Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Apríl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:10 Bez servítky [i] 09:05 Kobra 11 XI.: Na život a na smrť [i] 11:15 FARMA [i] 13:40 FARMA - DUEL [i] 15:30 Dva a pol chlapa VIII. 7/16 [i] 16:00 Dr. House II. 15/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 FARMA [i] 21:30 MASTERCHEF [i] 22:50 Dva a pol chlapa IX. 7/24 - PREMIÉROVÁ SÉRIA [i] 23:10 Nočné Televízne noviny [i] 23:35 Dr. House II. 15/24 [i] 00:35 Eleventh Hour - nulová šanca 6/18 [i] 01:30 Hrozba z temnoty III. 12/16 [i] 02:20 Kobra 11 XI.: Na život a na smrť [i] 03:50 Bez servítky [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Odpískané [i] 06:10 Ushuaia - expedície do prírody VII.: Kráčali sme Islandom 2. časť [i] 07:00 Správy STV [i] 07:40 Práca pre teba [i] 07:55 Vojna kuchárov [i] 08:20 Duel [i] 08:50 5 proti 5 [i] 09:40 Úsmev, prosím! [i] 10:05 Dempsey a Makepeacová: Dravec [i] 10:55 Sila lásky IV. 188 [i] 11:50 Práca pre teba [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:10 Žena na úteku 15 [i] 15:05 Doktorka Quinnová II.: Únos I. [i] 15:50 Práca pre teba [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky V. 272 [i] 17:15 Galileo [i] 17:45 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Život, alebo nieco také [i] 21:50 Reportéri [i] 22:20 Hlavný podozrivý - newyorkské prípady: Občas som niečo oľutoval 5/13 [i] 23:00 Nočné správy [i] 23:10 Počasie [i] 23:15 Góly - body - sekundy [i] 23:25 Dempsey a Makepeacová: Dravec [i] 00:10 Doktorka Quinnová II.: Únos I. [i] 00:55 Život, alebo nieco také [i] 02:35 Hlavný podozrivý - newyorkské prípady: Občas som niečo oľutoval 5/13 [i] 03:15 Správy STV [i] 04:00 Sila lásky IV. 188 [i] 04:50 Sila lásky V. 272 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Slniečko [i] 08:55 Práca pre teba [i] 09:00 Dámsky klub "N" [i] 10:30 Iný 8. máj 1945 [i] 11:25 Fokus - rodina [i] 11:55 Tvárou v tvár [i] 12:20 Národnostné správy [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:05 ArtSpektrum [i] 13:10 Piesne moje,piesne [i] 13:45 Autosalón [i] 14:15 Odpískané [i] 14:50 Športové ozveny [i] 15:30 Magazín Ligy majstrov [i] 15:55 Národnostný magazín - mix: Český [i] 16:30 Fokus - práca [i] 16:55 VAT [i] 17:25 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Život rýb: Morské púšte [i] 18:30 Večerníček: Pa a Pi [i] 18:45 Eurovirtuál - Anton Srholec [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:55 Medicína: Medicína - Osteoporóza [i] 20:55 Jeden deň: Jeden deň - Novousadlíci [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Práca pre teba [i] 22:00 Cudzinka [i] 00:00 Umenie 2012: Divadlo a tanec [i] 00:25 Udalosti ČT [i] 01:10 Správy STV "N" [i] 01:55 ArtSpektrum [i] 02:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:20 KRIMI 06:55 NOVINY TV JOJ 07:55 Súdna sieň: Potrat za odpustenie [i] 09:00 Súdna sieň: Traja čerti [i] 10:00 Najkrajšie bývanie 9 [i] 11:00 Áno, šéfe USA IV. 7 [i] 12:00 NOVINY o 12:00 12:55 Takmer bez šance [i] 15:00 Česko Slovensko má talent: PRVÝ VEĽKÝ TRESK [i] 17:00 NOVINY