TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:10 BEZ SERVÍTKY S MARKIZÁKMI [i] 09:05 Kobra 11 XI. 8/10 [i] 10:05 Daj si pohov, kamoš! [i] 12:15 V tieni zločinu II. 5-6/22 [i] 14:05 Mentalista III. 8/24 [i] 15:00 Priatelia VIII. 13/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VIII. 15/16 [i] 16:00 Dr. House II. 23/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 BEZ SERVÍTKY S MARKIZÁKMI [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 FARMA [i] 21:40 HORÚCA KRV [i] 23:00 Nočné Televízne noviny [i] 23:25 Dr. House II. 23/24 [i] 00:20 Mentalista III. 8/24 [i] 01:15 Eleventh Hour - nulová šanca 13/18 [i] 02:05 V tieni zločinu II. 6/22 [i] 02:45 Kobra 11 XI. 8/10 [i] 03:30 BEZ SERVÍTKY S MARKIZÁKMI [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Dámsky klub "N" [i] 06:40 Správy STV [i] 07:20 Góly - body - sekundy [i] 07:35 Práca pre teba [i] 07:45 Vojna kuchárov [i] 08:15 Duel [i] 08:45 5 proti 5 [i] 09:35 Galileo [i] 10:05 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania: Nedokonalé zločiny /4./ [i] 11:00 Sila lásky IV. 196 [i] 11:50 Práca pre teba [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Radosť zo života: Ivan Krajíček [i] 14:05 Žena na úteku 23 [i] 15:00 Doktorka Quinnová II.: Sullyho obeť [i] 15:50 Práca pre teba [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky VI. 6 [i] 17:15 Galileo [i] 17:45 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Rossella 5/7 [i] 21:55 Prežiť!: Kým nás smrť nerozdelí [i] 22:45 Tonyho pomsta 4/8 [i] 23:40 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania: Nedokonalé zločiny /4./ [i] 00:30 Doktorka Quinnová II.: Sullyho obeť [i] 01:15 Reportéri [i] 01:40 Prežiť!: Kým nás smrť nerozdelí [i] 02:30 Tonyho pomsta 4/8 [i] 03:25 Poklady.sk: Ostrovčeky nádeje pre diabetikov [i] 03:40 Sila lásky IV. 196 [i] 04:30 Sila lásky VI. 6 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Krajina Haliganda 2/4 [i] 09:05 Práca pre teba [i] 09:10 Dámsky klub "N" [i] 10:45 Architektúra: Mestské centrum v Säynätsalo [i] 11:10 Fokus - peniaze [i] 11:40 Maďarský magazín [i] 12:05 Správy - Hírek [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:45 ArtSpektrum [i] 12:55 Folklórne slávnosti v Heľpe [i] 13:25 Nicholas G. Winton - sila ľudskosti [i] 14:25 Polícia [i] 14:40 Profesionál [i] 14:50 Občan za dverami [i] 15:30 Cesta: Zdraví s cukrovkou [i] 15:55 Rómsky magazín [i] 16:30 Fokus právo [i] 16:55 Práca pre teba [i] 17:00 Slováci vo svete: Poľsko [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Príroda zblízka: Ostrov tuleních mláďat [i] 18:30 Večerníček: Čo rozprávala teta Srna [i] 18:40 Halali [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Anna Cveková - Bašistová [i] 20:00 Rok 1918 - Koniec a začiatok [i] 20:55 Konzervy času: Ostávam s láskou [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Festivalové minúty z MFF [i] 22:00 Večer pod lampou [i] 00:05 Spektrum vedy: Vplyv človeka na klimatické zmeny [i] 00:30 Udalosti ČT [i] 01:15 Práca pre teba [i] 01:20 Správy STV "N" [i] 02:05 ArtSpektrum [i] 02:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 ČREPINY [i] 05:45 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 07:45 Súdna sieň: Na divočáka [i] 08:50 Panelák: Zasadací poriadok [i] 10:00 Najkrajšie bývanie II. 4 [i] 11:00 Áno, šéfe USA: V. 2 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Súdna sieň: Chorá matka [i] 14:00 Panelák: Zasadací poriadok [i] 15:00 Najkrajšie bývanie II. 4 [i] 16:00 Kosti VII. 5 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Pohrebníctvo [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 Recept na bohatstvo [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: Pán žehličiek [i] 21:30 Pod povrchom 29 [i] 22:45 Najprísnejší rodičia na svete 4 [i] 23:45 Haló [i] 00:35 Webmaster [i] 01:50 Mafstory: Pašeráci [i] 02:45 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 10 [i] 03:30 Pod povrchom 29 [i] 04:20 KRIMI 04:45 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 MacGyver 97 [i] 