TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:05 Volanie divočiny: Nové dobrodružstvo [i] 08:00 Šarlotina pavučinka [i] 09:55 Priatelia VIII. 14/24 [i] 10:25 MASTERCHEF [i] 13:05 Spider-Man [i] 15:40 Ružový panter [i] 17:35 Partička [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 FARMA - DUEL [i] 22:20 PARTIČKA - ŠPECIÁL - 17. NOVEMBER [i] 23:00 Občanský průkaz [i] 01:50 Beh o život [i] 03:25 Blbý a ešte blbší: Ako Harry stretol Lloyda [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Sila lásky VI. 7 [i] 06:05 Reportéri [i] 06:30 Správy STV [i] 07:10 Góly - body - sekundy [i] 07:25 Jurošík: Jurošík a Zornička [i] 07:30 Včielka Maja [i] 08:00 Garfield II.: Majster kuchár [i] 08:10 Fidlibum [i] 08:40 Superchyty [i] 09:10 Hádaj, kto nás pozval? [i] 09:40 Dom plný zvieratiek: Divoká naháňačka 23/26 [i] 10:10 Výprava nádeje [i] 11:00 Bud Bindi: Teraz alebo nikdy [i] 11:30 Legendy popu: Václav Neckář [i] 13:25 Autosalón [i] 13:55 On Air [i] 14:15 Rossella 5/7 [i] 16:00 Hondo [i] 17:25 Postav dom, zasaď strom [i] 17:55 Taxík [i] 18:25 Nebíčko v papuľke [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Pošta pre teba [i] 21:15 Koncert [i] 23:15 Góly - body - sekundy [i] 23:30 Hlasy z minulosti [i] 01:00 On Air [i] 01:20 Koncert [i] 03:20 Hlasy z minulosti [i] 04:55 Slovensko v obrazoch [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Regionálny denník [i] 07:25 Komentáre [i] 07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 09:00 Let okolo Zeme: Pohľad z výšin [i] 09:55 Občan za dverami [i] 10:20 Televízny klub nepočujúcich [i] 10:50 Senior klub - magazín [i] 11:15 Víťazstvo bez násilia [i] 11:45 Konzervy času: Ostávam s láskou [i] 12:10 5 minút po dvanástej [i] 13:15 Som závislý? Dym [i] 13:35 Mama to vie najlepšie [i] 14:00 A3UM [i] 14:30 Stratený list [i] 15:45 Kapura [i] 16:30 Farmárska revue [i] 16:45 Test magazín: Test magazín [i] 16:55 Gypsy Spirit [i] 18:00 Na ceste II.: Na ceste po atole Addu [i] 18:28 Ovce.sk [i] 18:30 Večerníček: Čo rozprávala teta Srna [i] 18:40 Táraninky: Jeseň [i] 18:50 Košice - Európske hlavné mesto kultúry [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Československý filmový týždenník [i] 19:50 Počasie [i] 19:55 Zbohom, súdruhovia: Kolaps (1990-91) 6/6 [i] 20:50 Celuloid country: Nadšení amatéri [i] 21:20 Anjeli strážni: Milana Kňažka [i] 21:50 Moja perestrojka [i] 23:20 Československý filmový týždenník: Filmová kronika: Svedomie proti násiliu [i] 23:35 Historická panoráma: Divadelníci a november 1989 [i] 00:00 Udalosti ČT [i] 00:50 Správy STV "N" [i] 01:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY TV JOJ 06:05 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 06:30 Timon a Pumbaa [i] 06:55 Gumkáči [i] 07:30 Ninjago [i] 07:50 Beyblade Metal Fusion [i] 08:25 Bakugan [i] 08:50 Panelák: Investície [i] 09:55 Dr. Dokonalý: Časovaná bomba 4 [i] 10:50 Dom snov IV. 11 [i] 11:50 Kde bolo, tam bolo 7,8 [i] 13:40 Dievča na stráženie [i] 15:50 Česko Slovensko má talent [i] 18:00 Najlepšie torty 12 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Česko Slovensko má talent [i] 22:30 Česko Slovensko má talent [i] 