Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Bota jménem Melichar [i] 07:10 O zatoulané princezně [i] 09:10 Priatelia VIII. 3/24 [i] 09:35 Neserte nám Popolušku [i] 11:30 MASTERCHEF [i] 13:55 Medzi nami zvieratami [i] 15:45 Policajná akadémia 6: Mesto v obkľúčení [i] 17:30 Rýchle Televízne noviny [i] 17:35 Partička [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 FARMA - DUEL [i] 22:15 Partička [i] 23:00 Tá mrcha nedá pokoj! [i] 00:50 L. A. - Utajené skutočnosti [i] 02:00 Zúčtovanie v malom Tokiu [i] 03:15 Kobra 11 X. 12/16 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Sila lásky V. 267 [i] 06:10 Reportéri [i] 06:35 Správy STV [i] 07:20 Góly - body - sekundy [i] 07:30 Jurošík [i] 07:40 Včielka Maja: Vilko v zajatí [i] 08:05 Garfield II.: Blasteroid [i] 08:15 Fidlibumove rozprávky [i] 08:45 Superchyty [i] 09:15 Hádaj, kto nás pozval [i] 09:45 Dom plný zvieratiek: Zlodeji psov 17/26 [i] 10:15 Na vysokej skale: Prekliata [i] 11:15 Legendy popu: Jiří Korn [i] 13:10 Autosalón [i] 13:40 On Air [i] 14:05 Rossella 2/7 [i] 15:45 Generál mama [i] 17:25 Postav dom, zasaď strom [i] 17:55 Taxík [i] 18:25 Nebíčko v papuľke [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Pošta pre teba [i] 21:15 Kolja [i] 23:05 Góly - body - sekundy [i] 23:15 Vražda medzi priateľkami [i] 00:55 On Air [i] 01:15 Generál mama [i] 02:50 Vražda medzi priateľkami [i] 03:15 Skutočný príbeh: Vodný chlapec [i] 04:55 Potulky po Taiwane - Iný svet [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Regionálny denník [i] 07:25 Komentáre [i] 07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Televíkend: Turistická inšpirácie [i] 09:00 Let okolo Zeme: Európa [i] 09:55 Japonská mozaika V [i] 10:15 Občan za dverami [i] 10:40 Cesta: Integrácia a chránené dielne [i] 11:10 Senior klub [i] 11:35 Mama to vie najlepšie [i] 12:05 5 minút po dvanástej: Čo a prečo pozeráme [i] 13:10 A3UM: Trvalá udržatelnosť [i] 13:35 Stano Dančiak jubiluje: Ťaví zadok [i] 14:50 Kapura [i] 15:35 Farmárska revue [i] 15:50 Rozvoj vidieka - Schody do neba [i] 16:05 Test magazín: Test magazín [i] 16:20 Na stope zločinu: V kruhu [i] 17:25 4 živly [i] 18:00 Na ceste II.: Na ceste po Gobi [i] 18:30 Večerníček: Hlinené rozprávky [i] 18:40 Táraninky: Zvieratá [i] 18:50 Košice - Európske hlavné mesto kultúry [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Národnostné správy [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Dušan Baláž [i] 20:00 Zbohom, súdruhovia: Nádej (1985-87) 3/6 [i] 20:55 Fotografi: RÓBERT KOČAN [i] 21:25 Anjeli strážni: MUDr. Vladimíra Bellu [i] 22:00 Giulietta a duchovia [i] 00:10 Retro noviny [i] 00:30 Akí sme: Život je len dívanie [i] 00:55 Československý filmový týždenník [i] 01:05 Udalosti ČT [i] 01:50 Správy STV "N" [i] 02:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 KRIMI 06:00 NOVINY TV JOJ 06:30 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 07:00 Timon a Pumbaa [i] 07:25 Gumkáči [i] 07:55 Ninjago [i] 08:25 Beyblade Metal Fusion [i] 08:50 Bakugan [i] 09:20 Garfield [i] 11:00 Panelák [i] 12:00 Dr. Ludsky 2 1 [i] 13:00 Dom snov IV. 6 [i] 14:00 Kde bolo, tam bolo 1,2/22 [i] 16:00 Česko Slovensko má talent [i] 18:00 Najlepšie torty 9 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Prázdniny Mr. Beana [i] 22:20 Farmár hľadá ženu [i] 00:00 Far Cry [i] 02:00 Totálny úlet [i] 03:45 Prekliaty dom [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Vražda