06:05 Moderné veštenie [i] 07:05 MacGyver 98 [i] 08:05 Červené ruže 2 [i] 09:10 Agent III. 11,12 [i] 11:05 Pensacola: Zlaté krídla II. 18 [i] 12:05 M*A*S*H 233,234 [i] 13:20 Najprísnejší rodičia na svete 4 [i] 14:25 Ninja Factor II. 53 [i] 14:50 Simpsonovci IX. 24 [i] 15:20 Griffinovci VII. 1/14 [i] 15:50 Kúzelníci z Waverly II. 22 [i] 16:20 Vytunuj mi fáro II. 14 [i] 16:55 Áno, šéfe USA V. 2 [i] 17:55 Profesionáli III.: Bobor je šéf 16 [i] 18:50 Simpsonovci IX. 24 [i] 19:20 Griffinovci VII. 1/14 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 9 [i] 21:05 Áno, šéfe! [i] 22:20 SLOVENSKO NAŽIVO [i] 00:15 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 9 [i] 01:10 Cribs 9 [i] 01:35 Kúzelníci z Waverly 11 [i] 02:05 Ninja Factor II. 53 [i] 02:30 Pensacola: Zlaté krídla II. 18 [i] 03:10 Detektív Nash Bridges VI. 2,3 [i] 04:35 Profesionáli III.: Bobor je šéf 16 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Drzá Jordan 3/23 [i] 08:00 Advokáti VII. 10/22 [i] 09:00 JAG III. 7/24 [i] 10:00 Pán šelem III.: Hadí polibek 9/22 [i] 11:00 Ten, kdo tě chrání: Otcovství 3/22 [i] 12:00 Advokáti VII. 11/22 [i] 13:00 Drzá Jordan 3/23 [i] 14:00 Dr. House VI. 17/22 [i] 15:00 JAG III. 7/24 [i] 16:00 Pán šelem III.: Vypuzeni 10/22 [i] 17:00 Ten, kdo tě chrání: Lolita 4/22 [i] 18:00 Drzá Jordan 4/23 [i] 19:00 JAG III. 8/24 [i] 20:00 Dr. House VI. 18/22 [i] 21:00 NCIS V. 8/19 [i] 22:00 NCIS V. 9/19 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 1/24 [i] 00:00 Strážce pořádku III. 6/13 [i] 00:55 NCIS V. 8/19 [i] 01:50 NCIS V. 9/19 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba LA III. 1/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Obtížný Dodge [i] 06:00 Jak se to dělá 11 [i] 06:25 Rození obchodníci: Peugeot 205 - část 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: Peugeot 205 - část 2 [i] 07:15 Americký chopper: Motorka pro Domani Studios [i] 08:10 Špinavé práce: Válečník z mokřin [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Ztroskotanci [i] 09:55 Nutné k přežití: Nejlepších 25 Bearových zážitků [i] 10:50 Jak to dělají? 4 [i] 11:15 Jak se to dělá 10 [i] 11:40 Mimořádné projekty: Central Market v Abú Dhabí [i] 12:35 Jízda: Foose 1969 [i] 13:30 Rození obchodníci: Peugeot 205 - část 1 [i] 14:00 Rození obchodníci: Peugeot 205 - část 2 [i] 14:25 Americký chopper: Motorka pro Window World [i] 15:20 Bořiči mýtů: Hodina létání [i] 16:15 Špinavé práce: Opravář stavěče kuželek [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Liknavým tempem [i] 18:05 Nutné k přežití: Gruzie/východní Evropa [i] 19:00 Jak se to dělá: Kopírovací papír, džíny a počítače [i] 19:30 Jak se to dělá 10 [i] 20:00 Extrémní rybářský úkol Robsona Greena 2 [i] 21:00 Říční příšery: Ruský vrah [i] 22:00 Vteřiny od kolize: Britské letiště [i] 23:00 Jak přežít neštěstí: Ztraceni na moři [i] 00:00 V nejhorším případě: Toxický únik plynu / hořící muž [i] 00:30 V nejhorším případě: Vloupání do domu / teroristický útok [i] 00:55 Extrémní rybářský úkol Robsona Greena 2 [i] 01:50 Říční příšery: Ruský vrah [i] 02:50 Vteřiny od kolize: Britské letiště [i] 03:50 Jak přežít neštěstí: Ztraceni na moři [i] 04:45 Jak to dělají? 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 101 dalmatinů 42/52 [i] 09:30 Sever a Jih 12/12 [i] 10:20 Všechnopárty [i] 11:05 Pošta pro tebe [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 StarDance V ...kolem dokola [i] 14:05 Banánové rybičky [i] 14:35 Televarieté [i] 16:00 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 16:55 Tak neváhej a toč! [i] 17:20 Auto Moto Revue [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Můžeme dál? [i] 18:50 StarDance V ...kolem dokola [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset 20:00 Nejlepší Bakaláři [i] 21:10 Okno do hřbitova [i] 21:40 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:25 Tísňová linka [i] 22:55 Podfukáři VIII 3/6 [i] 23:45 Hádův faktor 1/2 [i] 01:10 AZ-kvíz [i] 01:35 Sváteční slovo spisovatele a publicisty Jana Jandourka [i] 01:40 Zajímavosti