TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:10 Bez servítky [i] 09:05 Kobra 11 X. 10/16 [i] 10:05 Zachráňte môjho syna [i] 12:05 HORÚCA KRV [i] 13:10 Rýchle Televízne noviny [i] 13:15 Mentalista II. 20/23 [i] 14:10 Rýchle Televízne noviny [i] 14:15 FARMA [i] 15:30 Dva a pol chlapa VII. 22/22 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House II. 8/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 MODRÉ Z NEBA [i] 22:30 Nočné Televízne noviny [i] 22:55 Dr. House II. 8/24 [i] 23:50 Mentalista II. 20/23 [i] 00:50 Zachráňte môjho syna [i] 02:15 Hrozba z temnoty III. 7/16 [i] 02:55 Kobra 11 X. 10/16 [i] 03:40 Bez servítky [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Dámsky klub "N" [i] 06:50 Správy STV [i] 07:35 Góly - body - sekundy [i] 07:45 Práca pre teba [i] 07:55 Vojna kuchárov [i] 08:25 Duel [i] 08:55 5 proti 5 [i] 09:45 Úsmev, prosím! [i] 10:10 Dempsey a Makepeacová: Zásah [i] 11:00 Sila lásky IV. 181 [i] 11:50 Práca pre teba [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:40 Taxík [i] 14:10 Žena na úteku 8 [i] 15:00 Doktorka Quinnová II.: Štrajkokaz [i] 15:50 Práca pre teba [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky V. 265 [i] 17:15 Vojna kuchárov [i] 17:45 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Liga majstrov: Borussia Dortmund - Real Madrid [i] 22:45 Nočné správy [i] 22:55 Počasie [i] 23:00 Góly - body - sekundy [i] 23:10 Liga majstrov - zostrihy [i] 00:30 Dempsey a Makepeacová: Zásah [i] 01:20 Doktorka Quinnová II.: Štrajkokaz [i] 02:05 O 5 minút 12 [i] 03:10 Správy STV [i] 03:50 Sila lásky IV. 181 [i] 04:40 Sila lásky V. 265 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:40 Polícia [i] 06:50 Regionálny denník [i] 07:15 Komentáre [i] 07:40 Práca pre teba - magazín [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Fidlibum [i] 09:00 Práca pre teba [i] 09:10 Dámsky klub "N" [i] 10:40 Súčasné bývanie 11 [i] 11:05 Fokus zdravie [i] 11:35 Rusínsky magazín [i] 12:00 Správy - Hírek [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:45 Kytica ľudových melódií [i] 13:15 Pekné, ale škodlivé [i] 14:15 Doslova [i] 15:25 Energetika [i] 15:40 Svet sa pripravuje na život bez ropy [i] 15:55 Maďarský magazín [i] 16:30 Fokus - peniaze [i] 16:55 Senior klub [i] 17:20 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Architektúra: Budova rektorátu na Martiniku [i] 18:30 Večerníček: Hlinené rozprávky [i] 18:45 Test magazín: Test magazín [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: František Kovaľ [i] 20:00 Ich vášňou bola voda - Z dejín potápania na Slovensku [i] 20:55 Občan za dverami [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Práca pre teba [i] 22:00 Na križovatke SK+CZ: Keď hviezdy boli červené [i] 23:30 Profesionál [i] 23:40 VAT [i] 00:10 Udalosti ČT [i] 00:55 Správy STV "N" [i] 01:35 ArtSpektrum [i] 01:40 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:55 Súdna sieň: Nebudem sa holiť! [i] 08:55 Panelák: Biologická matka [i] 10:00 Najkrajšie bývanie 3 [i] 11:00 Áno, šéfe USA III. 1/13 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:55 Súdna sieň: Diéta [i] 13:55 Panelák: Biologická matka [i] 15:00 Najkrajšie bývanie 3 [i] 16:00 Kosti V. 13 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Podarené detičky [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 Recept na bohatstvo [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 KINOPREMIÉRA: Rallye smrti [i] 22:50 Vtierka Castle III. 8 [i] 23:45 Kosti V. 14 [i] 00:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 22/22 [i] 01:45 Mafstory: Zázračný Milan [i] 02:40 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 1/22 [i] 03:20 Vtierka Castle III. 8 [i] 04:00 Rallye smrti [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 MacGyver 69 [i] 06:05 Moderné veštenie [i] 07:05 MacGyver 70 [i] 08:05 Matlock V. 13 [i] 09:05 Letecké katastrofy 4,5/5 [i] 11:00 Pensacola: Zlaté krídla II. 2 [i] 12:00 Pod povrchom 22 [i] 13:20 Faktor strachu III. 24 [i] 14:20 Ninja Factor 21 [i] 14:50 Simpsonovci IX. 8 [i] 15:20 Griffinovci VI. 3 [i] 15:50 Kúzelníci z Waverly II. 6 [i] 