TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:10 BEZ SERVÍTKY S MARKIZÁKMI [i] 09:05 Kobra 11 XI. 9/10 [i] 10:05 Daj si pohov, kamoš! 2 [i] 12:10 HORÚCA KRV [i] 13:20 Mentalista III. 9/24 [i] 14:20 FARMA [i] 15:30 Dva a pol chlapa VIII. 16/16 [i] 16:00 Dr. House II. 24/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 BEZ SERVÍTKY S MARKIZÁKMI [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 FARMA [i] 21:30 MASTERCHEF [i] 22:50 AKČNÝ PIATOK: Spider-Man [i] 01:20 AKČNÝ PIATOK: Blade [i] 03:20 Kobra 11 XI. 9/10 [i] 04:05 BEZ SERVÍTKY S MARKIZÁKMI [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Dámsky klub "N" [i] 06:40 Správy STV [i] 07:25 Góly - body - sekundy [i] 07:35 Práca pre teba [i] 07:50 Vojna kuchárov [i] 08:15 Duel [i] 08:50 5 proti 5 [i] 09:35 Galileo [i] 10:05 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania: Nedokonalé zločiny /5./ [i] 10:55 Sila lásky IV. 197 [i] 11:50 Práca pre teba [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:30 Nebíčko v papuľke [i] 14:05 Žena na úteku 24 [i] 15:00 Doktorka Quinnová III.: Vlak 1/29 [i] 15:50 Práca pre teba [i] 15:55 Práca pre teba - žrebovanie [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky VI. 7 [i] 17:15 Galileo [i] 17:45 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Legendy popu: Václav Neckář [i] 22:05 V zajatí Yakuzy [i] 23:55 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania: Nedokonalé zločiny /5./ [i] 00:50 Doktorka Quinnová III.: Vlak 1/29 [i] 01:35 Tajomný majster M.S. [i] 01:50 Slovensko v obrazoch [i] 02:10 Svet v obrazoch [i] 02:35 V zajatí Yakuzy [i] 04:25 Sila lásky IV. 197 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Maškrtníček [i] 09:00 Práca pre teba [i] 09:05 Pozvánka do národnostného divadla: Anjel prichádza do Babylonu [i] 10:30 Príroda zblízka: Ostrov tuleních mláďat [i] 11:00 Fokus právo [i] 11:30 Rómsky magazín [i] 11:55 Správy - Hírek [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:45 ArtSpektrum [i] 12:55 Diskotéka pre starších [i] 13:30 Rok 1918 - Koniec a začiatok [i] 14:25 Slováci vo svete: Poľsko [i] 15:00 Senior klub - magazín [i] 15:30 Orientácie [i] 15:55 Tvárou v tvár [i] 16:30 Fokus - rodina [i] 16:55 Mama to vie najlepšie [i] 17:20 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Práca pre teba - žrebovanie [i] 18:00 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 18:30 Večerníček: Čo rozprávala teta Srna [i] 18:45 Diskriminácia sa ma (do)týka: Aktívne stárnutie [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Marianna Mihaľová [i] 20:00 Let okolo Zeme: Pohľad z výšin [i] 20:55 Família: Família - TRI GENERÁCIE pod jednou strechou [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Práca pre teba [i] 22:00 Kino na Dvojke: Na pravé poludnie [i] 23:25 BJD - zostrihy: BJD Nicholas Payton Quintet (USA) [i] 00:30 Československý filmový týždenník [i] 00:45 Udalosti ČT [i] 01:35 Správy STV "N" [i] 02:15 ArtSpektrum [i] 02:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 9 [i] 05:50 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:50 Súdna sieň: Teraz ju chcem ja [i] 08:55 Panelák: Záletníci [i] 10:00 Najkrajšie bývanie II. 5 [i] 11:00 Áno, šéfe USA: V. 3 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Súdna sieň: Pohrebníctvo [i] 14:00 Panelák: Záletníci [i] 15:00 Najkrajšie bývanie II. 5 [i] 16:00 Kosti VII. 6 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Robí zo mňa blázna [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 Recept na bohatstvo [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: Investície [i] 21:30 Kde bolo, tam bolo 7,8 [i] 23:35 Dom snov IV. 11 [i] 00:35 16 blokov [i] 02:55 Hovory s minulosťou [i] 04:45 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 MacGyver 99 [i] 06:05 Moderné veštenie [i] 07:05 MacGyver 100 [i] 08:05 Červené ruže 3 [i] 09:10 SLOVENSKO NAŽIVO [i] 11:05 Pensacola: Zlaté krídla II. 19 [i] 12:05 Pod povrchom 29 [i] 13:20 Faktor strachu IV. 1/39 [i] 14:20 Ninja Factor II. 54 [i] 14:50 Simpsonovci IX. 25/25 [i] 15:20 Griffinovci VII. 2 [i] 15:50 Kúzelníci z Waverly II. 23 [i] 16:20 Vytunuj mi fáro II. 15 [i] 16:55 Áno, šéfe USA V. 3 [i] 17:55 Profesionáli IV.: Nápoj lásky 1 [i] 18:50 Simpsonovci IX. 25/25 [i] 19:20 Griffinovci VII. 2 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 Vtip za stovku [i] 21:15 Farmár hľadá ženu [i] 22:45 Inkognito [i] 23:50 Malý pitaval z veľkého mesta: Jupiter 6 [i] 01:00 Pensacola: Zlaté krídla II. 19 [i] 01:55 Vytunuj mi fáro II. 15 [i] 02:20 Kúzelníci z Waverly 12 [i] 02:40 Detektív Nash Bridges VI. 4,5 [i] 04:10 Červené ruže 3 [i] 04:55 Malý pitaval z veľkého mesta: Jupiter 6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Drzá Jordan 4/23 [i] 08:00 Advokáti VII. 11/22 [i] 09:00 JAG III. 8/24 [i] 10:05 Pán šelem III.: Vypuzeni 10/22 [i] 11:05 Ten, kdo tě chrání: Lolita 4/22 [i] 12:05 Advokáti VII. 12/22 [i] 13:00 Drzá Jordan 4/23 [i] 14:00 Dr. House VI. 18/22 [i] 15:00 JAG III. 8/24 [i] 16:00 Pán šelem III.: Bod zvratu 11/22 [i] 17:00 Ten, kdo tě chrání: Muži a chlapci 5/22 [i] 18:00 Drzá Jordan 5/23 [i] 19:00 JAG III. 9/24 [i] 20:00 Dr. House VI. 19/22 [i] 21:00 Velmi nebezpečné známosti [i] 22:55 Cena za lidskost IV. 8/8 [i] 00:05 Cena za lidskost 1/13 [i] 01:00 Velmi nebezpečné známosti [i] 02:40 Cena za lidskost IV. 8/8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Lance Armstrong/Sheryl Crowová [i] 06:00 Jak se to dělá 12 [i] 06:25 Rození obchodníci: Suzuki SJ410 - část 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: Suzuki SJ410 - část 2 [i] 07:15 Americký chopper: Motorka pro Window World [i] 08:10 Špinavé práce: Opravář stavěče kuželek [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Liknavým tempem [i] 09:55 Nutné k přežití: Gruzie/východní Evropa [i] 10:50 Jak to dělají? 5 [i] 11:15 Jak se to dělá 11 [i] 11:40 Mimořádné projekty: Rotterdamský přístav [i] 12:35 Pátá rychlost 5 [i] 13:05 Pátá rychlost 6 [i] 13:30 Rození obchodníci: Suzuki SJ410 - část 1 [i] 14:00 Rození obchodníci: Suzuki SJ410 - část 2 [i] 14:25 Americký chopper: Motorka pro Esab [i] 15:20 Bořiči mýtů: James Bond speciál - část 1 [i] 16:15 Špinavé práce: Obsluha přádelny vlny [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Ať si zvykají [i] 18:05 Nutné k přežití: Západní Pacifik [i] 19:00 Jak se to dělá: Jogurty, svíčky a neonové nápisy [i] 19:30 Jak se to dělá 11 [i] 20:00 Penn a Teller lžou: Vlasové bělidlo je raketovým palivem [i] 21:00 Zvědavost: Bermudský trojúhelník [i] 22:00 Jak jsme vynalezli svět 1 [i] 23:00 Zvědavost: Proč je sex příjemný? [i] 00:00 Nic osobního: Zrada u silnice [i] 00:55 Penn a Teller lžou: Vlasové bělidlo je raketovým palivem [i] 01:50 Zvědavost: Bermudský trojúhelník [i] 02:50 Jak jsme vynalezli svět 1 [i] 03:50 Zvědavost: Proč je sex příjemný? [i] 04:45 Jak to dělají? 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Sever a Jih 12/12 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 101 dalmatinů 43/52 [i] 09:25 Dynastie Nováků: Večírek 6/13 [i] 10:15 Příběhy slavných - Jiří Šlitr [i] 11:20 Reportéři ČT [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 StarDance V ...kolem dokola [i] 14:05 Banánové rybičky [i] 14:35 Televarieté [i] 16:05 Bydlení je hra [i] 16:30 AZ-kvíz Speciál [i] 17:00 Malá farma: Kráva rohatá [i] 17:25 Besipky: Děti mezi sedadly [i] 17:30 Černé ovce [i] 17:55 Počasí v Evropě [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Můžeme dál? [i] 18:50 StarDance V ...kolem dokola [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset 20:00 Vyprávěj: Annonce 11/16 [i] 20:55 13. komnata Martiny Růžičkové [i] 21:20 Všechnopárty [i] 22:05 Zpátky se Sobotou [i] 22:55 Kriminálka Paříž: IQ 149 29/62 [i] 23:50 Město žen II: Graysonův pláč 14/22 [i] 00:10 Co nám dělá dokonalá těla? 30, 31/39 [i] 00:55 MI5 V 8/10 [i] 01:45 AZ-kvíz Speciál [i] 02:15 Sama doma [i] 03:45 Banánové rybičky [i] 04:15 Bolkoviny [i] 04:55 Já se tam