TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:55 Scooby Doo, kde si?! I. [i] 06:15 Škola zvádzania [i] 08:00 Perfektné skóre [i] 09:55 Priatelia VIII. 11-12/24 [i] 10:55 Pán Včielka [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:40 Lampáreň [i] 14:20 Medzi vlkmi [i] 16:20 V mene kráľa [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 Parchanti (HD) [i] 22:30 Utečenec [i] 01:10 V mene kráľa [i] 03:10 Parchanti (HD) [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Slovensko v obrazoch [i] 05:40 Svet v obrazoch [i] 06:10 Autosalón [i] 06:35 Správy STV [i] 07:15 Góly - body - sekundy [i] 07:30 Jurošík: Jurošík a cudzí zbojník [i] 07:35 Včielka Maja: Včielka Maja č.87 [i] 08:00 Garfield II.: Pizza pre štyroch [i] 08:15 Maškrtníček [i] 08:45 Góóól [i] 09:15 S Jakubom na rybách [i] 09:40 Dom plný zvieratiek: Uštipnutie včelou 22/26 [i] 10:10 Ushuaia - expedície do prírody VII.: Dobrodružstvá v Mozambickom prielive. 1. časť [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Nevidieť pre oči [i] 14:45 Film pre pamätníkov - Profil A.Lettricha: Drevená dedina [i] 16:25 Pošta pre teba [i] 17:30 Kráľ vinár: Nečakané dedičstvo 2/13 [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Assunta Spina 1/2 [i] 21:50 Assunta Spina 2/2 [i] 23:35 Góly - body - sekundy [i] 23:45 Odpískané [i] 00:05 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Nevidieť pre oči [i] 01:40 Assunta Spina 1/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:15 Rozvoj vidieka - Kopaničiarske tradície [i] 07:30 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Kapura [i] 09:20 Farmárska revue [i] 09:35 Test magazín: Med [i] 09:50 Noc v archíve: Čo sme vysielali po novembri 1989 - 1.časť [i] 10:50 Zbohom, súdruhovia: Rebélia 1989 [i] 11:45 On Air [i] 12:10 Klamstvo dočasu-pravda naveky [i] 13:15 Orientácie [i] 13:40 Slovo [i] 13:55 Ritro Slovak open - tenis: Tenis - finále muži [i] 16:30 Hokej : Nemecký pohár [i] 19:15 Fotografi: Martin Kollár - AUTOPORTRÉT [i] 19:40 ArtSpektrum [i] 19:50 Počasie [i] 19:55 Dokumentárny klub: Záhadný svet peňazí [i] 21:35 A3UM [i] 22:00 Festivalové minúty z MFF [i] 22:05 Umenie 2012: Literatúra [i] 22:35 Pozvánka do národnostného divadla: Niekde v Európe [i] 00:40 Retro noviny [i] 00:55 Slovo [i] 01:00 Udalosti ČT [i] 01:45 Správy STV "N" [i] 02:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 NOVINY TV JOJ 06:05 Periskop hore a dole [i] 08:00 Žraloky na súš(h)i [i] 10:00 Najlepšie torty 11 [i] 11:00 Bez syna neodídem 5 [i] 12:00 Deväť životov 5 [i] 13:00 Recept na bohatstvo [i] 14:30 Múmia: Hrob Dračieho cisára [i] 17:00 TOP STAR [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Česko Slovensko má talent: POSLEDNÝ VEĽKÝ TRESK [i] 22:30 Bournov mýtus [i] 01:00 Manipulátor [i] 03:05 Bez syna neodídem 5 [i] 03:50 Manipulátor [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:55 Malý pitaval z veľkého mesta: Cyklista 5 [i] 06:45 Moderné veštenie [i] 07:50 Matlock VI. 18 [i] 08:55 Biele goliere 8 [i] 10:00 MacGyver 124,125 [i] 12:05 Knight Rider 53,54 [i] 14:25 X Factor USA 2012 [i] 16:35 X Factor USA 2012 [i] 18:35 X Factor USA 2012 [i] 19:35 Haló [i] 20:20 Náčelník Veľký Had [i] 22:10 Tulák zo šírych plání [i] 00:30 Posledné dni planéty Zem 1,2/2 [i] 03:50 Matlock VI. 19,20 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Někdo to rád hloupé 19/22 [i] 07:55 Pán šelem: Trhač 12/22 [i] 