Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:20 Bez servítky [i] 09:15 Kobra 11 XI. 5/10 [i] 10:20 Medzi vlkmi [i] 12:20 FARMA [i] 13:40 FARMA - DUEL [i] 15:30 Dva a pol chlapa VIII. 12/16 [i] 16:00 Dr. House II. 20/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 BEZ SERVÍTKY S MARKIZÁKMI [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 FARMA [i] 21:30 MASTERCHEF [i] 22:50 Dva a pol chlapa IX. 8/24 - PREMIÉROVÁ SÉRIA [i] 23:15 Nočné Televízne noviny [i] 23:40 Dr. House II. 20/24 [i] 00:35 Eleventh Hour - nulová šanca 9-10/18 [i] 02:20 Hrozba z temnoty III. 16/16 [i] 03:00 Kobra 11 XI. 5/10 [i] 03:45 BEZ SERVÍTKY S MARKIZÁKMI [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Ushuaia - expedície do prírody VII.: Dobrodružstvá v Mozambickom prielive. 1. časť [i] 05:40 Dámsky klub "N" [i] 07:00 Správy STV [i] 07:45 Góly - body - sekundy [i] 07:55 Práca pre teba [i] 08:05 Duel [i] 08:35 5 proti 5 [i] 09:20 Galileo [i] 09:55 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania: Nedokonalé zločiny /1./ [i] 10:55 Sila lásky IV. 193 [i] 11:50 Práca pre teba [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub "N" [i] 13:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:15 Žena na úteku 20 [i] 15:05 Doktorka Quinnová II.: Kto nepozná uspávanky [i] 15:50 Práca pre teba [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky VI. 3 [i] 17:15 Galileo [i] 17:45 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Posledný tanec [i] 21:35 Reportéri [i] 22:05 Hlavný podozrivý - newyorské prípady: Hanba 6/13 [i] 22:50 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania: Nedokonalé zločiny /1./ [i] 23:50 Doktorka Quinnová II.: Kto nepozná uspávanky [i] 00:35 Posledný tanec [i] 02:00 Hlavný podozrivý - newyorské prípady: Hanba 6/13 [i] 02:45 Správy STV [i] 03:25 Góly - body - sekundy [i] 03:40 Sila lásky IV. 193 [i] 04:30 Sila lásky VI. 3 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Slniečko [i] 08:55 Práca pre teba [i] 09:00 Dámsky klub "N" [i] 10:35 Záhadný svet peňazí [i] 12:10 Tvárou v tvár [i] 12:35 Národnostné správy [i] 12:45 Živá panoráma [i] 13:25 ArtSpektrum [i] 13:35 Autosalón [i] 14:00 Odpískané [i] 14:25 Magazín FIFA [i] 14:50 Športové ozveny [i] 15:30 Magazín Ligy majstrov [i] 15:55 Národnostný magazín - mix: Židovský [i] 16:30 Fokus práca [i] 16:55 VAT: Výroba piva [i] 17:25 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Život rýb: Farby útesu [i] 18:30 Večerníček: Príbehy s Bublinkou [i] 18:45 Eurovirtuál - Jozef Mikloško [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:55 Medicína: Medicína - Komplexná terapia detí po DMO a skoliózach [i] 20:55 Jeden deň: Jeden deň - Valentín [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Festivalové minúty z MFF [i] 22:00 Smrť pána Lazaresca [i] 00:30 ArtSpektrum [i] 00:35 Umenie 2012: Literatúra [i] 01:05 Udalosti ČT [i] 01:50 Práca pre teba [i] 01:55 Správy STV "N" [i] 02:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:10 NOVINY TV JOJ 08:00 Súdna sieň: Kto je vinný? [i] 08:55 Súdna sieň: Hluční nájomníci [i] 10:00 Najkrajšie bývanie II. 