vrátím... [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Napříč světem [i] 05:25 Jak se žije jednovaječným dvojčatům podle Olgy Sommerové [i] 05:40 Chcete mě? ZJ - [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 09:10 Nedej se [i] 09:30 Architektura: Arne Jacobsen a Hotel Royal SAS v 42/45 [i] 09:55 Maurice Béjart: Cesta kolem světa 1/2 [i] 10:50 Příběhy předmětů [i] 11:20 Barvy života [i] 12:15 Vojta Náprstek a dům U Halánků [i] 12:45 Chcete mě? ZJ - [i] 13:05 Na plovárně s Peterem Tremaynem [i] 13:30 Jak se žije ošetřovatelům v ZOO podle Věry Chytilové [i] 13:45 Království divočiny: Trubači bělokřídlí [i] 14:10 Dotek vody [i] 15:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:45 Letecké katastrofy V.: Selhání pilota [i] 16:30 City Folk 2012 - Barcelona [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Phineas a Ferb III 24/35 [i] 19:25 Neuvěřitelné příběhy: Svědomí má dovolenou 9/47 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Krtek [i] 21:00 Vesmír: Život a smrt hvězdy 10/31 [i] 21:45 Velikáni filmu: Jiří Menzel [i] 23:15 ČT Live - Václav Neckář a hosté [i] 00:10 Q [i] 00:35 Na stojáka [i] 01:05 Medúza 01:40 Přežít! [i] 02:25 J. M. . Turner [i] 03:20 Klíč [i] 03:50 Postřehy odjinud [i] 03:55 Sabotáž [i] 04:20 V zajetí železné opony [i] 04:35 Pod pokličkou [i] 04:55 Napříč světem [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2284 [i] 09:55 Jesse Stone: Smrt v jezeře [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Gilmorova děvčata VII 12 [i] 13:35 Pohotovost Miami 4 [i] 14:30 Beze stopy IV: Nebezpečný svět 2 [i] 15:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV: Nemohoucí trpaslík 9 [i] 16:30 Přátelé VI 24 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista II: Vyrovnávání účtů 14 [i] 18:25 Ulice 2285 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 MasterChef 12 [i] 22:25 Kat [i] 01:00 Na lince je vrah [i] 02:45 Novashopping 02:50 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV: Nemohoucí trpaslík 9 [i] 03:35 Huff II 3 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Policejní bažanti I: Za bílého dne 5 [i] 07:50 Kutil Tim VII: Tim učí na vysoké škole 12 [i] 08:35 M*A*S*H 55 [i] 09:25 Prostřeno! [i] 10:15 Diagnóza vražda V: Zvýšená porodnost 17 [i] 11:15 Schimanski: Krvavá stopa [i] 13:10 Castle na zabití II: Jedna vražda nestačí 23 [i] 14:05 Komisař Rex III: Annino tajemství 5 [i] 15:05 Walker, Texas Ranger III: Cejch 2 [i] 16:05 Rosamunde Pilcher: Mraky na obzoru [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Rosamunde Pilcher: Odstíny lásky: Skandál [i] 22:05 Show Jana Krause [i] 23:05 Cesty k úspěchu [i] 23:15 Spojenec [i] 01:45 Klíč [i] 03:30 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Čistá láska 150/170 [i] 06:00 Viktória 9/171 [i] 07:05 La Tormenta: Pokušenie lásky 116/216 [i] 08:10 Ally McBealová IV. 4/23 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Správna Susan [i] 10:30 Druhý dych II. 35 [i] 11:35 Larina voľba 102 [i] 12:35 Ezel 132/142 [i] 13:50 Ten, kto ťa chráni I. 10/22 [i] 14:50 Viktória 10/171 [i] 15:45 La Tormenta: Pokušenie lásky 117/216 [i] 16:45 Keď budeš moja 218/238 [i] 17:50 V siedmom nebi IV. 22/22 [i] 18:45 Dharma a Greg II. 15/24 [i] 19:15 Frasier [i] 19:50 Smotánka [i] 20:15 Druhý dych II. 36 [i] 21:30 THE VOICE 2012 [i] 00:20 Áno, Giorgio [i] 02:40 Frasier [i] 03:05 Adela show [i] 03:40 L.O.V.E. [i] 04:15 SEDEM s r.o. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Kouzelníci [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Griffin a Phoenixová [i] 14:00 Vysněný muž [i] 15:45 Povýšení [i] 17:20 RRRrrrr!!! [i] 19:05 Lars a jeho vážná známost [i] 21:00 Ledová sklizeň [i] 22:35 Nevyřízené účty [i] 00:15 Parasomnie [i] 02:05 Smrt čeká všude [i] 04:15 Nezvratný důkaz [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Sport Destination [i] 08:35 Cestovní vozy [i] 09:15 Snooker [i] 11:00 Futsal [i] 12:30 Snooker [i] 20:30 Watts [i] 21:00 Box [i] 23:00 Snooker [i]