TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:20 Bez servítky [i] 09:15 Kobra 11 XI. 1/10 [i] 10:20 Otec na plný úväzok [i] 12:25 V tieni zločinu II. 1/22 [i] 13:20 Mentalista III. 2/24 [i] 14:20 FARMA [i] 15:30 Dva a pol chlapa VIII. 8/16 [i] 16:00 Dr. House II. 16/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 FARMA [i] 21:40 HORÚCA KRV [i] 23:00 Nočné Televízne noviny [i] 23:25 Dr. House II. 16/24 [i] 00:20 Mentalista III. 2/24 [i] 01:15 Eleventh Hour - nulová šanca 7/18 [i] 02:10 Hrozba z temnoty III. 13/16 [i] 02:50 Kobra 11 XI. 1/10 [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Dámsky klub "N" [i] 07:00 Správy STV [i] 07:40 Práca pre teba [i] 07:55 Vojna kuchárov [i] 08:20 Duel [i] 08:50 5 proti 5 [i] 09:40 Galileo [i] 10:10 Dempsey a Makepeacová: Na prahu smrti [i] 11:00 Sila lásky IV. 189 [i] 11:50 Práca pre teba [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Postav dom, zasaď strom [i] 14:05 Žena na úteku 16 [i] 15:00 Doktorka Quinnová II.: Únos II. [i] 15:50 Práca pre teba [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky V. 273 [i] 17:15 Galileo [i] 17:45 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Doktor z hôr - Nové osudy II.: V dobrých aj v zlých časoch 1/13 [i] 20:55 Otázka rešpektu II. 4/6 [i] 22:45 Nočné správy [i] 22:55 Počasie [i] 22:58 Góly - body - sekundy [i] 23:05 Luther 4/6 [i] 00:00 Dempsey a Makepeacová: Na prahu smrti [i] 00:45 Doktorka Quinnová II.: Únos II. [i] 01:35 Doktor z hôr - Nové osudy II.: V dobrých aj v zlých časoch 1/13 [i] 02:20 Otázka rešpektu II. 4/6 [i] 04:10 Sila lásky IV. 189 [i] 04:55 Sila lásky V. 273 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Profesionál [i] 07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Zázračné gajdičky [i] 09:05 Práca pre teba [i] 09:10 Dámsky klub "N" [i] 10:40 Život rýb: Morské púšte [i] 11:05 Fokus - práca [i] 11:35 Národnostný magazín - mix: Český [i] 12:05 Správy - Hírek [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:35 Piesne moje,piesne [i] 13:15 Medicína: Medicína - Osteoporóza [i] 14:15 Doktor Bencúr [i] 15:15 Športové ozveny [i] 15:45 Eurovirtuál - Anton Srholec [i] 15:55 Rusínsky magazín [i] 16:30 Fokus zdravie [i] 16:55 Práca pre teba - magazín [i] 17:15 Práca pre teba [i] 17:20 Teleantikvárium: Drotárstvo [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Súčasné bývanie 13 [i] 18:30 Večerníček: Príbehy s Bublinkou [i] 18:40 Príbehy k Roku dobrovoľníctva [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Slavomír Benko [i] 20:00 Príbeh Baracka Obamu [i] 21:00 Spektrum vedy [i] 21:30 Komentáre [i] 22:00 Doslova [i] 23:00 Polícia [i] 23:10 Autosalón [i] 23:35 Tempo [i] 23:50 Práca pre teba [i] 23:55 Udalosti ČT [i] 00:40 Správy STV "N" [i] 01:25 ArtSpektrum [i] 01:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 07:45 Súdna sieň: Hladujeme [i] 08:50 Panelák: Príliš veľa bicyklov [i] 10:00 Najkrajšie bývanie 10 [i] 11:00 Áno, šéfe USA IV. 8 [i] 12:00 NOVINY o 12:00 12:55 Súdna sieň: Syna si mi zabil [i] 14:00 Panelák: Príliš veľa bicyklov [i] 15:00 Najkrajšie bývanie 10 [i] 16:00 Dr. Dokonalý: Ilúzie 3 [i] 17:00 NOVINY o 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: „Vydriduch“ v sukni [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 Recept na bohatstvo [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: Dáma z parku [i] 21:30 Pod povrchom 26 [i] 22:45 Najprísnejší rodičia na svete 1/18 [i] 23:45 Farmár hľadá ženu [i] 01:15 Mafstory: Neslušný návrh [i] 02:20 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 5 [i] 03:15 Pod povrchom 26 [i] 04:05 NOVINY TV JOJ 04:30 Posledný zabijak [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 MacGyver 84 [i] 06:05 Moderné veštenie [i] 07:05 MacGyver 85 [i] 08:05 Matlock VI. 12 [i] 09:10 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 2 [i] 10:05 Biele goliere 13 [i] 11:05 Pensacola: Zlaté krídla 11 [i] 12:05 M*A*S*H 225,226 [i] 13:25 NOVÝ SERIÁL NA PLUSKE - Najprísnejší rodičia na