TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:25 Čierny krásavec [i] 06:55 Opičí agent [i] 08:45 Priatelia VIII. 10/24 [i] 09:15 Škola zvádzania [i] 11:20 MASTERCHEF [i] 13:50 Modrý blesk [i] 15:50 Pán Včielka [i] 17:35 Partička [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 FARMA - DUEL [i] 22:15 Partička [i] 23:00 8 MM [i] 01:25 Mníška [i] 03:15 Elitná jednotka 2 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Sila lásky VI. 2 [i] 06:05 Reportéri [i] 06:30 Správy STV [i] 07:15 Góly - body - sekundy [i] 07:20 Jurošík: Jurošík a včelia kráľovná [i] 07:30 Včielka Maja: Včielka Maja č.86 [i] 07:55 Garfield II.: Nová šelma na farme [i] 08:10 Fidlibumove rozprávky [i] 08:35 Superchyty [i] 09:10 Hádaj, kto nás pozval [i] 09:40 Dom plný zvieratiek: Teror na detskom ihrisku 21/26 [i] 10:10 Bud Bindi: Vitajte v NATO [i] 10:40 Legendy popu: Michal David [i] 12:45 Autosalón [i] 13:15 On Air [i] 13:40 Rossella 4/7 [i] 15:25 Shane [i] 17:30 Postav dom, zasaď strom [i] 17:55 Taxík [i] 18:25 Nebíčko v papuľke [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Pošta pre teba [i] 21:15 Cesta k ľadu [i] 22:40 Góly - body - sekundy [i] 22:55 Druhá žena [i] 00:35 On Air [i] 00:55 Cesta k ľadu [i] 02:20 Druhá žena [i] 03:50 Kennedyho mozog 2/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Komentáre [i] 07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:40 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 09:05 Let okolo Zeme: Ázia a Austrália [i] 10:00 Občan za dverami [i] 10:25 Cesta [i] 10:55 Senior klub [i] 11:25 Spomíname na Alexandra Dubčeka: Ani Dubček nemlčal [i] 12:05 5 minút po dvanástej: Čo a prečo pozeráme? [i] 13:05 Som závislý? Legálne drogy - Alkohol [i] 13:30 A3UM: Zmena identity [i] 13:55 Ľubomír Paulovič jubiluje: Zurvalec [i] 15:35 Kapura [i] 16:20 Farmárska revue [i] 16:35 Test magazín: Med [i] 16:45 Na stope zločinu: V službách zákona 6 [i] 18:05 Na ceste II.: Na ceste po Porýní - Falcku [i] 18:28 Ovce.sk [i] 18:30 Večerníček: Príbehy s Bublinkou [i] 18:45 Košice - Európske hlavné mesto kultúry [i] 18:50 Jeden deň: Jeden deň - Novousadlíci [i] 19:15 Národnostné správy [i] 19:30 Hokej : Nemecký pohár [i] 22:15 Zbohom, súdruhovia: Rebélia 1989 [i] 23:10 Festivalové minúty z MFF [i] 23:20 Fotografi: Martin Kollár - AUTOPORTRÉT [i] 23:50 Retro noviny [i] 00:05 Československý filmový týždenník [i] 00:15 Udalosti ČT [i] 01:00 Správy STV "N" [i] 01:49 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 06:45 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 07:15 Timon a Pumbaa [i] 07:40 Gumkáči [i] 08:10 Ninjago [i] 08:40 Beyblade Metal Fusion [i] 09:05 Bakugan [i] 09:30 Na ostrie noža [i] 12:00 Panelák: Záletníci [i] 13:00 Dom snov IV. 9 [i] 14:00 Kde bolo, tam bolo 5,6 [i] 16:00 Česko Slovensko má talent: PRVÝ VEĽKÝ TRESK [i] 18:00 Najlepšie torty 11 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 KINOPREMIÉRA: Múmia: Hrob Dračieho cisára [i] 23:00 Farmár hľadá ženu [i] 00:35 Veľký rešpekt [i] 02:20 Časovaná bomba [i] 03:50 Črepiny [i] 04:25 Veľký rešpekt [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 Malý pitaval z veľkého mesta: Včelár 4 [i] 06:50 Moderné veštenie [i] 07:55 Matlock VI. 17 [i] 08:55 Faktor strachu III. 32 [i] 10:00 Bachelor - Čakanie na lásku 10 [i] 12:00 Do vnútra Planéty opíc [i] 14:05 Dvaja policajti [i] 16:40 Riskni milión! [i] 18:10 Vtip za stovku [i] 19:05 