TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 Nesmrtelná teta [i] 06:35 Kamoška z budúcnosti [i] 08:20 Priatelia VIII. 6/24 [i] 08:50 Agentky D.E.B.S. [i] 10:45 MASTERCHEF [i] 13:15 Mission: Impossible 3 (HD) [i] 15:50 Policajná akadémia: Moskovská misia [i] 17:35 Partička [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 FARMA [i] 21:30 Partička [i] 22:15 Batman začína [i] 01:00 Beowulf [i] 02:50 Povýšenie [i] 04:10 Kobra 11 X. 16/16 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Sila lásky V. 271 [i] 06:15 Reportéri [i] 06:40 Správy STV [i] 07:25 Jurošík: Jurošík a zlatá rybka [i] 07:30 Včielka Maja: Alexander profesorom [i] 07:55 Garfield II.: Hosť z ďaleka [i] 08:10 Fidlibum [i] 08:35 Superchyty [i] 09:10 Hádaj, kto nás pozval [i] 09:40 Dom plný zvieratiek: Sťahovavé vtáky 19/26 [i] 10:10 Bud Bindi [i] 10:50 Legendy popu: Legendy popu na ktoré nezabúdame [i] 12:45 Autosalón [i] 13:15 On Air [i] 13:40 Rossella 3/7 [i] 15:25 Výstrely pri O.K. Corrale [i] 17:30 Postav dom, zasaď strom [i] 17:55 Taxík [i] 18:25 Nebíčko v papuľke [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Pošta pre teba [i] 21:15 Zo života chlapca [i] 22:55 Góly - body - sekundy [i] 23:05 Občianska výchova [i] 01:25 On Air [i] 01:45 Zo života chlapca [i] 03:25 Občianska výchova [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Regionálny denník [i] 07:25 Komentáre [i] 07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend: Turistická inšpirácie [i] 08:55 Let okolo Zeme: Južná Amerika [i] 09:50 Japonská mozaika V [i] 10:10 Občan za dverami [i] 10:35 Televízny klub nepočujúcich [i] 11:00 Konzervy času: Dom [i] 11:30 Mama to vie najlepšie [i] 11:55 5 minút po dvanástej: Niekam patriť - za akú cenu? [i] 12:55 Som závislý? Nelegálne drogy [i] 13:20 Sudca vo vlastnej pasci [i] 14:35 Kapura [i] 15:20 Farmárska revue [i] 15:35 Test magazín: Čierny čaj [i] 15:50 Košický zlatý poklad [i] 16:20 Jeden deň: Jeden deň - Železní muži [i] 16:45 Na stope zločinu: V službách zákona [i] 18:05 Na ceste II.: Na ceste po Quebecu [i] 18:28 Ovce.sk [i] 18:30 Večerníček: Pa a Pi [i] 18:40 Táraninky: Zvieratá - dravce [i] 18:50 Košice - Európske hlavné mesto kultúry [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Národnostné správy [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Ondrej Hronec [i] 20:00 Zbohom, súdruhovia: Prebudenie 1988 [i] 20:55 Fotografi: ŠYMON KLIMAN [i] 21:30 CE.ZA.AR [i] 22:25 Klauni [i] 00:00 Československý filmový týždenník [i] 00:10 Profily: Jozef Hollý [i] 00:50 Udalosti ČT [i] 01:35 Správy STV "N" [i] 02:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:05 Leví kráľ 3 - Hakuna Matata [i] 07:45 Ninjago [i] 08:10 Beyblade Metal Fusion [i] 08:40 Bakugan [i] 09:05 Cililing [i] 10:45 Panelák: Tajné rande [i] 11:55 Dr. Ludsky 2: Spáč 2 [i] 12:50 Dom snov IV. 7 [i] 13:50 Kde bolo, tam bolo 3,4 [i] 15:45 Česko Slovensko má talent [i] 18:00 Najlepšie torty 10 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 KINOPREMIÉRA: Neuveriteľný Hulk [i] 23:00 Farmár hľadá ženu [i] 00:45 Votrelci vs. Predátor 2 [i] 02:40 Grindstone Road [i] 04:15 Votrelci vs. Predátor 2 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Malý