TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:15 Bez servítky [i] 09:10 Kobra 11 XI. 2/10 [i] 10:15 Jesse Stone: Dokonalý zločin [i] 12:10 HORÚCA KRV [i] 13:20 Mentalista III. 3/24 [i] 14:20 FARMA [i] 15:30 Dva a pol chlapa VIII. 9/16 [i] 16:00 Dr. House II. 17/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 MODRÉ Z NEBA [i] 22:30 Nočné Televízne noviny [i] 22:55 Dr. House II. 17/24 [i] 23:50 Mentalista III. 3/24 [i] 00:45 Rukojemníčka [i] 02:30 Hrozba z temnoty III. 14/16 [i] 03:05 Kobra 11 XI. 2/10 [i] 03:55 Bez servítky [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Dámsky klub "N" [i] 07:05 Správy STV [i] 07:50 Práca pre teba [i] 08:00 Vojna kuchárov [i] 08:25 Duel [i] 08:55 5 proti 5 [i] 09:40 Galileo [i] 10:15 Dempsey a Makepeacová: Cortézova spojka [i] 11:00 Sila lásky IV. 190 [i] 11:50 Práca pre teba [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Taxík [i] 14:05 Žena na úteku 17 [i] 15:00 Doktorka Quinnová II.: Bludný kruh [i] 15:50 Práca pre teba [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky V. 274 [i] 17:15 Galileo [i] 17:45 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Liga majstrov: Liga Majstrov [i] 22:55 Nočné správy [i] 23:05 Počasie [i] 23:10 Góly - body - sekundy [i] 23:15 Liga majstrov - zostrihy [i] 00:35 Dempsey a Makepeacová: Cortézova spojka [i] 01:20 Doktorka Quinnová II.: Bludný kruh [i] 02:10 O 5 minút 12 [i] 03:15 Správy STV [i] 03:55 Sila lásky IV. 190 [i] 04:45 Sila lásky V. 274 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:40 Polícia [i] 06:50 Regionálny denník [i] 07:15 Komentáre [i] 07:40 Práca pre teba - magazín [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Fidlibum [i] 09:00 Práca pre teba [i] 09:05 Dámsky klub "N" [i] 10:40 Súčasné bývanie 13 [i] 11:05 Fokus zdravie [i] 11:35 Rusínsky magazín [i] 12:00 Správy - Hírek [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:45 ArtSpektrum [i] 12:50 Cesty za folklórom [i] 13:15 Príbeh Baracka Obamu [i] 14:15 Doslova [i] 15:20 Slováci vo svete: Morava [i] 15:55 Maďarský magazín [i] 16:30 Fokus - peniaze [i] 16:55 Senior klub [i] 17:25 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Architektúra: Budova firmy Johnson Wax [i] 18:30 Večerníček: Príbehy s Bublinkou [i] 18:50 Test magazín: Med [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:55 Môj otec Gulag [i] 21:00 Občan za dverami [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Práca pre teba [i] 22:00 Na križovatke SK+CZ: Jahodové víno [i] 23:55 Profesionál [i] 00:05 VAT [i] 00:35 Udalosti ČT [i] 01:20 Správy STV "N" [i] 02:00 ArtSpektrum [i] 02:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:55 Súdna sieň: Zahýba so susedom [i] 08:55 Panelák: Žiarovky [i] 10:00 Najkrajšie bývanie 11 [i] 11:00 Áno, šéfe USA IV. 9 [i] 12:00 NOVINY o 12:00 12:55 Súdna sieň: „Vydriduch“ v sukni [i] 14:00 Panelák: Žiarovky [i] 15:00 Najkrajšie bývanie 11 [i] 16:00 Kosti V. 17 [i] 17:00 NOVINY o 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Rodinné bolesti [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 Recept na bohatstvo [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Kosti VII.: - NOVÉ ČASTI 3,4 [i] 22:30 Vtierka Castle 10 [i] 23:30 Kosti V. 17 [i] 00:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XII. 4 [i] 01:30 Mafstory: Puč [i] 02:40 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 6 [i] 03:25 Vtierka Castle 10 [i] 04:05 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 4 [i] 04:45 Črepiny [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 MacGyver 86 [i] 06:05 Moderné veštenie [i] 07:05 MacGyver 87 [i] 08:05 Matlock VI. 13 [i] 09:10 Letecké katastrofy 3,4 [i] 11:05 Pensacola: Zlaté krídla 12 [i] 12:05 Pod povrchom 26 [i] 13:25 Faktor strachu III. 31 [i] 14:25 Ninja Factor II. 47 [i] 14:55 Simpsonovci IX. 18 [i] 15:20 Griffinovci: VI. 13 [i] 15:50 Kúzelníci z Waverly: II. 16 [i] 16:20 