TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:10 Scooby Doo, kde si?! I. [i] 06:30 Agentky D.E.B.S. [i] 08:15 Bingo [i] 10:00 Priatelia VIII. 7-8/24 [i] 11:00 Policajná akadémia: Moskovská misia [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:25 Lampáreň [i] 14:20 Mr. Bean [i] 14:50 Otec na plný úväzok [i] 16:55 Pravá blondínka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 FARMA - DUEL [i] 22:10 Barbar Conan [i] 00:20 Tropická búrka [i] 02:10 Barbar Conan [i] 03:50 Smotánka [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Slovensko v obrazoch [i] 05:55 Svet v obrazoch [i] 06:20 Autosalón [i] 06:45 Správy STV [i] 07:30 Jurošík: Jurošík a doktor [i] 07:35 Včielka Maja: Včielka Maja č.85 [i] 08:00 Garfield II.: Kyberpoštár [i] 08:15 Maškrtníček [i] 08:45 Góóól [i] 09:10 S Jakubom na rybách [i] 09:35 Dom plný zvieratiek: Neposlušná fretka 20/26 [i] 10:05 Ushuaia - expedície do prírody VII.: Kráčali sme Islandom 2 [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Preteky F1: Veľká cena F1 - Abu Dhabi [i] 16:05 Poklady.sk: Minerálne vody Slovenska [i] 16:25 Pošta pre teba [i] 17:30 Kráľ vinár: Na rázcestí 1/13 [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Škrabanec tigrice 1/2 [i] 21:55 Škrabanec tigrice 2/2 [i] 23:35 Góly - body - sekundy [i] 23:45 Odpískané [i] 00:25 Miláčik [i] 02:10 Škrabanec tigrice 1/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:15 Halali [i] 07:30 Televíkend: Turistická inšpirácie [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:40 Kapura [i] 09:25 Farmárska revue [i] 09:40 Test magazín: Čierny čaj [i] 09:50 Encyklopédia slov.obcí: Poniky [i] 10:05 Ako dve hrdličky [i] 10:35 Família: Família - Ako stromy ... [i] 11:05 Ženský vtip [i] 12:15 On Air [i] 12:35 Zbohom, súdruhovia: Prebudenie 1988 [i] 13:30 Orientácie [i] 14:00 Slovo [i] 14:15 Folklórny festival Východná: Balada v soche [i] 15:40 Beckov - na hrade a v podhradí [i] 16:15 Fotografi: ŠYMON KLIMAN [i] 16:45 Kvalifikácia hádzana muži [i] 18:30 Večerníček: Pa a Pi [i] 18:40 GEN.sk: Beloslav Riečan [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 ArtSpektrum [i] 19:50 Počasie [i] 19:55 Dokumentárny klub: Iný 8. máj 1945 [i] 20:50 A3UM: Zmena identity [i] 21:20 Umenie 2012: Divadlo a tanec [i] 21:50 Noc v archíve: Kultúra z archívu [i] 22:50 Slovo [i] 22:55 Udalosti ČT [i] 23:40 Správy STV "N" [i] 00:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 NOVINY TV JOJ 06:00 Cililing [i] 07:30 Zachráňte myšiaka [i] 09:35 Najlepšie torty 10 [i] 10:35 Bez syna neodídem 4 [i] 11:35 Deväť životov 4 [i] 12:35 Hoď svišťom II.: Benátska noc 8 [i] 13:25 Recept na bohatstvo [i] 14:50 Neuveriteľný Hulk [i] 17:15 TOP STAR [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Česko Slovensko má talent: PRVÝ VEĽKÝ TRESK [i] 22:35 Agent bez minulosti [i] 01:10 Z pekla [i] 03:35 Deväť životov 4 [i] 04:15 Agent bez minulosti [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Malý pitaval z veľkého mesta: Milenec 2 [i] 07:05 Moderné veštenie [i] 08:05 Matlock VI. 7 [i] 09:00 Biele goliere 7 [i] 10:00 MacGyver 122,123 [i] 12:05 Knight Rider 51,52 [i] 14:20 X Factor USA 2012 [i] 16:25 James Bond: Diamanty sú večné [i] 19:00 Haló [i] 20:20 Synovia Veľkej Medvedice [i] 22:20 Zlatá horúčka [i] 00:10 James Bond: Diamanty sú večné [i] 02:40 Matlock VI. 8,9,10 