medzi priateľmi [i] 06:50 Moderné veštenie [i] 07:50 Matlock V. 15 [i] 08:50 Riskni milión! [i] 10:00 Bachelor - Čakanie na lásku 8 [i] 12:00 Inkognito [i] 13:00 Karanténa [i] 15:10 Matlock V. 16,17 [i] 17:20 Chalupári: Rybník 10 [i] 18:10 Vtip za stovku [i] 19:10 Áno, šéfe! [i] 20:20 Attila - Pád Rímskej ríše 1,2/2 [i] 00:20 Django znovu útočí [i] 02:10 Krutá odveta 1,2/2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Někdo to rád hloupé 14/22 [i] 08:00 Pán šelem: Umpatra 7/22 [i] 09:00 Andromeda V.: Fenomén strachu 3/22 [i] 10:00 Andromeda V.: Rozklad anděla 4/22 [i] 11:00 Pán času VI. 7/12 [i] 12:05 Advokáti VI. 15/23 [i] 13:00 Podfukáři III. 3/6 [i] 14:05 Změna je život II. 7/13 [i] 15:00 Posel ztracených duší 7/22 [i] 16:00 Drzá Jordan III. 10/13 [i] 17:00 Drzá Jordan III. 11/13 [i] 18:00 JAG 18/22 [i] 19:00 Ghost Rider [i] 21:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 17/24 [i] 22:10 Profil zločinu III. 10/12 [i] 23:20 NCIS V. 4/19 [i] 00:15 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 13/13 [i] 01:05 Profil zločinu III. 10/12 [i] 02:10 Ghost Rider [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Průzkumná a záchranná akce [i] 06:00 Jak se to dělá 5 [i] 06:25 Jízda: Dojmy [i] 07:15 Pátá rychlost 5 [i] 07:45 Pátá rychlost 6 [i] 08:10 Megastavitelé: Plovoucí most [i] 09:05 Impozantní lodě: Mír v Africe [i] 09:55 S autem v divočině: Sopka [i] 10:50 S autem v divočině: Deštný prales [i] 11:40 S autem v divočině: Hory [i] 12:35 S autem v divočině: Poušť [i] 13:30 Mimořádné projekty: Americká letadlová loď George H. W. Bush [i] 14:25 Divy světa stvořené člověkem – Čína: Světová výstava Expo v Šanghaji [i] 15:20 Megastavitelé: Přejezd Koloráda [i] 16:15 Jak se to dělá: Závodní auta/vepřový závin/vodotrysky/umělé kamenné ornamenty [i] 16:45 Vyrobeno v továrně: Hrací kuličky/Vodní filtry/Soupravy nářadí/Balicí molitan [i] 17:10 Extrémní výbuchy: Toronto [i] 18:05 Extrémní stroje 4 [i] 19:00 Jak se to dělá: Dřevěné trámy/terénní vozy/zeleninové hamburgery/vrtáky do dřeva [i] 19:30 Jak se to dělá 4 [i] 20:00 Obchodníci 7 [i] 21:00 Králové aukcí: Sekera na stínání hlav/klasický automat na Coca-Colu [i] 21:30 Králové aukcí: Kytara Johnnyho Cashe/rychlý kobereček [i] 22:00 Oblast 51 – odhalení [i] 23:00 Kdo uspěje?: Posádka speciálních námořních válečných plavidel [i] 00:00 Sám v divočině 4 [i] 01:00 Králové aukcí: Sekera na stínání hlav/klasický automat na Coca-Colu [i] 01:30 Králové aukcí: Kytara Johnnyho Cashe/rychlý kobereček [i] 02:00 Tajemství úkrytu bin Ládina [i] 02:00 Oblast 51 – odhalení [i] 03:00 Kdo uspěje?: Posádka speciálních námořních válečných plavidel [i] 03:50 Jak se to dělá: Ozdobná sombrera/zálivky na saláty/kapslové pistole/regenerativní léky [i] 04:15 Obchodníci 7 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Bolkoviny [i] 06:00 O loupežnické Dorce [i] 06:25 Finley požární autíčko 16/39 [i] 06:45 Kostičky [i] 06:55 Pátrání světlušky Lucie [i] 07:10 Princezna na hrášku [i] 08:40 101 dalmatinů [i] 10:20 Zprávičky [i] 10:35 Svět ČT [i] 10:55 My všichni školou povinní: Dárek k vánocům 9/13 [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hoby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Hora jménem Andělská [i] 14:00 O líné Nitce a prstýnku s rubínem [i] 14:35 Děvčata, nedejte se! [i] 16:05 Úsměvy Martina Zounara [i] 16:40 Hercule Poirot [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Euromiliony 20:00 