TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:10 POĎ NA RANDE - NOVÁ SHOW [i] 09:05 Kobra 11 XII. 2/10 [i] 10:05 Vražda na Tienistom vrchu [i] 12:05 V tieni zločinu II. 9-10/22 [i] 14:00 Mentalista III. 13/24 [i] 15:00 Priatelia VIII. 20-21/24 [i] 16:00 Dr. House III. 4/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 POĎ NA RANDE - NOVÁ SHOW [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 FARMA [i] 21:40 HORÚCA KRV [i] 23:00 Nočné Televízne noviny [i] 23:25 Dr. House III. 4/24 [i] 00:20 Mentalista III. 13/24 [i] 01:20 Eleventh Hour - nulová šanca 16/18 [i] 02:05 V tieni zločinu II. 9/22 [i] 02:50 Kobra 11 XII. 2/10 [i] 03:35 POĎ NA RANDE - NOVÁ SHOW [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Dámsky klub "N" [i] 06:35 Správy STV [i] 07:20 Góly - body - sekundy [i] 07:30 Práca pre teba [i] 07:40 Vojna kuchárov [i] 08:10 Duel [i] 08:40 5 proti 5 [i] 09:30 Galileo [i] 10:00 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania: Nedokonalé zločiny /9./ [i] 11:00 Sila lásky IV. 201/203 [i] 11:50 Práca pre teba [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Radosť zo života: Zora Kolínska [i] 14:05 Žena na úteku 28 [i] 15:00 Doktorka Quinnová III.: Na dobytčom chodníku I. [i] 15:50 Práca pre teba [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky VI. 11 [i] 17:15 Galileo [i] 17:45 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Rossella 6/7 [i] 21:45 Prežiť!: Priepasť smrti [i] 22:35 Tonyho pomsta 5/8 [i] 23:25 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania: Nedokonalé zločiny /9./ [i] 00:25 Doktorka Quinnová III.: Na dobytčom chodníku I. [i] 01:10 Reportéri [i] 01:35 Prežiť!: Priepasť smrti [i] 02:25 Tonyho pomsta 5/8 [i] 03:15 Poklady.sk: Zabudnuté Oždianske lýceum [i] 03:30 Sila lásky IV. 201/203 [i] 04:20 Sila lásky VI. 11 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Krajina Haliganda 3/4 [i] 09:05 Práca pre teba [i] 09:10 Dámsky klub "N" [i] 10:40 Prežili sme GULAG [i] 11:25 Fokus - peniaze [i] 12:00 Maďarský magazín [i] 12:25 Správy - Hírek [i] 12:35 Živá panoráma [i] 13:00 ArtSpektrum [i] 13:05 Ej, keď si zanôtime [i] 13:30 Generácia na prelome [i] 14:25 Polícia [i] 14:35 Profesionál [i] 14:50 Občan za dverami [i] 15:30 Televízny klub nepočujúcich [i] 15:55 Rómsky magazín [i] 16:30 Fokus právo [i] 16:55 Práca pre teba [i] 17:00 Kvarteto [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Otázniky v doprave [i] 18:00 Príroda zblízka: Netopiere v ohrození [i] 18:30 Večerníček: Máme Emu [i] 18:40 Rozvoj vidieka - Stavby a remeslá [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Prípad Sikorski - Churchillova zrada Poľska [i] 20:45 Futbal - Európska liga [i] 23:00 Spektrum vedy: CA technológie - viacosé obrábanie [i] 23:25 Práca pre teba [i] 23:30 Udalosti ČT [i] 00:15 Správy STV "N" [i] 01:00 ArtSpektrum [i] 01:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 12 [i] 05:45 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI 07:45 Súdna sieň: Chodník pravdy [i] 08:45 Panelák: Pán žehličiek [i] 09:55 Najkrajšie bývanie II. 9 [i] 11:00 Áno, šéfe USA V. 7 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:55 Súdna sieň: Neposedný syn [i] 14:00 Panelák: Pán žehličiek [i] 15:00 Najkrajšie bývanie II. 9 [i] 16:00 Kosti VII.: - NOVÉ ČASTI 7 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: To dieťa zomiera [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 Recept na bohatstvo [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: Na divokom západe [i] 21:30 POD POVRCHOM 31 [i] 22:45 Najprísnejší rodičia na svete 6 [i] 23:45 Haló [i] 00:30 Webmaster [i] 01:40 Mafstory: „Vánoce jak sa patrí“ [i] 02:45 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 13 [i] 03:30 POD POVRCHOM 31 [i] 04:20 NOVINY TV JOJ 04:40 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Exclusiv - Noviny úspešných s Brunom [i] 06:05 Moderné veštenie [i] 07:05 MacGyver 107 [i] 08:05 Červené ruže 8 [i] 09:10 Agent III. 13,14 [i] 11:00 Pensacola: Zlaté krídla III. 1/22 [i] 12:00 M*A*S*H 239,240 [i] 13:20 Najprísnejší rodičia na svete 6 [i] 14:20 Ninja Factor II. 