TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:15 Bez servítky [i] 09:10 Kobra 11 X. 15/16 [i] 10:15 Kamarád do deště 2 - Příběh z Brooklynu [i] 12:10 HORÚCA KRV [i] 13:20 Mentalista III. 1/24 [i] 14:20 FARMA [i] 15:30 Dva a pol chlapa VIII. 5/16 [i] 16:00 Dr. House II. 13/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 MODRÉ Z NEBA [i] 22:30 Nočné Televízne noviny [i] 22:55 Dr. House II. 13/24 [i] 23:50 Mentalista III. 1/24 [i] 00:50 Eleventh Hour - nulová šanca 4-5/18 [i] 02:20 Hrozba z temnoty III. 11/16 [i] 02:55 Kobra 11 X. 15/16 [i] 03:40 Bez servítky [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Dámsky klub "N" [i] 07:00 Správy STV [i] 07:45 Práca pre teba [i] 07:55 Vojna kuchárov [i] 08:20 Duel [i] 08:50 5 proti 5 [i] 09:40 Úsmev, prosím! [i] 10:05 Dempsey a Makepeacová: Do ringu bez rukavíc [i] 11:00 Sila lásky IV. 186 [i] 11:50 Práca pre teba [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:40 Taxík [i] 14:10 Žena na úteku 13 [i] 15:00 Doktorka Quinnová II.: Šťastie v hre [i] 15:50 Práca pre teba [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky V. 270 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:45 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Smrť čaká všade [i] 22:15 Nočné správy [i] 22:25 Počasie [i] 22:30 Góly - body - sekundy [i] 22:40 Radosť zo života: Zora Kolínska [i] 23:05 Dempsey a Makepeacová: Do ringu bez rukavíc [i] 23:55 Doktorka Quinnová II.: Šťastie v hre [i] 00:40 O 5 minút 12 [i] 01:45 Kennedyho mozog 1/2 [i] 03:20 Sila lásky IV. 186 [i] 04:10 Sila lásky V. 270 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:40 Polícia [i] 06:50 Regionálny denník [i] 07:15 Komentáre [i] 07:40 Práca pre teba - magazín [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Fidlibumove rozprávky [i] 09:00 Práca pre teba [i] 09:10 Dámsky klub "N" [i] 10:40 Súčasné bývanie 12 [i] 11:05 Fokus zdravie [i] 11:35 Ukrajinský magazín [i] 12:05 Správy - Hírek [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:45 Ešte vínko nevykyslo [i] 13:30 Enviro Oskar 2012 [i] 14:25 Doslova [i] 15:35 Tempo [i] 15:50 Maďarský magazín [i] 16:25 Sola fide - Od Žilinskej synody po Tolerančný patent [i] 17:00 Služby Božie na Pamiatku reformácie [i] 18:15 Večerníček: Pa a Pi [i] 18:30 Európska liga basketbalistiek: Dobrí anjeli Košice -Uniqa Euroleasing Sopron [i] 20:15 Sviatočné slovo na Pamiatku reformácie [i] 20:25 Nízke Tatry srdce Slovenska [i] 20:55 Občan za dverami [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Práca pre teba [i] 22:00 Na križovatke SK+CZ: Neha [i] 23:45 Profesionál [i] 00:00 VAT [i] 00:25 Práca pre teba [i] 00:30 Udalosti ČT [i] 01:20 Správy STV "N" [i] 02:00 ArtSpektrum [i] 02:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:50 Súdna sieň: Pubertiačka [i] 08:55 Panelák: Jakub má rande [i] 10:00 Najkrajšie bývanie 8 [i] 11:00 Áno, šéfe USA IV. 6 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Súdna sieň: Počasie [i] 14:00 Panelák: Jakub má rande [i] 15:00 Najkrajšie bývanie 8 [i] 16:00 Kosti V. 16 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Domáce väzenie [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 Recept na bohatstvo [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Kosti VII.: - NOVÉ ČASTI 1,2/13 [i] 22:30 Vtierka Castle III. 9 [i] 23:30 Vtierka Castle II. 24/24 [i] 00:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XII. 2 [i] 01:25 Mafstory: Exekútor [i] 02:30 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 4 [i] 03:15 Vtierka Castle III. 9 [i] 03:55 KRIMI 04:20 Vtierka Castle II. 24/24 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 MacGyver 77 [i] 06:05 Moderné veštenie [i] 07:05 MacGyver 78 [i] 08:05 Matlock V. 22/22 [i] 09:05 Letecké katastrofy I. 1,2/6 [i] 11:05 Pensacola: Zlaté krídla II. 7 [i] 12:05 Pod povrchom 24 [i] 13:20 Faktor strachu III. 29 [i] 14:20 Ninja Factor 26 [i] 14:50 Simpsonovci IX. 13 [i] 15:20 Griffinovci VI. 8 [i] 15:50 Kúzelníci z Waverly II. 11 [i] 16:20 Vytunuj mi