Áno, šéfe! [i] 20:20 X Factor USA 2012 [i] 22:20 X Factor USA 2012 [i] 00:25 X Factor USA 2012 [i] 01:25 Bachelor - Čakanie na lásku 10 [i] 03:00 Neskrotné srdce 1,2/2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Někdo to rád hloupé 18/22 [i] 07:55 Pán šelem: Valhalla 11/22 [i] 08:55 Andromeda V.: Na prahu apokalypsy 11/22 [i] 09:55 Andromeda V.: Pýcha předchází pád 12/22 [i] 10:50 Pán času VI. 11/13 [i] 11:55 Advokáti VI. 19/23 [i] 12:50 Podfukáři IV. 1/6 [i] 13:55 Změna je život II. 11/13 [i] 14:50 Posel ztracených duší 11/22 [i] 15:45 Deset důvodů, proč tě nenávidím II. 10/10 [i] 16:15 Sue Thomas: Agentka FBI 5/22 [i] 17:15 Sue Thomas: Agentka FBI 6/22 [i] 18:15 JAG 22/22 [i] 19:15 Sherlock II. 3/3 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 19/24 [i] 21:55 Profil zločinu III. 12/12 [i] 23:00 NCIS V. 6/19 [i] 00:00 NCIS V. 7/19 [i] 01:00 Profil zločinu III. 12/12 [i] 02:05 Sherlock II. 3/3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Kde mám vůz Skylark? [i] 06:00 Jak se to dělá 6 [i] 06:25 Jízda: Foose 1969 [i] 07:15 Pátá rychlost 9 [i] 07:45 Pátá rychlost 10 [i] 08:10 Megastavitelé: Most Incheon Grand Bridge [i] 09:05 Impozantní lodě: Akamalik [i] 09:55 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 1 [i] 10:50 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 2 [i] 11:40 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 3 [i] 12:35 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 4 [i] 13:30 Mimořádné projekty: Stavba Space Tower [i] 14:25 Divy světa stvořené člověkem – Čína: Nejrychlejší železnice [i] 15:20 Megastavitelé: Nejvyšší pozdvižení [i] 16:15 Jak se to dělá: Obaly na léky/kráječ lahůdek/ústřice/korouhvičky [i] 16:45 Jak se to dělá: Dezerty tapioca/sněžné pluhy/kolesové parníky/venkovní obložení domů [i] 17:10 Laboratoř pro chlapy Jamese Maye 1 [i] 18:05 Extrémní stroje 6 [i] 19:00 Jak se to dělá: Gramofonové talíře/parní motory/vybavení hřišť/teflonové hrnce [i] 19:30 Jak se to dělá 5 [i] 20:00 Hledači pokladů na aukcích: Ton má zbraň [i] 20:30 Hledači pokladů na aukcích: Stratocaster na prodej [i] 21:00 Králové aukcí: Napoleonovo zrcadlo/skautský plakát z první světové války [i] 21:30 Králové aukcí: Hra pinball Happy Days/zeď hanby [i] 22:00 Obchodníci 2 [i] 23:00 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 2 [i] 00:00 Nutné k přežití: Muži versus divočina s Jakem Gyllenhaalem [i] 00:55 Králové aukcí: Napoleonovo zrcadlo/skautský plakát z první světové války [i] 01:25 Obchodníci 2 [i] 02:20 Opravdový podvod 2 [i] 02:50 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 2 [i] 03:50 Jak se to dělá: Skládací kajaky/pinaty/popelářské vozy/brzdové destičky [i] 04:15 Hledači pokladů na aukcích: Ton má zbraň [i] 04:40 Hledači pokladů na aukcích: Stratocaster na prodej [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Živnost jako řemen [i] 06:00 Malý televizní kabaret [i] 06:25 Finley požární autíčko 18/39 [i] 06:45 Kostičky [i] 06:55 Pátrání světlušky Lucie [i] 07:10 Lucky Luke na Divokém západě [i] 08:35 Film o filmu Kozí příběh se sýrem [i] 08:50 Zázrační pejsci 2 [i] 10:15 Zprávičky [i] 10:30 Svět ČT [i] 10:50 StarDance V ...kolem dokola [i] 10:55 My všichni školou povinní: Viníci 11/13 [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hoby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Pane králi, jdeme z dáli [i] 13:55 Jehlice Sluneční paní [i] 