23:10 Lokal TV: Osada Paradaj [i] 23:45 Zrodenie gangstra [i] 01:50 Lokal TV: Osada Paradaj [i] 02:20 NOVINY TV JOJ 02:40 Sexi internát [i] 04:20 Zrodenie gangstra [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 Malý pitaval z veľkého mesta: Vedúci partiovej predajne 7 [i] 06:40 Moderné veštenie [i] 07:50 Červené ruže 4 [i] 08:50 Faktor strachu IV. 1/39 [i] 10:00 Bachelor - Čakanie na lásku 11/11 [i] 12:00 Inkognito [i] 13:00 Útek z Planéty opíc [i] 15:10 Superpolicajt [i] 17:40 Riskni milión! [i] 18:10 Vtip za stovku [i] 19:05 Áno, šéfe! [i] 20:20 Nebezpečný sudca [i] 22:15 X FACTOR USA 2012 [i] 00:15 X FACTOR USA 2012 [i] 01:25 Bachelor - Čakanie na lásku 11/11 [i] 02:55 Nebezpečný sudca [i] 04:25 Iba obchod [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Někdo to rád hloupé 20/22 [i] 08:00 Pán šelem: Minotaurus 13/22 [i] 09:00 Andromeda V.: Osudová přitažlivost 15/22 [i] 10:00 Andromeda V.: Do nitra vyhaslého slunce 16/22 [i] 11:00 Pán času VI. 13/13 [i] 12:05 Advokáti VI. 21/23 [i] 13:05 Podfukáři IV. 3/6 [i] 14:15 Změna je život II. 13/13 [i] 15:10 Posel ztracených duší 13/22 [i] 16:10 Sue Thomas: Agentka FBI 9/22 [i] 17:10 Sue Thomas: Agentka FBI 10/22 [i] 18:10 JAG II. 2/15 [i] 19:15 Policajti na baterky [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 20/24 [i] 21:55 Elementary 1/4 [i] 22:55 NCIS V. 8/19 [i] 23:55 NCIS V. 9/19 [i] 00:55 Elementary 1/4 [i] 01:55 Policajti na baterky [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Bel Air pro dvojčata [i] 06:00 Jak se to dělá 13 [i] 06:25 Jízda: Projetí [i] 07:15 Pátá rychlost 1 [i] 07:45 Pátá rychlost 2 [i] 08:10 Megastavitelé: Největší ropný vrt světa [i] 09:05 Impozantní lodě: MV Solitaire [i] 09:55 Berte to jako varování: Domácí hrdinové [i] 10:50 Berte to jako varování: Lidští pokusní králíci [i] 11:40 Berte to jako varování: Hledači vzrušení [i] 12:35 Berte to jako varování: Impozantní kaskadérské kousky [i] 13:30 Mimořádné projekty: Super rychlá válečná loď [i] 14:25 Divy světa stvořené člověkem – Čína: Největší vodní elektrárna [i] 15:20 Megastavitelé: Ledový hotel [i] 16:15 Jak se to dělá: Buřinky/solární ohřívače vody/sladké housky/elektrostatické reproduktory [i] 16:45 Jak se to dělá: Obaly na léky/kráječ lahůdek/ústřice/korouhvičky [i] 17:10 Laboratoř pro chlapy Jamese Maye 2 [i] 18:05 Extrémní stroje 7 [i] 19:00 Jak se to dělá: Uzávěry lahví, čokoláda, pilulky a těstoviny [i] 19:30 Jak se to dělá 12 [i] 20:00 Hledači pokladů na aukcích: Žádný podvrh [i] 20:30 Hledači pokladů na aukcích: Zbraně bojů minulosti [i] 21:00 Králové aukcí: Vyhlášení nezávislosti/přívěsný vůz [i] 21:30 Králové aukcí: Deska na vyvolávání duchů/džíp Richarda Pettyho [i] 22:00 Obchodníci 3 [i] 23:00 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 3 [i] 00:00 Bearova výprava na Everest [i] 00:55 Králové aukcí: Vyhlášení nezávislosti/přívěsný vůz [i] 01:25 Obchodníci 3 [i] 02:20 Opravdový podvod 3 [i] 02:50 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 3 [i] 03:50 Jak se to dělá: Závodní brusle/syntetická pryž/kakaové boby/čokoláda [i] 04:15 Hledači pokladů na aukcích: Žádný podvrh [i] 04:40 Hledači pokladů