TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:10 BEZ SERVÍTKY S MARKIZÁKMI [i] 09:05 Kobra 11 XI. 7/10 [i] 10:05 Spi sladko, žienka moja drahá [i] 12:10 HORÚCA KRV [i] 13:20 Mentalista III. 7/24 [i] 14:20 FARMA [i] 15:30 Dva a pol chlapa VIII. 14/16 [i] 16:00 Dr. House II. 22/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 BEZ SERVÍTKY S MARKIZÁKMI [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 MODRÉ Z NEBA [i] 22:30 Nočné Televízne noviny [i] 22:55 Dr. House II. 22/24 [i] 23:50 Mentalista III. 7/24 [i] 00:45 Únos [i] 02:30 Eleventh Hour - nulová šanca 12/18 [i] 03:10 Kobra 11 XI. 7/10 [i] 03:55 BEZ SERVÍTKY S MARKIZÁKMI [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Dámsky klub "N" [i] 06:50 Správy STV [i] 07:35 Práca pre teba [i] 07:45 Vojna kuchárov [i] 08:10 Duel [i] 08:45 5 proti 5 [i] 09:30 Galileo [i] 10:05 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania: Nedokonalé zločiny /3./ [i] 11:00 Sila lásky IV. 195 [i] 11:50 Práca pre teba [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Taxík [i] 14:05 Žena na úteku 22 [i] 15:00 Doktorka Quinnová II.: Nové zásnuby [i] 15:50 Práca pre teba [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky VI. 5 [i] 17:15 Galileo [i] 17:45 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Hotel Rwanda [i] 22:10 Radosť zo života: Ivan Krajíček [i] 22:40 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania: Nedokonalé zločiny /3./ [i] 23:30 Doktorka Quinnová II.: Nové zásnuby [i] 00:15 O 5 minút 12 [i] 01:25 Hotel Rwanda [i] 03:20 Poklady.sk: Meteorit Košice [i] 03:40 Sila lásky IV. 195 [i] 04:30 Sila lásky VI. 5 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:40 Polícia [i] 06:50 Regionálny denník [i] 07:15 Komentáre [i] 07:40 Práca pre teba - magazín [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Fidlibumove rozprávky [i] 09:00 Práca pre teba [i] 09:05 Dámsky klub "N" [i] 10:40 Súčasné bývanie 14 [i] 11:05 Fokus zdravie [i] 11:30 Ukrajinský magazín [i] 12:00 Správy - Hírek [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:20 Veselo v zelenom [i] 13:00 Diabetes mellitus a recepty na zdravie [i] 13:50 Alexander Solženicyn [i] 14:55 Doslova [i] 15:55 Maďarský magazín [i] 16:30 Fokus - peniaze [i] 16:55 Senior klub - magazín [i] 17:25 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Architektúra: Mestské centrum v Säynätsalo [i] 18:30 Večerníček: Čo rozprávala teta Srna [i] 18:45 Test magazín: Test magazín [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:55 Nicholas G. Winton - sila ľudskosti [i] 21:00 Občan za dverami [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Festivalové minúty z MFF [i] 22:00 Na križovatke SK+CZ: Tri sezóny v pekle [i] 23:55 Profesionál [i] 00:10 VAT: Výroba piva [i] 00:35 Udalosti ČT [i] 01:20 Práca pre teba [i] 01:25 Správy STV "N" [i] 02:10 ArtSpektrum [i] 02:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 07:45 Súdna sieň: Umelec [i] 08:50 Panelák: Dáma z parku [i] 10:00 Najkrajšie bývanie II. 3 [i] 11:00 Áno, šéfe USA: V. 1/17 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Súdna sieň: Neznášam to tu! [i] 14:00 Panelák: Dáma z parku [i] 15:00 Najkrajšie bývanie II. 3 [i] 16:00 Kosti V. 18 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Chorá matka [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 Recept na bohatstvo [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Kosti VII.: - NOVÉ ČASTI 5,6 [i] 22:30 Vtierka Castle III. 11 [i] 23:30 Kosti V. 18 [i] 00:25 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XII. 6 [i] 01:25 Mafstory: Františkáni [i] 02:30 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 9 [i] 03:20 Vtierka Castle III. 11 [i] 04:05 KRIMI 04:30 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 8 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 MacGyver 95 [i] 06:05 Moderné veštenie [i] 07:05 MacGyver 96 [i] 08:05 Červené ruže 1/200 [i] 09:10 Letecké katastrofy 5,6/6 [i] 11:15 Pensacola: Zlaté krídla II. 17 [i] 12:15 Pod povrchom 28 [i] 13:35 Faktor strachu III. 34/34 [i] 