Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:25 Bez servítky [i] 09:25 Kobra 11 X. 12/16 [i] 10:25 Láska z pasáže [i] 12:05 HORÚCA KRV [i] 13:10 Rýchle Televízne noviny [i] 13:15 Mentalista II. 22/23 [i] 14:10 Rýchle Televízne noviny [i] 14:15 FARMA [i] 15:30 Dva a pol chlapa VIII. 2/16 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House II. 10/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 FARMA [i] 21:30 MASTERCHEF [i] 22:40 AKČNÝ PIATOK: Mission: Impossible 2 [i] 01:15 AKČNÝ PIATOK: Zúčtovanie v malom Tokiu [i] 02:30 Policajtka [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Dámsky klub "N" [i] 06:50 Správy STV [i] 07:30 Góly - body - sekundy [i] 07:40 Práca pre teba [i] 07:50 Vojna kuchárov [i] 08:20 Duel [i] 08:50 5 proti 5 [i] 09:40 Úsmev, prosím! [i] 10:05 Dempsey a Makepeacová: Dempseyho tieň [i] 11:00 Sila lásky IV. 183 [i] 11:50 Práca pre teba [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Nebíčko v papuľke [i] 14:10 Žena na úteku 10 [i] 15:05 Doktorka Quinnová II.: Vianočný príbeh [i] 15:50 Práca pre teba [i] 15:55 Práca pre teba - žrebovanie [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky V. 267 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:45 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Legendy popu: Jiří Korn [i] 22:05 Nočné správy [i] 22:15 Počasie [i] 22:18 Góly - body - sekundy [i] 22:30 Tajomná žiara nad Pacifikom [i] 00:15 Dempsey a Makepeacová: Dempseyho tieň [i] 01:05 Doktorka Quinnová II.: Vianočný príbeh [i] 01:50 Slovensko v obrazoch [i] 02:10 Správy STV [i] 02:55 Tajomná žiara nad Pacifikom [i] 04:30 Sila lásky IV. 183 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Regionálny denník [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Maškrtníček [i] 09:00 Práca pre teba [i] 09:10 Dámsky klub "N" [i] 10:40 Rieky sveta: Orinoko, rieka dobyvateľov [i] 11:05 Fokus právo [i] 11:35 Rómsky magazín [i] 12:05 Správy - Hírek [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:35 Nestárnuce melódie [i] 13:10 Okolo sveta 2/2 [i] 13:55 Kvarteto [i] 14:25 Senior klub [i] 14:50 Orientácie [i] 15:30 Európska liga - zostrihy [i] 15:55 Tvárou v tvár [i] 16:30 Fokus - rodina [i] 16:55 Mama to vie najlepšie [i] 17:20 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Práca pre teba - žrebovanie [i] 18:00 Televíkend: Turistická inšpirácie [i] 18:30 Večerníček: Hlinené rozprávky [i] 18:45 Encyklopédia slov.obcí: Kráľovce - Krnišov [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Oľga Rodziňáková [i] 20:00 Let okolo Zeme: Európa [i] 21:00 Família: Família - V kruhu desiatich [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Práca pre teba [i] 22:00 Kino na Dvojke: Zabijem Nixona! [i] 23:35 BJD - zostrihy: BJD Robert Glasper Experiment (USA) [i] 00:30 Udalosti ČT [i] 01:15 Správy STV "N" [i] 02:00 ArtSpektrum [i] 02:05 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:55 Súdna sieň: Kvetinka [i] 09:00 Panelák: Bicykel [i] 10:00 Najkrajšie bývanie 5 [i] 11:00 Áno, šéfe USA III. 3 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:55 Súdna sieň: Pošmyknutie [i] 13:55 Panelák: Bicykel [i] 15:00 Najkrajšie bývanie 5 [i] 16:00 Kosti V. 15 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Dvojitý život [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 Recept na bohatstvo [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: Hľadá sa manažér [i] 21:30 Kde bolo, tam bolo 1,2/22 [i] 23:30 Dom snov IV. 6 [i] 00:30 Baby, sex a iné zvrhlosti [i] 02:30 Črepiny [i] 03:20 KRIMI 03:45 NOVINY TV JOJ 04:05 Vražedné vidiny - Danielin príbeh [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 MacGyver 73 [i] 06:05 Moderné veštenie [i] 07:05 MacGyver 74 [i] 08:05 Matlock V. 15 [i] 09:05 SLOVENSKO NAŽIVO [i] 11:00 Pensacola: Zlaté krídla II. 4 [i] 12:00 Pod povrchom 23 [i] 13:20 Faktor strachu III. 26 [i] 14:20 Ninja Factor 23 [i] 14:50 Simpsonovci IX. 10 [i] 15:20 Griffinovci VI. 5 [i] 15:50 Kúzelníci z Waverly II. 8 [i] 16:20 Vytunuj mi fáro 2 [i] 16:55 Áno, šéfe USA IV. 3 [i] 17:55 Profesionáli III.: SBS-kár 20 [i] 18:50 Simpsonovci IX. 10 [i] 19:20 Griffinovci VI. 5 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 Vtip za