na aukcích: Zbraně bojů minulosti [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Finley požární autíčko 19/39 [i] 06:20 Kostičky [i] 06:30 Pátrání světlušky Lucie [i] 06:50 Lippelův sen [i] 08:30 Říjnové nebe [i] 10:15 Zprávičky [i] 10:30 Svět ČT [i] 10:50 StarDance V ...kolem dokola [i] 10:55 My všichni školou povinní: Návrat 12/13 [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 13. komnata Jaroslava Hutky [i] 12:55 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O princi, který měl o kolečko víc [i] 14:10 Paní Liška [i] 14:45 Psohlavci [i] 16:15 Úsměvy Vlasty Chramostové [i] 16:55 Zemský ráj to napohled [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Euromiliony 20:00 StarDance V ...když hvězdy tančí [i] 21:35 Země česká, domov Tvůj! [i] 23:05 Losování Euromiliony 23:10 Tlukot mého srdce se zastavil [i] 00:50 Zpátky se Sobotou [i] 01:45 Sváteční slovo spisovatele a ZJ - publicisty Jana Jandourka [i] 01:50 Malá farma: Kráva rohatá [i] 02:15 Bydlení je hra [i] 02:40 Zahrada je hra [i] 03:05 Kavárnička dříve narozených [i] 03:50 Záviš a Kunhuta [i] 04:55 Andělé tě hlídají [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Divočina bez hranic [i] 06:00 Ruská revoluce v barvě [i] 06:45 Letadlová loď Enterprise: Sama proti Japonsku 5/10 [i] 07:40 Příběh sochy studenta [i] 08:00 Panorama [i] 08:30 Osobnost na Dvojce [i] 08:35 Svatý Tomáš a Vítkův kámen [i] 08:45 Kultura.cz [i] 09:10 Co jste dělali v listopadu? [i] 10:05 Oj, to byl boj [i] 10:15 Karel Kryl pro studenty [i] 10:55 Studenti po dvaceti letech [i] 11:25 Divadlo žije! [i] 11:50 České hlavičky [i] 12:50 Babylon [i] 13:15 Společný výslech: Jiří Stránský a [i] 13:55 Zázračné studánky: Kolem Krvomlýna do pekla [i] 14:20 Svět ticha [i] 15:45 Kamera na cestách: Kanárské ostrovy [i] 16:40 Zázračná planeta: Krtek [i] 17:35 Pohádka o věrnosti [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Medúza [i] 19:30 Moje rodina IV: Okno nebo život 13/13 [i] 20:00 Václav Havel, Praha - Hrad II [i] 21:00 Motýlek - skutečné příběhy [i] 21:55 Leon [i] 23:45 Červený trpaslík: Epidém 43/52 [i] 00:15 Zítra se bude... [i] 01:20 Zapomenuté transporty do Polska [i] 02:50 Jak se žije ošetřovatelům v ZOO podle Věry Chytilové [i] 03:05 Sbohem Československo 5/12 [i] 04:00 Chcete je? ZJ - [i] 04:05 Přechodné adresy Jaromíra Šavrdy [i] 04:55 Dvacáté století Oty Filipa [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Přátelé VI 24 [i] 05:30 Novashopping 06:10 Pepek námořník [i] 06:30 Co nového Scooby-Doo? III 13 [i] 06:55 Monsuno 7 [i] 07:25 Tučňáci z Madagaskaru II 21 [i] 07:55 Čarodějka Tara 25 [i] 08:15 Superkočky 5 [i] 09:20 Jako kočky a psi [i] 11:00 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Ryba na suchu [i] 14:15 Krásná Locika [i] 15:30 Kdopak to mluví 3 [i] 17:30 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:40 Babicovy dobroty [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Indiana Jones a Království křišťálové lebky [i] 22:55 Labyrint lží [i] 01:30 Novashopping 01:45 Android Apokalypsa [i] 03:25 DO-RE-MI [i] 04:55 Áčko [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Ninjago: Závod