Trumfy Miroslava Donutila [i] 20:50 Hitparáda televizní zábavy [i] 21:45 Podraz [i] 23:50 Losování Euromiliony 23:55 Orel Deváté legie [i] 01:45 Sváteční slovo mediálního analytika a básníka Tomáše Zdechovského [i] 01:55 Manéž Bolka Polívky [i] 02:05 Zpátky se Sobotou [i] 03:00 Malá farma: Na výstavě [i] 03:25 Bydlení je hra [i] 03:50 Cesta, která vede nikam [i] 04:50 Úraz [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Cesty [i] 05:25 Divočina bez hranic [i] 05:50 Osobnost na Dvojce [i] 06:00 Ekoprůkopníci: Ekozahrady [i] 06:15 Zkáza bitevní lodi Yamato [i] 07:05 Letadlová loď Enterprise: Midway 2/10 [i] 08:00 Panorama [i] 08:30 Osobnost na Dvojce [i] 08:35 Náš venkov [i] 08:50 Folklorní magazín [i] 09:15 Putování za písničkou s Jožkou Šmukařem po krajích [i] 09:45 Hranice bez hranic: Králický Sněžník 8/16 [i] 10:15 Kultura.cz [i] 10:45 Divadlo žije! [i] 11:10 Babylon [i] 11:40 Architektura 40/45 [i] 12:10 Božská Ema [i] 14:00 Zázračné studánky: Po cestách poustevníka [i] 14:20 Třistatřicettři [i] 15:20 Kamera na cestách: Jižní Indie [i] 16:15 Zázračná planeta: Neuvěřitelní tvorové zvířecí říše 1/2 [i] 17:10 Ranč U Zelené sedmy: Jak jsem málem přišel o život 40/42 [i] 17:40 Princezna Duše [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Medúza [i] 19:30 Moje rodina IV: Slepá spravedlnost 7/13 [i] 20:00 Mýty a fakta historie: Atlantida - Důkaz [i] 20:55 Trójský poklad [i] 21:50 Dokumentární radost z Jihlavy [i] 22:40 Z Jihlavy do hlavy [i] 22:50 Henry & June [i] 01:00 Sbohem Československo 2/12 [i] 01:55 ČT Live - Vivaldianno MMXII [i] 02:50 Zapomenuté transporty do Lotyšska [i] 03:15 Červený trpaslík: Zkouška kanálem 40/52 [i] 03:45 Jak se žije nápovědám podle Zdenka [i] 04:00 Chcete je? ZJ - [i] 04:05 Divá Bára [i] 04:35 Blues ze Staré Pekárny [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:25 Skippy 37 [i] 05:50 Pepek námořník [i] 06:10 Co nového Scooby-Doo? III 10 [i] 06:35 Monsuno 2 [i] 07:05 Tučňáci z Madagaskaru II 15 [i] 07:35 Čarodějka Tara 22 [i] 08:05 Superkočky 2 [i] 08:50 Kosmetička a zvíře [i] 11:00 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Škola základ života [i] 14:10 Král Drozdí brada [i] 15:25 Zathura: Vesmírné dobrodružství [i] 17:30 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:40 Babicovy dobroty: O těstě a těstovinách [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Indiana Jones a dobyvatelé ztracené archy [i] 22:50 Poslední mise [i] 00:35 Tajemství loňského léta 2: Rok poté [i] 02:30 Novashopping 02:35 Další šťastný den [i] 03:30 DO-RE-MI [i] 04:20 Áčko [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:40 Ninjago: Všechno, nebo nic 11 [i] 07:10 Mistr Manny I: Křížek se zaplete; Ťukův skvělý nápad 23 [i] 07:40 Hračkování [i] 08:15 Autosalon [i] 09:30 Columbo: Vražda podle plánu [i] 11:05 Nové hnízdo [i] 11:50 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 13:45 Sopka [i] 15:50 Vraždy v Midsomeru X: Tanec s mrtvými [i] 18:00 Reportéři na vaší straně [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Líbáš jako Bůh [i] 22:45 Rallye smrti [i] 00:55 Planeta opic [i] 03:05 Volejte Věštce [i] 04:50 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Vraždy na samote [i] 07:10 Úbohá Nasťa 51-52/80 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Columbo zasahuje 9/20 [i] 12:00 Sabrina - mladá čarodejnica I. 13-14/22 [i] 13:00 Gossip Girl III. 8/22 [i] 14:10 Hotel snov: Nájdené šťastie