TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:10 Bez servítky [i] 09:05 Kobra 11 XI. 3/10 [i] 10:05 Prekliaty poklad [i] 12:10 V tieni zločinu II. 2-3/22 [i] 14:05 Mentalista III. 4/24 [i] 15:00 Priatelia VIII. 9/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VIII. 10/16 [i] 16:00 Dr. House II. 18/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 FARMA [i] 21:40 HORÚCA KRV [i] 23:00 Nočné Televízne noviny [i] 23:25 Dr. House II. 18/24 [i] 00:20 Mentalista III. 4/24 [i] 01:15 Eleventh Hour - nulová šanca 8/18 [i] 02:10 Hrozba z temnoty III. 15/16 [i] 02:50 Kobra 11 XI. 3/10 [i] 03:35 Bez servítky [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Dámsky klub "N" [i] 06:55 Správy STV [i] 07:40 Práca pre teba [i] 07:50 Vojna kuchárov [i] 08:15 Duel [i] 08:50 5 proti 5 [i] 09:35 Galileo [i] 10:10 Dempsey a Makepeacová: Pasca [i] 11:00 Sila lásky IV. 191 [i] 11:50 Práca pre teba [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Radosť zo života: Eva Kostolányiová [i] 14:05 Žena na úteku 18 [i] 15:00 Doktorka Quinnová II.: Voľby [i] 15:50 Práca pre teba [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky VI. 1 [i] 17:15 Galileo [i] 17:50 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Rossella 4/7 [i] 21:50 Prežiť! [i] 22:40 Nočné správy [i] 22:50 Počasie [i] 22:58 Góly - body - sekundy [i] 23:05 Tonyho pomsta 3/8 [i] 23:55 Dempsey a Makepeacová: Pasca [i] 00:45 Doktorka Quinnová II.: Voľby [i] 01:30 Reportéri [i] 02:00 Prežiť! [i] 02:45 Tonyho pomsta 3/8 [i] 03:40 Sila lásky IV. 191 [i] 04:30 Sila lásky VI. 1 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Krajina Haliganda 1/4 [i] 09:05 Práca pre teba [i] 09:10 Dámsky klub "N" [i] 10:45 Architektúra: Budova firmy Johnson Wax [i] 11:10 Fokus - peniaze [i] 11:40 Maďarský magazín [i] 12:10 Správy - Hírek [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:45 ArtSpektrum [i] 12:50 Cesty za folklórom: Kurov [i] 13:15 Môj otec Gulag [i] 14:25 Polícia [i] 14:40 Profesionál [i] 14:50 Občan za dverami [i] 15:30 Televízny klub nepočujúcich [i] 15:55 Rómsky magazín [i] 16:30 Fokus právo [i] 16:55 Práca pre teba [i] 17:00 Separé [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Rieky sveta: Niger, rieka duchov [i] 18:28 Ovce.sk [i] 18:30 Večerníček: Príbehy s Bublinkou [i] 18:45 Rozvoj vidieka - Kopaničiarske tradície [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:55 Cisár František Jozef a Prvá svetová vojna [i] 20:45 Futbal - Európska liga [i] 23:00 Spektrum vedy [i] 23:25 Práca pre teba [i] 23:30 Udalosti ČT [i] 00:15 Správy STV "N" [i] 01:00 ArtSpektrum [i] 01:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 NOVINY TV JOJ 05:45 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 07:45 Súdna sieň: Chcem byť s bratom [i] 08:55 Panelák: Nie je Milan ako Milan [i] 10:00 Najkrajšie bývanie 12 [i] 11:00 Áno, šéfe USA IV. 10 [i] 12:00 NOVINY o 12:00 12:55 Súdna sieň: Rodinné bolesti [i] 14:00 Panelák: Nie je Milan ako Milan [i] 15:00 Najkrajšie bývanie 12 [i] 16:00 Kosti VII. 3 [i] 17:00 NOVINY o 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Nebezpečné potvory [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 Recept na bohatstvo [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: Zasadací poriadok [i] 21:30 Pod povrchom 27 [i] 22:45 Najprísnejší rodičia na svete 2 [i] 23:45 Haló [i] 00:30 Webmaster [i] 01:25 Mafstory: Falošné peniaze [i] 02:30 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 7 [i] 03:15 Pod povrchom 27 [i] 04:05 KRIMI 04:30 Črepiny [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 MacGyver 88 [i] 06:05 Moderné veštenie [i] 07:05 MacGyver 89 [i] 08:05 Matlock VI. 14 [i] 09:10 Agent III. 9,10 [i] 11:05 Pensacola: Zlaté krídla 13 [i] 12:05 M*A*S*H 227,228 [i] 13:25 NOVÝ SERIÁL NA PLUSKE - Najprísnejší rodičia na svete 2 [i] 14:25 Ninja Factor II. 48 [i] 14:55 Simpsonovci IX. 19 [i] 15:20 Griffinovci: VI. 14 [i] 15:50 Kúzelníci z Waverly: II. 17 [i] 16:20 Vytunuj mi fáro: II. 9 [i] 16:55 Áno, šéfe USA IV. 10 [i] 17:55 Profesionáli III.: Prekliaty