TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:45 Bez servítky [i] 09:45 Kobra 11 X. 14/16 [i] 10:45 Kamarád do deště [i] 12:20 V tieni zločinu I. 22/22 [i] 13:20 Mentalista II. 23/23 [i] 14:20 FARMA [i] 15:30 Dva a pol chlapa VIII. 4/16 [i] 16:00 Dr. House II. 12/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 FARMA [i] 21:35 HORÚCA KRV [i] 23:00 Nočné Televízne noviny [i] 23:25 Dr. House II. 12/24 [i] 00:20 Mentalista II. 23/23 [i] 01:15 Eleventh Hour - nulová šanca 3/18 [i] 02:00 Hrozba z temnoty III. 10/16 [i] 02:40 Kobra 11 X. 14/16 [i] 03:25 Bez servítky [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Dámsky klub "N" [i] 06:45 Správy STV [i] 07:30 Góly - body - sekundy [i] 07:40 Práca pre teba [i] 07:50 Vojna kuchárov [i] 08:20 Duel [i] 08:50 5 proti 5 [i] 09:40 Úsmev, prosím! [i] 10:05 Dempsey a Makepeacová: Podfuk [i] 11:00 Sila lásky IV. 185 [i] 11:50 Práca pre teba [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Postav dom, zasaď strom [i] 14:05 Žena na úteku 12 [i] 15:05 Doktorka Quinnová II.: Iná žena [i] 15:50 Práca pre teba [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky V. 269 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Doktor z hôr I. - Nové osudy: Odchody a návraty 8/8 [i] 20:55 Otázka rešpektu II. 3/6 [i] 22:35 Nočné správy [i] 22:45 Počasie [i] 22:50 Góly - body - sekundy [i] 23:00 Luther 3/6 [i] 23:55 Dempsey a Makepeacová: Podfuk [i] 00:45 Doktor z hôr I. - Nové osudy: Odchody a návraty 8/8 [i] 01:25 Otázka rešpektu II. 3/6 [i] 03:10 Luther 3/6 [i] 04:00 Sila lásky IV. 185 [i] 04:50 Sila lásky V. 269 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Profesionál [i] 07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Zlatá guľôčka [i] 09:05 Práca pre teba [i] 09:10 Dámsky klub "N" [i] 10:40 Život rýb: Pohyb [i] 11:10 Fokus práca [i] 11:35 Národnostný magazín - mix: Nemecký [i] 12:05 Správy - Hírek [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:40 Už si ty, Anička, naša [i] 13:15 Medicína: Medicína - Obličky [i] 14:15 Ex libris [i] 15:20 Športové ozveny [i] 15:55 Ukrajinský magazín [i] 16:30 Fokus zdravie [i] 16:55 Práca pre teba - magazín [i] 17:15 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Súčasné bývanie 12 [i] 18:30 Večerníček: Hlinené rozprávky [i] 18:40 Príbehy k Roku dobrovoľníctva [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Ján Kuchta [i] 20:05 Enviro Oskar 2012 [i] 20:55 Spektrum vedy [i] 21:30 Komentáre [i] 22:00 Doslova [i] 23:00 Polícia [i] 23:10 Autosalón [i] 23:40 Práca pre teba [i] 23:45 Energetika [i] 00:00 Udalosti ČT [i] 00:45 Správy STV "N" [i] 01:25 ArtSpektrum [i] 01:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:50 Súdna sieň: Pomôž si sama [i] 08:55 Panelák: Sex a iné city [i] 10:00 Najkrajšie bývanie 7 [i] 11:00 Áno, šéfe USA IV. 5 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Súdna sieň: Spoveď [i] 14:00 Panelák: Sex a iné city [i] 15:00 Najkrajšie bývanie 7 [i] 16:00 Dr. Ludsky 2: Spáč 2 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Počasie [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 Recept na bohatstvo [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: Žiarovky [i] 21:30 Pod povrchom 24 [i] 22:45 Kosti V. 16 [i] 23:45 Farmár hľadá ženu [i] 01:20 Mafstory: Molnárovci v kríze [i] 02:25 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 3 [i] 03:20 Pod povrchom 24 [i] 04:10 NOVINY TV JOJ 04:30 Časovaná bomba [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 MacGyver 75 [i] 06:05 Moderné veštenie [i] 07:05 MacGyver 76 [i] 08:05 Matlock V. 21 [i] 09:10 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 22 [i] 10:05 Biele goliere 12 [i] 11:00 Pensacola: Zlaté krídla II. 6 [i] 12:00 M*A*S*H 221,222 [i] 13:20 Faktor strachu III. 28 [i] 14:20 Ninja Factor 25 [i] 14:50 Simpsonovci IX. 12 [i] 15:20 Griffinovci VI. 7 [i] 15:45 Kúzelníci z