o 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Syna si mi zabil [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 Recept na bohatstvo [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: Výsluch [i] 21:35 Dr. Dokonalý: Ilúzie 3 [i] 22:30 Dom snov IV. 8 [i] 23:30 Hoď svišťom II.: Pôrod 10/10 [i] 00:25 Lokal TV: Hip-hop je mŕtvy I. [i] 00:55 Mafstory: Debrecín Banka [i] 01:35 Nebezpečné známosti [i] 03:20 Mafstory: Nový začiatok [i] 04:15 Útek do nebezpečenstva [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Biele goliere 7 [i] 05:40 Exclusiv - Noviny úspešných s Brunom [i] 06:05 Moderné veštenie [i] 07:05 MacGyver 83 [i] 08:05 Matlock VI. 11 [i] 09:10 Synovia Veľkej Medvedice [i] 11:05 Pensacola: Zlaté krídla 10 [i] 12:05 M*A*S*H 223,224 [i] 13:25 Faktor strachu III. 30 [i] 14:25 Ninja Factor II. 45 [i] 14:55 Simpsonovci IX. 16 [i] 15:20 Griffinovci: VI. 11 [i] 15:50 Kúzelníci z Waverly: II. 14 [i] 16:20 Vytunuj mi fáro: II. 6 [i] 16:55 Áno, šéfe USA IV. 7 [i] 17:55 Profesionáli III.: Tehotná Skarlet 8 [i] 18:50 Simpsonovci IX. 16 [i] 19:20 Griffinovci: VI. 11 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 2 [i] 21:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XII. 3 [i] 22:05 Biele goliere 13 [i] 23:00 Dexter V. 10 [i] 00:10 Vytunuj mi fáro: II. 6 [i] 00:35 Cribs 2 [i] 01:05 Kúzelníci z Waverly 1,2/21 [i] 02:05 Pensacola: Zlaté krídla 10 [i] 03:00 Detektív Nash Bridges IV. 10,11 [i] 04:25 Dexter V. 10 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší III. 13/18 [i] 08:00 Advokáti VII. 2/22 [i] 08:55 JAG II. 14/15 [i] 10:00 Pán šelem III.: Znovuzrození legendy 1/22 [i] 11:00 Ochránce IV. 3/8 [i] 12:05 Advokáti VII. 3/22 [i] 13:00 Posel ztracených duší III. 13/18 [i] 14:00 Dr. House VI. 9/22 [i] 15:00 JAG II. 14/15 [i] 16:00 Pán šelem III.: Křišťálová archa 2/22 [i] 17:00 Ochránce IV. 4/8 [i] 18:00 Posel ztracených duší III. 14/18 [i] 19:00 JAG II. 15/15 [i] 20:00 Dr. House VI. 10/22 [i] 21:00 CSI: New York VIII. 12/18 [i] 22:00 G.I. Jane [i] 00:30 Californication V.: Z JFK na LAX 1/12 [i] 01:10 Californication V.: Cesta pěsti 2/12 [i] 01:50 CSI: New York VIII. 12/18 [i] 02:35 G.I. Jane [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Dvojí přežití: Ostrov hrochů [i] 06:00 Jak se to dělá 1 [i] 06:25 Rození obchodníci: Cobra [i] 07:15 Americký chopper: Tříkolka OCC [i] 08:10 Špinavé práce: Odchyt slepic [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Čas vyrovnání účtů [i] 09:55 Nutné k přežití: Ostrov v Pacifiku [i] 10:50 Jak to dělají?: Benzín/kapesní zavírací nože [i] 11:15 Jak se to dělá 2 [i] 11:40 Mimořádné projekty: Skypark v Singapuru [i] 12:35 Tuning: Bentley s výtahem [i] 13:30 Rození obchodníci: Cobra [i] 14:25 Americký chopper: Motorka pro Jeanette Lee [i] 15:20 Bořiči mýtů: Pravda o supermanech [i] 16:15 Špinavé práce: Kostní čerň [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Druhá šance nepřijde [i] 18:05 Nutné k přežití: Země nekonečné oblohy [i] 19:00 Jak se to dělá: Štětky na čištění dýmek/sýr Stilton/elektrické měřící hodiny/dalekohledy [i] 19:30 Jak se to dělá 13 [i] 20:00 Muž, žena a divočina: Medvědí kuchyně [i] 21:00 Nutné k přežití: S využitím divočiny [i] 22:00 Nejlepší policisté 5 [i] 23:00 Říční příšery: Predátor s ostrými zuby [i] 00:00 Dřevorubci v močálech: Konec v nedohlednu [i] 00:55 Muž, žena a divočina: Medvědí kuchyně [i] 01:50 Nutné k přežití: S využitím divočiny [i] 02:50 Nejlepší policisté 5 [i] 03:50 Říční příšery: Predátor s ostrými zuby [i] 04:45 Jak to dělají?: Hydroelektrická hráz/Mikročipy [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 101 dalmatinů 34/52 [i] 09:30 Muži v offsidu [i] 11:05 Hitparáda televizní zábavy [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:30 Televarieté [i] 16:00 Cestománie [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 17:00 Všechnopárty [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Můžeme dál? [i] 18:50 StarDance V ...kolem dokola [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset 20:00 Zdivočelá země IV 10/13 [i] 21:00 Na cestě po Jayapuře a Biaku [i] 21:25 Reportéři ČT [i] 22:05 Tělo jako důkaz: Ohnisko požáru 10/13 [i] 22:50 Na stopě [i] 23:10 MI5 V 7/10 [i] 00:05 Objektiv [i] 00:35 Toulavá kamera [i] 01:05 Po stopách [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:50 AZ-kvíz [i] 02:15 Stopy, fakta, tajemství [i] 02:45 Banánové rybičky [i] 03:15 Bolkoviny [i] 03:55 Rendez-vous s Gustavem Bromem [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Andrej Krob na tahu [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Klíč [i] 09:25 Mrtvice je rychlá. A Vy? [i] 09:35 Divočina bez hranic [i] 10:05 Kamera na cestách: Thajsko, květ Asie [i] 11:00 Postřehy odjinud [i] 11:05 Zázračné studánky: Tajemný doktor a křížová cestička [i] 11:30 Náš venkov [i] 11:45 Tykve, dýně aneb Víme, co jíme? [i] 12:10 Křesťanský magazín [i] 12:35 Uchem jehly [i] 13:05 Československá škola [i] 14:00 Československý filmový týdeník 1962 910/2379 [i] 14:15 Neznámí hrdinové [i] 14:40 Velký útěk [i] 15:30 Mýty a fakta historie: . N. [i] 16:30 Ushuaia 22/26 [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Phineas a Ferb III: Doba kamenná / Říše Dutochánova 15/35 [i] 19:25 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Na Jih Jihovýchod 80/80 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Ruská revoluce v barvě 1/2 [i] 20:55 Newyorské mosty [i] 21:50 Velikáni filmu: Alfred Hitchcock Chyťte zloděje ...ale toho pravého! Americký romanticko-kriminální film, oceněný Oscarem . Hrají: C. [i] 23:35 Hadewijch - mezi Kristem a Alláhem [i] 01:15 Other Voices: Damien Rice [i] 02:10 Na stojáka [i] 02:35 Nesesmilníš aneb homosexualita a víra [i] 03:10 Babylon [i] 03:35 Čtení na dobrou noc [i] 03:45 Blues ze Staré Pekárny [i] 04:20 Pálavská zrcadla [i] 04:45 Naděžda Hanáková s nápady [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2275 [i] 09:55 Deset a půl stupně 1/2 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Gilmorova děvčata VII 3 [i] 13:35 Dr. House III 19 [i] 14:35 Beze stopy II: Vzkříšení 16 [i] 15:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III: Není láska nádherná? 