58 [i] 14:50 Simpsonovci X. 4 [i] 15:20 Griffinovci VII. 6 [i] 15:50 Kúzelníci z Waverly II. 27 [i] 16:20 Vytunuj mi fáro II. 19 [i] 17:00 Áno, šéfe USA V. 7 [i] 17:55 Profesionáli IV.: Krčma u fízlú 5 [i] 18:50 Simpsonovci X. 4 [i] 19:20 Griffinovci VII. 6 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 13 [i] 21:05 Áno, šéfe! [i] 22:20 SLOVENSKO NAŽIVO [i] 00:30 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 13 [i] 01:30 Cribs 13 [i] 01:55 Kúzelníci z Waverly I. 17 [i] 02:20 Pensacola: Zlaté krídla III. 1/22 [i] 03:00 Detektív Nash Bridges VI. 12,13 [i] 04:25 Červené ruže 8 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Drzá Jordan 8/23 [i] 08:00 Advokáti VII. 15/22 [i] 09:00 JAG III. 12/24 [i] 10:00 Pán šelem III.: Rozhodování 14/22 [i] 11:00 Ten, kdo tě chrání: Srdce 8/22 [i] 12:00 Advokáti VII. 16/22 [i] 13:00 Drzá Jordan 8/23 [i] 14:00 Dr. House VI. 22/22 [i] 15:00 JAG III. 12/24 [i] 16:00 Pán šelem III.: Sestry 15/22 [i] 17:00 Ten, kdo tě chrání: Komiks 9/22 [i] 18:00 Drzá Jordan 9/23 [i] 19:00 JAG III. 13/24 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 1/24 [i] 21:00 NCIS V. 10/19 [i] 22:00 NCIS V. 11/19 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 2/24 [i] 00:00 Strážce pořádku III. 7/13 [i] 00:55 NCIS V. 10/19 [i] 01:50 NCIS V. 11/19 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba LA III. 2/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Pickup z roku 1952 [i] 06:00 Jak se to dělá: Skládací kajaky/pinaty/popelářské vozy/brzdové destičky [i] 06:25 Rození obchodníci: Mazda MX5 - část 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: Mazda MX5 - část 2 [i] 07:15 Americký chopper: Motorka z dílny PJD – 2. část, motorka pro Geico – 1. část a motorka pro FBI [i] 08:10 Špinavé práce: Hmyzí detektiv [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Arktická výprava [i] 09:55 Nutné k přežití: Fanoušci versus divočina [i] 10:50 Jak to dělají? 9 [i] 11:15 Jak se to dělá 2 [i] 11:40 Mimořádné projekty: Mimořádná přeměna Ázerbájdžánu [i] 12:35 Jízda: Projetí [i] 13:30 Rození obchodníci: Mazda MX5 - část 1 [i] 14:00 Rození obchodníci: Mazda MX5 - část 2 [i] 14:25 Americký chopper: Lawless Drag Bike – 1. část, motorka z dílny PJD – 3. část [i] 15:20 Bořiči mýtů: Speciál s diváky - část 2 [i] 16:15 Špinavé práce: Hodnocení koní [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: False Pass [i] 18:05 Nutné k přežití: Tým 2 [i] 19:00 Jak se to dělá: Čerstvě řezané květiny, lepicí páska, tofu a loterijní losy [i] 19:30 Jak se to dělá 4 [i] 20:00 Extrémní rybářský úkol Robsona Greena 3 [i] 21:00 Říční příšery: Útok v Mongolsku [i] 22:00 Vteřiny od kolize: Arktický ledoborec [i] 23:00 Jak přežít neštěstí: Hurikán [i] 00:00 Kdo uspěje?: Škola lehké pěchoty [i] 00:55 Extrémní rybářský úkol Robsona Greena 3 [i] 01:50 Říční příšery: Útok v Mongolsku [i] 02:50 Vteřiny od kolize: Arktický ledoborec [i] 03:50 Jak přežít neštěstí: Hurikán [i] 04:45 Jak to dělají? 8 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 101 dalmatinů 47/52 [i] 09:25 Sever a Jih II 1/12 [i] 10:20 Všechnopárty [i] 11:05 Pošta pro tebe [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 StarDance V ...kolem dokola [i] 14:05 Banánové rybičky [i] 14:30 Televarieté [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 16:55 Tak neváhej a toč! [i] 17:20 Auto Moto Styl [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Můžeme dál? [i] 18:50 StarDance V ...kolem dokola [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset 20:00 Nejlepší Bakaláři [i] 21:00 Okno do hřbitova [i] 21:30 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:15 Tísňová linka [i] 22:45 Podfukáři VIII 4/6 [i] 23:40 Hádův faktor: Stopa vražedného viru vede do 2/2 [i] 01:05 Stopy, fakta, tajemství [i] 01:35 AZ-kvíz [i] 02:00 Zajímavosti z regionů Brno [i] 02:25 Zajímavosti z regionů Ostrava [i] 02:55 Bydlení je hra [i] 03:20 Banánové rybičky [i] 03:45 Černá hodinka - O baronu [i] 04:00 Kaleidoskop [i] 04:25 Bolkoviny [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Géniové, blázni, pábitelé [i] 05:15 Bratři a sestry [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Motýlek - skutečné příběhy [i] 09:55 Zázračné studánky: Kolem Krvomlýna do pekla [i] 10:15 Svět ticha [i] 11:40 Putování za vínem: Austrálie - Tasmánie a západní Austrálie [i] 12:05 Praha, město věží: Věže Karlova náměstí a okolí 12/16 [i] 12:25 Putování za písničkou s Jožkou Šmukařem po krajích [i] 12:55 Divočina bez hranic [i] 13:20 O vědě a vědcích [i] 13:45 Chcete je? ZJ - [i] 13:50 Cesty víry: Než zhasne světlo [i] 14:20 Ta naše povaha česká [i] 14:45 Markýz de Bois Doré 5/5 [i] 16:05 Teleapatyka [i] 16:15 Diagnóza [i] 16:30 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Phineas a Ferb III 28/35 [i] 19:25 Neuvěřitelné příběhy: Paní na hlídání 13/47 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Žraločí noc [i] 21:00 Konjunkturální portrét aneb Tři životy Vlasty Chramostové [i] 21:35 Proměny přítelkyně Evy [i] 22:00 Řím 12/12 [i] 22:45 Třistatřicettři [i] 23:40 Zvláštní jednotka: Osudy se prolínají 7/8 [i] 00:30 Pološero - Anorexie [i] 00:55 Queen: These Are Days Of Our Live: Před jednadvaceti lety zemřel 1/2 [i] 01:55 Moje rodina [i] 02:25 Evropa dnes [i] 02:50 Uchem jehly [i] 03:15 Mlýn na konci cesty [i] 04:00 Bonsaje od A do Z [i] 04:30 Historická Jihlava [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Přátelé VII 2 [i] 05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2288 [i] 09:55 Zavěste, prosím [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:40 Gilmorova děvčata VII 16 [i] 13:35 Pohotovost Miami 8 [i] 14:35 Beze stopy IV: Černá vdova 6 [i] 15:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV: Těžká práce 13 [i] 16:30 Přátelé VII 3 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista II: Rudá voda 18 [i] 18:25 Ulice 2289 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Hodnost paroháč 376 [i] 21:50 Kriminálka Miami IX: Poslední souboj 13 [i] 22:50 Noční Televizní noviny [i] 23:20 Demolition Man [i] 01:40 Novashopping 01:50 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV: Těžká práce 13 [i] 02:35 Na vlastní oči: aneb Co byste jinak nikdy neviděli. [i] 03:15 Střepiny [i] 04:00 Huff II 7 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Policejní bažanti I: Holka roku 9 [i] 07:50 Kutil Tim VII: Zelená je tráva 16 [i] 08:35 M*A*S*H 59 [i] 09:25 Prostřeno! [i] 10:15 Diagnóza vražda V: Především neškodit 21 [i] 11:15 Schimanski: Případ Schimanski [i] 13:10 Castle na zabití III: Lovci pokladů 3 [i] 14:05 Komisař Rex III: Proč zemřel Romeo 9 [i] 15:05 Walker, Texas Ranger III: Duhový válečník 6 [i] 16:05 Rosamunde Pilcher: Zbloudilá srdce [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 VIP PROSTŘENO! [i] 21:40 Obchoďák: Z deště pod okap 24 [i] 22:55 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně II: Dítě jako důkaz 2 [i] 23:55 Sběratelé kostí V: Rocker v pračce 19 [i] 00:50 Zákon a pořádek: Los Angeles: Runyon kaňon 21 [i] 01:40 Reportéři na vaší straně [i] 02:20 Volejte Věštce [i] 04:05 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Čistá láska 154/170 [i] 06:00 Viktória 13/171 [i] 07:05 La Tormenta: Pokušenie lásky 120/216 [i] 08:10 Ally McBealová IV. 8/23 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Správna Susan [i] 10:50 Frasier [i] 11:45 Larina voľba 104 [i] 12:45 Ezel 135/142 [i] 14:00 Ten, kto ťa chráni I. 14/22 [i] 14:55 Viktória 14/171 [i] 15:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 121/216 [i] 16:55 Keď budeš moja 222/238 [i] 18:00 V siedmom nebi V. 4/22 [i] 18:55 Dharma a Greg II. 19/24 [i] 19:25 Frasier [i] 20:15 Druhý dych II. 39 [i] 21:30 Hurikán [i] 22:30 Larina voľba 105 [i] 23:35 Ezel 136/142 [i] 00:40 Sex v meste VI. 2/20 [i] 01:15 Adela show [i] 01:50 Frasier [i] 02:10 Veštiareň [i] 03:10 Sex v meste VI. 2/20 [i] 03:40 Dharma a Greg II. 19/24 [i] 04:00 L.O.V.E. [i] 04:35 Adela show [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:05 Létající třída [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Můj život idiota [i] 13:45 Nomád [i] 15:45 Zákon přitažlivosti [i] 17:20 Bláznivej sejf [i] 19:00 Ten kluk [i] 20:55 Samec [i] 22:40 Bitva o Hill 60