TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:25 BEZ SERVÍTKY S MARKIZÁKMI [i] 09:25 Kobra 11 XI. 10/10 [i] 10:25 Za život mojej dcéry [i] 12:20 FARMA [i] 13:40 FARMA - DUEL [i] 15:30 Priatelia VIII. 17/24 [i] 16:00 Dr. House III. 1/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 POĎ NA RANDE - NOVÁ SHOW [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 FARMA [i] 21:45 MASTERCHEF [i] 22:55 Dva a pol chlapa IX. 9/24 - PREMIÉROVÁ SÉRIA [i] 23:15 Nočné Televízne noviny [i] 23:40 Dr. House III. 1/24 [i] 00:35 Občanský průkaz [i] 03:10 Kobra 11 XI. 10/10 [i] 03:55 POĎ NA RANDE - NOVÁ SHOW [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Ushuaia - expedície do prírody VII.: Dobrodružstvá v Mozambickom prielive. 2. časť [i] 05:50 Dámsky klub "N" [i] 07:15 Správy STV [i] 07:55 Práca pre teba [i] 08:10 Duel [i] 08:40 5 proti 5 [i] 09:25 Galileo [i] 09:55 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania: Nedokonalé zločiny /6./ [i] 10:55 Sila lásky IV. 198/203 [i] 11:50 Práca pre teba [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:15 Žena na úteku 25 [i] 15:00 Doktorka Quinnová III.: Otcovia a synovia [i] 15:50 Práca pre teba [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky VI. 8 [i] 17:15 Galileo [i] 17:45 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Láska sa nevyhráva [i] 21:35 Reportéri [i] 22:05 Hlavný podozrivý - newyorské prípady: Dieťa na stredu 7/13 [i] 22:50 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania: Nedokonalé zločiny /6./ [i] 23:45 Doktorka Quinnová III.: Otcovia a synovia [i] 00:30 Láska sa nevyhráva [i] 01:55 Hlavný podozrivý - newyorské prípady: Dieťa na stredu 7/13 [i] 02:40 Správy STV [i] 03:20 Príbehy Bratislavského vodovodu [i] 03:40 Sila lásky IV. 198/203 [i] 04:25 Sila lásky VI. 8 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Slniečko [i] 09:00 Práca pre teba [i] 09:05 Dámsky klub "N" [i] 10:35 Deti vypovedajú [i] 11:05 Fokus - rodina [i] 11:35 Tvárou v tvár [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:45 Cesty za folklórom: Krivany [i] 13:05 Učiteľ na neplatenej dovolenke [i] 13:45 Autosalón [i] 14:15 Odpískané [i] 14:50 Športové ozveny [i] 15:20 Magazín Ligy majstrov [i] 15:55 Národnostný dokument: Ipeľské mosty [i] 16:30 Fokus - práca [i] 16:55 VAT [i] 17:20 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Otázniky v doprave [i] 18:00 Život rýb: Ryby a láska [i] 18:30 Večerníček: Čo rozprávala teta Srna [i] 18:40 Eurovirtuál - Anton Gajdoš, Elvíra Chadimová [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:55 Medicína: Medicína - 200. transplantácia srdca [i] 20:55 Jeden deň: Jeden deň - Zima na horách [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Práca pre teba [i] 22:00 12.08 Na východ od Bukurešti [i] 23:30 Umenie 2012: Vizuálne umenie [i] 23:55 Udalosti ČT [i] 00:40 Správy STV "N" [i] 01:25 ArtSpektrum [i] 01:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:50 Súdna sieň: 10 eur na deň [i] 08:55 Súdna sieň: Robí zo mňa blázna [i] 09:55 Najkrajšie bývanie II. 6 [i] 11:00 Áno, šéfe USA V. 4 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 Múmia [i] 15:20 Simpsonovci FILM [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Zabijak bez vôdzky [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 Recept na bohatstvo [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: Kolja [i] 21:35 Dr. Dokonalý: Znamienko krásy 5 [i] 22:40 Luxusná spoločníčka [i] 00:30 Operácia Zlomený šíp [i] 02:50 Mafstory: Rumunský kráľ [i] 03:30 Črepiny [i] 04:10 Luxusná spoločníčka [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Biele goliere 9 [i] 06:10 Moderné veštenie [i] 07:10 MacGyver 101 [i] 08:20 James Bond: Žiť a nechať zomrieť [i] 11:00 Pensacola: Zlaté krídla II. 20 [i] 12:00 M*A*S*H 235,236 [i] 13:20 Faktor strachu IV. 2 [i] 14:20 Ninja Factor II. 55 [i] 14:50 Simpsonovci X. 1/23 [i] 15:20 Griffinovci VII. 3 [i] 15:50 Kúzelníci z Waverly II. 24 [i] 16:20 Vytunuj mi fáro II. 16 [i] 17:00 Áno, šéfe USA V. 4 [i] 17:55 Profesionáli IV.: Košický zlatý poklad 2 [i] 18:50 Simpsonovci X. 1/23 [i] 19:20 Griffinovci VII. 3 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 10 [i] 21:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XII. 7 [i] 22:05 Biele goliere 15/15 [i] 23:00 Dexter V. 12/12 [i] 00:05 Vytunuj mi fáro II. 16 [i] 00:35 Cribs 10 [i] 01:05 Kúzelníci z Waverly I. 13,14 [i] 02:05 Pensacola: Zlaté krídla II. 20 [i] 03:00 Detektív Nash Bridges VI. 6,7 [i] 04:25 Dexter V. 12/12 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Drzá Jordan 5/23 [i] 08:00 Advokáti VII. 12/22 [i] 08:55 JAG III. 9/24 [i] 10:00 Pán šelem III.: Bod zvratu 11/22 [i] 11:00 Ten, kdo tě chrání: Muži a chlapci 5/22 [i] 12:00 Advokáti VII. 13/22 [i] 13:00 Drzá Jordan 5/23 [i] 14:00 Dr. House VI. 19/22 [i] 15:00 JAG III. 9/24 [i] 16:00 Pán šelem III.: Lovec 12/22 [i] 17:00 Ten, kdo tě chrání: Babí léto 6/22 [i] 18:00 Drzá Jordan 6/23 [i] 19:00 JAG III. 10/24 [i] 20:00 Dr. House VI. 20/22 [i] 21:00 CSI: New York VIII. 16/18 [i] 22:00 Gauneři [i] 00:00 Californication V.: Tři strážníci 5/12 [i] 00:40 Californication V.: Milostná píseň 6/12 [i] 01:20 CSI: New York VIII. 16/18 [i] 02:15 Gauneři [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Dvojí přežití: Cesta do nikam [i] 06:00 Jak se to dělá: Struhadla na sýr/pálivá omáčka/stříbrné klenoty/ mexické židle [i] 06:25 Rození obchodníci: BMW 325i - část 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: BMW 325i - část 2 [i] 07:15 Americký chopper: Motorka pro Esab [i] 08:10 Špinavé práce: Obsluha přádelny vlny [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Ať si zvykají [i] 09:55 Nutné k přežití: Západní Pacifik [i] 10:50 Jak to dělají? 6 [i] 11:15 Jak se to dělá 12 [i] 11:40 Mimořádné projekty: Rekonstrukce newyorského metra [i] 12:35 Tuning: Challenger kabriolet [i] 13:30 Rození obchodníci: BMW 325i - část 1 [i] 14:00 Rození obchodníci: BMW 325i - část 2 [i] 14:25 Americký chopper: Motorka pro Hledače meteoritů [i] 15:20 Bořiči mýtů: James Bond speciál - část 2 [i] 16:15 Špinavé práce: Instalátor hromosvodů [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Testováno mořem [i] 18:05 Nutné k přežití: Severní Austrálie [i] 19:00 Jak se to dělá: Koberce, pitná voda a akustické kytary [i] 19:30 Jak se to dělá 1 [i] 20:00 Muž, žena a divočina: Odysea chorvatské jeskyně [i] 21:00 Naprosté nezbytnosti Beara Gryllse [i] 22:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 1 [i] 23:00 Říční příšery: Vrah v džungli [i] 00:00 Dřevorubci v močálech 12 [i] 00:55 Muž, žena a divočina: Odysea chorvatské jeskyně [i] 01:50 Naprosté nezbytnosti Beara Gryllse [i] 02:50 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 1 [i] 03:50 Říční příšery: Vrah v džungli [i] 04:45 Jak to dělají? 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 101 dalmatinů 44/52 [i] 09:25 Psohlavci [i] 10:55 Proč bychom se nebavili, když nám Pánbůh archiv dal [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:35 Televarieté [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Všechnopárty [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Můžeme dál? [i] 18:50 StarDance V ...kolem dokola [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset 20:00 Zdivočelá země IV 12/13 [i] 21:00 Na cestě po Oaxace [i] 21:25 Reportéři ČT [i] 22:05 Tělo jako důkaz: Druhé šance 12/13 [i] 22:50 Na stopě [i] 23:15 MI5 V 9/10 [i] 00:05 Objektiv [i] 00:35 Toulavá kamera [i] 01:10 Kalendárium [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:50 AZ-kvíz [i] 02:10 Sváteční slovo teologa Bedřicha Jeteliny [i] 02:20 Banánové rybičky [i] 02:50 Kaleidoskop [i] 03:15 Sci-fi aneb Slavný Peterka [i] 04:25 Bolkoviny [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Polibek Alexandra Dubčeka [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Klíč [i] 09:30 Studenti po dvaceti letech [i] 10:00 Divočina bez hranic [i] 10:30 Kamera na cestách: Kanárské ostrovy [i] 11:20 Postřehy odjinud [i] 11:30 Zázračné studánky: Kolem Krvomlýna do pekla [i] 11:50 Křesťanský magazín [i] 12:15 Uchem jehly [i] 12:45 Maurice Béjart: Cesta kolem světa 1/2 [i] 13:40 Československý filmový týdeník 1962 912/2379 [i] 13:55 Neznámí hrdinové [i] 14:20 Ruská revoluce v barvě 2/2 [i] 15:10 Motýlek - skutečné příběhy [i] 16:05 Ushuaia 24/26 [i] 16:30 Příběhy Think Big, měníme život kolem nás 1/3 [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Phineas a Ferb III 25/35 [i] 19:25 Neuvěřitelné příběhy: Prokletý let - 1. část 10/47 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Dejte nám křídla 1/5 [i] 21:00 Letecké katastrofy V.: Zmizelý důkaz [i] 21:50 Velikáni filmu: Krzysztof Kieslowski [i] 23:25 Ohnivé srdce [i] 00:55 ČT Live - Václav Neckář a hosté [i] 01:50 Na stojáka [i] 02:15 Q [i] 02:40 Babylon [i] 03:10 Trafačka - chrám svobody [i] 04:25 Sólo pro... Ty Syčáci [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2285 [i] 09:55 Deset a půl stupně: Apokalypsa 1/2 [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Gilmorova děvčata VII 13 [i] 13:35 Pohotovost Miami 5 [i] 14:30 Beze stopy IV: Nový život 3 [i] 15:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV: Pohled shůry 10 [i] 16:30 Přátelé VI 25 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista II: Pálivá omáčka 15 [i] 18:25 Ulice 2286 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Gympl s (r)učením omezeným: Hvězdná válka 23 [i] 21:45 