pitaval z veľkého mesta: Aranžér 1/15 [i] 06:40 Moderné veštenie [i] 07:45 Matlock VI. 3 [i] 08:45 Inkognito [i] 09:50 Bachelor - Čakanie na lásku [i] 11:50 Simpsonovci IX. 15 [i] 12:20 Planéta opíc [i] 14:50 Dvojníci [i] 17:05 Chalupári: Svadba 11/11 [i] 18:10 Vtip za stovku [i] 19:05 Áno, šéfe [i] 20:20 X Factor USA 2012 [i] 22:20 Bastardi 2 [i] 00:25 Bachelor - Čakanie na lásku [i] 02:10 Bastardi 2 [i] 03:45 Matlock VI. 4,5,6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Někdo to rád hloupé 16/22 [i] 08:00 Pán šelem: Kruh života 9/22 [i] 08:55 Andromeda V.: Falešní hráči 7/22 [i] 09:50 Andromeda V.: Smrtící krystaly 8/22 [i] 10:45 Pán času VI. 9/13 [i] 11:45 Advokáti VI. 17/23 [i] 12:40 Podfukáři III. 5/6 [i] 13:50 Změna je život II. 9/13 [i] 14:45 Posel ztracených duší 9/22 [i] 15:45 Deset důvodů, proč tě nenávidím II. 9/10 [i] 16:15 Sue Thomas: Agentka FBI 1/22 [i] 17:15 Sue Thomas: Agentka FBI 2/22 [i] 18:15 JAG 20/22 [i] 19:15 Sherlock II. 2/3 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 18/24 [i] 22:00 Profil zločinu III. 11/12 [i] 23:10 NCIS V. 5/19 [i] 00:10 JAG 20/22 [i] 01:10 Profil zločinu III. 11/12 [i] 02:15 Sherlock II. 2/3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Šťastná hvězda [i] 06:00 Jak se to dělá 12 [i] 06:25 Jízda: Pod tlakem [i] 07:15 Pátá rychlost 7 [i] 07:45 Pátá rychlost 8 [i] 08:10 Megastavitelé: Město ve městě - MGM centrum Las Vegas [i] 09:05 Impozantní lodě: MV Resolution [i] 09:55 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 1 [i] 10:50 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 2 [i] 11:40 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 3 [i] 12:35 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 4 [i] 13:30 Mimořádné projekty: Záchrana New Orleans [i] 14:25 Divy světa stvořené člověkem – Čína: Největší dopravní uzel [i] 15:20 Megastavitelé: Potopená křídla [i] 16:15 Jak se to dělá: Dezerty tapioca/sněžné pluhy/kolesové parníky/venkovní obložení domů [i] 16:45 Jak se to dělá: Závodní auta/vepřový závin/vodotrysky/umělé kamenné ornamenty [i] 17:10 Extrémní výbuchy: Charlotte, Severní Karolína [i] 18:05 Extrémní stroje 5 [i] 19:00 Jak se to dělá: Manžetové knoflíčky/borůvkové taštičky/přístrojové desky/kameninové zboží [i] 19:30 Jak se to dělá 11 [i] 20:00 Hledači pokladů na aukcích: Divoký západ [i] 20:30 Hledači pokladů na aukcích: Velké terno [i] 21:00 Králové aukcí: Poznámky Lindbergha/starožitné hračky [i] 21:30 Králové aukcí: Scvrklá hlava/dopis od MLK [i] 22:00 Obchodníci 1 [i] 23:00 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 1 [i] 00:00 Nutné k přežití: Světová příručka, jak přežít [i] 00:55 Králové aukcí: Poznámky Lindbergha/starožitné hračky [i] 01:25 Obchodníci 1 [i] 02:20 Opravdový podvod 1 [i] 02:50 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 1 [i] 03:50 Jak se to dělá: Vábničky na zvěř/majonéza/ žiletky/ochranný žiletkový strojek [i] 04:15 Hledači pokladů na aukcích: Divoký západ [i] 04:40 Hledači pokladů na aukcích: Velké terno [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Ztracený hlas [i] 06:00 Daleko, hluboko, vysoko [i] 06:25 Finley požární autíčko 17/39 [i] 06:45 Kostičky [i] 06:55 Pátrání světlušky