08:55 Andromeda V.: Rovnováha 13/22 [i] 09:55 Andromeda V.: Vražedné slunce 14/22 [i] 10:50 Pán času VI. 12/13 [i] 11:50 Advokáti VI. 20/23 [i] 12:45 Podfukáři IV. 2/6 [i] 13:50 Změna je život II. 12/13 [i] 14:45 Posel ztracených duší 12/22 [i] 15:45 Pláž Makaha 1/10 [i] 16:15 Sue Thomas: Agentka FBI 7/22 [i] 17:15 Sue Thomas: Agentka FBI 8/22 [i] 18:15 JAG II. 1/15 [i] 19:15 Na lodi II. 4/17 [i] 21:00 Král rybář [i] 23:45 CSI: New York VIII. 13/18 [i] 00:40 Cena za lidskost IV. 7/8 [i] 01:55 Král rybář [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Králové aukcí: Napoleonovo zrcadlo/skautský plakát z první světové války [i] 05:35 Králové aukcí: Hra pinball Happy Days/zeď hanby [i] 06:00 Jak se to dělá 7 [i] 06:25 Jak to dělají? 11 [i] 06:50 Jak to dělají?: Zaoceánský parník/ Satelit/ Visutý most [i] 07:15 Motory Detroitu: Pojízdný lokál [i] 08:10 Bořiči mýtů: Rána, třesk a plameny [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 2 [i] 09:30 Zničeno ve vteřině 3 [i] 09:55 Mimořádné projekty: Amsterdamské futuristické plovoucí město [i] 10:50 Američtí dřevorubci: Buchar [i] 11:40 Špinavé práce: Pavoučí farma [i] 12:35 Králové aukcí: Rubínový náhrdelník [i] 13:05 Králové aukcí: Měřič lásky [i] 13:30 Hledači pokladů na aukcích: Miamský žár [i] 14:00 Hledači pokladů na aukcích: Mimořádný úspěch v Chicagu [i] 14:25 Králové šrotu 9 [i] 14:55 Králové šrotu 10 [i] 15:20 Lety po divoké Aljašce: Nezbývá moc času [i] 16:15 Nejlepší světová pětka: Nejlepších 5 superaut světa [i] 17:10 Nutné k přežití: Patagonie - část 2 [i] 18:05 Dvojí přežití: Uvíznout v blátě [i] 19:00 Jak se to dělá: Kontaktní čočky, chléb a fólie [i] 19:30 Jak se to dělá 6 [i] 20:00 Berte to jako varování 6 [i] 21:00 Zvědavost: Bermudský trojúhelník [i] 22:00 Jak jsme vynalezli svět 1 [i] 23:00 Nebezpečné rybaření 6 [i] 00:00 Téměř jsem to nepřežil: Noční můra v kaňonu [i] 00:55 Berte to jako varování 6 [i] 01:50 Zvědavost: Bermudský trojúhelník [i] 02:50 Jak jsme vynalezli svět 1 [i] 03:50 Jak se to dělá: Sladké trubičky/dřevěné pelety/prsteny pro maturanty [i] 04:15 Nutné k přežití: Patagonie - část 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Venca [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:30 Tancuj, tancuj 17/26 [i] 06:40 Babar: Babarova volba 6/26 [i] 07:05 Záhady starověkého Říma: Zkoušky Flavie Geminy 13/20 [i] 07:35 Studio Kamarád [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Dynastie Nováků: Večírek 6/13 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Pohádka o věrnosti [i] 14:15 Zlá krev: Osudy rodin Bornů, Nedobylů i 6/7 [i] 15:30 Případy detektiva Murdocha IV: Černá ruka 9/13 [i] 16:20 Já nejsem já [i] 17:50 Příběhy slavných - Jiří Šlitr [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Sportka 20:00 Ach, ty vraždy! [i] 21:35 168 hodin [i] 22:05 Strážce duší [i] 23:00 Losování Sportky a Šance 23:05 Komisař Moulin [i] 00:25 13. komnata Jana Vokurky [i] 00:50 Na cestě po Jayapuře a Biaku [i] 01:25 Auto Moto Styl [i] 01:45 Tak neváhej a toč! [i] 02:10 Černá hodinka - O pokladech [i] 02:50 Kaleidoskop [i] 03:15 Bolkoviny [i] 04:05 Přezůvky s sebou [i] 04:50 Trojúhelníková podobnost [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Ohněstrůjce [i] 05:25 Vikingové z Brna [i] 05:50 Osobnost na Dvojce [i] 06:00 Cesty víry: Moje synagoga je v Praze [i] 06:25 Ushuaia: Francouzský dokumentární cyklus 22/26 [i] 06:55 