14:20 Ninja Factor II. 52 [i] 14:50 Simpsonovci IX. 23 [i] 15:20 Griffinovci VI. 18/18 [i] 15:50 Kúzelníci z Waverly II. 21 [i] 16:20 Vytunuj mi fáro II. 13 [i] 16:55 Áno, šéfe USA V. 1/17 [i] 17:55 Profesionáli III.: Nesprávny šéf 15 [i] 18:50 Simpsonovci IX. 23 [i] 19:20 Griffinovci VI. 18/18 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 8 [i] 21:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XII. 6 [i] 22:10 Agent III. 11,12 [i] 23:55 Vytunuj mi fáro II. 13 [i] 00:25 Cribs 8 [i] 00:55 Kúzelníci z Waverly 10 [i] 01:25 Ninja Factor II. 52 [i] 02:00 Pensacola: Zlaté krídla II. 17 [i] 02:45 Detektív Nash Bridges IV. 24/24 [i] 03:25 Detektív Nash Bridges VI. 1/22 [i] 04:25 Červené ruže 1/200 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Drzá Jordan 2/23 [i] 08:00 Advokáti VII. 9/22 [i] 09:00 JAG III. 6/24 [i] 10:00 Pán šelem III.: Osud 8/22 [i] 11:00 Ten, kdo tě chrání: Setkání 2/22 [i] 12:00 Advokáti VII. 10/22 [i] 13:00 Drzá Jordan 2/23 [i] 14:00 Dr. House VI. 16/22 [i] 15:00 JAG III. 6/24 [i] 16:00 Pán šelem III.: Hadí polibek 9/22 [i] 17:00 Ten, kdo tě chrání: Otcovství 3/22 [i] 18:00 Drzá Jordan 3/23 [i] 19:00 JAG III. 7/24 [i] 20:00 Dr. House VI. 17/22 [i] 21:00 CSI: New York VIII. 15/18 [i] 22:00 CSI: New York VIII. 16/18 [i] 23:00 Myšlenky zločince VI. 7/24 [i] 00:00 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II. 7/13 [i] 00:55 CSI: New York VIII. 15/18 [i] 01:50 CSI: New York VIII. 16/18 [i] 02:35 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II. 7/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Modrý pták [i] 06:00 Jak se to dělá 10 [i] 06:25 Rození obchodníci: Toyota MRII Mark I 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: Toyota MRII Mark I 2 [i] 07:15 Americký chopper: Motorka pro výrobce nářadí Kobalt [i] 08:10 Špinavé práce: Exotická chůva [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Den zúčtování [i] 09:55 Nutné k přežití: Severní Afrika [i] 10:50 Jak to dělají? 3 [i] 11:15 Jak se to dělá 9 [i] 11:40 Mimořádné projekty: Gotthardský úpatní tunel [i] 12:35 Burácení v srdcích: Promarněná šance [i] 13:30 Rození obchodníci: Toyota MRII Mark I 1 [i] 14:00 Rození obchodníci: Toyota MRII Mark I 2 [i] 14:25 Americký chopper: Motorka pro Domani Studios [i] 15:20 Bořiči mýtů: Spoluviník parní dělo [i] 16:15 Špinavé práce: Válečník z mokřin [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Ztroskotanci [i] 18:05 Nutné k přežití: Nejlepších 25 Bearových zážitků [i] 19:00 Jak se to dělá: Naslouchátka, trojrozměrné skládačky a toalety [i] 19:30 Jak se to dělá 9 [i] 20:00 Dvojí přežití: Pohřbeni zaživa [i] 21:00 Vyváznout živý: Únos letu Pan Am č. 73 [i] 22:00 Cizí předměty v těle: Nevytahovat! [i] 23:00 Superlidé Stana Leeho: Muž imunní vůči elektřině [i] 00:00 Opravdový podvod 9 [i] 00:30 Opravdový podvod 10 [i] 00:55 Dvojí přežití: Pohřbeni zaživa [i] 01:50 Vyváznout živý: Únos letu Pan Am č. 73 [i] 02:50 Cizí předměty v těle: Nevytahovat! [i] 03:50 Superlidé Stana Leeho: Muž imunní vůči elektřině [i] 04:45 Jak to dělají? 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Smutný osud princezny Pampelišky [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 101 dalmatinů 41/52 [i] 09:25 Komici na jedničku [i] 10:20 Půjčka [i] 11:30 Kluci v akci [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 StarDance V ...kolem dokola [i] 14:05 Banánové rybičky [i] 14:30 Televarieté [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Uvolněte se, prosím [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Můžeme dál? [i] 18:50 StarDance V ...kolem dokola [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset a Sportka 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Světlo pro Světlušku [i] 22:20 Ententýky: Ohňostroj vášně 10/15 [i] 23:20 Případy detektiva Murdocha IV: Černá ruka 9/13 [i] 00:05 Losování Sportky a Šance 00:10 Bratři a sestry III: Vzpomínka z války 3/24 [i] 00:50 Pláč sovy [i] 02:30 AZ-kvíz [i] 02:55 Týden v regionech Brno [i] 03:20 Týden v regionech Ostrava [i] 03:50 Banánové rybičky [i] 