Lucie [i] 07:10 Čtyři děti a jeden otec IV [i] 08:30 102 dalmatinů [i] 10:10 Zprávičky [i] 10:25 Svět ČT [i] 10:50 My všichni školou povinní: Svátky klidu a míru 10/13 [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hoby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Hvězda života [i] 13:55 O princezně, měsíci a hvězdě [i] 14:25 Muži v offsidu [i] 16:00 Úsměvy Vlastimila Brodského [i] 16:40 Hercule Poirot [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Euromiliony 20:00 StarDance V ...když hvězdy tančí [i] 21:30 Hitparáda televizní zábavy [i] 22:25 Bimboland [i] 23:55 Losování Euromiliony 00:00 Advokát [i] 01:35 Zpátky se Sobotou [i] 02:30 Malá farma: Pozor, kozy! [i] 02:50 Bydlení je hra [i] 03:15 Sváteční slovo teologa a pedagoga Aleše Rolečka [i] 03:20 Zahrada je hra [i] 03:45 Fenomén Meryčka [i] 04:40 Trosečníci [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Pod pokličkou [i] 05:25 Soumrak vynálezců [i] 06:00 Ekoprůkopníci: Jak se ohřát? [i] 06:15 Velký útěk [i] 07:05 Letadlová loď Enterprise: Ve spárech nepřítele 3/10 [i] 08:00 Panorama [i] 08:30 Osobnost na Dvojce [i] 08:35 Náš venkov [i] 08:50 Folklorika [i] 09:15 Za vesnickými muzikanty [i] 09:45 Hranice bez hranic: Orlické hory 9/16 [i] 10:15 Kultura.cz [i] 10:40 Divadlo žije! [i] 11:10 Babylon [i] 11:35 Architektura: Královská mešita v Íránu 41/45 [i] 12:05 Vlak do stanice Nebe [i] 13:25 Vojta Náprstek a dům U Halánků [i] 13:55 Zázračné studánky: Tajemný doktor a křížová cestička [i] 14:20 Terra musica [i] 15:15 Kamera na cestách: Thajsko, květ Asie [i] 16:10 Zázračná planeta: Neuvěřitelní tvorové zvířecí říše 2/2 [i] 17:05 Ranč U Zelené sedmy: Jak jsme se všichni drbali 41/42 [i] 17:30 Zlatovláska [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Medúza [i] 19:30 Moje rodina IV: Ufouni 9/13 [i] 20:00 Mýty a fakta historie: . N. [i] 21:05 Scapinova šibalství [i] 23:15 Strýček Búnmí [i] 01:05 Červený trpaslík: Stesk 41/52 [i] 01:30 Zapomenuté transporty do Běloruska [i] 03:00 Jak se žije s nebožtíky podle Věry [i] 03:15 Sbohem Československo 3/12 [i] 04:10 Pod pokličkou [i] 04:35 Soumrak vynálezců [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:35 Skippy 38 [i] 06:05 Pepek námořník [i] 06:20 Co nového Scooby-Doo? III 11 [i] 06:45 Monsuno 3 [i] 07:15 Tučňáci z Madagaskaru II 17 [i] 07:45 Čarodějka Tara 23 [i] 08:05 Superkočky 3 [i] 09:10 Stroj času [i] 11:00 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Král Šumavy [i] 14:15 Žabí král aneb Železný Jindřich [i] 15:30 Kdopak to mluví [i] 17:30 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:40 Babicovy dobroty: Zapečené dobroty [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Indiana Jones a chrám zkázy [i] 22:50 RocknRolla [i] 01:10 Novashopping 01:20 Tajemství loňského léta 3 [i] 02:50 Áčko [i] 03:50 Stroj času [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:40 Ninjago: Den Bájného požírače 13 [i] 07:10 Mistr Manny I: Matka pana Loparta; Past na sysla 25 [i] 07:40 Hračkování [i] 08:15 Autosalon [i] 09:30 Columbo: Requiem za padající hvězdu [i] 11:05 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 13:15 Souboj titánů [i] 15:50 Vraždy v Midsomeru X: Skleněný král [i] 