Helena: Daně 26 [i] 22:15 Comeback: Změna je pivo [i] 22:55 Noční Televizní noviny [i] 23:30 Tudorovci III 6 [i] 00:40 Big game 11 [i] 01:30 Novashopping 01:40 Plastická chirurgie s.r.o. VI 2 [i] 02:25 Sexy kočky v akci 2 [i] 02:55 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Policejní bažanti I: Neprůstřelný 6 [i] 07:50 Kutil Tim VII: Starší žena 13 [i] 08:35 M*A*S*H 56 [i] 09:25 Prostřeno! [i] 10:15 Diagnóza vražda V: Smrtící debata 18 [i] 11:15 Schimanski: Zbraň [i] 13:10 Castle na zabití II: Smrtelná hra 24 [i] 14:05 Komisař Rex III: Vrah panenek 6 [i] 15:05 Walker, Texas Ranger III: Hedvábné sny 3 [i] 16:05 Rosamunde Pilcher: Dvě sestry [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Cesty domů: Koberec 156 [i] 21:35 Ano, šéfe! [i] 22:45 Partička [i] 23:25 Víkendoví divočáci [i] 01:35 Myšlenky zločince II 4 [i] 02:25 Volejte Věštce [i] 04:10 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Čistá láska 151/170 [i] 05:50 Viktória 10/171 [i] 06:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 117/216 [i] 08:05 Ally McBealová IV. 5/23 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Správna Susan [i] 10:25 Druhý dych II. 36 [i] 11:30 Prvý rytier [i] 14:10 Ten, kto ťa chráni I. 11/22 [i] 15:05 Viktória 11/171 [i] 16:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 118/216 [i] 17:00 Keď budeš moja 219/238 [i] 18:00 V siedmom nebi V. 1/22 [i] 19:00 Dharma a Greg II. 16/24 [i] 19:25 Frasier [i] 20:15 Druhý dych II. 37 [i] 21:30 V údolí divých ruží: Cesta ku šťastiu [i] 23:25 Ezel 133/142 [i] 00:25 Sex v meste V. 7/8 [i] 01:00 Adela show [i] 01:35 Správna Susan [i] 01:55 Veštiareň [i] 03:00 Sex v meste V. 7/8 [i] 03:25 Dharma a Greg II. 16/24 [i] 03:45 L.O.V.E. [i] 04:20 Adela show [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Modrý démon [i] 08:55 Teleshopping 12:05 RRRrrrr!!! [i] 13:50 Lars a jeho vážná známost [i] 15:50 2 Bobule [i] 17:30 Krotitelé upírů [i] 19:25 Schůzka s Drew [i] 21:10 Bolero [i] 23:05 Puls [i] 00:45 Parasomnie [i] 02:30 Srdce je zrádná děvka [i] 04:05 Shut Up & Sing [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 08:45 Motorsport [i] 09:00 Cestovní vozy [i] 10:00 Skoky na lyžích [i] 11:00 Skoky na lyžích [i] 12:00 Snooker [i] 13:00 Cestovní vozy [i] 14:00 Krasobruslení [i] 15:00 Futsal [i] 16:00 Skoky na lyžích [i] 16:45 Skoky na lyžích [i] 17:30 Fotbal [i] 18:15 Watts [i] 19:00 Snooker [i] 20:45 Watts [i] 21:00 Wrestling [i] 21:05 Wrestling [i] 21:35 Wrestling [i] 21:45 Wrestling [i] 22:45 Fotbal [i] 23:30 Snooker [i] 00:45 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Být Erikou 4: Purim 10 [i] 06:20 Diagnóza vražda 6: Hlasy se nesou 13 [i] 07:20 Dobrá manželka 3: Whisky, tango, foxtrot 9 [i] 08:20 Bratři a sestry 3: Rozbouřené vody, 1. část 16 [i] 09:20 Svazující tajemství [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 5: Duch zimy 22 [i] 12:20 Diagnóza vražda 6: Uvěznění v ráji 12 [i] 13:20 Můj přítel Monk 3: Pan Monk jde k volbám 15 [i] 14:20 Walker, Texas Ranger 5: Životní kruh 23 [i] 15:20 Dobrá manželka 3: Být rodičem není snadné 10 [i] 16:20 Bratři a sestry 3: Rozbouřené vody, 2. část 17