1/26 [i] 11:00 Áno, šéfe USA: IV. 12 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:45 Bournov mýtus [i] 15:00 Česko Slovensko má talent [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Zohavená [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 Recept na bohatstvo [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: Dušan zasahuje [i] 21:35 Dr. Dokonalý: Časovaná bomba 4 [i] 22:30 Dom snov IV. 10 [i] 23:35 Lokal TV: Hip-hop je mŕtvy 2 4 [i] 00:05 Super jazda [i] 02:40 Mafstory: Veľký halloweensky únos [i] 03:30 KRIMI 03:55 Super jazda [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Biele goliere 8 [i] 06:05 Moderné veštenie [i] 07:05 MacGyver 92 [i] 08:05 Matlock VI. 21 [i] 09:05 Náčelník Veľký Had [i] 11:05 Pensacola: Zlaté krídla II. 15 [i] 12:05 M*A*S*H 229,230 [i] 13:20 Faktor strachu III. 33 [i] 14:20 Ninja Factor II. 50 [i] 14:50 Simpsonovci IX. 21 [i] 15:20 Griffinovci VI. 16 [i] 15:45 Kúzelníci z Waverly II. 19 [i] 16:15 Vytunuj mi fáro II. 11 [i] 16:55 Áno, šéfe USA IV. 12 [i] 17:55 Profesionáli III.: Šéf je paroháč 13 [i] 18:50 Simpsonovci IX. 21 [i] 19:20 Griffinovci VI. 16 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 6 [i] 21:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XII. 5 [i] 22:05 Biele goliere 14 [i] 23:00 Dexter 11 [i] 00:10 Vytunuj mi fáro II. 11 [i] 00:40 Cribs 6 [i] 01:10 Kúzelníci z Waverly 7,8 [i] 02:10 Pensacola: Zlaté krídla II. 15 [i] 03:00 Detektív Nash Bridges IV. 20,21 [i] 04:25 Dexter V. 11 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší III. 18/18 [i] 08:00 Advokáti VII. 7/22 [i] 09:00 JAG III. 4/24 [i] 10:00 Pán šelem III.: Tygr tygr 6/22 [i] 11:00 Ochránce IV. 8/8 [i] 12:00 Advokáti VII. 8/22 [i] 13:00 Posel ztracených duší III. 18/18 [i] 14:00 Dr. House VI. 14/22 [i] 15:00 JAG III. 4/24 [i] 16:00 Pán šelem III.: Katanův návrat 7/22 [i] 17:00 Ten, kdo tě chrání 1/22 [i] 18:00 Drzá Jordan 1/23 [i] 19:00 JAG III. 5/24 [i] 20:00 Dr. House VI. 15/22 [i] 21:00 CSI: New York VIII. 14/18 [i] 22:00 Čas probuzení [i] 00:20 Californication V.: Kluci a holky 3/12 [i] 01:00 Californication V.: Čekání na zázrak 4/12 [i] 01:40 CSI: New York VIII. 14/18 [i] 02:30 Čas probuzení [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Dvojí přežití: Proti proudu řeky [i] 06:00 Jak se to dělá 8 [i] 06:25 Rození obchodníci: Mercedes 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: Mercedes 2 [i] 07:15 Americký chopper: Obří dieselová motorka [i] 08:10 Špinavé práce 28 [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Na konec světa [i] 09:55 Nutné k přežití: Kanadské Skalisté hory [i] 10:50 Jak to dělají? 1 [i] 11:15 Jak se to dělá 7 [i] 11:40 Mimořádné projekty: Stadion v Melbourne [i] 12:35 Tuning: Nejbáječnější dodávka pro restaurace Taco [i] 13:30 Rození obchodníci: Mercedes 1 [i] 14:00 Rození obchodníci: Mercedes 2 [i] 14:25 Americký chopper: Motorka pro závodní tým Stewart-Haas [i] 15:20 Bořiči mýtů: Zastřelit rybu v sudu [i] 16:15 Špinavé práce: Stěhování zvířat [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Hořké slzy [i] 18:05 Nutné k přežití: Vůle přežít v