TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:20 BEZ SERVÍTKY S MARKIZÁKMI [i] 09:15 Kobra 11 XI. 6/10 [i] 10:15 Priepasť: Mesto v ohrození [i] 12:20 V tieni zločinu II. 4/22 [i] 13:20 Mentalista III. 6/24 [i] 14:20 FARMA [i] 15:30 Dva a pol chlapa VIII. 13/16 [i] 16:00 Dr. House II. 21/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 BEZ SERVÍTKY S MARKIZÁKMI [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 FARMA [i] 21:40 HORÚCA KRV [i] 23:00 Nočné Televízne noviny [i] 23:25 Dr. House II. 21/24 [i] 00:20 Mentalista III. 6/24 [i] 01:20 Eleventh Hour - nulová šanca 11/18 [i] 02:10 V tieni zločinu II. 4/22 [i] 02:50 Kobra 11 XI. 6/10 [i] 03:35 BEZ SERVÍTKY S MARKIZÁKMI [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Dámsky klub "N" [i] 06:40 Správy STV [i] 07:20 Góly - body - sekundy [i] 07:35 Práca pre teba [i] 07:45 Vojna kuchárov [i] 08:15 Duel [i] 08:45 5 proti 5 [i] 09:35 Galileo [i] 10:05 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania: Nedokonalé zločiny /2./ [i] 11:00 Sila lásky IV. 194 [i] 11:50 Práca pre teba [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Postav dom, zasaď strom [i] 14:05 Žena na úteku 21 [i] 15:00 Doktorka Quinnová II.: Návrat [i] 15:50 Práca pre teba [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky VI. 4 [i] 17:15 Galileo [i] 17:45 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Doktor z hôr - Nové osudy II.: Príznaky otravy 2/13 [i] 20:55 Otázka rešpektu II. 5/6 [i] 22:50 Luther 5/6 [i] 23:40 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania: Nedokonalé zločiny /2./ [i] 00:30 Doktorka Quinnová II.: Návrat [i] 01:20 Doktor z hôr - Nové osudy II.: Príznaky otravy 2/13 [i] 02:00 Otázka rešpektu II. 5/6 [i] 03:50 Sila lásky IV. 194 [i] 04:40 Sila lásky VI. 4 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Profesionál [i] 07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Kamenný chlapec [i] 09:05 Práca pre teba [i] 09:10 Dámsky klub "N" [i] 10:40 Život rýb: Farby útesu [i] 11:10 Fokus práca [i] 11:40 Národnostný magazín - mix: Židovský [i] 12:05 Správy - Hírek [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:45 Odobierka nevesty [i] 13:05 Medicína: Medicína - Komplexná terapia detí po DMO a skoliózach [i] 14:05 Osvald Zahradník jubiluje: Pasodoble pre infarkt [i] 15:05 Športové ozveny [i] 15:40 Eurovirtuál - Jozef Mikloško [i] 15:55 Ukrajinský magazín [i] 16:30 Fokus zdravie [i] 17:00 Práca pre teba - magazín [i] 17:15 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Súčasné bývanie 14 [i] 18:30 Večerníček: Príbehy s Bublinkou [i] 18:40 Príbehy k Roku dobrovoľníctva [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: MUDr. Hana Zelenková [i] 20:00 Alexander Solženicyn [i] 20:55 Spektrum vedy: Vplyv človeka na klimatické zmeny [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Festivalové minúty z MFF [i] 22:00 Doslova [i] 23:00 Polícia [i] 23:10 Autosalón [i] 23:35 Práca pre teba [i] 23:40 Udalosti ČT [i] 00:30 Správy STV "N" [i] 01:10 ArtSpektrum [i] 01:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:50 Súdna sieň: Manipulátorka [i] 08:55 Panelák: Výsluch [i] 10:00 Najkrajšie bývanie II. 2 [i] 11:00 Áno, šéfe USA: IV. 13/13 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Súdna sieň: Zohavená [i] 14:00 Panelák: Výsluch [i] 15:00 Najkrajšie bývanie II. 2 [i] 16:00 Dr. Dokonalý: Časovaná bomba 4 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Neznášam to tu! [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 Recept na bohatstvo [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: Jeden muž dole [i] 21:30 Pod povrchom 28 [i] 22:45 Najprísnejší rodičia na svete 3 [i] 23:45 Farmár hľadá ženu [i] 01:20 Mafstory: Liečivý prameň [i] 02:25 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 8 [i] 03:20 Pod povrchom 28 [i] 04:15 V osídlach vášne [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 MacGyver 93 [i] 06:05 Moderné veštenie [i] 07:05 MacGyver 94 [i] 08:05 Matlock VI. 22/22 [i] 09:10 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 6 [i] 10:05 Biele goliere 14 [i] 11:05 Pensacola: Zlaté krídla II. 16 [i] 12:05 M*A*S*H 231,232 [i] 13:20 Najprísnejší rodičia na svete 3 [i] 14:25 Ninja Factor II. 51 [i] 14:50 Simpsonovci IX. 22 [i] 15:20 Griffinovci VI. 17 [i] 15:50 Kúzelníci z Waverly II. 20 [i] 16:20 Vytunuj mi fáro II. 12 [i] 16:55 Áno, šéfe USA IV. 13/13 [i] 17:55 Profesionáli III.: Degradácia 14 [i] 18:50 Simpsonovci IX. 22 [i] 19:20 Griffinovci VI. 17 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 7 [i] 21:05 Letecké katastrofy 5,6/6 [i] 23:20 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 7 [i] 00:15 Vytunuj mi fáro II. 12 [i] 00:45 Cribs 7 [i] 01:15 Kúzelníci z Waverly 9 [i] 01:45 Ninja Factor II. 51 [i] 02:10 Pensacola: Zlaté krídla II. 16 [i] 03:05 Detektív Nash Bridges IV. 22,23 [i] 04:30 Črepiny PLUS [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Drzá Jordan 1/23 [i] 08:00 Advokáti VII. 8/22 [i] 09:00 JAG III. 5/24 [i] 10:00 Pán šelem III.: Katanův návrat 7/22 [i] 11:00 Ten, kdo tě chrání 1/22 [i] 12:00 Advokáti VII. 9/22 [i] 13:00 Drzá Jordan 1/23 [i] 14:00 Dr. House VI. 15/22 [i] 15:00 JAG III. 5/24 [i] 16:00 Pán šelem III.: Osud 8/22 [i] 17:00 Ten, kdo tě chrání: Setkání 2/22 [i] 18:00 Drzá Jordan 2/23 [i] 19:00 JAG III. 6/24 [i] 20:00 Dr. House VI. 16/22 [i] 21:00 Elementary 1/4 [i] 22:00 Myšlenky zločince VI. 6/24 [i] 23:00 Strážce pořádku III. 6/13 [i] 00:00 Zachraň mě VI. 11/19 [i] 00:55 Elementary 1/4 [i] 01:50 Strážce pořádku III. 6/13 [i] 02:35 Zachraň mě VI. 11/19 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Zrezavělý mustang [i] 06:00 Jak se to dělá 9 [i] 06:25 Rození obchodníci: Ford Capri 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: Ford Capri 2 [i] 07:15 Americký chopper: Motorka pro závodní tým Stewart-Haas [i] 08:10 Špinavé práce: Stěhování zvířat [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Hořké slzy [i] 09:55 Nutné k přežití: Vůle přežít v extrémních podmínkách [i] 10:50 Jak to dělají? 2 [i] 11:15 Jak se to dělá 8 [i] 11:40 Mimořádné projekty: Most Bay Bridge v San Francisku [i] 12:35 Opravna vraků 12 [i] 13:30 Rození obchodníci: Ford Capri 1 [i] 14:00 Rození obchodníci: Ford Capri 2 [i] 14:25 Americký chopper: Motorka pro výrobce nářadí Kobalt [i] 15:20 Bořiči mýtů: Piráti 2! [i] 16:15 Špinavé práce: Exotická chůva [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Den zúčtování [i] 18:05 Nutné k přežití: Severní Afrika [i] 19:00 Jak se to dělá: Jablečný džus, kosmetika a ocel [i] 19:30 Jak se to dělá 8 [i] 20:00 Bořiči mýtů: Chůze v přímce [i] 21:00 Na dvě půlky 2 [i] 22:00 Nejlepší světová pětka: Nejlepších 5 megatováren světa [i] 23:00 Krizové situace pod kontrolou: Přístavy v Los Angeles [i] 00:00 Rybaření rukama s venkovany: Chci toho velkého [i] 00:55 Bořiči mýtů: Chůze v přímce [i] 01:50 Na dvě půlky 2 [i] 02:50 Nejlepší světová pětka: Nejlepších 5 megatováren světa [i] 03:50 Krizové situace pod kontrolou: Přístavy v Los Angeles [i] 04:45 Jak to dělají? 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Všechnopárty [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 101 dalmatinů 40/52 [i] 09:25 StarDance V ...když hvězdy tančí [i] 11:05 Zpátky se Sobotou [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 StarDance V ...kolem dokola [i] 14:05 Banánové rybičky [i] 14:45 Televarieté [i] 16:00 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Uvolněte se, prosím [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Můžeme dál? [i] 18:50 StarDance V ...kolem dokola [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset a Euromiliony 20:00 Nejlepší Bakaláři [i] 21:15 Komici na jedničku [i] 22:05 Půjčka [i] 23:00 Rukama nevinnosti [i] 00:15 Losování Euromiliony 00:20 Californication V: A je to tu zas 7/12 [i] 00:45 Tísňová linka [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:45 AZ-kvíz [i] 02:05 Na stopě [i] 02:30 Malá farma: Došky nebo šindele? [i] 02:55 Banánové rybičky [i] 03:30 Hodinový manžel [i] 03:55 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 04:20 Bolkoviny [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Hranice