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Někdo to rád hloupé 17/22 [i] 08:00 Pán šelem: Nymphina hádanka 10/22 [i] 08:55 Andromeda V.: Tajemství tunelů 9/22 [i] 09:50 Andromeda V.: Zkouška 10/22 [i] 10:45 Pán času VI. 10/13 [i] 11:50 Advokáti VI. 18/23 [i] 12:45 Podfukáři III. 6/6 [i] 13:55 Změna je život II. 10/13 [i] 14:50 Posel ztracených duší 10/22 [i] 15:50 Deset důvodů, proč tě nenávidím II. 10/10 [i] 16:20 Sue Thomas: Agentka FBI 3/22 [i] 17:20 Sue Thomas: Agentka FBI 4/22 [i] 18:20 JAG 21/22 [i] 19:20 Na lodi II. 3/17 [i] 21:00 Tváří v tvář [i] 23:50 CSI: New York VIII. 11/18 [i] 00:50 Cena za lidskost IV. 6/8 [i] 02:05 Tváří v tvář [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Králové aukcí: Poznámky Lindbergha/starožitné hračky [i] 05:35 Králové aukcí: Scvrklá hlava/dopis od MLK [i] 06:00 Jak se to dělá 13 [i] 06:25 Jak to dělají? 10 [i] 06:50 Jak to dělají?: Rychlé auto/ Bankovní trezory/ Vápno [i] 07:15 Motory Detroitu: Vznášedlo [i] 08:10 Bořiči mýtů: Vývoj mýtů [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 64 [i] 09:30 Zničeno ve vteřině 1 [i] 09:55 Mimořádné projekty: Jak zachránit Austrálii před suchem [i] 10:50 Američtí dřevorubci: Všichni musí zabrat [i] 11:40 Špinavé práce: Likvidace použitých plenek [i] 12:35 Králové aukcí: Ruční dělo [i] 13:05 Králové aukcí: Kniha Johna Hancocka [i] 13:30 Hledači pokladů na aukcích: Výsledek nezištného úsilí [i] 14:00 Hledači pokladů na aukcích: Disko a kostky [i] 14:25 Králové šrotu 7 [i] 14:55 Králové šrotu 8 [i] 15:20 Skvělé špinavé stroje 4 [i] 16:15 Nejlepší světová pětka: Nejlepších pět megalodí světa [i] 17:10 Nutné k přežití: Patagonie - část 1 [i] 18:05 Dvojí přežití: V nesnázích [i] 19:00 Jak se to dělá: Napodobeniny ryb/poplašná zařízení/balené sendviče/svíce [i] 19:30 Jak se to dělá 12 [i] 20:00 Berte to jako varování 5 [i] 21:00 Zvědavost: Zřícení letadla [i] 23:00 Nebezpečné rybaření 5 [i] 00:00 Téměř jsem to nepřežil: Přežil v ledové jeskyni [i] 00:55 Berte to jako varování 5 [i] 01:50 Zvědavost: Zřícení letadla [i] 03:50 Jak se to dělá: Kukuřičné placky/klikové hřídele/letadla do buše/kola jízdních kol [i] 04:15 Nutné k přežití: Patagonie - část 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:30 Tancuj, tancuj 16/26 [i] 06:45 Babar: Babarův triumf 5/26 [i] 07:05 Záhady starověkého Říma: Gladiátoři z Capuy - 2. část 12/20 [i] 07:35 Studio Kamarád [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Dynastie Nováků: Nahý v trní 5/13 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Růžový květ [i] 14:20 Zlá krev: Osudy rodin Bornů, Nedobylů i 5/7 [i] 15:40 Případy detektiva Murdocha IV: Vytočte M jako Murdoch 8/13 [i] 16:30 Zelená vlna [i] 18:00 Příběhy slavných - Jiří Kodet [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Sportka 20:00 Ach, ty vraždy! [i] 21:40 168 hodin [i] 22:10 Strážce duší [i] 23:00 Losování Sportky a Šance 23:05 Komisař Moulin [i] 00:40 13. komnata Renaty Chlumské [i] 01:05 Na cestě po Imbabuře [i] 01:35 Po stopách [i] 01:45 Auto Moto Revue [i] 02:10 Tak neváhej a toč! [i] 02:30 Zahrada je hra [i] 02:55 Bolkoviny [i] 03:45 Chlap má umřít v botách [i] 04:40 Mimořádný případ [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Habermannův mlýn [i] 06:00 Proudy lásku odnesou [i] 06:20 Ushuaia: Francouzský dokumentární cyklus 21/26 [i] 06:50 Barvy života [i] 07:40 Aby dluhy nebolely: Buď hned nebo nikdy [i] 07:50 Domov ve středu Evropy 5/13 [i] 08:00 Panorama [i] 08:30 Osobnost na Dvojce [i] 08:35 Československý filmový týdeník 1962 910/2379 [i] 08:50 Hledání ztraceného času [i] 09:10 Lippi: Adorace Ježíška [i] 10:00 Kultura.cz [i] 10:25 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 10:35 Nedej se [i] 10:55 Ochránce [i] 11:20 Příběhy pro Natálku [i] 11:35 Chcete mě? ZJ - [i] 11:50 Rio Bravo [i] 14:05 Hledání ponorky U-479 [i] 15:00 Sváteční slovo diplomata a bývalého velvyslance ve Vatikánu Pavla Jajtnera [i] 15:05 Křesťanský magazín [i] 15:30 Uchem jehly [i] 15:55 Cesty víry [i] 16:25 Neznámí hrdinové [i] 16:50 Divočina bez hranic [i] 17:20 Království divočiny: Orel mořský [i] 17:50 Byl jednou jeden... vesmír: Ještěři 2/26 [i] 18:15 Bert a Ernie 1/26 [i] 18:20 Ošklivé káčátko a já: Slepičí večírek 2/26 [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Červený trpaslík: Stesk 41/52 [i] 19:30 Moje rodina IV: Výchova rodičů 10/13 [i] 20:05 Sbohem Československo 4/12 [i] 21:05 Černá zmije II: Hlava 2/6 [i] 21:35 Na plovárně s Ladislavem Helge [i] 22:00 Borgiové - moc a vášeň: Nikdo 9/9 [i] 22:45 Zapomenuté transporty do Estonska [i] 00:15 Co vlastně ženy chtějí [i] 02:00 Oceán plný dobrodružství: Volání kosatek II: Britský cyklus 3/5 [i] 02:55 Folklorika [i] 03:20 Teleapatyka [i] 03:30 Medicína pro 21. století [i] 03:45 Nadváha [i] 03:50 Sabotáž [i] 04:20 Soumrak vynálezců [i] 04:40 Modlitba pro Martu [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:55 Pepek námořník [i] 06:15 Sylvester a Tweety IV: Kanárek, co nevěří kocourovi, a kocour s věčnou chutí na kanárka. 10 [i] 06:30 Spiderman 6 [i] 06:55 Monsuno 4 [i] 07:20 Tučňáci z Madagaskaru II 18 [i] 07:45 Flash Gordon 17 [i] 08:40 Mr. Bean [i] 09:15 Šerifové z Texasu 3 [i] 10:10 Řetěz [i] 12:10 Veverka a kouzelná mušle [i] 13:30 Velká cena Abu Dhabi [i] 16:05 Život v moři [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Dívka na koštěti [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktor od jezera hrochů [i] 22:55 Střepiny [i] 23:30 Mr. Johnson [i] 01:15 Novashopping 01:30 Městečko Eastwick 13 [i] 02:10 Dážď padá na naše duše [i] 03:30 Volejte Novu [i] 04:30 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:10 Ninjago: Temnota ustoupí 14 [i] 07:40 Mistr Manny I: Halloween; Skřipka kouzlí 26 [i] 08:10 Tajemství 2. světové války: Nepřítel pod námi 15 [i] 09:20 Prima SVĚT [i] 09:55 Zločiny v zahradách II: Moji Francouzi mi rozumějí 4 [i] 11:00 Partie [i] 11:40 Receptář prima nápadů [i] 12:40 Nedělní receptář extra 13:05 Nové hnízdo [i] 13:55 Nora Roberts: Polární záře [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru X: Rockerova pomsta [i] 18:00 Když vaří táta [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT - VELKÝ TŘESK [i] 22:15 Česká spojka [i] 00:40 Sběratelé kostí II: Tulačka po hvězdách 21 [i] 01:35 Volejte Věštce [i] 03:20 Milovaný Joshua [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Rosamunde Pilcherová: Svetelné hry [i] 07:00 Máša 51-52/60 [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 Columbo zasahuje 12/20 [i] 11:50 Sabrina - mladá čarodejnica I. 19-20/22 [i] 12:45 Gossip Girl III. 11/22 [i] 13:55 Inga Lindströmová: Leto pri jazere Lilja [i] 15:50 THE VOICE 2012 [i] 17:50 Katie Ffordeová: Láska na vysočine [i] 20:00 Návrat do Modrej lagúny [i] 