v Malajzii [i] 16:00 Navždy stratené dieťa [i] 18:00 Rosamunde Pilcherová: Dlhá cesta ku šťastiu [i] 20:00 Inga Lindströmová: Emma Svenssonová a láska [i] 21:55 Rosamunde Pilcherová: Vietor nad morom [i] 23:45 Hotel snov: Nájdené šťastie v Malajzii [i] 01:35 Columbo zasahuje 9/20 [i] 02:00 Letušky [i] 02:20 Smiechoty [i] 03:05 Bzzz!!! [i] 03:30 SEDEM s r.o. [i] 04:10 Slávici na ulici [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Moje borůvkové noci [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Autopohádky [i] 13:40 Dokaž to! [i] 15:15 Zuřivost v krvi [i] 17:10 Lulu se vrací [i] 18:55 Jak vykrást banku [i] 20:25 Světák [i] 22:10 Tajemná vražda [i] 23:50 Deník nymfomanky [i] 01:30 Podivný zločin [i] 03:20 Dobrou noc a hodně štěstí [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 09:15 Alpské lyžování [i] 09:30 Alpské lyžování [i] 10:15 Tenis [i] 12:00 Alpské lyžování [i] 12:15 Alpské lyžování [i] 12:45 Alpské lyžování [i] 13:45 Tenis [i] 18:00 Krasobruslení [i] 19:00 Krasobruslení [i] 20:30 Krasobruslení [i] 22:00 Krasobruslení [i] 22:45 Krasobruslení [i] 00:00 Bojové sporty [i] 01:00 Tenis [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Být Erikou 4: Řekni to, prosím, hned 8 [i] 06:00 Bouře meteorů [i] 08:00 Titanic 2 [i] 10:00 Kauzy podle Kate 2: Na kousky 10 [i] 11:00 Kauzy podle Kate 2: Na hraně 11 [i] 12:00 Kauzy podle Kate 2: Převaha 12 [i] 13:00 Kauzy podle Kate 2: Finale 13 [i] 14:00 Můj přítel Monk 2: Pan Monk a televizní hvězda 12 [i] 15:00 Můj přítel Monk 2: Pan Monk a ztracená babička 13 [i] 16:00 Můj přítel Monk 2: Pan Monk a kapitánova žena 14 [i] 17:00 Můj přítel Monk 2: Pan Monk se ožení 15 [i] 18:00 Můj přítel Monk 2: Pan Monk jde do vězení 16 [i] 19:00 Milionový lékař 2: Na nepřítele se můžeš vždy spolehnout 9 [i] 20:00 Havaj 5-0 2: Ka Iwi Kapu 7 [i] 21:00 PREMIÉRA FILM Zůstaň se mnou [i] 23:00 Spravedlnost v krvi 2: Černá a modrá 6 [i] 00:00 Moby Dick [i] 02:00 Drakoleb [i] 03:00 Fakta nebo fikce 1: Příšera za bažin/Tajemné světlo 12 [i] 04:00 Být Erikou 4: Erika v říši divů 9 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Unášen divokou vodou 4 [i] 07:00 Podzemí měst 4 [i] 07:55 Zmizelé světy 6 [i] 08:50 Ostrov tučňáků 4 [i] 09:25 Vražedných šedesát 16 [i] 10:00 Vražedných šedesát 17 [i] 10:40 Divokost Severního moře [i] 11:45 Vášnivý jedlík 2 [i] 12:15 Vášnivý jedlík 3 [i] 12:45 Vášnivý jedlík uvádí 1 [i] 13:15 Vášnivý jedlík uvádí 2 [i] 13:45 Vášnivý jedlík : Kroniky masožravců 1 [i] 14:15 Vášnivý jedlík : Kroniky masožravců 2 [i] 14:50 Jak vznikla Země 20 [i] 15:50 Jak vznikla Země 21 [i] 16:50 Válka v reklamě 6 [i] 18:00 Na chalupě - Já se svou zeleninou: Přines to ! 1 [i] 19:00 Zvláštní jedlíci 5 [i] 20:15 Sběrači: Mary a Mary Ann 17 [i] 21:10 Sport očima vědy 8 [i] 22:15 Ilegální chlast [i] 23:10 Vrať se tam, odkud jsi přišel 1 [i] 00:20 Forenzní faktor 11 [i] 01:20 Sedm epoch rocku 1 [i] 02:20 Sedm epoch rocku 2 [i] 03:20 Divokost Severního moře [i] 04:20 THE INVISIBLE BIRD PHOTOGRAPHER: Rybí večeře 3 [i] 04:50 Válka v reklamě 5 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Zbohatlíci [i] 07:30 Superhvězda Superman [i] 08:45 Ramona [i] 10:25 Vždycky jsem chtěl být gangster [i] 12:15 Cinema verite [i] 13:40 Hezké vstávání [i] 15:25 Robin Hood [i] 17:55 Ocelová pěst [i] 20:00 Perfect Days - I ženy mají své dny [i] 21:50 Přizdis*áči [i] 23:30 Zelená zóna [i] 01:20 Věc: Počátek [i] 02:00 Vikingové II