TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:10 Bez servítky [i] 09:05 Kobra 11 X. 11/16 [i] 10:00 Sahara [i] 12:05 V tieni zločinu I. 20-21/22 [i] 13:55 Rýchle Televízne noviny [i] 14:00 Mentalista II. 21/23 [i] 15:00 Priatelia VIII. 2/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VIII. 1/16 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House II. 9/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 FARMA [i] 21:35 HORÚCA KRV [i] 23:00 Nočné Televízne noviny [i] 23:25 Dr. House II. 9/24 [i] 00:20 Mentalista II. 21/23 [i] 01:10 V tieni zločinu I. 20/22 [i] 01:55 Hrozba z temnoty III. 8/16 [i] 02:35 Kobra 11 X. 11/16 [i] 03:20 Bez servítky [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Dámsky klub "N" [i] 06:55 Správy STV [i] 07:35 Góly - body - sekundy [i] 07:45 Práca pre teba [i] 07:55 Vojna kuchárov [i] 08:25 Duel [i] 08:55 5 proti 5 [i] 09:45 Úsmev, prosím! [i] 10:10 Dempsey a Makepeacová: Tajné prípravy [i] 11:00 Sila lásky IV. 182 [i] 11:50 Práca pre teba [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:40 Hurá do záhrady [i] 14:10 Žena na úteku 9 [i] 15:00 Doktorka Quinnová II.: Byvolí vojaci [i] 15:50 Práca pre teba [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky V. 266 [i] 17:15 Vojna kuchárov [i] 17:45 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Rossella 2/7 [i] 21:45 Prežiť!: Nočná mora na prvej schôdzke [i] 22:35 Nočné správy [i] 22:45 Počasie [i] 22:50 Góly - body - sekundy [i] 23:00 Tonyho pomsta 2/8 [i] 23:55 Dempsey a Makepeacová: Tajné prípravy [i] 00:40 Doktorka Quinnová II.: Byvolí vojaci [i] 01:25 Reportéri [i] 01:50 Prežiť!: Nočná mora na prvej schôdzke [i] 02:40 Tonyho pomsta 2/8 [i] 03:30 Nočné správy [i] 03:45 Góly - body - sekundy [i] 03:50 Sila lásky IV. 182 [i] 04:40 Sila lásky V. 266 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Rozprávky 15 sestier [i] 09:10 Práca pre teba [i] 09:15 Dámsky klub "N" [i] 10:45 Architektúra: Budova rektorátu na Martiniku [i] 11:15 Fokus - peniaze [i] 11:40 Maďarský magazín [i] 12:10 Správy - Hírek [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:50 ArtSpektrum [i] 12:55 Piesne domova [i] 13:25 Ich vášňou bola voda - Z dejín potápania na Slovensku [i] 14:25 Polícia [i] 14:35 Profesionál [i] 14:50 Občan za dverami [i] 15:30 Televízny klub nepočujúcich [i] 15:55 Rómsky magazín [i] 16:30 Fokus právo [i] 16:55 Práca pre teba [i] 17:00 Kvarteto [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Rieky sveta: Orinoko, rieka dobyvateľov [i] 18:30 Večerníček: Hlinené rozprávky [i] 18:40 Rozvoj vidieka - Schody do neba [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Vojtech Rušin [i] 20:00 Okolo sveta 2/2 [i] 20:45 Futbal - Európska liga: FC Liverpool - Anži Machačkala [i] 23:00 Večer pod lampou [i] 00:20 Spektrum vedy [i] 00:45 Udalosti ČT [i] 01:35 Práca pre teba [i] 01:40 Správy STV "N" [i] 02:20 ArtSpektrum [i] 02:25 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 08:00 Súdna sieň: Kamarát sviniar [i] 09:00 Panelák: Duško na materskej [i] 10:00 Najkrajšie bývanie 4 [i] 11:00 Áno, šéfe USA III. 2 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:55 Súdna sieň: Podarené detičky [i] 13:55 Panelák: Duško na materskej [i] 15:00 Najkrajšie bývanie 4 [i] 16:00 Kosti V. 14 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Pošmyknutie [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 Recept na bohatstvo [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: Diera v strope [i] 21:30 Pod povrchom 23 [i] 22:45 Kosti V. 15 [i] 23:45 Haló [i] 00:15 Webmaster: Lukáš Latinák [i] 01:20 Mafstory: Kšeft storočia [i] 02:30 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 2 [i] 03:25 Pod povrchom 23 [i] 04:10 NOVINY TV JOJ 04:30 Prekliaty dom [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Exclusiv - Noviny úspešných s Brunom [i] 06:05 Moderné veštenie [i] 07:05 MacGyver 72 [i] 08:05 Matlock V. 14 [i] 09:05 Agent III. 5,6 [i] 11:00 Pensacola: Zlaté krídla II. 3 [i] 12:00 M*A*S*H 217,218 [i] 13:20 Faktor strachu III. 25 [i] 14:20 