14:30 Cech panen kutnohorských [i] 16:00 Úsměvy Petra Skoumala [i] 16:40 Hercule Poirot [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Euromiliony 20:00 StarDance V ...když hvězdy tančí [i] 21:25 StarDance V ...když hvězdy tančí [i] 21:40 Atlet roku [i] 22:50 Losování Euromiliony 22:55 Ztracena v pustině [i] 00:25 Zpátky se Sobotou [i] 01:15 Malá farma: Došky nebo šindele? [i] 01:40 Bydlení je hra [i] 02:05 Sváteční slovo diplomata a bývalého velvyslance ve Vatikánu Pavla Jajtnera [i] 02:10 Černá hodinka - O strašidlech [i] 03:00 Kaleidoskop [i] 03:25 Bolkoviny [i] 04:10 Přezůvky s sebou [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Jak se vyhrává bitva [i] 05:30 Divočina bez hranic [i] 06:00 Ekoprůkopníci: Recyklace [i] 06:20 Ruská revoluce v barvě: Americký dokument 1/2 [i] 07:05 Letadlová loď Enterprise: Krvavé ostrovy Santa Cruz 4/10 [i] 08:00 Panorama [i] 08:30 Osobnost na Dvojce [i] 08:35 Náš venkov [i] 08:50 Folklorní magazín [i] 09:15 Ta naša kapela [i] 09:40 Hranice bez hranic: Stolové hory 10/16 [i] 10:10 Kultura.cz [i] 10:35 Divadlo žije! [i] 11:05 Babylon [i] 11:30 Architektura: Arne Jacobsen a Hotel Royal SAS v 42/45 [i] 12:00 Láska [i] 13:25 Film o filmu Kozí příběh se sýrem [i] 13:40 Zázračné studánky: Modlivým dolem za svatou paní [i] 14:05 Artmix [i] 15:00 Les Království [i] 15:25 Kamera na cestách: Turecko, brána [i] 16:15 Zázračná planeta: Na našem syslím letišti [i] 17:05 Ranč U Zelené sedmy: Jak kostky byly vrženy 42/42 [i] 17:30 Růžový květ [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Medúza [i] 19:30 Moje rodina IV: Kanárská klec 11/13 [i] 20:00 Mýty a fakta historie: Kanibalové doby kamenné [i] 20:55 Vražda v salonním coupé [i] 22:25 04826 Jirous [i] 23:20 Heavy Metal [i] 00:50 Minuty z Mezipater [i] 00:55 Červený trpaslík: Žádná legrace 42/52 [i] 01:25 Jak se žije jednovaječným dvojčatům podle Olgy Sommerové [i] 01:40 Zapomenuté transporty do Estonska [i] 03:05 Sbohem Československo 4/12 [i] 04:00 Chcete je? ZJ - [i] 04:05 Sólo pro... Dún an Doras [i] 04:40 Ochutnávka pařížského designu [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:25 Skippy 39 [i] 05:50 Pepek námořník [i] 06:10 Co nového Scooby-Doo? III 12 [i] 06:35 Monsuno 5 [i] 07:05 Tučňáci z Madagaskaru II 19 [i] 07:35 Čarodějka Tara 24 [i] 08:00 Superkočky 4 [i] 08:55 Doktor Hollywood [i] 11:00 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Poslední mohykán [i] 14:15 Ďábel se třemi zlatými vlasy [i] 15:50 Kdopak to mluví 2 [i] 17:30 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:40 Babicovy dobroty [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Indiana Jones a Poslední křížová výprava [i] 22:50 Umění války 2: Zrada [i] 01:00 Novashopping 01:15 Závan smrti [i] 02:40 Doktor Hollywood [i] 04:35 Áčko [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Ninjago 15 [i] 07:25 Mickeyho klubík I 1 [i] 07:55 Hračkování [i] 08:30 Autosalon [i] 09:50 Columbo: Dvojitý šok [i] 11:25 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT - VELKÝ TŘESK [i] 13:40 Rozpoutané peklo [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru X: Smrt a prach [i] 18:00 Reportéři na vaší straně [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Návrh [i] 22:25 Muž s cejchem smrti [i] 00:25 Annapolis [i] 02:25 Volejte Věštce [i] 04:10 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Dokáž to! [i] 07:15 Úbohá Nasťa 55-56/80 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Columbo zasahuje 13/20 [i] 12:15 Sabrina - mladá čarodejnica I. 21-22/22 [i] 13:15 Gossip Girl III. 12/22 [i] 14:25 Hotel snov: Svadobný deň v Číne [i] 16:20 Kúzlo ženy [i] 18:00 Rosamunde Pilcherová: Až na koniec sveta [i] 20:00 Katie Ffordeová: Slávnostný okamih [i] 21:55 Inga Lindströmová: V sieťach lásky [i] 23:55 Hotel snov: Svadobný deň v Číne [i] 01:50 Columbo zasahuje 13/20 [i] 03:20 Smiechoty [i] 04:10 Bzzz!!! [i] 04:35 SEDEM s r.o. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:25 Baxter [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Ultimate Avengers: konečná pomsta [i] 13:25 Děkan Spanley [i] 15:15 Vosy útočí [i] 16:50 Rytíři nebes [i] 19:10 Škola svádění [i] 20:55 Lord of the Dance in 3D [i] 22:40 Auto zabiják [i] 00:40 Vše o orgasmu [i] 02:05 Paintball [i] 03:30 Extrémní seznamka [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Krasobruslení [i] 09:30 Alpské lyžování [i] 10:00 Alpské lyžování [i] 11:00 Krasobruslení [i] 12:30 Alpské lyžování [i] 13:00 Alpské lyžování [i] 13:45 Krasobruslení [i] 14:30 Krasobruslení [i] 16:00 Krasobruslení [i] 16:30 Krasobruslení [i] 18:00 Krasobruslení [i] 20:00 Bowls [i] 21:00 Bojové sporty [i] 23:00 Krasobruslení [i] 00:15 Krasobruslení [i] 01:15 Alpské lyžování [i] 01:45 Watts [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Být Erikou 4: Co je to za doktorku? 1 [i] 06:00 Záhada ostrova Shadow: Svatba pro jednoho [i] 07:45 "Sladká" pomsta [i] 09:30 Diagnóza vražda 6: Špatné číslo 4 [i] 10:30 Diagnóza vražda 6: Krev mluví 5 [i] 11:30 Diagnóza vražda 6: Unesený 6 [i] 12:30 Diagnóza vražda 6: To je psaní, vraždila 7 [i] 13:30 Diagnóza vražda 6: Windows '98 v pozadí 8 [i] 14:30 Láska hory přenáší [i] 16:30 Notting Hill [i] 19:00 Milionový lékař 2: Jak se do lesa volá 11 [i] 20:00 Havaj 5-0 2: Únos 11 [i] 21:00 PREMIÉRA FILM Pomsta [i] 23:00 Spravedlnost v krvi 2: Den Díkůvzdání 8 [i] 00:00 Bouře v Seattlu [i] 02:00 Casanova 2. díl 1 [i] 04:00 Milionový lékař 2: Jak se do lesa volá 11 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Současná architektura v Budapešti 11 [i] 06:00 Arktické dilema 1 [i] 07:00 Podzemí měst 6 [i] 07:55 Zmizelé světy 8 [i] 08:55 Ostrov tučňáků 6 [i] 09:35 Vražedných šedesát 20 [i] 10:10 Vražedných šedesát 21 [i] 10:45 Sám v divočině 1 [i] 11:45 Vášnivý jedlík III. 17 [i] 12:15 Vášnivý jedlík III. 18 [i] 12:45 Vášnivý jedlík uvádí 5 [i] 13:15 Vášnivý jedlík uvádí 6 [i] 13:45 Vášnivý jedlík : Kroniky masožravců 8 [i] 14:15 Vášnivý jedlík : Kroniky masožravců 10 [i] 14:45 Jak pracuje Země 1 [i] 15:45 Jak pracuje Země 2 [i] 16:50 Válka v reklamě 4 [i] 18:00 Na chalupě - Já se svou zeleninou: Svátek 3 [i] 19:00 Zvláštní jedlíci II. 7 [i] 20:15 Sběrači III.: Glen a Lisa 19 [i] 21:10 Sport očima vědy II. 10 [i] 22:15 On the Spot: Reportéři v akci: Kašmír [i] 23:15 Vrať se tam, odkud jsi přišel II. 3 [i] 00:25 Forenzní faktor 13 [i] 01:25 Sedm epoch rocku 5 [i] 02:25 Sedm epoch rocku 6 [i] 03:20 Planeta Země po vymření lidstva - speciál 1 [i] 04:10 Planeta Země po vymření lidstva - speciál 2 [i] 04:55 Válka v reklamě 4 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Katie Morganová radí v sexu: Nějaké otázky? [i] 06:00 Kšeft za všechny prachy [i] 07:40 Auta 2 [i] 09:25 Tvůj snoubenec, můj milenec [i] 11:15 Máma mezi Marťany [i] 12:40 Terapie 6 [i] 13:05 Terapie 7 [i] 13:30 Terapie 8</