16:20 Vytunuj mi fáro 40/40 [i] 16:55 Áno, šéfe USA IV. 1/13 [i] 17:55 Profesionáli III.: Biankin asistent 18 [i] 18:50 Simpsonovci IX. 8 [i] 19:20 Griffinovci VI. 3 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 20 [i] 21:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 22/22 [i] 22:10 Agent III. 5,6 [i] 00:00 Vytunuj mi fáro 40/40 [i] 00:30 Pensacola: Zlaté krídla II. 2 [i] 01:25 Ninja Factor 21 [i] 01:55 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 20 [i] 02:35 Matlock II. 2 [i] 03:20 Detektív Nash Bridges IV. 2 [i] 04:05 Život na zámku: Rozchod 47 [i] 04:55 MacGyver 71 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší III. 5/18 [i] 08:00 Advokáti VI. 17/23 [i] 09:00 JAG II. 6/15 [i] 10:00 Pán šelem II.: Kentauři 15/22 [i] 11:00 Ochránce III. 18/23 [i] 12:00 Advokáti VI. 18/23 [i] 13:00 Posel ztracených duší III. 5/18 [i] 14:00 Dr. House VI. 1/22 [i] 15:00 JAG II. 6/15 [i] 16:00 Pán šelem II.: Pátý živel 16/22 [i] 17:00 Ochránce III. 19/23 [i] 18:00 Posel ztracených duší III. 6/18 [i] 19:00 JAG II. 7/15 [i] 20:00 Dr. House VI. 2/22 [i] 21:00 CSI: New York VIII. 9/18 [i] 22:00 CSI: New York VIII. 10/18 [i] 23:00 Myšlenky zločince VI. 4/24 [i] 00:00 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II. 4/13 [i] 00:55 CSI: New York VIII. 9/18 [i] 01:50 CSI: New York VIII. 10/18 [i] 02:40 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II. 4/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: SEMA - Revoluční Roaster [i] 06:00 Jak se to dělá 2 [i] 06:25 Rození obchodníci: Bel Air [i] 07:15 Americký chopper: Motorka pro policii v Abu Dhabi [i] 08:10 Špinavé práce: Zámečník [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Poslední hodina [i] 09:55 Nutné k přežití: Výběr nejlepších záběrů 1 [i] 10:50 Jak to dělají?: Potravinové obaly Tetra Pak/dům/sanitka [i] 11:15 Jak se to dělá 7 [i] 11:40 Mimořádné projekty: Městské centrum Las Vegas [i] 12:35 Kluci z autobazaru: Sledování vozu Monte Carlo [i] 13:05 Kluci z autobazaru: Výlet do Hamptons [i] 13:30 Rození obchodníci: Bel Air [i] 14:25 Americký chopper: První motorka na stlačený přírodní plyn [i] 15:20 Bořiči mýtů: Ptáci v náklaďáku [i] 16:15 Špinavé práce: Sobí farma [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Hra o všechno [i] 18:05 Nutné k přežití: Výběr nejlepších záběrů 2 [i] 19:00 Jak se to dělá: Biče/trouby na pizzu/vonné františky/modelové tryskáče [i] 19:30 Jak se to dělá 1 [i] 20:00 Dvojí přežití: Jíst prach [i] 21:00 Ross Kemp - Bitva o Amazonii 1 [i] 22:00 Cesta kolem světa 80 způsoby 8 [i] 23:00 Idiot na cestách: Pozorování velryb [i] 00:00 Opravdový podvod 3 [i] 00:30 Opravdový podvod 4 [i] 00:55 Dvojí přežití: Jíst prach [i] 01:50 Ross Kemp - Bitva o Amazonii 1 [i] 02:50 Cesta kolem světa 80 způsoby 8 [i] 03:50 Idiot na cestách: Pozorování velryb [i] 04:45 Jak to dělají?: Potravinové obaly Tetra Pak/dům/sanitka [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Bolkoviny [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 101 dalmatinů 26/52 [i] 09:20 Komici na jedničku [i] 10:15 Dívka světových parametrů [i] 11:30 Kluci v akci [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:40 Televarieté [i] 16:00 Cestománie [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 17:00 Všechnopárty [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Můžeme dál? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset a Sportka 20:00 Pošta pro tebe [i] 20:55 Ententýky: Mejdan ve vaně 7/15 [i] 21:50 Stopy, fakta, tajemství [i] 22:20 Případy detektiva Murdocha IV: Konfederační poklad 7/13 [i] 23:10 Bratři a sestry II: Předchozí závazky 16/16 [i] 23:50 Losování Sportky a Šance 23:55 Mořský vlk 2/2 [i] 01:25 Na stopě [i] 01:50 AZ-kvíz [i] 02:15 Sváteční slovo mediálního analytika a básníka Tomáše Zdechovského [i] 02:20 Týden v regionech Brno [i] 02:45 Týden v regionech Ostrava [i] 03:15 Banánové rybičky [i] 03:50 Humor barevně a černobíle [i] 04:15 Na kus řeči [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 A. P. Borodin: Polovecké tance z opery Kníže Igor . Účinkují: Symfonický orchestr a sbor Čs. rozhlasu v [i] 05:25 