z regionů Brno [i] 02:05 Zajímavosti z regionů Ostrava [i] 02:35 Banánové rybičky [i] 03:00 Hodinový manžel [i] 03:25 Bydlení je hra [i] 03:50 Zahrada je hra [i] 04:10 Tatíček profesor [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Napříč světem [i] 05:30 Příběhy předmětů [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Folklorní magazín [i] 09:30 Zázračné studánky: Modlivým dolem za svatou paní [i] 09:50 Mýty a fakta historie: Kanibalové doby kamenné [i] 10:45 Putování za vínem: Austrálie - Victoria [i] 11:15 Praha, město věží: Věže mezi Petrským náměstím a 11/16 [i] 11:30 Ta naša kapela [i] 12:00 Divočina bez hranic [i] 12:30 O vědě a vědcích [i] 12:50 Soluňský Čížek [i] 13:40 Chcete je? ZJ - [i] 13:45 Cesty víry: Žít s písní na rtech [i] 14:10 Intolerance [i] 14:40 Markýz de Bois Doré 4/5 [i] 16:00 Teleapatyka [i] 16:10 Medicína pro 21. století [i] 16:30 Klíč [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Phineas a Ferb III: Kurýr osudu / A skáčeme 23/35 [i] 19:25 Neuvěřitelné příběhy: Kouzelník 8/47 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Oceán plný dobrodružství: Návrat do Amazonie II 5/5 [i] 21:00 Divadlo bláznivých dramat Borise Rösnera [i] 22:00 Řím 11/12 [i] 22:50 Trafačka - chrám svobody [i] 00:05 Zvláštní jednotka: Za partu se platí 6/8 [i] 00:50 Pološero - Snílci a vizionáři [i] 01:20 John Coltrane [i] 02:20 Moje rodina IV: Svědek 12/13 [i] 02:50 Kvarteto [i] 03:15 Uchem jehly [i] 03:40 Náš venkov [i] 03:55 Sabotáž [i] 04:25 V zajetí železné opony [i] 04:40 Pod pokličkou [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2283 [i] 09:55 Zeťák [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Gilmorova děvčata VII 11 [i] 13:35 Pohotovost Miami 3 [i] 14:30 Beze stopy IV: Odhalení 1 [i] 15:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV: Nic než stříbro 8 [i] 16:30 Přátelé VI 23 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista II: Rychlá kola 13 [i] 18:25 Ulice 2284 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Dneska není včera 374 [i] 21:50 Kriminálka Miami IX: Pro derby všechno 12 [i] 22:45 Noční Televizní noviny [i] 23:20 Okovy moci [i] 01:15 Novashopping 01:25 Odložené případy VII: Rána 22 [i] 02:15 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV: Nic než stříbro 8 [i] 03:00 Na vlastní oči: aneb Co byste jinak nikdy neviděli. [i] 03:40 Střepiny [i] 04:25 Huff II 2 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Policejní bažanti I: Chyba se vloudí 4 [i] 07:50 Kutil Tim VII: Ničím nezkalené Vánoce 11 [i] 08:35 M*A*S*H 54 [i] 09:25 Prostřeno! [i] 10:15 Diagnóza vražda V: Za hrůzného deště 16 [i] 11:15 Schimanski: Dobročinná sbírka [i] 13:10 Castle na zabití II: Na nože 22 [i] 14:05 Komisař Rex III: Vražedná vášeň 4 [i] 15:05 Walker, Texas Ranger III: Odznak jen pro čestné 1 [i] 16:05 Rosamunde Pilcher: Dům na pobřeží [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 VIP PROSTŘENO! [i] 21:40 Obchoďák: Snídaně carských důstojníků 22 [i] 22:55 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně II: K čemu jsou hrdinové 1 [i] 23:55 Sběratelé kostí V: Smrt včelí královny 17 [i] 00:50 Zákon a pořádek: Los Angeles: Angel's Knoll 20 [i] 01:40 Reportéři na vaší straně [i] 02:20 Volejte Věštce [i] 04:05 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Čistá láska 149/170 [i] 06:05 Viktória 8/171 [i] 07:05 La Tormenta: Pokušenie lásky 115/216 [i] 08:15 Ally McBealová IV. 3/23 [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Správna Susan [i] 10:55 Frasier [i] 11:50 Larina voľba 101 [i] 12:45 Ezel 131/142 [i] 14:05 Ten, kto ťa chráni I. 9/22 [i] 15:00 Viktória 9/171 [i] 15:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 116/216 [i] 16:55 Keď budeš moja 217/238 [i] 18:00 V siedmom nebi IV. 21/22 [i] 18:55 Dharma a Greg II. 14/24 [i] 19:25 Frasier [i] 20:15 Druhý dych II. 35 [i] 21:30 Uragán [i] 22:30 Larina voľba 102 [i] 23:35 Ezel 132/142 [i] 00:35 Sex v meste V. 6/8 [i] 01:10 Adela show [i] 01:50 Frasier [i] 02:10 Veštiareň [i] 03:10 Sex v meste V.