bez hranic: Stolové hory 10/16 [i] 05:35 Praha, město věží: Věže Jungmannova náměstí a okolí 10/16 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Ochránce [i] 09:30 Příběhy předmětů [i] 10:00 Dotek vody [i] 10:45 Chcete je? ZJ - [i] 11:00 Černá zmije II: Brambora 3/6 [i] 11:30 Letecké katastrofy V.: Selhání pilota [i] 12:20 Vesmír: Cizí galaxie 9/31 [i] 13:05 Dobrodružství vědy a techniky [i] 13:50 Letadlová loď Enterprise: Krvavé ostrovy Santa Cruz 4/10 [i] 14:45 Vlak do Hongkongu [i] 15:45 Maurice Béjart: Cesta kolem světa 1/2 [i] 16:40 Film o filmu Kozí příběh se sýrem [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Phineas a Ferb III: Hrůzy podvědomí / Mravenci obřenci 21/35 [i] 19:25 Neuvěřitelné příběhy: Jasnovidec 6/47 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Letadlová loď Enterprise: Sama proti Japonsku 5/10 [i] 21:00 Přežít! [i] 21:50 Pološero - Snílci a vizionáři [i] 22:15 Chodníky slávy: Daniel Day-Lewis [i] 01:05 Minuty z Mezipater [i] 01:10 John Coltrane [i] 02:10 Divadlo žije! [i] 02:35 Kultura.cz [i] 03:00 Kultura.cz Brno [i] 03:30 O vědě a vědcích [i] 03:50 Chcete je? ZJ - [i] 03:55 Sabotáž [i] 04:20 V zajetí železné opony [i] 04:35 Pod pokličkou [i] 04:55 Napříč světem [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2281 [i] 09:55 Láska má pět písmen [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Gilmorova děvčata VII 9 [i] 13:35 Pohotovost Miami 1 [i] 14:30 Beze stopy II: Ztráty a nálezy 22 [i] 15:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV: Ve tmě 6 [i] 16:30 Přátelé VI 21 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista II: Růžové brýle 11 [i] 18:25 Ulice 2282 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Den živelných katastrof 373 [i] 21:50 Víkend: V zámku a podzámčí [i] 22:45 Noční Televizní noviny [i] 23:15 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti X: Zebra 22 [i] 00:05 Nikita 10 [i] 01:05 Novashopping 01:15 Odložené případy VII: Volná láska 20 [i] 02:00 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV: Ve tmě 6 [i] 02:45 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:35 Babicovy dobroty [i] 04:20 Huff 13 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Policejní bažanti I: Tetovaný 2 [i] 07:50 Kutil Tim VII: Den díkůvzdání 9 [i] 08:35 M*A*S*H 52 [i] 09:25 Prostřeno! [i] 10:15 Diagnóza vražda V: Odplata 2/2 14 [i] 11:15 Schimanski: Zabou [i] 13:10 Castle na zabití II: Vražedná sledovanost 20 [i] 14:05 Komisař Rex III: Město plné strachu 2 [i] 15:05 Walker, Texas Ranger II: Setkání 2/2 23 [i] 16:05 Rosamunde Pilcher: Cena lásky [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 VIP PROSTŘENO! [i] 21:40 Obchoďák: Ve třech 21 [i] 22:55 Sběratelé kostí VII: Mezera v kódu 6 [i] 23:55 Myšlenky zločince VI: Nejdelší noc 1 [i] 00:50 Nedokonalé zločiny IV: Netvorova skrýš 18 [i] 02:00 Volejte Věštce [i] 03:50 Sběratelé kostí II: Matka a dítě v zátoce 2 [i] 04:30 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Čistá láska 147/170 [i] 06:05 Viktória 6/171 [i] 07:10 La Tormenta: Pokušenie lásky 113/216 [i] 08:15 Ally McBealová IV. 1/23 [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Správna Susan [i] 10:55 Druhý dych II. 33 [i] 12:00 Frasier [i] 12:55 Ezel 129/142 [i] 14:10 Ten, kto ťa chráni I. 7/22 [i] 15:05 Viktória 7/171 [i] 16:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 114/216 [i] 17:00 Keď budeš moja 215/238 [i] 18:00 V siedmom nebi IV. 19/22 [i] 18:55 Dharma a Greg II. 12/24 [i] 19:25 Frasier [i] 20:15 Druhý dych II. 34 [i] 21:30 Uragán [i] 22:30 Larina voľba 100 [i] 23:30 Ezel 130/142 [i] 00:35 Sex v meste V. 4/8 [i] 01:10 Adela show [i] 01:45 Frasier [i] 02:05 Veštiareň [i] 03:05 Sex v meste V. 4/8 [i] 03:30 Dharma a Greg II. 12/24 [i] 03:55 L.O.V.E. [i] 04:30 Adela show [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Vosy útočí [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Chasing Holden [i] 13:55 Temné stíny [i] 15:35 Rytíři nebes [i] 17:55 Dokonalá partie [i] 19:25 Dvojník [i] 21:20 Sexy párty 2