extrémních podmínkách [i] 19:00 Jak se to dělá: Cédéčka, punčocháče a mozzarella [i] 19:30 Jak se to dělá 7 [i] 20:00 Muž, žena a divočina: Čolci a kořínky [i] 21:00 Bearova výprava na Everest [i] 22:00 Nejlepší policisté 6 [i] 23:00 Říční příšery: Elektrický kat [i] 00:00 Dřevorubci v močálech: Bod zlomu [i] 00:55 Muž, žena a divočina: Čolci a kořínky [i] 01:50 Bearova výprava na Everest [i] 02:50 Nejlepší policisté 6 [i] 03:50 Říční příšery: Elektrický kat [i] 04:45 Jak to dělají?: Džínovina/skleničky na víno [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 101 dalmatinů 39/52 [i] 09:25 Cech panen kutnohorských [i] 11:00 Proč bychom se nebavili, když nám [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:40 Televarieté [i] 16:00 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Uvolněte se, prosím [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Můžeme dál? [i] 18:50 StarDance V ...kolem dokola [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset 20:00 Zdivočelá země IV 11/13 [i] 21:00 Na cestě po údolí řeky Douro [i] 21:25 Reportéři ČT [i] 22:05 Tělo jako důkaz: Pohřešovaný 11/13 [i] 22:45 Na stopě [i] 23:10 MI5 V 8/10 [i] 00:05 Objektiv [i] 00:35 Toulavá kamera [i] 01:05 Kalendárium [i] 01:15 Sváteční slovo spisovatele a publicisty Jana Jandourka [i] 01:25 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:50 AZ-kvíz [i] 02:20 Stopy, fakta, tajemství [i] 02:45 Banánové rybičky [i] 03:25 Zahrada je hra [i] 03:45 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 04:10 Nelze umírat štěstím [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Herbert T. Mandl [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 09:30 Divočina bez hranic [i] 10:00 Kamera na cestách: Turecko, brána [i] 10:50 Postřehy odjinud [i] 11:00 Zázračné studánky: Modlivým dolem za svatou paní [i] 11:20 Náš venkov [i] 11:35 Křesťanský magazín [i] 12:00 Uchem jehly [i] 12:30 V páté řadě na Mertovi [i] 13:10 Street art [i] 14:05 Československý filmový týdeník 1962 911/2379 [i] 14:20 Neznámí hrdinové [i] 14:50 Ruská revoluce v barvě 1/2 [i] 15:35 Mýty a fakta historie: Kanibalové doby kamenné [i] 16:30 Ushuaia 23/26 [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Phineas a Ferb III: Máma je doma / Monogram junior 20/35 [i] 19:25 Neuvěřitelné příběhy: Veselé Vánoce 5/47 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Ruská revoluce v barvě 2/2 [i] 20:55 Letecké katastrofy V.: Selhání pilota [i] 21:40 Velikáni filmu: Jiří Menzel [i] 22:55 Minuty z Mezipater [i] 23:00 Zkažená mládež [i] 00:40 ČT Live - Lucie Bílá na Žofíně [i] 01:35 Na stojáka [i] 02:00 Q [i] 02:25 Babylon [i] 02:55 Intolerance [i] 03:20 Evropa dnes [i] 03:45 Sabotáž [i] 04:10 V zajetí železné opony [i] 04:25 Pod pokličkou [i] 04:45 Napříč světem [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2280 [i] 09:55 Smrtící exploze [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Gilmorova děvčata VII 8 [i] 13:35 Dr. House III 24 [i] 14:30 Beze stopy II: Sezóna 21 [i] 15:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV: Eosphoros 5 [i] 16:30 Přátelé VI 20 