Waverly II. 10 [i] 16:15 Vytunuj mi fáro II. 4 [i] 16:55 Áno, šéfe IV. USA 5 [i] 17:55 Profesionáli III.: Návrat Rabiho 21 [i] 18:50 Simpsonovci IX. 12 [i] 19:20 Griffinovci VI. 7 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 23 [i] 21:15 Letecké katastrofy I. 1,2/6 [i] 23:15 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 23 [i] 00:15 Vytunuj mi fáro II. 4 [i] 00:45 Pensacola: Zlaté krídla II. 6 [i] 01:45 Ninja Factor 25 [i] 02:05 Matlock V. 21 [i] 02:50 Detektív Nash Bridges IV. 6,7 [i] 04:25 Život na zámku: Konečná diagnóza 51 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší III. 9/18 [i] 08:00 Advokáti VI. 21/23 [i] 09:00 JAG II. 10/15 [i] 10:00 Pán šelem II.: Midoro 19/22 [i] 11:00 Ochránce III. 22/23 [i] 12:00 Advokáti VI. 22/23 [i] 13:00 Posel ztracených duší III. 9/18 [i] 14:00 Dr. House VI. 5/22 [i] 15:00 JAG II. 10/15 [i] 16:00 Pán šelem II.: Hra smrti 20/22 [i] 17:00 Ochránce III. 23/23 [i] 18:00 Posel ztracených duší III. 10/18 [i] 19:00 JAG II. 11/15 [i] 20:00 Dr. House VI. 6/22 [i] 21:00 Profil zločinu III. 11/12 [i] 22:10 Myšlenky zločince VI. 4/24 [i] 23:10 Strážce pořádku II. 4/13 [i] 00:05 Řeka 7/8 [i] 01:00 Profil zločinu III. 11/12 [i] 02:00 Strážce pořádku II. 4/13 [i] 02:50 Řeka 7/8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Muzejní exemplář [i] 06:00 Jak se to dělá 8 [i] 06:25 Rození obchodníci: Renault Alpine [i] 07:15 Americký chopper: Elektrická motorka od Siemensu [i] 08:10 Špinavé práce: Výroba tofu [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Předveď co umíš [i] 09:55 Nutné k přežití: Vietnam [i] 10:50 Jak to dělají?: Vrtná zařízení/holicí strojky [i] 11:15 Jak se to dělá 11 [i] 11:40 Mimořádné projekty: Panamský průplav [i] 12:35 Opravna vraků 10 [i] 13:30 Rození obchodníci: Renault Alpine [i] 14:25 Americký chopper: Motorka pro kalifornské záchranáře [i] 15:20 Bořiči mýtů: Sněhový speciál [i] 16:15 Špinavé práce: Farmář cvrčků [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Dlouhá cesta, krátká trpělivost [i] 18:05 Nutné k přežití: Texas [i] 19:00 Jak se to dělá: Průmyslová ocelová lana/živé stěny/velký formát [i] 19:30 Jak se to dělá 7 [i] 20:00 Bořiči mýtů: Papírové brnění [i] 21:00 Divy světa stvořené člověkem – Asie: Singapurská přístavní hráz [i] 22:00 Nejlepší světová pětka: Nejlepších pět megalodí světa [i] 23:00 Krizové situace pod kontrolou: Cirque du Soleil [i] 00:00 Rybaření rukama s venkovany: Samá špatnost [i] 00:55 Bořiči mýtů: Papírové brnění [i] 01:50 Divy světa stvořené člověkem – Asie: Singapurská přístavní hráz [i] 02:50 Nejlepší světová pětka: Nejlepších pět megalodí světa [i] 03:50 Krizové situace pod kontrolou: Cirque du Soleil [i] 04:45 Jak to dělají?: Rakety/dalekohledy/stěrače [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Všechnopárty [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 101 dalmatinů 30/52 [i] 09:25 Trumfy Miroslava Donutila [i] 10:20 Zpátky se Sobotou [i] 11:10 A máte nás holky v hrsti [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:30 Televarieté [i] 16:05 Cestománie [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 17:00 Uvolněte se, prosím [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Můžeme dál? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset a Euromiliony 20:00 Nejlepší Bakaláři [i] 21:00 Komici na jedničku [i] 21:50 Sešlost [i] 23:05 Velká sázka o malé pivo [i] 00:35 Losování Euromiliony 00:40 Californication V: Tři strážníci 5/12 [i] 01:10 Rekordy a kuriozity [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:45 Tísňová linka [i] 02:10 AZ-kvíz [i] 02:40 Malá farma: Na výstavě [i] 03:05 Banánové rybičky [i] 03:35 Jen nám dejte šanci [i] 04:10 Bolkoviny [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Hranice bez hranic: Králický Sněžník 8/16 [i] 05:30 Osobnost na Dvojce [i] 05:35 Praha, město věží 8/16 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Ochránce [i] 09:25 Příběhy předmětů [i] 09:55 Třeboňsko [i] 10:50 Anabáze [i] 11:30 Pekingské metro [i] 12:15 Vesmír: Merkur a Venuše - vnitřní planety sluneční soustavy 7/31 [i] 13:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 13:45 Letadlová loď Enterprise: Midway 2/10 [i] 14:40 GEN: Jan Špáta očima Olgy Sommerové [i] 14:55 Mezi světlem a tmou [i] 15:20 Respice finem [i] 15:35 Země sv. Patricka [i] 16:05 Československá škola [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Phineas a Ferb III 11/35 [i] 19:25 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Drahý Watsone 76/80 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Letadlová loď Enterprise: Ve spárech nepřítele 3/10 [i] 21:00 Přežít! [i] 21:50 Pološero - Krása bolesti [i] 22:20 Chodníky slávy: Russell Crowe [i] 00:30 Omar Sosa: Ceremony [i] 01:25 Divadlo žije! [i] 01:50 Kultura.cz [i] 02:20 Velké manévry [i] 03:10 O vědě a vědcích [i] 03:35 Kvarteto [i] 04:00 Sabotáž [i] 04:25 V zajetí železné opony [i] 04:40 Pod pokličkou [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2271 [i] 09:55 Hotel snů: Chiang Mai [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Gilmorova děvčata VI 21 [i] 13:35 Dr. House III 15 [i] 14:35 Beze stopy II 12 [i] 15:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III: Svědomí 17 [i] 16:30 Přátelé VI 11 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista II: Vykoupení 1 [i] 18:25 Ulice 2272 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Hostina pro královnu 369 [i] 21:50 Víkend: Nohy na ramena [i] 22:45 Noční Televizní noviny [i] 23:15 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti X: Bolavá láska 20 [i] 00:05 Nikita 8 [i] 01:05 Novashopping 01:15 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III: Svědomí 17 [i] 02:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:55 Babicovy dobroty: O těstě a těstovinách [i] 04:05 Huff 7 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:40 Policie Hamburk IV: Strach o Emmu 18 [i] 07:40 Kutil Tim VI: Lisa se vrací 25 [i] 08:25 M*A*S*H [i] 09:15 Prostřeno! [i] 10:05 Diagnóza vražda V: Hry se smrtí 4 [i] 11:05 Big Ben IV: Malování s Vincentem 6 [i] 13:05 Castle na zabití II: Poklad mrtvého muže 10 [i] 14:05 Komisař Rex II: Nebezpečný lov 7 [i] 15:05 Walker, Texas Ranger II: Cosi nejasného 2/2 13 [i] 16:05 Rosamunde Pilcher: Čas poznání [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 VIP PROSTŘENO! [i] 21:40 Obchoďák: Přísahám na Ámose! 17 [i] 22:55 Sběratelé kostí VII: Muž v balíku 4 [i] 23:55 Myšlenky zločince: Chování podezřelých: Dívka v modrém 12 [i] 00:50 Nedokonalé zločiny IV: Barvy lásky 16 [i] 02:00 Volejte Věštce [i] 03:45 Sběratelé kostí I: Kosti na prodej 20 [i] 04:30 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Čistá láska 132-133/170 [i] 07:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 104/216 [i] 08:15 Ally McBealová III. 13/21 [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Správna Susan [i] 10:35 Druhý dych II. 25 [i] 11:40 Frasier [i] 12:35 Ezel 122/142 [i] 14:00 Melrose Place: Nová generácia 16/18 [i] 14:55 Mladí, krásni, skazení 129/131 [i] 15:50 La Tormenta: Pokušenie lásky 105/216 [i] 16:55 Keď budeš moja 206/238 [i] 17:55 V siedmom nebi IV. 10/22 [i] 18:55 Dharma a Greg II. 3/24 [i] 19:20 Frasier [i] 20:15 Druhý dych II. 26 [i] 21:30 Uragán [i] 22:30 Larina voľba 95 [i] 23:30 Ezel 123/142 [i] 00:30 Sex v meste IV. 14/18 [i] 01:00 Adela show [i] 01:35 Frasier [i] 02:00 Veštiareň [i] 03:00 Sex v meste IV. 14/18 [i] 03:30 Dharma a Greg II. 3/24 [i] 03:50 L.O.V.E. [i] 04:25 Adela show [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Autopohádky [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Blbec v Americe [i] 13:50 Zachraňte Emily [i] 15:40 Jak vykrást banku [i] 17:10 Moliere [i] 19:15 ZigZag [i] 21:00 Záhada diamantu [i] 22:40 Halloween