fáro II. 5 [i] 16:55 Áno, šéfe USA IV. 6 [i] 17:55 Profesionáli III.: Brat 22 [i] 18:50 Simpsonovci IX. 13 [i] 19:20 Griffinovci VI. 8 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 24/24 [i] 21:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XII. 2 [i] 22:10 Agent III. 7,8 [i] 00:00 Vytunuj mi fáro II. 5 [i] 00:30 Pensacola: Zlaté krídla II. 7 [i] 01:30 Ninja Factor 26 [i] 02:00 Matlock V. 22/22 [i] 02:45 Detektív Nash Bridges IV. 8,9 [i] 04:10 Život na zámku: Svadba 52/52 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší III. 10/18 [i] 08:00 Advokáti VI. 22/23 [i] 09:00 JAG II. 11/15 [i] 10:00 Pán šelem II.: Hra smrti 20/22 [i] 11:00 Ochránce III. 23/23 [i] 12:00 Advokáti VI. 23/23 [i] 13:00 Posel ztracených duší III. 10/18 [i] 14:00 Dr. House VI. 6/22 [i] 15:00 JAG II. 11/15 [i] 16:00 Pán šelem II.: Přerod 21/22 [i] 17:00 Ochránce IV. 1/8 [i] 18:00 Posel ztracených duší III. 11/18 [i] 19:00 JAG II. 12/15 [i] 20:00 Dr. House VI. 7/22 [i] 21:00 CSI: New York VIII. 11/18 [i] 22:00 CSI: New York VIII. 12/18 [i] 23:00 Myšlenky zločince VI. 5/24 [i] 23:55 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II. 5/13 [i] 00:45 CSI: New York VIII. 11/18 [i] 01:40 CSI: New York VIII. 12/18 [i] 02:30 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II. 5/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Surfař tělem i duší [i] 06:00 Jak se to dělá 9 [i] 06:25 Rození obchodníci: Porsche 914 [i] 07:15 Americký chopper: Motorka pro kalifornské záchranáře [i] 08:10 Špinavé práce: Farmář cvrčků [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Dlouhá cesta, krátká trpělivost [i] 09:55 Nutné k přežití: Texas [i] 10:50 Jak to dělají?: Halogeny/tlumiče výfuku/zdymadla [i] 11:15 Jak se to dělá 12 [i] 11:40 Mimořádné projekty: Tunel a přehrada v Peru [i] 12:35 Kluci z autobazaru: Rozhodnutí [i] 13:05 Kluci z autobazaru: Nové místo [i] 13:30 Rození obchodníci: Porsche 914 [i] 14:25 Americký chopper: Motorka pro Marka Buehrleho [i] 15:20 Bořiči mýtů: Granáty a odvaha [i] 16:15 Špinavé práce: Odborník na ochranu zvěře [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Konec lovu [i] 18:05 Nutné k přežití: Aljaška [i] 19:00 Jak se to dělá: Čokoládové mince/podlahové topení/šlapací auta/latexové meče [i] 19:30 Jak se to dělá 8 [i] 20:00 Dvojí přežití: Ošetření rány [i] 21:00 Ross Kemp - Bitva o Amazonii 2 [i] 22:00 Cesta kolem světa 80 způsoby 9 [i] 23:00 Idiot na cestách: Seznámení s gorilou [i] 00:00 Opravdový podvod 5 [i] 00:30 Opravdový podvod 6 [i] 00:55 Dvojí přežití: Ošetření rány [i] 01:50 Ross Kemp - Bitva o Amazonii 2 [i] 02:50 Cesta kolem světa 80 způsoby 9 [i] 03:50 Idiot na cestách: Seznámení s gorilou [i] 04:45 Jak to dělají?: Vrtná zařízení/holicí strojky [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Jsem vaše Ljuba [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 101 dalmatinů 31/52 [i] 09:25 Komici na jedničku [i] 10:20 Sešlost [i] 11:30 Kluci v akci [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:30 Televarieté [i] 16:00 Cestománie [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 17:00 Uvolněte se, prosím [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Můžeme dál? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset a Sportka 20:00 Pošta pro tebe [i] 20:55 Ententýky: Chvíle pro Hanu Hegerovou 8/15 [i] 21:55 Stopy, fakta, tajemství [i] 22:25 Hra se smrtí [i] 23:25 Bratři a sestry III: Domy ze skla 1/24 [i] 00:05 Losování Sportky a Šance 00:10 Není co ztratit [i] 01:45 Na stopě [i] 02:10 AZ-kvíz [i] 02:30 Po stopách [i] 02:45 Týden v regionech Brno [i] 03:10 Týden v regionech Ostrava [i] 03:40 Banánové rybičky [i] 04:10 Kavárnička dříve narozených [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Soumrak vynálezců [i] 05:25 Putování za vínem: Katalánsko [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Ushuaia 21/26 [i] 09:25 Království divočiny: Chápani pavoučí [i] 09:55 Sbohem Československo 3/12 [i] 10:50 Přežít! [i] 11:40 Trójský poklad [i] 12:35 