04:15 Byla jsem na světě [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Putování za vínem: Austrálie - Jižní Austrálie [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Ushuaia 23/26 [i] 09:30 Království divočiny: Trubači bělokřídlí [i] 10:00 Sbohem Československo 5/12 [i] 11:00 Přežít! [i] 11:50 Krásný ztráty [i] 12:20 Příběhy pro Natálku [i] 12:35 Babylon [i] 13:05 Hranice bez hranic: Stolové hory 10/16 [i] 13:35 Oceán plný dobrodružství: Návrat do Amazonie 4/5 [i] 14:30 Architektura: Arne Jacobsen a Hotel Royal SAS v 42/45 [i] 14:55 City Folk 2012 - Lisabon [i] 15:25 Kvarteto [i] 15:50 J. M. . Turner [i] 16:50 Domov ve středu Evropy 7/13 [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Phineas a Ferb III 22/35 [i] 19:25 Neuvěřitelné příběhy: Silná anténa 7/47 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Kanárské ostrovy [i] 20:55 Intolerance [i] 21:25 Krásný ztráty [i] 22:00 Na stojáka [i] 22:30 Dveře dokořán [i] 00:25 Minuty z Mezipater [i] 00:30 Akvárium [i] 00:40 Vesmír: Cizí galaxie 9/31 [i] 01:25 Dobrodružství vědy a techniky [i] 02:10 Moje rodina IV: Kanárská klec 11/13 [i] 02:40 Ochránce [i] 03:05 Mimo rámec [i] 03:20 Neznámí hrdinové [i] 03:45 Křesťanský magazín [i] 04:15 Sabotáž [i] 04:40 Pod pokličkou [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2282 [i] 09:55 Ahoj ségro, sbohem živote! [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Gilmorova děvčata VII 10 [i] 13:35 Pohotovost Miami 2 [i] 14:30 Beze stopy II: Návnada 23 [i] 15:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV: Drahocenné děti 7 [i] 16:30 Přátelé VI 22 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista II: Krvácející srdce 12 [i] 18:25 Ulice 2283 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Gympl s (r)učením omezeným: Cukr a bič 22 [i] 21:50 Na vlastní oči: aneb Co byste jinak nikdy neviděli. [i] 22:40 Noční Televizní noviny [i] 23:15 Salton Sea [i] 01:15 Novashopping 01:25 Odložené případy VII 21 [i] 02:15 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV: Drahocenné děti 7 [i] 03:00 Koření: Všechny vůně světa [i] 04:05 Huff II 1 [i] 04:55 Přátelé VI 22 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Policejní bažanti I: Box je náš! 3 [i] 07:50 Kutil Tim VII: Zadejte se, prosím 10 [i] 08:35 M*A*S*H 53 [i] 09:25 Prostřeno! [i] 10:15 Diagnóza vražda V: Nácvik na smrt 15 [i] 11:15 Schimanski: Moltke [i] 13:10 Castle na zabití II: Špinavý polda 21 [i] 14:05 Komisař Rex III: Smrt v muzeu 3 [i] 15:05 Walker, Texas Ranger II: Ukradené dítě 24 [i] 16:05 Rosamunde Pilcher: Druhá šance [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Cesty domů: Nezvěstný 155 [i] 21:35 TOP STAR magazín [i] 22:45 Castle na zabití IV: Dokud nás smrt nerozdělí 11 [i] 23:40 Sběratelé kostí V: První případ 16 [i] 00:40 Myšlenky zločince II 3 [i] 01:35 Volejte Věštce [i] 03:20 Sběratelé kostí II: Kluk v plachtě 3 [i] 04:05 Nové hnízdo [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Čistá láska 148/170 [i] 06:00 Viktória 7/171 [i] 07:05 La Tormenta: Pokušenie lásky 114/216 [i] 08:15 Ally McBealová IV. 2/23 [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Správna Susan [i] 10:30 Druhý dych II. 34 [i] 11:35 Larina voľba 100 [i] 12:30 Ezel 130/142 [i] 13:50 Ten, kto ťa chráni I. 8/22 [i] 14:50 Viktória 8/171 [i] 15:45 La Tormenta: Pokušenie lásky 115/216 [i] 16:45 Keď budeš moja 216/238 [i] 17:50 V siedmom nebi IV. 20/22 [i] 18:45 Dharma a Greg II. 13/24 [i] 19:15 Frasier [i] 20:15 Únos [i] 22:10 Larina voľba 101 [i] 23:10 Ezel 131/142 [i] 00:15 Sex v meste V. 5/8 [i] 00:50 Adela show [i] 01:30 Správna Susan [i] 01:55 Veštiareň [i] 02:55 Sex v meste V. 5/8 [i] 03:25 Dharma a Greg II. 13/24 [i] 03:45 L.O.V.E. [i] 04:20 Adela show [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 06:35 Ultimate Avengers: konečná pomsta [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Dokonalá partie [i] 13:35 Dvojník [i] 15:35 Škola svádění [i] 17:25 Ztraceni v lásce [i] 18:55 Zmražená pojistka [i] 20:45 Nezvratný důkaz [i] 22:25 Únos [i] 00:25 Krvavá hostina