stovku [i] 21:05 Farmár hľadá ženu [i] 22:40 Inkognito [i] 23:40 Chalupári: Rybník 10 [i] 00:30 Faktor strachu III. 26 [i] 01:30 Matlock II. 4 [i] 02:25 V tieni strachu [i] 03:50 Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Nočný výkrik [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší III. 7/18 [i] 08:00 Advokáti VI. 19/23 [i] 09:00 JAG II. 8/15 [i] 10:00 Pán šelem II.: Strašidelné ticho 17/22 [i] 11:00 Ochránce III. 20/23 [i] 12:00 Advokáti VI. 20/23 [i] 13:00 Posel ztracených duší III. 7/18 [i] 14:00 Dr. House VI. 3/22 [i] 15:00 JAG II. 8/15 [i] 16:00 Pán šelem II.: Ptáci 18/22 [i] 17:00 Ochránce III. 21/23 [i] 18:00 Posel ztracených duší III. 8/18 [i] 19:00 JAG II. 9/15 [i] 20:00 Dr. House VI. 4/22 [i] 21:00 Sherlock II. 1/3 [i] 22:55 Profil zločinu III. 10/12 [i] 00:05 Cena za lidskost IV. 5/8 [i] 01:15 Sherlock II. 1/3 [i] 03:00 Cena za lidskost IV. 5/8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Prodavač náhradních dílů [i] 06:00 Jak se to dělá 4 [i] 06:25 Rození obchodníci: Morgan [i] 07:15 Americký chopper: Motorka pro indiánský kmen Saginaw Chippewa [i] 08:10 Špinavé práce: Výrobce javorového sirupu [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Ranní červánky [i] 09:55 Nutné k přežití: Alabama [i] 10:50 Jak to dělají?: Silnice/mince [i] 11:15 Jak se to dělá 9 [i] 11:40 Mimořádné projekty: Obojživelná válečná loď [i] 12:35 Pátá rychlost 9 [i] 13:05 Pátá rychlost 10 [i] 13:30 Rození obchodníci: Morgan [i] 14:25 Americký chopper: Motorka pro oblíbenou kapelu OCC [i] 15:20 Bořiči mýtů: Westernové mýty [i] 16:15 Špinavé práce: Umývač oken výškových budov [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Soustřeď se nebo zemři [i] 18:05 Nutné k přežití: Polární kruh [i] 19:00 Jak se to dělá: Podvodní roboti/lasagne/pásové pily/túry na lyžích [i] 19:30 Jak se to dělá 3 [i] 20:00 Penn a Teller lžou: Lesní požár versus tryskový motor [i] 21:00 Podvody Keitha Barryho: Prodejce ojetých aut [i] 22:00 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 3 [i] 23:00 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 3 [i] 00:00 Běsnění: Běsnění strojů [i] 00:55 Penn a Teller lžou: Lesní požár versus tryskový motor [i] 01:50 Podvody Keitha Barryho: Prodejce ojetých aut [i] 02:50 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 3 [i] 03:50 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 3 [i] 04:45 Jak to dělají?: Silnice/mince [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Sever a Jih 9/12 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 101 dalmatinů 28/52 [i] 09:30 Dynastie Nováků: Kouzelník 3/13 [i] 10:25 Příběhy slavných - Michal Tučný [i] 11:20 Reportéři ČT [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:40 Televarieté [i] 16:05 Bydlení je hra [i] 16:30 AZ-kvíz Speciál [i] 17:00 Malá farma: Na výstavě [i] 17:25 Besipky: Zimní obutí [i] 17:30 Černé ovce [i] 17:55 Počasí v Evropě [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Můžeme dál? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset 20:00 Vyprávěj: Sametová revoluce 8/16 [i] 20:55 13. komnata Josefa Formánka [i] 21:20 Všechnopárty [i] 22:05 Zpátky se Sobotou [i] 23:00 Kriminálka Paříž: Křížová palba 26/62 [i] 23:50 Město žen II: Není proč plakat 11/22 [i] 00:10 Co nám dělá dokonalá těla? 27/39 [i] 00:35 MI5 V 5/10 [i] 01:30 AZ-kvíz Speciál [i] 02:05 Sama doma [i] 03:35 Banánové rybičky [i] 04:15 Kluci v akci [i] 04:40 Proutkař [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 ZOO Liberec [i] 05:20 Jak se žije moravským silákům podle Romana Motyčky [i] 05:35 Chcete mě? ZJ - [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Přidej se [i] 09:10 Nedej se [i] 09:30 Architektura 39/45 [i] 09:55 Alias [i] 10:55 Příběhy předmětů [i] 11:25 Barvy života [i] 12:15 Mrtvice je rychlá. A Vy? [i] 12:25 Chcete mě? ZJ - [i] 12:40 Na plovárně s Paulem Ödetem [i] 13:05 Jak se žije nápovědám podle Zdenka [i] 13:20 Pod Velkou čínskou zdí 3/3 [i] 13:40 Království divočiny: Velemlok japonský [i] 14:10 Legendární mořský had [i] 15:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:45 Tajemství Bermudského trojúhelníku [i] 16:30 City Folk 2012 - Maribor [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Phineas