Film o filmu Cesta do lesa - ZJ [i] 12:50 Babylon [i] 13:15 Hranice bez hranic: Králický Sněžník 8/16 [i] 13:40 Oceán plný dobrodružství: Volání kosatek 2/5 [i] 14:35 Architektura 40/45 [i] 15:05 City Folk 2012 - Maribor [i] 15:30 Evropa dnes [i] 15:55 Třeboňsko [i] 16:50 Domov ve středu Evropy 5/13 [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Phineas a Ferb III: Města sázky / Tour De Ferb 12/35 [i] 19:25 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Duch ze Záhrobí 77/80 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Thajsko, květ Asie [i] 20:55 Intolerance [i] 21:25 Krásný ztráty [i] 22:00 Na stojáka [i] 22:25 Serge Gainsbourg - heroický život [i] 00:40 Láska [i] 00:55 Vesmír: Merkur a Venuše - vnitřní planety sluneční soustavy 7/31 [i] 01:40 Dobrodružství vědy a techniky [i] 02:25 Moje rodina IV: Slepá spravedlnost 7/13 [i] 02:55 Ochránce [i] 03:20 Neznámí hrdinové [i] 03:45 Křesťanský magazín [i] 04:10 Sabotáž [i] 04:40 Pod pokličkou [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Přátelé VI 11 [i] 05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2272 [i] 09:55 Můj pes Skip [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Gilmorova děvčata VI 22 [i] 13:35 Dr. House III 16 [i] 14:30 Beze stopy II 13 [i] 15:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III: Zlé sémě 18 [i] 16:30 Přátelé VI 12 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista II: Šarlatové písmeno 2 [i] 18:25 Ulice 2273 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Gympl s (r)učením omezeným 18 [i] 21:50 Na vlastní oči: aneb Co byste jinak nikdy neviděli. [i] 22:45 Noční Televizní noviny [i] 23:20 Tahle země není pro starý [i] 01:35 Novashopping 01:45 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III: Zlé sémě 18 [i] 02:30 Koření: Všechny vůně světa [i] 03:15 Áčko [i] 04:05 Huff 8 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:40 Policie Hamburk IV: Bezbranný 19 [i] 07:40 Kutil Tim VII: Krize středního věku 1 [i] 08:25 M*A*S*H 43 [i] 09:15 Prostřeno! [i] 10:05 Diagnóza vražda V: Smrt pod košem 5 [i] 11:05 Big Ben IV: Berlínský vzduch 7 [i] 13:05 Castle na zabití II: Pátá kulka 11 [i] 14:05 Komisař Rex II: Smrt dítěte 8 [i] 15:05 Walker, Texas Ranger II: Nebezpečné území 14 [i] 16:05 Rosamunde Pilcher: Útesy lásky [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Cesty domů: Jedeme dál, krásky! 151 [i] 21:30 TOP STAR magazín [i] 22:35 Castle na zabití IV: Sniper 9 [i] 23:35 Sběratelé kostí V: Důkaz v pudinku 12 [i] 00:30 Myšlenky zločince I 21 [i] 01:30 Volejte Věštce [i] 03:15 Sběratelé kostí I: Vojákova smrt 21 [i] 04:00 Nové hnízdo [i] 04:35 Když vaří táta [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Čistá láska 134-135/170 [i] 07:05 La Tormenta: Pokušenie lásky 105/216 [i] 08:15 Ally McBealová III. 14/21 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Správna Susan [i] 10:40 Druhý dych II. 26 [i] 11:40 Larina voľba 95 [i] 12:40 Ezel 123/142 [i] 13:55 Melrose Place: Nová generácia 17/18 [i] 14:50 Mladí, krásni, skazení 130/131 [i] 15:45 La Tormenta: Pokušenie lásky 106/216 [i] 16:50 Keď budeš moja 207/238 [i] 17:50 V siedmom nebi IV. 11/22 [i] 18:45 Dharma a Greg II. 4/24 [i] 19:15 Frasier [i] 20:15 Spálené spomienky [i] 22:40 Larina voľba 96 [i] 23:45 Ezel 124/142 [i] 00:50 Sex v meste IV. 15/18 [i] 01:20 Adela show [i] 02:00 Veštiareň [i] 03:00 Sex v meste IV. 15/18 [i] 03:30 L.O.V.E. [i] 04:05 Adela show [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Dívka s perlou [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Moliere [i] 14:10 ZigZag [i] 16:00 Zuřivost v krvi [i] 17:55 Vládce kouzel [i] 19:30 Vztekle tvá [i] 21:25 Mé druhé já [i] 23:05 Halloween 2 [i] 01:00 Wolf Creek [i] 02:35 Halloween [i] 04:20 Záhada diamantu [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 10:00 Motorsport [i] 10:15 Formule [i] 11:00 Snooker [i] 12:30 Snooker [i] 17:00 Watts [i] 18:30 Eurosport TOP 10 [i] 19:00 Fotbal [i] 21:00 Campus [i] 21:30 Wednesday Selection