Ninjaball 17 [i] 07:25 Mickeyho klubík I: Goofyho ptáčátko 3 [i] 07:55 Hračkování [i] 08:30 Autosalon [i] 09:50 Columbo: Rozhodující zápas [i] 11:25 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT - VELKÝ TŘESK [i] 13:40 Dvanáct do tuctu [i] 15:50 Vraždy v Midsomeru X: Smrt na gilotině [i] 18:00 Reportéři na vaší straně [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT - PRVNÍ SEMIFINÁLE [i] 22:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT - PRVNÍ ROZHODNUTÍ [i] 23:20 Kopačky [i] 01:30 Cellular [i] 03:05 Volejte Věštce [i] 04:50 Když vaří táta [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Vražedné vzťahy [i] 07:10 Úbohá Nasťa 57-58/80 [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 Columbo zasahuje 15/20 [i] 11:55 Sabrina - mladá čarodejnica II. 4-5/26 [i] 12:50 Gossip Girl III. 14/22 [i] 14:00 Veža prvorodených 1-2/2 [i] 18:00 Rosamunde Pilcherová: Úskalia lásky [i] 20:00 Katie Ffordeová: Krehké šťastie [i] 21:55 Inga Lindströmová: Maják na ostrove [i] 23:55 Láska nepozná hranice 1-2/2 [i] 03:30 Smiechoty [i] 03:55 Bzzz!!! [i] 04:20 SEDEM s r.o. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 RRRrrrr!!! [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Surikaty [i] 13:35 Rande naslepo [i] 15:25 Modrý démon [i] 17:00 Ali [i] 19:40 Péčko pro začátečníky [i] 21:15 Jeden navíc [i] 23:05 Planeta Teror [i] 00:55 Milenka [i] 02:15 Nevyřízené účty [i] 03:50 Ledová sklizeň [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 20:30 Bojové sporty [i] 22:30 Watts [i] 23:30 Snooker [i] 01:15 Cestovní vozy [i] 01:45 Watts [i] 02:00 Závěr vysílání 04:00 Cestovní vozy [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Být Erikou 4: Řekni to, prosím, hned 8 [i] 06:00 Studna přání [i] 08:00 Mluv [i] 10:00 Diagnóza vražda 6: Poslední útočiště 9 [i] 11:00 Diagnóza vražda 6: Vražda x 4 10 [i] 12:00 Diagnóza vražda 6: Mrtvý ve vodě 11 [i] 13:00 Diagnóza vražda 6: Uvěznění v ráji 12 [i] 14:00 Diagnóza vražda 6: Hlasy se nesou 13 [i] 15:00 Pro mě není bratr [i] 17:00 Dvojčata [i] 19:00 Milionový lékař 2: Mlčeti zlato 12 [i] 20:00 Havaj 5-0 2: Bez motivu 13 [i] 21:00 PREMIÉRA FILM Temná zákoutí [i] 23:00 Spravedlnost v krvi 2: Melouch 9 [i] 00:00 Super cyklón [i] 02:00 Vrcholná schůzka: 1. díl 1 [i] 04:00 Milionový lékař 2: Mlčeti zlato 12 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Top 10 1 [i] 06:00 Arktické dilema 2 [i] 07:00 Podzemí měst 7 [i] 07:55 Zmizelé světy 9 [i] 08:55 THE INVISIBLE BIRD PHOTOGRAPHER: Divotvorná voda 1 [i] 09:35 Vražedných šedesát 22 [i] 10:10 Vražedných šedesát 22 [i] 10:45 Sám v divočině 2 [i] 11:45 Vášnivý jedlík 1 [i] 12:15 Vášnivý jedlík 2 [i] 12:45 Utajený šéf 22 [i] 13:40 Válka v reklamě 1 [i] 14:40 Planeta lidí 1 [i] 15:45 Planeta lidí 2 [i] 16:50 Arktidou s Brucem Parry 1 [i] 18:00 Na chalupě - Já se svou zeleninou: Letní radovánky 4 [i] 19:00 Zvláštní jedlíci II. 8 [i] 20:15 Sběrači III. 20 [i] 21:10 Sport očima vědy II. 11 [i] 22:15 Předvoj 1 [i] 22:50 Předvoj 2 [i] 23:25 Největší loupeže Británie 1 [i] 00:25 Forenzní faktor 14 [i] 01:25 Sedm epoch rocku 7 [i] 02:30 THE INVISIBLE BIRD PHOTOGRAPHER: Divotvorná voda 1