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista II: Dokud jsi mladý 10 [i] 18:25 Ulice 2281 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Gympl s (r)učením omezeným: Královna plesu 21 [i] 21:50 Helena: A do druhý nohy! 25 [i] 22:15 Comeback: Krev, pop a slzy 29 [i] 22:55 Noční Televizní noviny [i] 23:30 Tudorovci III 5 [i] 00:30 Big game 10 [i] 01:25 Novashopping 01:35 Plastická chirurgie s.r.o. VI 1 [i] 02:20 Sexy kočky v akci 1 [i] 02:50 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Policejní bažanti I 1 [i] 07:50 Kutil Tim VII: Ztrácím svoji víru 8 [i] 08:35 M*A*S*H 51 [i] 09:25 Prostřeno! [i] 10:15 Diagnóza vražda V: Odplata 1/2 13 [i] 11:15 Schimanski: Falešná hra [i] 13:10 Castle na zabití II: Prastará kletba 19 [i] 14:05 Komisař Rex III: Závod smrti 1 [i] 15:05 Walker, Texas Ranger II: Setkání 1/2 22 [i] 16:05 Rosamunde Pilcher: Hodina rozhodnutí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Cesty domů: Vysoká hra 154 [i] 21:35 Ano, šéfe! [i] 22:45 Partička [i] 23:25 Prci, prci, prcičky 3: Svatba [i] 01:30 Myšlenky zločince II 2 [i] 02:25 Volejte Věštce [i] 04:10 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Čistá láska 146/170 [i] 05:55 Viktória 5/171 [i] 07:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 112/216 [i] 08:05 Ally McBealová III. 21/21 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Správna Susan [i] 10:25 Druhý dych II. 32 [i] 11:25 Vášnivý tanec [i] 14:05 Ten, kto ťa chráni I. 6/22 [i] 15:00 Viktória 6/171 [i] 15:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 113/216 [i] 16:55 Keď budeš moja 214/238 [i] 18:00 V siedmom nebi IV. 18/22 [i] 18:55 Dharma a Greg II. 11/24 [i] 19:25 Frasier [i] 20:15 Druhý dych II. 33 [i] 21:30 V údolí divých ruží: Skúška lásky [i] 23:25 Ezel 129/142 [i] 00:25 Sex v meste V. 3/8 [i] 01:00 Adela show [i] 01:35 Správna Susan [i] 02:00 Veštiareň [i] 03:00 Sex v meste V. 3/8 [i] 03:25 Dharma a Greg II. 11/24 [i] 03:45 L.O.V.E. [i] 04:20 Adela show [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:25 Ohnivá smršť [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Špión(i) [i] 13:50 Horší než smrt [i] 15:35 Bobule [i] 17:15 Chasing Holden [i] 19:05 Temné stíny [i] 20:40 Život je peklo [i] 22:35 Duch jezera [i] 00:25 REC [i] 01:45 Nevinná [i] 03:30 USA versus John Lennon [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorsport [i] 08:45 Alpské lyžování [i] 09:15 Alpské lyžování [i] 10:00 Futsal [i] 11:30 Futsal [i] 12:30 Futsal [i] 14:00 Futsal [i] 15:00 Futsal [i] 16:30 Futsal [i] 17:30 Fotbal [i] 18:15 Krasobruslení [i] 19:00 Krasobruslení [i] 20:00 Grand Prix v Rusku - volný tanec 20:45 Watts [i] 21:00 Wrestling [i] 21:05 Wrestling [i] 21:35 Wrestling [i] 21:45 Wrestling [i] 22:45 Fotbal [i] 23:30 Futsal [i] 00:15 Futsal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Být Erikou 4: Novopečená máma 3 [i] 06:20 Diagnóza vražda 6: Windows '98 v pozadí 8 [i] 07:20 Dobrá manželka 3: Budoucnost firmy 4 [i] 08:20 Bratři a sestry 3: Sny otce 11 [i] 09:20 Láska hory přenáší [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 5: V rukou božích 17 [i] 12:20