22:05 Skutočný príbeh: Pád na dno [i] 00:00 TALENTMANIA [i] 02:20 Smiechoty [i] 03:10 Bzzz!!! [i] 03:35 SEDEM s r.o. [i] 04:15 Slávici na ulici [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:00 Král Galů [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Hrdinové z říše Gaja [i] 13:45 Napříč časem [i] 15:35 Hrozba z nebe [i] 17:20 Spadl z oblaků [i] 19:05 Duše jako kaviár [i] 21:00 Kšeftaři [i] 22:35 Politické kruhy [i] 00:30 Temnota [i] 02:10 Kick-Ass [i] 04:05 Romance a cigarety [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    07:15 Cestovní vozy [i] 07:45 Cestovní vozy [i] 08:45 Cestovní vozy [i] 09:45 Krasobruslení [i] 11:00 Snooker [i] 13:00 Futsal [i] 14:30 Eurosport TOP 10 [i] 15:00 Atletika [i] 18:00 Krasobruslení [i] 19:00 Tanec [i] 21:00 Snooker [i] 23:00 Rally [i] 23:30 Motorsport [i] 23:45 Cestovní vozy [i] 00:45 Watts [i] 01:15 Motorsport [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Být Erikou 3: Doktore, uzdrav se sám 8 [i] 06:00 Sedmero dobrodružství Sindibáda [i] 08:00 Bigfoot [i] 10:00 Agentura Jasno 1: Pilot - Part 1 1 [i] 11:00 Agentura Jasno 1: Pilot - Part 2 1 [i] 12:00 Agentura Jasno 1: Soutěž v hláskování 2 [i] 13:00 Agentura Jasno 1: Nechť promluví nyní, nebo ať navždy mlčí 3 [i] 14:00 Můj přítel Monk 3: Pan Monk bere útokem Manhattan 1 [i] 15:00 Můj přítel Monk 3: Pan Monk a bezpečný úkryt 2 [i] 16:00 Můj přítel Monk 3: Pan Monk a výpadek proudu 3 [i] 17:00 Můj přítel Monk 3: Pan Monk má padáka 4 [i] 18:00 Můj přítel Monk 3: Pan Monk se stává kmotrem 5 [i] 19:00 Rookie Blue 3: Riskantní rozhodnutí 7 [i] 20:00 Havaj 5-0 2: Snoubenec 10 [i] 21:00 PREMIÉRA Spravedlnost v krvi 2: Den Díkůvzdání 8 [i] 22:00 Milionový lékař 2: Manželství je jako loterie 10 [i] 23:00 Rookie Blue 3: Riskantní rozhodnutí 7 [i] 00:00 Návrat do Cold Mountain [i] 02:00 Únos letadla [i] 04:00 Rookie Blue 3: Riskantní rozhodnutí 7 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Vražedných šedesát 18 [i] 06:35 Vražedných šedesát 19 [i] 07:15 Universum: Z horka do zimy [i] 08:15 Mocné lodě: Mary Queen 2 [i] 09:20 Jamieho revoluce ve stravování II. 1 [i] 10:20 Jamieho revoluce ve stravování II. 2 [i] 11:25 Sběrači III.: Jim a Susan 12 [i] 12:25 Utajený šéf 20 [i] 13:25 Jezera na střeše světa 2 [i] 14:30 Jak vznikla Země 26 [i] 15:30 Jak vznikla Země 1 [i] 16:30 Válka v reklamě 4 [i] 17:45 Na chalupě - Já se svou zeleninou: Svátek 3 [i] 18:50 Zvláštní jedlíci II. 7 [i] 20:00 Sběrači III.: Glen a Lisa 19 [i] 21:00 Sport očima vědy II. 10 [i] 22:05 Raději se bojte 1 [i] 23:05 Vrať se tam, odkud jsi přišel II. 3 [i] 00:15 Jak vznikla Země 26 [i] 01:15 Jak vznikla Země 1 [i] 02:15 Mocné lodě: Mary Queen 2 [i] 03:15 Projekt Asgard: Nejlepší britský horolezec 1 [i] 04:05 Projekt Asgard: Nejlepší britský horolezec 2 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:20 Katie Morganová a její kvíz o sexu [i] 06:00 Bubliňák [i] 07:20 Mupeti [i] 09:00 Válečný kůň [i] 11:20 Alois Nebel [i] 12:45 Útěk ze Sibiře [i] 14:55 Kung Fu Panda 2 [i] 16:25 Život po životě [i] 18:30 Terapie 6 [i] 19:00 Terapie 7 [i] 19:30 Před kamerou IX. 45 [i] 20:00 Pan Popper a jeho tučňáci [i] 21:35 Zítra snad bude líp [i] 23:10 Impérium - Mafie v Atlantic City III. 4 [i] 00:10 Kazatel [i] 01:40 Repo Men [i] 03:35 Vrah přes inzerát [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Zima za války