00 Watts [i] 10:00 Skoky na lyžích [i] 11:00 Plavání [i] 11:45 Skoky na lyžích [i] 13:00 Watts [i] 14:00 Plavání [i] 15:00 Watts [i] 15:30 Skoky na lyžích [i] 16:15 Skoky na lyžích [i] 18:15 Plavání [i] 19:45 Dřevorubecké sporty [i] 20:15 Dřevorubecké sporty [i] 20:45 Bowling [i] 21:45 Silové sporty [i] 22:45 Jezdectví [i] 23:00 Business Class [i] 23:05 Skoky na lyžích [i] 00:05 Motorsport [i] 00:20 Plavání [i]