Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:45 Scooby Doo, kde si?! I. [i] 06:30 Léto s kovbojem [i] 08:15 Medzi nami zvieratami [i] 09:55 Priatelia VIII. 4-5/24 [i] 10:55 Policajná akadémia 6: Mesto v obkľúčení [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:25 Lampáreň [i] 14:00 Posledný samuraj [i] 16:55 Rýchle Televízne noviny [i] 17:00 Tá mrcha nedá pokoj! [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 Súboj Titanov (HD) [i] 22:30 Alexander Veľký [i] 01:50 Posledný samuraj [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Slovensko v obrazoch [i] 05:40 Svet v obrazoch [i] 06:05 Autosalón [i] 06:30 Správy STV [i] 07:15 Góly - body - sekundy [i] 07:25 Jurošík [i] 07:35 Včielka Maja: Alexandrofón [i] 08:00 Garfield II.: Zoznámte sa s Maxom [i] 08:15 Maškrtníček [i] 08:45 Góóól [i] 09:10 S Jakubom na rybách [i] 09:40 Dom plný zvieratiek: Hlavou do piesku 18/26 [i] 10:10 Ushuaia - expedície do prírody VII.: Kráčali sme Islandom 1. časť [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Prečo nepožiadali Evans? [i] 14:40 Film pre pamätníkov: Oslobodenie:Posledný úder [i] 15:55 Poklady.sk: Klenba, ktorá predbehla svoju dobu [i] 16:10 Na ceste II.: Na ceste po srdci Nového Južného Walesu [i] 16:45 Pošta pre teba [i] 17:45 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Zamrznuté nebo 1/2 [i] 21:40 Zamrznuté nebo 2/2 [i] 23:15 Góly - body - sekundy [i] 23:25 Odpískané [i] 00:00 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Prečo nepožiadali Evans? [i] 01:35 Zamrznuté nebo 1/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:15 Rozvoj vidieka - Schody do neba [i] 07:30 Televíkend: Turistická inšpirácie [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:25 Matúš Kučera jubiluje: Sloveni [i] 09:00 Farmárska revue [i] 09:15 Test magazín: Test magazín [i] 09:30 Preteky F1: Veľká cena F1 - India [i] 12:50 Zbohom, súdruhovia: Nádej (1985-87) 3/6 [i] 13:40 On Air [i] 14:05 Orientácie [i] 14:30 Slovo [i] 14:35 Sola gratia - Jedine milosťou [i] 15:15 Folklórne slávnosti pod Poľanou: Prečo ste k nám prišli, Očovania pyšní [i] 15:45 ETNOFILM Čadca 2012 [i] 16:20 Anjeli strážni: MUDr. Vladimíra Bellu [i] 17:00 Integrácia [i] 18:20 Košice - Európske hlavné mesto kultúry [i] 18:30 Večerníček: Hlinené rozprávky [i] 18:40 GEN.sk: Jozef Ráž [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 ArtSpektrum [i] 19:50 Počasie [i] 19:55 Dokumentárny klub: Cesta Jane Goodallovej [i] 21:45 A3UM [i] 22:10 Umenie 2012: Hudba [i] 22:45 Pozvánka do divadla: Kocúrkovo [i] 00:40 Retro noviny [i] 00:55 Slovo [i] 01:00 Udalosti ČT [i] 01:50 Správy STV "N" [i] 02:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY TV JOJ 05:35 Far Cry [i] 06:05 Záhada Mont Blanc [i] 07:50 NOVINY TV JOJ 08:20 Garfield [i] 10:00 Najlepšie torty 9 [i] 11:00 Bez syna neodídem 3 [i] 12:00 Deväť životov 3 [i] 13:00 Hoď svišťom II.: Jubileum 7 [i] 13:30 Recept na bohatstvo [i] 15:00 Prázdniny Mr. Beana [i] 17:00 Top Star [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Česko Slovensko má talent [i] 22:30 Rallye smrti 2 [i] 00:45 Baby, sex a iné zvrhlosti [i] 02:35 Bez syna neodídem 3 [i] 03:20 Rallye smrti 2 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Život na zámku: Nebezpečné chvíle 49 [i] 05:10 Neorané pole [i] 05:50 Exclusiv - Noviny úspešných s Brunom [i] 06:55 Moderné veštenie [i] 07:55 Matlock V. 17 [i] 08:55 Biele goliere 6 [i] 09:55 MacGyver 120,121 [i] 12:05 Knight Rider 49,50 [i] 14:25 Matlock 18,19 [i] 16:30 James Bond: V tajnej službe Jej veličenstva [i] 19:35 Haló 8 [i] 20:20 Lovec a prenasledovaný [i] 22:35 Django znovu útočí [i] 00:35 James Bond: V tajnej službe Jej veličenstva [i] 03:25 Uniesol som dieťa! [i] 04:55 Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: V dobrom i zlom [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Někdo to rád hloupé 15/22 [i] 08:00 Pán šelem: Poslední jednorožci 8/22 [i] 09:00 Andromeda V.: Stěna ztracených duší 5/22 [i] 10:00 Andromeda V.: Časová smyčka 6/22 [i] 11:00 Pán času VI. 8/12 [i] 12:05 Advokáti VI. 16/23 [i] 13:00 Podfukáři III. 4/6 [i] 14:10 Změna je život II. 8/13 [i] 15:05 Posel ztracených duší 8/22 [i] 15:55 Deset důvodů, proč tě nenávidím II. 9/10 [i] 16:25 Drzá Jordan III. 12/13 [i] 17:20 Drzá Jordan III. 13/13 [i] 18:20 JAG 19/22 [i] 19:20 Na lodi II. 2/17 [i] 21:00 Skála [i] 23:45 CSI: New York VIII. 9/18 [i] 00:40 Cena za lidskost IV. 5/8 [i] 01:45 Skála [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Králové aukcí: Sekera na stínání hlav/klasický automat na Coca-Colu [i] 05:35 Králové aukcí: Kytara Johnnyho Cashe/rychlý kobereček [i] 06:00 Jak se to dělá 6 [i] 06:25 Jak to dělají? 9 [i] 06:50 Jak to dělají?: Závodní řidiči/ Bankovní trezory/ Měření času [i] 07:15 Motory Detroitu: Obojživelné motocykly [i] 08:10 Bořiči mýtů: Namazaný blesk [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 62 [i] 09:30 Zničeno ve vteřině 63 [i] 09:55 Mimořádné projekty: Mimořádná přeměna Ázerbájdžánu [i] 10:50 Američtí dřevorubci: Silný mráz dřevorubcům nesvědčí [i] 11:40 Špinavé práce: Škubání husího peří [i] 12:35 Králové aukcí: Kulečníkový stůl Rolling Stones [i] 13:05 Králové aukcí: Meč z Iwodžimy [i] 13:30 Hledači pokladů na aukcích: Útok čtyřkolky [i] 14:00 Hledači pokladů na aukcích: Buď, anebo [i] 14:25 Králové šrotu 5 [i] 14:55 Králové šrotu 6 [i] 15:20 Skvělé špinavé stroje 3 [i] 16:15 Nejlepší světová pětka: Nejlepších pět přemisťovačů zeminy na světě [i] 17:10 Nutné k přežití: Panama - část 2 [i] 18:05 Dvojí přežití: Po bouři [i] 19:00 Jak se to dělá: Turbokompresory/enchilady/hodinky [i] 19:30 Jak se to dělá 5 [i] 20:00 Berte to jako varování: Impozantní kaskadérské kousky [i] 21:00 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 4 [i] 22:00 Říční příšery - speciální epizoda 2 [i] 23:00 Nebezpečné rybaření 4 [i] 00:00 Téměř jsem to nepřežil: Aljašská lavina [i] 00:55 Berte to jako varování: Impozantní kaskadérské kousky [i] 01:50 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 4 [i] 02:50 Říční příšery - speciální epizoda 2 [i] 03:50 Jak se to dělá: Struhadla na sýr/pálivá omáčka/stříbrné klenoty/ mexické židle [i] 04:15 Nutné k přežití: Panama - část 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:30 Tancuj, tancuj 15/26 [i] 06:45 Babar: Město sloních snů 4/26 [i] 07:05 Záhady starověkého Říma: Gladiátoři z Capuy 11/20 [i] 07:35 Studio Kamarád [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Dynastie Nováků: Nevěra 4/13 [i] 12:00 Slavnostní shromáždění k 94. výročí vzniku Československé republiky [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Zlatovláska [i] 14:20 Ty, ty, ty, Moneti! [i] 15:00 Zlá krev: Osudy rodin Bornů, Nedobylů i 4/7 [i] 16:15 V zámku a podzámčí [i] 18:00 Příběhy slavných [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Sportka 20:00 