Vytunuj mi fáro: II. 8 [i] 16:55 Áno, šéfe USA IV. 9 [i] 17:55 Profesionáli III.: Sedemnásty 10 [i] 18:50 Simpsonovci IX. 18 [i] 19:20 Griffinovci: VI. 13 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 4 [i] 21:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XII. 4 [i] 22:10 Agent III. 9,10 [i] 00:00 Vytunuj mi fáro: II. 8 [i] 00:30 Cribs 4 [i] 01:00 Kúzelníci z Waverly 4 [i] 01:30 Ninja Factor II. 47 [i] 02:00 Pensacola: Zlaté krídla 12 [i] 02:40 Detektív Nash Bridges IV. 14,15 [i] 04:05 Cribs 4 [i] 04:30 Črepiny PLUS [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší III. 15/18 [i] 08:00 Advokáti VII. 4/22 [i] 08:55 JAG III. 1/24 [i] 10:00 Pán šelem III.: Vyvolený 3/22 [i] 11:00 Ochránce IV. 5/8 [i] 12:00 Advokáti VII. 5/22 [i] 13:00 Posel ztracených duší III. 15/18 [i] 14:00 Dr. House VI. 11/22 [i] 15:00 JAG III. 1/24 [i] 16:00 Pán šelem III.: Závoj smrti 4/22 [i] 17:00 Ochránce IV. 6/8 [i] 18:00 Posel ztracených duší III. 16/18 [i] 19:00 JAG III. 2/24 [i] 20:00 Dr. House VI. 12/22 [i] 21:00 CSI: New York VIII. 13/18 [i] 21:55 CSI: New York VIII. 14/18 [i] 22:55 Myšlenky zločince VI. 6/24 [i] 23:50 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II. 6/13 [i] 00:45 CSI: New York VIII. 13/18 [i] 01:40 CSI: New York VIII. 14/18 [i] 02:30 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II. 6/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Nablyštěná Nova [i] 06:00 Jak se to dělá 3 [i] 06:25 Rození obchodníci: Saab 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: Saab 2 [i] 07:15 Americký chopper: Motorka pro nadaci Christophera a Dany Reeveových [i] 08:10 Špinavé práce: O 200 zaměstnání později [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Moře záhad [i] 09:55 Nutné k přežití: Čína [i] 10:50 Jak to dělají?: Vlaky/kuličková pera [i] 11:15 Jak se to dělá 4 [i] 11:40 Mimořádné projekty: Nárazová bariéra v New Orleans [i] 12:35 Burácení v srdcích: Klrálové dálnice [i] 13:30 Rození obchodníci: Saab 1 [i] 14:00 Rození obchodníci: Saab 2 [i] 14:25 Americký chopper: Elektrická motorka pro společnost Schneider Electric [i] 15:20 Bořiči mýtů: Vize z dávné minulosti [i] 16:15 Špinavé práce 26 [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Pracovní výluka [i] 18:05 Nutné k přežití: Guatemala [i] 19:00 Jak se to dělá: Dezerty tapioca/sněžné pluhy/kolesové parníky/venkovní obložení domů [i] 19:30 Jak se to dělá 2 [i] 20:00 Dvojí přežití: Pryč z oblaků [i] 21:00 Jediný, kdo přežil [i] 22:00 Cesta kolem světa 80 způsoby 10 [i] 23:00 Idiot na cestách: Route 66 [i] 00:00 Opravdový podvod 7 [i] 00:30 Opravdový podvod 8 [i] 00:55 Dvojí přežití: Pryč z oblaků [i] 01:50 Jediný, kdo přežil [i] 02:50 Cesta kolem světa 80 způsoby 10 [i] 03:50 Idiot na cestách: Route 66 [i] 04:45 Jak to dělají?: Koberec/lego [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 101 dalmatinů 36/52 [i] 09:20 Komici na jedničku [i] 10:15 Dobře placená procházka [i] 11:30 Kluci v akci [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 StarDance V ...kolem dokola [i] 14:05 Banánové rybičky [i] 14:35 Televarieté [i] 16:05 Cestománie [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 17:00 Všechnopárty [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Můžeme dál? [i] 18:50 StarDance V ...kolem dokola [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset a Sportka 20:00 Pošta pro tebe [i] 20:55 Ententýky: Zamiloval jsem se, odcházím 9/15 [i] 21:55 Stopy, fakta, tajemství [i] 22:25 Případy detektiva Murdocha IV: Vytočte M jako Murdoch 8/13 [i] 23:15 Bratři a sestry III: Osudová kniha 2/24 [i] 23:55 Losování Sportky a Šance 00:00 V údolí Elah [i] 01:55 AZ-kvíz [i] 02:25 Týden v regionech Brno [i] 02:50 Týden v regionech Ostrava [i] 03:20 Banánové rybičky [i] 03:45 Kaleidoskop [i] 04:10 Slivovice [i] 04:25 Tuhle písničku chtěl bych ti, lásko, dát [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Beer-Sheva - město keramiky [i] 05:25 Putování za vínem: Austrálie - Nový Jižní Wales [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Ushuaia 22/26 [i] 09:30 Království divočiny: Orel mořský [i] 09:55 Příběh bronzového letce [i] 10:10 Sbohem Československo 4/12 [i] 11:10 Přežít! [i] 12:00 Krásný ztráty [i] 12:30 Příběhy pro Natálku [i] 12:45 Babylon [i] 13:15 Hranice bez hranic: Orlické hory 9/16 [i] 13:40 Oceán plný dobrodružství: Volání kosatek II 3/5 [i] 14:35 Architektura: Královská mešita v Íránu 41/45 [i] 15:05 City Folk 2012 - Athény [i] 15:30 Evropa dnes [i] 16:00 Lippi: Adorace Ježíška [i] 16:50 Domov ve středu Evropy 6/13 [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Phineas a Ferb III: Excaliferb 17/35 [i] 19:25 Neuvěřitelné příběhy: Osobní přitažlivost 2/47 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Turecko, brána [i] 20:55 Intolerance [i] 21:25 Krásný ztráty [i] 22:00 Na stojáka [i] 22:30 Admirál [i] 00:30 Daleko od domova [i] 00:40 Vesmír: Saturn - pán prstenců 8/31 [i] 01:25 Dobrodružství vědy a techniky [i] 02:05 Moje rodina IV: Ufouni 9/13 [i] 02:35 Ochránce [i] 03:05 Neznámí hrdinové [i] 03:30 Křesťanský magazín [i] 03:55 Blues ze Staré Pekárny [i] 04:35 Hledači opálů [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2277 [i] 09:55 Deset a půl stupně 2/2 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Gilmorova děvčata VII 5 [i] 13:35 Dr. House III 21 [i] 14:30 Beze stopy II: Dvojník 18 [i] 15:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV: Posmrtné dílo 2 [i] 16:30 Přátelé VI 17 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista II: Rudí býci 7 [i] 18:25 Ulice 2278 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Gympl s (r)učením omezeným: Prásk! 20 [i] 21:50 Na vlastní oči: aneb Co byste jinak nikdy neviděli. [i] 22:45 Noční Televizní noviny [i] 23:20 Sběratel kostí [i] 01:35 Novashopping 01:45 Odložené případy VII: Poslední autokino 18 [i] 02:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV: Posmrtné dílo 2 [i] 03:20 Koření: Všechny vůně světa [i] 04:30 Huff 11 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:00 Policie Hamburk IV: Staří přátelé 23 [i] 07:55 Kutil Tim VII: Noc, na kterou je lépe zapomenout 5 [i] 08:40 M*A*S*H 48 [i] 09:25 Prostřeno! [i] 10:15 Diagnóza vražda V: Zavržení 10 [i] 11:15 Big Ben IV: Sport zabíjí 12 [i] 13:10 Castle na zabití II: Domina vždy plácne dvakrát 16 [i] 14:05 Komisař Rex II: Tři vteřiny do smrti 13 [i] 15:05 Walker, Texas Ranger II: Únos 19 [i] 16:05 Rosamunde Pilcher: Bouřlivé setkání [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Cesty domů: Dítě nebude 153 [i] 21:35 TOP STAR magazín [i] 22:45 Castle na zabití IV: V poutech 10 [i] 23:40 Sběratelé kostí V: Ďábel na oltáři 14 [i] 00:40 Myšlenky zločince I 22 [i] 01:30 Volejte Věštce [i] 03:20 Sběratelé kostí II: Obr na kolejích 1 [i] 04:05 Nové hnízdo [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Čistá láska 143/170 [i] 06:05 Viktória 2/171 [i] 07:10 La Tormenta: Pokušenie lásky 109/216 [i] 08:20 Ally McBealová III. 18/21 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Správna Susan [i] 10:40 Druhý dych II. 30 [i] 11:40 Larina voľba 97 [i] 12:40 Ezel 126/142 [i] 13:55 Ten, kto ťa chráni I. 3/22 [i] 14:50 Viktória 3/171 [i] 15:45 La Tormenta: Pokušenie lásky 110/216 [i] 16:45 Keď budeš moja 211/238 [i] 17:50 V siedmom nebi IV. 15/22 [i] 18:45 Dharma a Greg II. 8/24 [i] 19:15 Frasier [i] 20:15 Nezvestná [i] 22:10 Larina voľba 98 [i] 23:10 Ezel 127/142 [i] 00:15 Sex v meste V. 1/8 [i] 00:50 Adela show [i] 01:30 Správna Susan [i] 02:00 Veštiareň [i] 03:00 Sex v meste V. 1/8 [i] 03:30 Dharma a Greg II. 8/24 [i] 03:50 L.O.V.E. [i] 04:25 Adela show [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Svět zítřka [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Opice [i] 13:45 Elixír lásky aneb Kate a Ollie [i] 15:20 Spadl z oblaků [i]