Ninja Factor 22 [i] 14:50 Simpsonovci IX. 9 [i] 15:20 Griffinovci VI. 4 [i] 15:50 Kúzelníci z Waverly II. 7 [i] 16:20 Vytunuj mi fáro 1/33 [i] 16:55 Áno, šéfe USA IV. 2 [i] 17:55 Profesionáli III.: Detektívka 19 [i] 18:50 Simpsonovci IX. 9 [i] 19:20 Griffinovci VI. 4 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 21 [i] 21:05 Áno, šéfe! [i] 22:15 SLOVENSKO NAŽIVO [i] 00:20 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 21 [i] 01:15 Pensacola: Zlaté krídla II. 3 [i] 02:10 Vytunuj mi fáro 1/33 [i] 02:30 Ninja Factor 22 [i] 02:55 Matlock II. 3 [i] 03:40 Detektív Nash Bridges IV. 3 [i] 04:25 Život na zámku: Dáždnik 48 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší III. 6/18 [i] 08:00 Advokáti VI. 18/23 [i] 09:00 JAG II. 7/15 [i] 10:00 Pán šelem II.: Pátý živel 16/22 [i] 11:00 Ochránce III. 19/23 [i] 12:00 Advokáti VI. 19/23 [i] 13:00 Posel ztracených duší III. 6/18 [i] 14:00 Dr. House VI. 2/22 [i] 15:00 JAG II. 7/15 [i] 16:00 Pán šelem II.: Strašidelné ticho 17/22 [i] 17:00 Ochránce III. 20/23 [i] 18:00 Posel ztracených duší III. 7/18 [i] 19:00 JAG II. 8/15 [i] 20:00 Dr. House VI. 3/22 [i] 21:00 NCIS V. 4/19 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 20/24 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 21/24 [i] 00:00 Strážce pořádku II. 3/13 [i] 00:55 NCIS V. 4/19 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba LA II. 20/24 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba LA II. 21/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Návrat starých vozů - Chipův výběr [i] 06:00 Jak se to dělá 3 [i] 06:25 Rození obchodníci: Fiat Dino Coupe 900 [i] 07:15 Americký chopper: První motorka na stlačený přírodní plyn [i] 08:10 Špinavé práce: Sobí farma [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Hra o všechno [i] 09:55 Nutné k přežití: Výběr nejlepších záběrů 2 [i] 10:50 Jak to dělají?: Bouře/vznášedlo [i] 11:15 Jak se to dělá 8 [i] 11:40 Mimořádné projekty: Stadion kovbojů v Dallasu [i] 12:35 Jízda: Časové bubliny [i] 13:30 Rození obchodníci: Fiat Dino Coupe 900 [i] 14:25 Americký chopper: Motorka pro indiánský kmen Saginaw Chippewa [i] 15:20 Bořiči mýtů: Chodit po vodě [i] 16:15 Špinavé práce: Výrobce javorového sirupu [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Ranní červánky [i] 18:05 Nutné k přežití: Alabama [i] 19:00 Jak se to dělá: Klenoty z vřesu/instantní film/řepný cukr/elektrické sporťáky [i] 19:30 Jak se to dělá 2 [i] 20:00 Špinavé práce: Pomoc s věží [i] 21:00 Stroje slávy 2 [i] 22:00 Vteřiny od kolize: Megapřehrada v Brazílii [i] 23:00 Jak přežít neštěstí: Požár [i] 00:00 V nejhorším případě: Selhání brzd auta/ fyzický útok [i] 00:30 V nejhorším případě: Uvězněn v extrémním chladu [i] 00:55 Špinavé práce: Pomoc s věží [i] 01:50 Stroje slávy 2 [i] 02:50 Vteřiny od kolize: Megapřehrada v Brazílii [i] 03:50 Jak přežít neštěstí: Požár [i] 04:45 Jak to dělají?: Bouře/vznášedlo [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Bolkoviny [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 101 dalmatinů 27/52 [i] 09:30 Sever a Jih 9/12 [i] 10:20 Všechnopárty [i] 11:05 Pošta pro tebe [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:40 Televarieté [i] 16:00 Cestománie [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Zahrada pod lupou [i] 17:20 Auto Moto Styl [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Můžeme dál? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset 20:00 Nejlepší Bakaláři [i] 20:55 Okno do hřbitova [i] 21:25 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:10 Tísňová linka [i] 22:40 Podfukáři VII 6/6 [i] 23:35 Sexy botky [i] 01:20 Stopy, fakta, tajemství [i] 01:50 AZ-kvíz [i] 02:10 Zajímavosti z regionů Brno [i] 02:35 Zajímavosti z regionů Ostrava [i] 03:05 Bydlení je hra [i] 03:30 Banánové rybičky [i] 04:05 Rekordy a kuriozity [i] 04:15 Rendez-vous s Gustavem Bromem [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Jaroslav Staněk [i] 05:30 Příběhy předmětů [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Folklorika [i] 09:30 Zázračné