Předávání státních vyznamenání prezidentem republiky [i] 21:00 Dobročinná akademie aneb Paraple 2012 [i] 22:00 Strážce duší [i] 22:55 Losování Sportky a Šance 23:00 Komisař Moulin [i] 00:35 13. komnata Josefa Formánka [i] 01:00 Na cestě po Kalmycku [i] 01:30 Auto Moto Styl [i] 01:50 Zahrada pod lupou [i] 02:15 Kaleidoskop [i] 02:40 Móda - Extravagance - Manýry [i] 03:05 Šťastný domov [i] 04:30 Sestra Amáta [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Přítelkyně [i] 06:00 Ushuaia: Francouzský dokumentární cyklus 20/26 [i] 06:25 Barvy života [i] 07:20 Křesťanský magazín [i] 07:50 Domov ve středu Evropy: Práce za oceánem pomohla Anně 4/13 [i] 08:00 Panorama [i] 08:30 Osobnost na Dvojce [i] 08:35 Československý filmový týdeník 1962 909/2379 [i] 08:50 Hledání ztraceného času [i] 09:10 Velké manévry [i] 10:05 Ochránce [i] 10:30 Sváteční slovo teologa a pedagoga Aleše Rolečka [i] 10:35 Dar dyslexie [i] 11:30 Království divočiny: Chápani pavoučí [i] 12:00 Zingaro Show [i] 13:30 Sinfonietta [i] 13:55 Letopísně: Bílý kvíteček - 1917 [i] 14:00 Prostory Theodora Pištěka [i] 15:00 Modlitba za domov [i] 16:35 Anabáze [i] 17:15 Letopísně: Hradčany - 1919 [i] 17:20 Neznámí hrdinové [i] 17:50 Byl jednou jeden... vesmír: Planeta Omega 1/26 [i] 18:15 Ovečka Shaun [i] 18:20 Ošklivé káčátko a já: Oškli jde poprvé do školy 1/26 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Červený trpaslík: Zkouška kanálem 40/52 [i] 19:30 Moje rodina IV: Pátek jednatřicátého, Halloween 8/13 [i] 20:05 Třeboňsko [i] 21:00 Sbohem Československo 3/12 [i] 22:00 Borgiové - moc a vášeň: Umění války 8/9 [i] 22:50 Z Jihlavy do hlavy [i] 22:55 Zapomenuté transporty do Běloruska [i] 00:25 Noc oživlých mrtvol [i] 01:55 Oceán plný dobrodružství: Volání kosatek: Britský cyklus 2/5 [i] 02:50 Folklorní magazín [i] 03:15 Teleapatyka [i] 03:25 Diagnóza [i] 03:45 Svítání na obzoru [i] 04:10 Blues ze Staré Pekárny [i] 04:50 Styl [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:45 Moto GP - Velká cena Austrálie [i] 07:10 Pepek námořník [i] 07:20 Spiderman 5 [i] 07:45 Tučňáci z Madagaskaru II 16 [i] 08:10 Flash Gordon 16 [i] 09:10 Šerifové z Texasu 2 [i] 10:00 Velká cena Indie [i] 12:35 Nova Autor Cup [i] 12:50 Princ a já: Sloní dobrodružství [i] 14:45 Dostaňte agenta Smarta [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Půl domu bez ženicha [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Nevinnost [i] 22:40 Střepiny [i] 23:10 Přeber si to znovu [i] 01:10 Novashopping 01:20 Městečko Eastwick 12 [i] 02:10 Kdo je sakra Jackson Pollock? [i] 03:20 Volejte Novu [i] 04:30 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:10 Ninjago: Bájný požírač ožívá 12 [i] 07:40 Mistr Manny I: Skřipka a volný den; Renaldův preclíkový hrad 24 [i] 08:10 Tajemství 2. světové války: Letadla proti raketám V 14 [i] 09:20 Prima SVĚT [i] 09:55 Zločiny v zahradách II: Orfeus v podsvětí 3 [i] 11:00 Partie [i] 11:50 M*A*S*H 43 [i] 12:25 Receptář prima nápadů [i] 13:25 Nedělní receptář extra 13:50 Nora Roberts: Pod nebem Montany [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru X: Zvíře v nás [i] 18:00 Když vaří táta [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 22:15 Skála [i] 01:05 Sběratelé kostí II: Svítící kosti 20 [i] 02:05 Volejte Věštce [i] 03:50 Zakázaná touha [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Rosamunde Pilcherová: Dlhá cesta ku šťastiu [i] 07:00 Máša 49-50/60 [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 Columbo zasahuje 10/20 [i] 11:55 Sabrina - mladá čarodejnica I. 15-16/22 [i] 12:55 Gossip Girl III. 9/22 [i] 14:05 Zatúlané Vianoce [i] 16:00 Rosamunde Pilcherová: Vietor nad morom [i] 17:50 Inga Lindströmová: Emma Svenssonová a láska [i] 20:00 Modrá lagúna [i] 22:10 Discopříběh [i] 23:55 TALENTMANIA [i] 02:35 Letušky [i] 02:55 Smiechoty [i] 03:45 Bzzz!!! [i] 04:10 SEDEM s r.o. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Moje léto lásky [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Ruce pryč od Mississippi [i] 13:50 Dívka s perlou [i] 15:40 Plnou parou vzad! [i] 17:20 Dvě na jednoho [i] 19:00 V neděli večer [i] 20:55 Surfařská svoboda [i] 22:35 Pokoj naproti [i] 00:20 Replikant [i] 02:00 Tajemná vražda [i] 03:30 Světák [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Alpské lyžování [i] 08:45 Alpské lyžování [i] 09:30 Alpské lyžování [i] 10:30 Snooker [i] 12:00 Alpské lyžování [i] 12:45 Alpské lyžování [i] 13:30 Snooker [i] 15:30 Tenis [i] 16:00 Tenis [i] 18:00 Krasobruslení [i] 18:30 Krasobruslení [i] 19:45 Snooker [i] 20:45 Box [i] 22:45 Jezdectví [i] 23:00 Tenis [i] 00:30 Snooker [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Být Erikou 4: Erika doktorkou 11 [i] 06:00 Super erupce [i] 08:00 Americké válečné lodě [i] 10:00 Diagnóza vražda 5: Baby Boom 17 [i] 11:00 Diagnóza vražda 5: Smrtící debata 18 [i] 12:00 Diagnóza vražda 5: Hlavní předmět vražda 19 [i] 13:00 Diagnóza vražda 5: Vražda v cílové rovince 20 [i] 14:00 Diagnóza vražda 5: Především neškodit 21 [i] 15:00 První liga 2 [i] 17:00 Moby Dick [i] 19:00 Rookie Blue 3: Návrat domů 6 [i] 20:00 Havaj 5-0 2: Lapa'au 8 [i] 21:00 PREMIÉRA Spravedlnost v krvi 2: Klub osamělých srdcí 7 [i] 22:00 Milionový lékař 2: Na nepřítele se můžeš vždy spolehnout 9 [i] 23:00 Rookie Blue 3: Návrat domů 6 [i] 00:00 Zůstaň se mnou [i] 02:00 Život s nepřítelem [i] 04:00 Být Erikou 4: Purim 10 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Vražedných šedesát 16 [i] 06:35 Vražedných šedesát 17 [i] 07:15 Divokost Severního moře [i] 08:20 Sám v divočině 6 [i] 09:30 Jamieho revoluce ve stravování 5 [i] 10:30 Jamieho revoluce ve stravování 6 [i] 11:30 Sběrači: Allen a Julie 11 [i] 12:30 Utajený šéf 19 [i] 13:30 Jezera na střeše světa 1 [i] 14:35 Jak vznikla Země 21 [i] 15:35 Jak vznikla Země 22 [i] 16:40 Válka v reklamě 7 [i] 17:50 Na chalupě - Já se svou zeleninou: Vypěstuj si svou vlastní 2 [i] 18:55 Zvláštní jedlíci 6 [i] 20:05 Sběrači 18 [i] 21:00 Sport očima vědy 9 [i] 22:05 Děti ulice v Mumbai [i] 23:10 Vrať se tam, odkud jsi přišel 2 [i] 00:20 Jak vznikla Země 21 [i] 01:20 Jak vznikla Země 22 [i] 02:15 Sám v divočině 6 [i] 03:20 Zvířata, která stvořila dějiny 2 [i] 03:55 Krev, pot a přepych 4 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Filmy a filmové hvězdy IV. 43 [i] 06:00 Pod jednou střechou [i] 07:55 Titeuf [i] 09:25 Transformers 3 [i] 11:55 Expres na západ [i] 13:30 Fimfárum - do třetice všeho dobrého [i] 14:45 Kouzelná chůva a Velký třesk [i] 16:35 Muži v naději [i] 18:30 Terapie 1 [i] 19:00 Terapie 2 [i] 19:30 Před kamerou IX. 44 [i] 20:00 Super 8 [i] 21:50 Gen D [i] 23:00 V lepší společnosti [i] 00:40 Impérium - Mafie v Atlantic City III. 3 [i] 01:40 Jízda o život [i] 03:30 Smrt v Šanghaji [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    05:00 Virtuální světy [i] 06:00 Zdrojový kód