svete 1/18 [i] 14:25 Ninja Factor II. 46 [i] 14:55 Simpsonovci IX. 17 [i] 15:20 Griffinovci: VI. 12 [i] 15:50 Kúzelníci z Waverly: II. 15 [i] 16:20 Vytunuj mi fáro: II. 7 [i] 16:55 Áno, šéfe USA IV. 8 [i] 17:55 Profesionáli III.: Halloweenski zlodeji 9 [i] 18:50 Simpsonovci IX. 17 [i] 19:20 Griffinovci: VI. 12 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 3 [i] 21:05 Letecké katastrofy 3,4 [i] 23:25 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 3 [i] 00:20 Vytunuj mi fáro: II. 7 [i] 00:50 Cribs 3 [i] 01:20 Kúzelníci z Waverly 3 [i] 01:50 Ninja Factor II. 46 [i] 02:10 Pensacola: Zlaté krídla 11 [i] 02:55 Detektív Nash Bridges IV. 12,13 [i] 04:20 Črepiny PLUS [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší III. 14/18 [i] 08:00 Advokáti VII. 3/22 [i] 08:55 JAG II. 15/15 [i] 10:00 Pán šelem III.: Křišťálová archa 2/22 [i] 11:00 Ochránce IV. 4/8 [i] 12:00 Advokáti VII. 4/22 [i] 13:00 Posel ztracených duší III. 14/18 [i] 14:00 Dr. House VI. 10/22 [i] 15:00 JAG II. 15/15 [i] 16:00 Pán šelem III.: Vyvolený 3/22 [i] 17:00 Ochránce IV. 5/8 [i] 18:00 Posel ztracených duší III. 15/18 [i] 19:00 JAG III. 1/24 [i] 20:00 Dr. House VI. 11/22 [i] 21:00 Profil zločinu III. 12/12 [i] 22:05 Myšlenky zločince VI. 5/24 [i] 23:00 Strážce pořádku III. 5/13 [i] 23:55 Řeka 8/8 [i] 00:55 Profil zločinu III. 12/12 [i] 02:00 Strážce pořádku III. 5/13 [i] 02:45 Řeka 8/8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Den stěhování [i] 06:00 Jak se to dělá 2 [i] 06:25 Rození obchodníci: Porsche 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: Porsche 2 [i] 07:15 Americký chopper: Motorka pro Jeanette Lee [i] 08:10 Špinavé práce: Kostní čerň [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Druhá šance nepřijde [i] 09:55 Nutné k přežití: Země nekonečné oblohy [i] 10:50 Jak to dělají?: Koberec/lego [i] 11:15 Jak se to dělá 3 [i] 11:40 Mimořádné projekty: Kuvajtské věže [i] 12:35 Opravna vraků 11 [i] 13:30 Rození obchodníci: Porsche 1 [i] 14:00 Rození obchodníci: Porsche 2 [i] 14:25 Americký chopper: Motorka pro nadaci Christophera a Dany Reeveových [i] 15:20 Bořiči mýtů: Červený prapor pro býka [i] 16:15 Špinavé práce: O 200 zaměstnání později [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Moře záhad [i] 18:05 Nutné k přežití: Čína [i] 19:00 Jak se to dělá: Závodní auta/vepřový závin/vodotrysky/umělé kamenné ornamenty [i] 19:30 Jak se to dělá 1 [i] 20:00 Bořiči mýtů: Newtonova houpačka [i] 21:00 Na dvě půlky 1 [i] 22:00 Nejlepší světová pětka: Nejlepších 5 superaut světa [i] 23:00 Krizové situace pod kontrolou: Hasiči a záchranná zdravotní služba ve Washingtonu DC [i] 00:00 Rybaření rukama s venkovany: Nezištně [i] 00:55 Bořiči mýtů: Newtonova houpačka [i] 01:50 Na dvě půlky 1 [i] 02:50 Nejlepší světová pětka: Nejlepších 5 superaut světa [i] 03:50 Krizové situace pod kontrolou: Hasiči a záchranná zdravotní služba ve Washingtonu DC [i] 04:45 Jak to dělají?: Benzín/kapesní zavírací nože [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Všechnopárty [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 101 dalmatinů 35/52 [i] 09:30 StarDance V ...když hvězdy tančí [i] 11:00 Zpátky se Sobotou [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 StarDance V ...kolem dokola [i] 14:05 Banánové rybičky [i] 14:35 Televarieté [i] 16:00 Cestománie [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 17:00 Všechnopárty [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Můžeme dál? [i] 18:50 StarDance V ...kolem dokola [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset a Euromiliony 20:00 Nejlepší Bakaláři [i] 21:00 Komici na jedničku [i] 21:55 Dobře placená procházka [i] 23:10 Losování Euromiliony 23:15 Californication V: Milostná píseň 6/12 [i] 23:45 Tísňová linka [i] 00:10 Na stopě [i] 00:35 Malá farma: Pozor, kozy! [i] 01:00 Kalendárium [i] 01:10 Sváteční slovo diplomata a bývalého velvyslance ve Vatikánu Pavla Jajtnera [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:45 AZ-kvíz [i] 