studánky: Prameny tajemné [i] 09:50 Mýty a fakta historie: Tajemství obrazců Nazca [i] 10:45 Putování za vínem: Katalánsko [i] 11:15 Praha, město věží: Věže Staroměstského náměstí a okolí 8/16 [i] 11:35 Putování za písničkou s Jožkou Šmukařem po krajích [i] 12:00 Divočina bez hranic [i] 12:30 O vědě a vědcích [i] 12:55 Chcete je? ZJ - [i] 13:00 Cesty víry: Mé zvony [i] 13:25 Pod Velkou čínskou zdí 2/3 [i] 13:45 Markýz de Bois Doré 1/5 [i] 15:10 Kamera na cestách: Dobývání kanálu [i] 16:05 Teleapatyka [i] 16:15 Diagnóza [i] 16:30 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Phineas a Ferb III 8/35 [i] 19:25 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Ve jménu vědy 73/80 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Oceán plný dobrodružství: Volání kosatek 2/5 [i] 21:00 Mezi světlem a tmou [i] 21:25 Respice finem [i] 21:40 Země sv. Patricka [i] 22:10 Řím 8/12 [i] 23:05 Z Jihlavy do hlavy [i] 23:10 Třistatřicettři [i] 00:05 Zvláštní jednotka: V kleštích 3/8 [i] 00:55 Pološero - Síla myšlenky [i] 01:20 Billie Holiday [i] 02:20 Moje rodina IV: Zrození 6/13 [i] 02:50 Kvarteto [i] 03:15 Uchem jehly [i] 03:40 Náš venkov [i] 03:55 Blues ze Staré Pekárny [i] 04:40 Ozvěny chrámových kůrů [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Přátelé VI 7 [i] 05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2268 [i] 09:55 Velký táta [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:40 Gilmorova děvčata VI 18 [i] 13:35 Dr. House III 12 [i] 14:35 Beze stopy II 9 [i] 15:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III: Vetřelec 14 [i] 16:30 Přátelé VI 8 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista: Tajemná žena 21 [i] 18:25 Ulice 2269 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Až na konec světa 368 [i] 21:50 Kriminálka Miami IX: Krvavý cukr 9 [i] 22:45 Noční Televizní noviny [i] 23:20 Blade: Trinity [i] 01:40 Novashopping 01:50 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III: Vetřelec 14 [i] 02:35 Na vlastní oči: aneb Co byste jinak nikdy neviděli. [i] 03:15 Střepiny [i] 04:00 Huff 6 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 06:40 Policie Hamburk IV: Zázračné dítě 15 [i] 07:35 Kutil Tim VI: Nejlepší výlet je bez rodičů 22 [i] 08:20 M*A*S*H 41 [i] 09:10 Prostřeno! [i] 10:05 Diagnóza vražda V: Vražedné blues 1 [i] 11:05 Big Ben IV: Smrt po diskotéce 3 [i] 13:05 Castle na zabití II: Labutí píseň 7 [i] 14:05 Komisař Rex II: Vražedné léto 4 [i] 15:05 Walker, Texas Ranger II: Noc gladiátora 10 [i] 16:05 Rosamunde Pilcher: Dlouhá cesta ke štěstí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 VIP PROSTŘENO! [i] 21:40 Obchoďák: Nanečisto 16 [i] 22:55 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně I: Kostlivec v mrazáku 8 [i] 23:55 Sběratelé kostí V: X v aktech 11 [i] 00:50 Zákon a pořádek: Los Angeles: Big Rock Mesa 17 [i] 01:40 Reportéři na vaší straně [i] 02:25 Volejte Věštce [i] 04:10 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Čistá láska 126-127/170 [i] 06:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 101/216 [i] 08:05 Ally McBealová III. 10/21 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Správna Susan [i] 10:50 Frasier [i] 11:45 Larina voľba 93 [i] 12:45 Ezel 120/142 [i] 14:05 Melrose Place: Nová generácia 13/18 [i] 14:55 Mladí, krásni, skazení 126/131 [i] 15:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 102/216 [i] 17:00 Keď budeš moja 203/238 [i] 17:55 V siedmom nebi IV. 7/22 [i] 18:55 Dharma a Greg I. 23/23 [i] 19:20 Frasier [i] 20:15 Druhý dych II. 23 [i] 21:30 Uragán [i] 22:30 Larina voľba 94 [i] 23:30 Ezel 121/142 [i] 00:30 Sex v meste IV. 12/18 [i] 01:05 Adela show [i] 01:40 Frasier [i] 02:00 Veštiareň [i] 03:00 Sex v meste IV. 12/18 [i] 03:30 Dharma a Greg I. 23/23 [i] 03:50 L.O.V.E. [i] 04:25 Adela show [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Magma [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Magická hlubina 2 [i] 13:35 Pád do ticha [i] 15:35 Manželská klec [i] 17:10 Nicota [i] 18:45 Moje léto lásky [i] 20:20 Ruská ruleta