Putování za vínem: Rioja, Navara, Ribera del Duero [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Ushuaia 20/26 [i] 09:30 Království divočiny: Velemlok japonský [i] 10:00 Sbohem Československo 2/12 [i] 10:55 Mauthausen - tajné popravy Čechů [i] 11:50 GEN: Jan Špáta očima Olgy [i] 12:10 Pod Velkou čínskou zdí 1/3 [i] 12:30 Příběhy pro Natálku [i] 12:45 Babylon [i] 13:10 Hranice bez hranic: Rychlebské hory 7/16 [i] 13:40 Oceán plný dobrodružství: Mořští duchové 1/5 [i] 14:35 Architektura 39/45 [i] 15:00 City Folk 2012 - Istanbul [i] 15:25 Kvarteto [i] 15:55 David Bailey [i] 16:50 Domov ve středu Evropy: Práce za oceánem pomohla Anně 4/13 [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Phineas a Ferb III 7/35 [i] 19:25 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Pod vlivem alkoholu 72/80 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Jižní Indie [i] 21:00 Ceny Ministerstva kultury 2012 [i] 22:00 Na stojáka [i] 22:30 Z Jihlavy do hlavy [i] 22:35 Barbarossa [i] 00:40 Saharské písky [i] 01:00 Vesmír: Kosmická loď Země: Americký dokumentární cyklus 6/31 [i] 01:45 Dobrodružství vědy a techniky [i] 02:30 Moje rodina IV: Ben dlužníkem 5/13 [i] 03:00 Ochránce [i] 03:25 Neznámí hrdinové [i] 03:50 Křesťanský magazín [i] 04:20 Chcete je? ZJ - [i] 04:25 Blues ze Staré Pekárny [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Přátelé VI 6 [i] 05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2267 [i] 09:55 Jason a Argonauti 2/2 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Gilmorova děvčata VI 17 [i] 13:35 Dr. House III 11 [i] 14:30 Beze stopy II 8 [i] 15:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III: Tanec smrti 13 [i] 16:30 Přátelé VI 7 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista: Nitky ke zločinu 20 [i] 18:25 Ulice 2268 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Gympl s (r)učením omezeným: Halelůja 16 [i] 21:50 Na vlastní oči: aneb Co byste jinak nikdy neviděli. [i] 22:40 Noční Televizní noviny [i] 23:15 Disturbia [i] 01:20 Novashopping 01:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III: Tanec smrti 13 [i] 02:15 Koření: Všechny vůně světa [i] 03:00 Áčko [i] 04:05 Huff 5 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 06:40 Policie Hamburk IV: Dobrý plán 14 [i] 07:35 Kutil Tim VI: Horší už to být nemůže 21 [i] 08:20 M*A*S*H 40 [i] 09:10 Prostřeno! [i] 10:05 Diagnóza vražda IV: Vražda Marka Sloana 26 [i] 11:05 Big Ben IV: Cirkusový vzduch 2 [i] 13:05 Castle na zabití II: Upíří víkend 6 [i] 14:05 Komisař Rex II: Smrtící svádění 3 [i] 15:05 Walker, Texas Ranger II: Nevinný člověk 9 [i] 16:05 Rosamunde Pilcher: Trny v údolí květin [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Cesty domů: Útěk, nebo safari 149 [i] 21:30 TOP STAR magazín [i] 22:35 Castle na zabití IV: Hotel plný vzpomínek 8 [i] 23:35 Sběratelé kostí V: Santa s bombou 10 [i] 00:30 Myšlenky zločince I 19 [i] 01:25 Volejte Věštce [i] 03:15 Sběratelé kostí I: Muž v márnici 19 [i] 03:55 Když vaří táta [i] 04:35 Nové hnízdo [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Čistá láska 124-125/170 [i] 06:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 100/216 [i] 08:05 Ally McBealová III. 9/21 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Správna Susan [i] 10:30 Druhý dych II. 22 [i] 11:35 Larina voľba 92 [i] 12:35 Ezel 119/142 [i] 13:50 Melrose Place: Nová generácia 12/18 [i] 14:45 Mladí, krásni, skazení 125/131 [i] 15:45 La Tormenta: Pokušenie lásky 101/216 [i] 16:45 Keď budeš moja 202/238 [i] 17:50 V siedmom nebi IV. 6/22 [i] 18:45 Dharma a Greg I. 22/23 [i] 19:15 Frasier [i] 20:15 Striptíz [i] 22:40 Larina voľba 93 [i] 23:40 Ezel 120/142 [i] 00:40 Sex v meste IV. 11/18 [i] 01:15 Adela show [i] 01:50 Správna Susan [i] 02:10 Veštiareň [i] 03:10 Sex v meste IV. 11/18 [i] 03:40 L.O.V.E. [i] 04:15 Adela show [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:05 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Alex a Emma [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Desatero [i] 13:45 Moje borůvkové noci [i] 15:35 Dokud nás smrt nerozdělí [i] 17:15 Magická hlubina 2