a Ferb III: Slyšíš mě, mami? / Výlet 9/35 [i] 19:25 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Stroj na lásku 74/80 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Neuvěřitelní tvorové zvířecí říše 1/2 [i] 20:55 Vesmír: Merkur a Venuše - vnitřní planety sluneční soustavy 7/31 [i] 21:45 Velikáni filmu: Vincente Minnelli [i] 23:40 Z Jihlavy do hlavy [i] 23:45 Live At Reduta [i] 00:40 Q [i] 01:05 Na stojáka [i] 01:30 Medúza 02:10 Mauthausen - tajné popravy Čechů [i] 03:00 David Bailey [i] 03:55 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 04:20 Postřehy odjinud [i] 04:25 Blues ze Staré Pekárny [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Přátelé VI 8 [i] 05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2269 [i] 09:55 Nahá pastýřka [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Gilmorova děvčata VI 19 [i] 13:35 Dr. House III 13 [i] 14:30 Beze stopy II 10 [i] 15:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III: Nebezpečné hry 15 [i] 16:30 Přátelé VI 9 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista: Pokrevní bratři 22 [i] 18:25 Ulice 2270 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 MasterChef 9 [i] 22:25 Dům na špatné adrese [i] 00:40 Cizinka s mou tváří [i] 02:30 Novashopping 02:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III: Nebezpečné hry 15 [i] 03:20 DO-RE-MI [i] 04:25 Přátelé VI 9 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 06:40 Policie Hamburk IV: Medvědí služba 16 [i] 07:35 Kutil Tim VI: Otázky feminismu 23 [i] 08:20 M*A*S*H 42 [i] 09:10 Prostřeno! [i] 10:05 Diagnóza vražda V: Rychle uzavřený případ 2 [i] 11:05 Big Ben IV: Salcburská specialita 4 [i] 13:05 Castle na zabití II: Poslíček smrti 8 [i] 14:05 Komisař Rex II: Maskovaná smrt 5 [i] 15:05 Walker, Texas Ranger II: Legenda o běžícím medvědu 11 [i] 16:05 Rosamunde Pilcher: Volání minulosti [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Zrcadlo tvého života - Miroslav Donutil [i] 21:15 Základka: Ředitel 10 [i] 21:50 Show Jana Krause [i] 22:45 Cesty k úspěchu [i] 22:55 Apollo 13 [i] 01:45 Jumper [i] 03:25 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Čistá láska 128-129/170 [i] 07:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 102/216 [i] 08:10 Ally McBealová III. 11/21 [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Správna Susan [i] 10:35 Druhý dych II. 23 [i] 11:40 Larina voľba 94 [i] 12:40 Ezel 121/142 [i] 13:55 Melrose Place: Nová generácia 14/18 [i] 14:50 Mladí, krásni, skazení 127/131 [i] 15:45 La Tormenta: Pokušenie lásky 103/216 [i] 16:50 Keď budeš moja 204/238 [i] 17:50 V siedmom nebi IV. 8/22 [i] 18:45 Dharma a Greg II. 1/24 [i] 19:15 Frasier [i] 19:50 Smotánka [i] 20:15 Druhý dych II. 24 [i] 21:30 THE VOICE 2012 [i] 00:15 Lov na sériového vraha [i] 01:50 Vraždy na samote [i] 03:25 Frasier [i] 03:50 L.O.V.E. [i] 04:25 SEDEM s r.o. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Pejskové milionáři [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Nicota [i] 13:40 Moje léto lásky [i] 15:20 Tajnosti [i] 17:05 Ano [i] 18:50 Můj soused zabiják 2 [i] 20:35 Dobrou noc a hodně štěstí [i] 22:20 Podivný zločin [i] 00:15 Wolf Creek [i] 02:00 Tři království [i] 03:40 Ruská ruleta [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 10:00 Snooker [i] 11:00 Krasobruslení [i] 12:00 Tenis [i] 16:00 Tenis [i] 22:00 Bowling [i] 23:00 Silové sporty [i] 23:30 Strongest Giants v Anglii 00:00 Motorsport [i] 00:15 Cestovní vozy [i] 00:45 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Být Erikou 4: Být ethanem 7 [i] 06:20 Diagnóza vražda 5: Především neškodit 21 [i] 07:20 Dobrá manželka 2: Skvělá obrana 16 [i] 08:20 Bratři a sestry 2: Předchozí závazky 16 [i] 09:20 Americké válečné lodě [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 5: Poslední svého druhu - 1.část 6 [i] 12:20 Můj přítel Monk 2: Pan Monk se ožení 15 [i] 13:20 Kauzy podle Kate 2: Finale 13 [i] 14:20 Walker, Texas Ranger 5: Poslední svého druhu - 2.část 7 [i] 15:20 Dobrá manželka 2: Obětní beránek 17 [i] 16:20 Bratři a sestry 3: Domy ze skla 1 [i] 17:20 Drakoleb [i] 19:20 Můj přítel Monk 2: Pan Monk jde do vězení 16 [i] 20:20 První liga 2