21 [i] 16:30 Přátelé VI 15 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista II: Duch 5 [i] 18:25 Ulice 2276 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Gympl s (r)učením omezeným: Oko za Oko 19 [i] 21:50 Helena: Všechno nejlepší 24 [i] 22:15 Comeback: Absťák 28 [i] 23:00 Noční Televizní noviny [i] 23:35 Tudorovci III 4 [i] 00:35 Big game 9 [i] 01:25 Novashopping 01:35 Huff II 13 [i] 02:40 Nejžádanější 10 [i] 03:35 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:00 Policie Hamburk IV: Naháněč 22 [i] 07:55 Kutil Tim VII: Hra svalů 4 [i] 08:40 M*A*S*H 46 [i] 09:25 Prostřeno! [i] 10:15 Diagnóza vražda V: Fatální dopad 2/2 8 [i] 11:15 Big Ben IV: Kandidát na ženění 10 [i] 13:10 Castle na zabití II: Ten třetí 14 [i] 14:05 Komisař Rex II: Únos 11 [i] 15:05 Walker, Texas Ranger II: Výbor 17 [i] 16:05 Rosamunde Pilcher: Jarní vánice [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Cesty domů: Díky, že dejcháš 152 [i] 21:35 Ano, šéfe! [i] 22:45 Partička [i] 23:25 Prci, prci, prcičky 2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Čistá láska 140-141/170 [i] 06:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 107/216 [i] 08:05 Ally McBealová III. 16/21 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Správna Susan [i] 10:25 Druhý dych II. 28 [i] 11:30 Návrat do Modrej lagúny [i] 13:45 Ten, kto ťa chráni I. 1/22 [i] 14:45 Viktória 1/171 [i] 15:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 108/216 [i] 16:55 Keď budeš moja 209/238 [i] 17:55 V siedmom nebi IV. 13/22 [i] 18:55 Dharma a Greg II. 6/24 [i] 19:25 Frasier [i] 20:15 Druhý dych II. 29 [i] 21:30 V Údolí divých ruží: Úskalia lásky [i] 23:25 Ezel 125/142 [i] 00:30 Sex v meste IV. 17/18 [i] 01:05 Adela show [i] 01:40 Správna Susan [i] 02:05 Veštiareň [i] 03:05 Sex v meste IV. 17/18 [i] 03:30 Dharma a Greg II. 6/24 [i] 03:55 L.O.V.E. [i] 04:30 Adela show [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Hrdinové z říše Gaja [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Kamioňák [i] 13:55 Sk8aři [i] 15:35 Duše jako kaviár [i] 17:30 Yesmeni [i] 19:05 Zelený drak [i] 21:05 Neznámý vojín [i] 22:50 22 výstřelů [i] 00:50 Krvavé stopy [i] 02:25 Politické kruhy [i] 04:15 Kšeftaři [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorsport [i] 08:40 Motorsport [i] 08:45 Atletika [i] 10:00 Snooker [i] 11:00 Futsal [i] 12:30 Futsal [i] 13:00 Futsal [i] 14:30 Futsal [i] 15:00 Futsal [i] 16:30 Futsal [i] 17:30 Fotbal [i] 18:15 Watts [i] 19:30 Snooker [i] 20:45 Watts [i] 21:00 Wrestling [i] 21:30 Wrestling [i] 22:30 Fotbal [i] 23:15 Futsal [i] 00:00 Futsal [i] 00:45 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Být Erikou 3: Odhalená tajemství 9 [i] 06:20 Diagnóza vražda 6: Dokud nás smrt nerozdělí 3 [i] 07:20 Dobrá manželka 2: Prozrazení 22 [i] 08:20 Bratři a sestry 3: Třetí žena 6 [i] 09:20 Bigfoot [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 5: Štěstíčka 12 [i] 12:20 Diagnóza vražda 6: Znovuzrození - 2. část 2 [i] 13:20 Můj přítel Monk 3: Pan Monk se stává kmotrem 5 [i]