Fero 11 [i] 18:50 Simpsonovci IX. 19 [i] 19:20 Griffinovci: VI. 14 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 5 [i] 21:10 Áno, šéfe! [i] 22:20 Slovensko naživo [i] 00:20 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 5 [i] 01:25 Cribs 5 [i] 01:55 Kúzelníci z Waverly 5 [i] 02:15 Ninja Factor II. 48 [i] 02:35 Pensacola: Zlaté krídla 13 [i] 03:20 Detektív Nash Bridges IV. 16,17 [i] 04:45 Črepiny PLUS [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší III. 16/18 [i] 08:00 Advokáti VII. 5/22 [i] 08:55 JAG III. 2/24 [i] 10:00 Pán šelem III.: Závoj smrti 4/22 [i] 11:00 Ochránce IV. 6/8 [i] 12:00 Advokáti VII. 6/22 [i] 13:00 Posel ztracených duší III. 16/18 [i] 14:00 Dr. House VI. 12/22 [i] 15:00 JAG III. 2/24 [i] 16:00 Pán šelem III.: Cena 5/22 [i] 17:00 Ochránce IV. 7/8 [i] 18:00 Posel ztracených duší III. 17/18 [i] 19:00 JAG III. 3/24 [i] 20:00 Dr. House VI. 13/22 [i] 21:00 NCIS V. 6/19 [i] 22:00 NCIS V. 7/19 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 24/24 [i] 00:00 Strážce pořádku III. 5/13 [i] 00:55 NCIS V. 6/19 [i] 01:50 NCIS V. 7/19 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba LA II. 24/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Zbrusu nový Oldsmobile [i] 06:00 Jak se to dělá 4 [i] 06:25 Rození obchodníci: Golf 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: Golf 2 [i] 07:15 Americký chopper: Elektrická motorka pro společnost Schneider Electric [i] 08:10 Špinavé práce 26 [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Pracovní výluka [i] 09:55 Nutné k přežití: Guatemala [i] 10:50 Jak to dělají?: Zrcadla/reklamní potisk vozidel [i] 11:15 Jak se to dělá 5 [i] 11:40 Mimořádné projekty: Rozvod elektrické energie v Rio De Janeiro [i] 12:35 Jízda: Pod tlakem [i] 13:30 Rození obchodníci: Golf 1 [i] 14:00 Rození obchodníci: Golf 2 [i] 14:25 Americký chopper: Motorka pro firmu Gladiator Garageworks [i] 15:20 Bořiči mýtů: Basketbal - Tým Trail Blazers [i] 16:15 Špinavé práce 27 [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Facka nebo kopanec [i] 18:05 Nutné k přežití: Jak přežít ve městě [i] 19:00 Jak se to dělá: Obaly na léky/kráječ lahůdek/ústřice/korouhvičky [i] 19:30 Jak se to dělá 3 [i] 20:00 Extrémní rybářský úkol Robsona Greena 1 [i] 21:00 Říční příšery: Američtí zabijáci [i] 22:00 Vteřiny od kolize: Obří důl v Austrálii [i] 23:00 Jak přežít neštěstí: Přepadení v domě [i] 00:00 V nejhorším případě: Úraz na horském kole / běžet jako o život [i] 00:30 V nejhorším případě: Rozzuřený řidič / zpanikařený dav [i] 00:55 Extrémní rybářský úkol Robsona Greena 1 [i] 01:50 Říční příšery: Američtí zabijáci [i] 02:50 Vteřiny od kolize: Obří důl v Austrálii [i] 03:50 Jak přežít neštěstí: Přepadení v domě [i] 04:45 Jak to dělají?: Vlaky/kuličková pera [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Bolkoviny [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 101 dalmatinů 37/52 [i] 09:30 Sever a Jih 11/12 [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:00 Pošta pro tebe [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 StarDance V ...kolem dokola [i] 14:05 Banánové rybičky [i] 14:45 Televarieté [i] 15:55 Cestománie [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Tak neváhej a toč! [i] 17:20 Auto Moto Styl [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Můžeme dál? [i] 18:50 StarDance V ...kolem dokola [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset 20:00 Nejlepší Bakaláři [i] 21:05 Okno do hřbitova [i] 21:35 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:20 Tísňová linka [i] 22:50 Podfukáři VIII 2/6 [i] 23:45 Hledejte Anthonyho [i] 01:10 Stopy, fakta, tajemství [i] 01:40 AZ-kvíz [i] 02:05 Zajímavosti z regionů Brno [i] 02:30 Zajímavosti z regionů Ostrava [i] 02:55 Sváteční slovo diplomata a bývalého velvyslance ve Vatikánu Pavla Jajtnera [i] 03:00 Rekordy a kuriozity [i] 03:10 Bydlení je hra [i] 03:35 Kaleidoskop [i] 04:00 Prosté krutosti [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 H.R.A. [i] 05:25 Příběhy předmětů [i] 05:50 Osobnost na Dvojce [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Folklorika [i] 09:30 Zázračné studánky: Tajemný doktor a křížová cestička [i] 09:50 Mýty a fakta historie: . N. [i] 10:55 Putování za vínem: Austrálie - Jižní Austrálie [i] 11:25 Praha, město věží: Věže Jungmannova náměstí a okolí 10/16 [i] 11:45 Za vesnickými muzikanty [i] 12:10 Divočina bez hranic [i] 12:40 O vědě a vědcích [i] 13:05 Chcete je? ZJ - [i] 13:10 Cesty víry: Moje synagoga je v Praze [i] 13:35 Intolerance [i] 14:05 Markýz de Bois Doré 3/5 [i] 15:40 Ekoprůkopníci: Jak se ohřát? [i] 16:00 Teleapatyka [i] 16:10 Diagnóza [i] 16:30 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Phineas a Ferb III: Ferbština / Bramboráky 18/35 [i] 19:25 Neuvěřitelné příběhy: Jobe z pevnosti Alamo 3/47 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Oceán plný dobrodružství: Návrat do Amazonie 4/5 [i] 21:00 Vlak do Hongkongu [i] 22:05 Řím 10/12 [i] 23:00 Artmix [i] 23:50 Minuty z Mezipater 2012 [i] 23:55 Zvláštní jednotka: Příliš dlouhá noc 5/8 [i] 00:45 Pološero - Setkání s UFO [i] 01:15 Jamie Cullum at the Zenith [i] 02:15 Moje rodina IV: Výchova rodičů 10/13 [i] 02:45 Evropa dnes [i] 03:10 Uchem jehly [i] 03:40 Náš venkov [i] 03:55 Blues ze Staré Pekárny [i] 04:30 Po stopách starých rabínů [i] 04:55 Asijská rapsodie [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2278 [i] 09:55 Klokan Jack [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Gilmorova děvčata VII 6 [i] 13:35 Dr. House III 22 [i] 14:30 Beze stopy II: Stíny 19 [i] 15:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV: Potřeba 3 [i] 16:30 Přátelé VI 18 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista II: Pravá ruka Rudého Johna 8 [i] 18:25 Ulice 2279 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Orkán Zuzana 372 [i] 21:50 Kriminálka Miami IX: Tváří v tvář 11 [i] 22:45 Noční Televizní noviny [i] 23:20 Maximální riziko [i] 01:20 Novashopping 01:30 Odložené případy VII: Kulka 19 [i] 02:15 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV: Potřeba 3 [i] 03:00 Na vlastní oči: aneb Co byste jinak nikdy neviděli. [i] 03:40 Střepiny [i] 04:30 Huff 12 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:00 Policie Hamburk IV: Žena na břehu Labe 24 [i] 07:55 Kutil Tim VII: Neteř 6 [i] 08:40 M*A*S*H 49 [i] 09:25 Prostřeno! [i] 10:15 Diagnóza vražda V: Je strašné zabít mima 11 [i] 11:15 Big Ben IV: Válka hvězd 13 [i] 13:10 Castle na zabití II: Nikki bude hořet 17 [i] 14:05 Komisař Rex II: Nad střechami Vídně 14 [i] 15:05 Walker, Texas Ranger II: Nebezpečná cesta 20 [i] 16:05 Rosamunde Pilcher: Konec jednoho léta [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 VIP PROSTŘENO! [i] 21:40 Obchoďák: To místo patří mně 20 [i] 22:55 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně I: Absolutní oběť 10 [i] 23:55 Sběratelé kostí V: Kosti v metru 15 [i] 00:50 Zákon a pořádek: Los Angeles: East Pasadena 19 [i] 01:40 Reportéři na vaší straně [i] 02:20 Volejte Věštce [i] 04:05 Myšlenky zločince II 1 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Čistá láska 144/170 [i] 06:00 Viktória 3/171 [i] 07:05 La Tormenta: Pokušenie lásky 110/216 [i] 08:15 Ally McBealová III. 19/21 [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Správna Susan [i] 11:00 Frasier [i] 11:50 Larina voľba 98 [i] 12:50 Ezel 127/142 [i] 14:05 Ten, kto ťa chráni I. 4/22 [i] 15:00 Viktória 4/171 [i] 15:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 111/216 [i] 16:55 Keď budeš moja 212/238 [i] 17:55 V siedmom nebi IV. 16/22 [i] 18:55 Dharma a Greg II. 9/24 [i] 19:25 Frasier [i] 20:15 Druhý dych II. 31 [i] 21:30 Uragán [i] 22:30 Larina voľba 99 [i] 23:30 Ezel 128/142 [i] 00:30 Sex v meste V. 2/8 [i] 01:05 Adela show [i] 01:40 Frasier [i] 02:00 Veštiareň [i] 03:00 Sex v meste V. 2/8 [i] 03:30 Dharma a Greg II. 9/24 [i] 03:50 L.O.V.E. [i] 04:25 Adela show [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Napříč časem [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Domácnost naruby [i] 13:45 Grace už není [i] 15:25 Hrozba z nebe [i] 17:10 Carmen: Divoká vášeň