18:00 Reportéři na vaší straně [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Avatar [i] 23:35 Hitman [i] 01:30 Ohnivá bouře [i] 03:05 Volejte Věštce [i] 04:50 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    07:05 Úbohá Nasťa 53-54/80 [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 Columbo zasahuje 11/20 [i] 11:55 Sabrina - mladá čarodejnica I. 17-18/22 [i] 12:50 Gossip Girl III. 10/22 [i] 14:05 Neľahký život [i] 16:00 Nesplnené sľuby [i] 18:00 Rosamunde Pilcherová: Svetelné hry [i] 20:00 Katie Ffordeová: Láska na vysočine [i] 21:55 Inga Lindströmová: Leto pri jazere Lilja [i] 23:55 Svadobné vojny [i] 01:35 Cena za život [i] 03:10 Smiechoty [i] 03:55 Bzzz!!! [i] 04:20 SEDEM s r.o. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Nomád [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Tajemství Dračí hory [i] 13:35 Pán zlodějů [i] 15:25 Město v ohrožení [i] 17:05 Svět zítřka [i] 18:50 Poslední čas na lásku [i] 20:30 Romance a cigarety [i] 22:20 Kick-Ass [i] 00:20 Ráže .45 [i] 02:10 Dům v temnotách [i] 03:50 Po stopách draka [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cestovní vozy [i] 09:10 Technology of Champions [i] 09:15 Watts [i] 09:30 Krasobruslení [i] 11:15 Snooker [i] 12:30 Snooker [i] 15:30 Futsal [i] 16:30 Futsal [i] 17:30 Watts [i] 18:45 Snooker [i] 21:30 Americký fotbal [i] 00:30 Rally [i] 01:00 Snooker [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Být Erikou 3: Jenny z činžáku 7 [i] 06:00 Dračí templáři [i] 08:00 Megapiraňa [i] 10:00 Moby Dick [i] 12:00 Rookie Blue 3: Riskantní rozhodnutí 7 [i] 13:00 Diagnóza vražda 6: Znovuzrození - 1. část 1 [i] 14:00 Diagnóza vražda 6: Znovuzrození - 2. část 2 [i] 15:00 Studna přání [i] 17:00 První liga 3: Zpátky do druhé ligy [i] 19:00 Milionový lékař 2: Manželství je jako loterie 10 [i] 20:00 Havaj 5-0 2: Mrtvý v kufru 9 [i] 21:00 PREMIÉRA FILM Návrat do Cold Mountain [i] 23:00 Spravedlnost v krvi 2: Klub osamělých srdcí 7 [i] 00:00 Megakrajta versus Gatoroid [i] 02:00 Nevinnost na prodej [i] 04:00 Milionový lékař 2: Manželství je jako loterie 10 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Příběh sýra 3 [i] 06:00 Unášen divokou vodou 5 [i] 07:00 Podzemí měst 5 [i] 07:55 Zmizelé světy 7 [i] 08:55 Ostrov tučňáků 5 [i] 09:35 Vražedných šedesát 18 [i] 10:10 Vražedných šedesát 19 [i] 10:45 Universum: Z horka do zimy [i] 11:45 Vášnivý jedlík III. 9 [i] 12:15 Vášnivý jedlík III. 15 [i] 12:45 Vášnivý jedlík uvádí 3 [i] 13:15 Vášnivý jedlík uvádí 4 [i] 13:45 Vášnivý jedlík : Kroniky masožravců 4 [i] 14:15 Vášnivý jedlík : Kroniky masožravců 5 [i] 14:50 Jak vznikla Země 24 [i] 15:50 Jak vznikla Země 25 [i] 16:50 Válka v reklamě 8 [i] 18:00 Na chalupě - Já se svou zeleninou: Vypěstuj si svou vlastní 2 [i] 19:00 Zvláštní jedlíci II. 6 [i] 20:15 Sběrači III. 18 [i] 21:10 Sport očima vědy II. 9 [i] 22:15 Děti ulice v Mumbai [i] 23:15 Vrať se tam, odkud jsi přišel II. 2 [i] 00:25 Forenzní faktor 12 [i] 01:25 Sedm epoch rocku 3 [i] 02:25 Sedm epoch rocku 4 [i] 03:25 Universum: Z horka do zimy [i] 04:20 Mravenci vědí všechno 1 [i] 04:35 Mravenci vědí všechno 2 [i] 04:50 Válka v reklamě 8 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Arthur