Barvy života [i] 07:50 Domov ve středu Evropy 6/13 [i] 08:00 Panorama [i] 08:30 Osobnost na Dvojce [i] 08:35 Československý filmový týdeník 1962 911/2379 [i] 08:50 Hledání ztraceného času [i] 09:10 J. M. . Turner [i] 10:05 Kultura.cz [i] 10:35 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 10:45 Nedej se [i] 11:00 Ochránce [i] 11:30 Příběhy pro Natálku [i] 11:45 Chcete mě? ZJ - [i] 12:00 Mimo rámec [i] 12:15 Rio Lobo [i] 14:05 Dotek vody [i] 14:55 Sváteční slovo spisovatele a ZJ - publicisty Jana Jandourka [i] 15:00 Křesťanský magazín [i] 15:25 Uchem jehly [i] 15:50 Cesty víry: Žít s písní na rtech [i] 16:20 Neznámí hrdinové [i] 16:50 Divočina bez hranic [i] 17:15 Království divočiny: Trubači bělokřídlí [i] 17:45 Byl jednou jeden... vesmír: Zelená planeta 3/26 [i] 18:10 Bert a Ernie 2/26 [i] 18:15 Ošklivé káčátko a já: Kdo chce držet dietu 3/26 [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Červený trpaslík: Žádná legrace 42/52 [i] 19:30 Moje rodina IV: Svědek 12/13 [i] 20:05 Sbohem Československo 5/12 [i] 21:05 Černá zmije II: Brambora 3/6 [i] 21:40 Na plovárně s Peterem Tremaynem [i] 22:05 Pilíře Země 1/8 [i] 23:05 Zapomenuté transporty do Polska [i] 00:35 Minuty z Mezipater [i] 00:40 Fado [i] 02:10 Oceán plný dobrodružství: Návrat do Amazonie: Britský cyklus 4/5 [i] 03:05 Folklorní magazín [i] 03:30 Teleapatyka [i] 03:55 Sólo pro... Vlastu Třešňáka [i] 04:35 Novostavby v historickém centru [i] 04:55 Monology Fanoše Mikuleckého [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:55 Pepek námořník [i] 06:15 Sylvester a Tweety IV: Kanárek, co nevěří kocourovi, a kocour s věčnou chutí na kanárka. 11 [i] 06:30 Spiderman 7 [i] 06:55 Monsuno 6 [i] 07:25 Tučňáci z Madagaskaru II 20 [i] 07:50 Flash Gordon 18 [i] 08:45 Mr. Bean: Utrpení pana Beana [i] 09:20 Šerifové z Texasu 4 [i] 10:15 Motiv pro vraždu [i] 12:15 Potkal jsem ho v zoo [i] 13:45 Moto GP - Valencie [i] 15:30 Dostaňte agenty Bruce a Lloyda [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Nebojsa [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Čertova nevěsta [i] 22:40 Střepiny [i] 23:10 Ďáblův advokát [i] 02:00 Novashopping 02:05 Mladý Van Helsing 1 [i] 02:55 Faunovo velmi pozdní odpoledne [i] 04:30 Volejte Novu [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Když vaří táta [i] 06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:10 Ninjago 16 [i] 07:40 Mickeyho klubík I: Překvapení pro Minnie 2 [i] 08:10 Tajemství 2. světové války: Lovci min 16 [i] 09:20 Prima SVĚT [i] 09:55 Zločiny v zahradách II: Záhada ve Stagford Lodge 5 [i] 11:00 Partie [i] 11:40 Receptář prima nápadů [i] 12:40 Nedělní receptář extra 13:05 Nové hnízdo [i] 13:55 Nora Roberts: Prokletá zátoka [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru X: Nevinnost sama [i] 18:00 Když vaří táta [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT - VELKÝ TŘESK [i] 22:20 Tajemný let [i] 00:25 Myšlenky zločince V 1 [i] 01:20 Volejte Věštce [i] 03:05 Doom [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Rosamunde Pilcherová: Až na koniec sveta [i] 07:15 Máša 53-54/60 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Columbo zasahuje 14/20 [i] 12:10 Sabrina - mladá čarodejnica II. 1-3/26 [i] 13:55 Gossip Girl III. 13/22 [i] 14:50 THE VOICE 2012 [i] 17:50 Katie Ffordeová: Slávnostný okamih [i] 20:00 Vášnivý tanec [i] 22:30 Odvrhnuté dieťa [i] 00:20 TALENTMANIA [i] 02:50 Smiechoty [i] 03:35 Bzzz!!! [i] 04:05 SEDEM s r.o. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Horší než smrt [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Ultimate Avengers II: konečná pomsta II [i] 13:25 Kouzelníci [i] 15:25 Ohnivá smršt´ [i] 17:05 Bobule [i] 18:45 Povýšení [i] 20:20 USA versus John Lennon [i] 22:05 Nevinná [i] 23:50 Krvavá hostina [i] 01:15 Auto zabiják [i] 03:10 Lord of the Dance in 3D [i] 04:55 Upoutávky z vysílání Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Krasobruslení [i] 09:30 Alpské lyžování [i] 10:00 Alpské lyžování [i] 11:00 Krasobruslení [i] 12:30 Alpské lyžování [i] 13:00 Alpské lyžování [i] 13:45 Futsal [i] 15:00 Futsal [i] 16:30 Futsal [i] 17:30 Futsal [i] 18:30 Krasobruslení [i] 20:00 Box [i] 21:00 Box [i] 22:40 Jezdectví [i] 22:55 Motorsport [i] 23:00 Motorsport [i] 23:15 Futsal [i] 00:00 Krasobruslení [i] 00:45 Alpské lyžování [i] 01:15 Motorsport [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Být Erikou 4: Kuchařka pro psy 2 [i] 06:00 Z jiného úhlu [i] 08:00 Ledové snění [i] 10:00 Agentura Jasno 1: Žena hledá mrtvého manžela, kuřáci ano, zvířata ne 4 [i] 11:00 Agentura Jasno 1: Devět životů 5 [i] 12:00 Agentura Jasno 1: Víkendoví bojovníci 6 [i] 13:00 Agentura Jasno 1: Kdo z nich to je? 7 [i] 14:00 Můj přítel Monk 3: Pan Monk a dívka, která dělala zbytečný poplach 6 [i] 15:00 Můj přítel Monk 3: Pan Monk a zaměstnanec měsíce 7 [i] 16:00 Můj přítel Monk 3: Pan Monk a televizní soutěž 8 [i] 17:00 Můj přítel Monk 3: Pan Monk začal brát léky 9 [i] 18:00 Můj přítel Monk 3: Pan Monk je na falešné stopě 10 [i] 19:00 Rookie Blue 3: Dvojí život 8 [i] 20:00 Havaj 5-0 2: Opuštěný bunkr 12 [i] 21:00 PREMIÉRA Spravedlnost v krvi 2: Melouch 9 [i] 22:00 Milionový lékař 2: Jak se do lesa volá 11 [i] 23:00 Rookie Blue 3: Dvojí život 8 [i] 00:00 Pomsta [i] 02:00 Casanova 2. díl 2 [i] 04:00 Rookie Blue 3: Dvojí život 8 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Vražedných šedesát 20 [i] 06:35 Vražedných šedesát 21 [i] 07:15 Sám v divočině 1 [i] 08:15 Ledová patrola 1 [i] 09:20 Jamieho revoluce ve stravování II. 3 [i] 10:20 Jamieho revoluce ve stravování II. 4 [i] 11:25 Sběrači III.: Arline a Carolyn 13 [i] 12:25 Utajený šéf 21 [i] 13:25 Jezera na střeše světa 3 [i] 14:30 Lední medvěd - špion na ledě 1 [i] 15:35 Lední medvěd - špion na ledě 2 [i] 16:40 Arktidou s Brucem Parry 1 [i] 17:45 Na chalupě - Já se svou zeleninou: Letní radovánky 4 [i] 18:50 Zvláštní jedlíci II. 8 [i] 20:00 Sběrači III. 20 [i] 21:00 Sport očima vědy II. 11 [i] 22:05 Raději se bojte 2 [i] 23:05 Louis Theroux: Megavězení v Miami 1 [i] 00:20 Lední medvěd - špion na ledě 1 [i] 01:25 Lední medvěd - špion na ledě 2 [i] 02:25 Ledová patrola 1 [i] 03:25 Jak vznikla Země - speciál 1 [i] 04:15 Jak vznikla Země - speciál 2 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Před očima [i] 07:25 Před kamerou IX. 45 [i] 07:50 Agáta [i] 09:30 Zkus mě rozesmát [i] 11:25 Varieté [i] 13:25 Za lepší život [i] 15:05 Nezastavitelný [i] 16:45 Rango [i] 18:30 Terapie 11 [i] 19:00 Terapie 12 [i] 19:30 Před kamerou IX. 46 [i] 20:00 Kovbojové a vetřelci [i] 22:00 Antikrist [i] 23:45 Impérium - Mafie v Atlantic City III. 5 [i] 00:45 Cesta samuraje [i] 02:25 Červená Karkulka [i] 04:05 Láska a jiné závislosti [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Méďa Béďa [i] 07:20 Agenti v sukních: Jaký otec, takový syn