02:05 Rekordy a kuriozity [i] 02:15 Banánové rybičky [i] 02:45 Bolkoviny [i] 03:30 Na státní hranici [i] 04:25 Systém Jarda Král [i] 04:45 Případ hodného vedoucího [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Hranice bez hranic: Orlické hory 9/16 [i] 05:35 Praha, město věží: Věže Václavského náměstí 9/16 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Ochránce [i] 09:30 Příběhy předmětů [i] 10:00 Hledání ponorky U-479 [i] 10:55 Chcete je? ZJ - [i] 11:00 Genus: Život zpěvačky Marty [i] 11:15 Černá zmije II: Hlava 2/6 [i] 11:45 Newyorské mosty [i] 12:40 Vesmír: Saturn - pán prstenců 8/31 [i] 13:25 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:10 Letadlová loď Enterprise: Ve spárech nepřítele 3/10 [i] 15:00 Kapka z poháru nesmrtelnosti [i] 16:00 Street art [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Phineas a Ferb III: Rodinné Vánoce Phinease a Ferba / 16/35 [i] 19:25 Neuvěřitelné příběhy: Vlak duchů 1/47 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Letadlová loď Enterprise: Krvavé ostrovy Santa Cruz 4/10 [i] 21:00 Přežít! [i] 21:50 Pološero - Setkání s UFO [i] 22:20 Chodníky slávy: Russell Crowe Těžká váha [i] 00:40 Jamie Cullum at the Zenith [i] 01:40 Divadlo žije! [i] 02:10 Kultura.cz [i] 02:35 Kultura.cz Ostrava [i] 03:00 Intolerance [i] 03:30 O vědě a vědcích [i] 03:50 Evropa dnes [i] 04:15 Chcete je? ZJ - [i] 04:20 Blues ze Staré Pekárny [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2276 [i] 09:55 Sladká láska [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Gilmorova děvčata VII 4 [i] 13:35 Dr. House III 20 [i] 14:30 Beze stopy II: Návrat domů 17 [i] 15:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV: Nerozvedená 1 [i] 16:30 Přátelé VI 16 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista II: Černé zlato a rudá krev 6 [i] 18:25 Ulice 2277 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Vím, že mi nerozumíš 371 [i] 21:45 Víkend: Moudří a ti druzí [i] 22:40 Noční Televizní noviny [i] 23:10 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti X: Práva 21 [i] 00:05 Nikita 9 [i] 01:00 Novashopping 01:10 Odložené případy VII: Vzplanutí 17 [i] 02:00 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV: Nerozvedená 1 [i] 02:40 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:35 Babicovy dobroty: Zapečené dobroty [i] 04:30 Huff 10 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    08:40 M*A*S*H 47 [i] 09:25 Prostřeno! [i] 10:15 Diagnóza vražda V: Televize musí zemřít 9 [i] 11:15 Big Ben IV: Sladké pokušení 11 [i] 13:10 Castle na zabití II: Cuba Libre 15 [i] 14:05 Komisař Rex II: Smrtelná dávka 12 [i] 15:05 Walker, Texas Ranger II: Nebezpečné vidiny 18 [i] 16:05 Rosamunde Pilcher: Léto u moře [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 VIP PROSTŘENO! [i] 21:40 Obchoďák: Ředitelka 19 [i] 22:55 Sběratelé kostí VII: Smrt lovce tornád 5 [i] 23:55 Myšlenky zločince: Chování podezřelých: Život za život 13 [i] 00:50 Nedokonalé zločiny IV: Smrt v manéži 17 [i] 01:55 Volejte Věštce [i] 03:40 Sběratelé kostí I: Žena ze záhrobí 22 [i] 04:25 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Čistá láska 142/170 [i] 06:00 Viktória 1/171 [i] 07:20 La Tormenta: Pokušenie lásky 108/216 [i] 08:30 Ally McBealová III. 17/21 [i] 09:20 Veštiareň [i] 10:20 Správna Susan II. 18/26 [i] 10:50 Druhý dych II. 29 [i] 11:50 Frasier [i] 12:45 Ezel 125/142 [i] 14:00 Ten, kto ťa chráni I. 2/22 [i] 15:00 Viktória 2/171 [i] 15:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 109/216 [i] 17:00 Keď budeš moja 210/238 [i] 17:55 V siedmom nebi IV. 14/22 [i] 18:55 Dharma a Greg II. 7/24 [i] 19:25 Frasier [i] 20:15 Druhý dych II. 30 [i] 21:30 Uragán [i] 22:30 Larina voľba 97 [i] 23:30 Ezel 126/142 [i] 00:30 Sex v meste IV. 18/18 [i] 01:05 Adela show [i] 01:45 Frasier [i] 02:05 Veštiareň [i] 03:05 Sex v meste IV. 18/18 [i] 03:35 Dharma a Greg II. 7/24 [i] 04:00 L.O.V.E. [i] 04:35 Adela show [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Pán zlodějů