TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:10 Bez servítky [i] 09:05 Kobra 11 X. 8/16 [i] 10:10 Zatiaľ spolu, zatiaľ nažive (HD) [i] 12:25 FARMA [i] 13:30 Rýchle Televízne noviny [i] 13:35 FARMA - DUEL [i] 15:30 Dva a pol chlapa VII. 20/22 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House II. 6/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 FARMA [i] 21:30 MASTERCHEF [i] 22:50 Dva a pol chlapa IX. 5/24 - PREMIÉROVÁ SÉRIA [i] 23:15 Nočné Televízne noviny [i] 23:40 Dr. House II. 6/24 [i] 00:35 Hrozba z temnoty III. 4-5/16 [i] 02:00 Chuck I. 13/13 [i] 02:40 Kobra 11 X. 8/16 [i] 03:30 Bez servítky [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Odpískané [i] 06:05 Ushuaia - expedície do prírody VII.: Ľudia v harmónii s prírodou. 2. časť [i] 07:05 Správy STV [i] 07:45 Práca pre teba [i] 07:55 Vojna kuchárov [i] 08:25 Duel [i] 08:55 5 proti 5 [i] 09:45 Úsmev, prosím! [i] 10:10 Dempsey a Makepeacová: Krvavé peniaze [i] 11:00 Sila lásky IV. 179 [i] 11:50 Práca pre teba [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:20 Žena na úteku 6 [i] 15:05 Doktorka Quinnová II.: Najlepšia priateľka [i] 15:50 Práca pre teba [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky V. 263 [i] 17:15 Vojna kuchárov [i] 17:45 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Vôňa bazy [i] 21:40 Reportéri [i] 22:10 Nočné správy [i] 22:20 Počasie [i] 22:23 Góly - body - sekundy [i] 22:30 Hlavný podozrivý - newyorkské prípady: Sviňa 3/13 [i] 23:15 Dempsey a Makepeacová: Krvavé peniaze [i] 00:00 Doktorka Quinnová II.: Najlepšia priateľka [i] 00:45 Vôňa bazy [i] 02:15 Hlavný podozrivý - newyorkské prípady: Sviňa 3/13 [i] 03:00 Správy STV [i] 03:40 Góly - body - sekundy [i] 03:50 Sila lásky IV. 179 [i] 04:40 Sila lásky V. 263 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Tvárou v tvár [i] 07:50 Národnostné správy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Slniečko [i] 08:55 Práca pre teba [i] 09:00 Dámsky klub "N" [i] 10:35 Deti zo štvrte Blankenese [i] 12:05 Fokus - rodina [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:00 ArtSpektrum [i] 13:05 Na ľudovú nôtu 2002 [i] 13:40 Autosalón [i] 14:15 Odpískané [i] 14:50 Športové ozveny [i] 15:20 Magazín Ligy majstrov [i] 15:55 Národnostný dokument [i] 16:30 Fokus - práca [i] 16:55 VAT [i] 17:20 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Svorka: Dôsledky katastrofy [i] 18:25 Ovce.sk [i] 18:30 Večerníček: Chichi-chacha [i] 18:40 Eurovirtuál - Ondrej Demo [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:55 Medicína [i] 20:55 Jeden deň: Svetlý svet [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Práca pre teba [i] 22:00 Rozorvané objatia [i] 00:05 ArtSpektrum [i] 00:10 Umenie 2012: Vizuálne umenie [i] 00:40 Udalosti ČT [i] 01:25 Správy STV "N" [i] 02:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI 07:50 Súdna sieň: "Cigáň zostane cigáňom" [i] 08:55 Súdna sieň: Takto som dopadla [i] 10:00 Najkrajšie bývanie 1/13 [i] 11:00 Áno, šéfe USA III. 13 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 Deň po tom [i] 15:00 Česko Slovensko má talent [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Môj muž je buzna [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 Recept na bohatstvo [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: Sex a iné city [i] 21:30 Dr. Ludsky 2 1 [i] 22:30 Dom snov IV. 13 [i] 23:30 Hoď svišťom II.: Benátska noc 8 [i] 00:30 Mafstory: Feďovo dedičstvo [i] 01:30 Črepiny [i] 02:20 Zombie [i] 03:40 KRIMI 04:05 NOVINY TV JOJ 04:30 Smrtiaca pravda [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 McBride: Padlý anjel [i] 06:50 Moderné veštenie [i] 08:05 Matlock V. 11 [i] 09:05 Mladosť Butcha Cassidyho a Sundanca Kida [i] 11:00 Pensacola: Zlaté krídla I. 22/22 [i] 12:00 M*A*S*H 213,214 [i] 13:20 Faktor strachu III. 22 [i] 14:20 Ninja Factor 19 [i] 14:50 Simpsonovci IX. 6 [i] 15:20 Griffinovci VI. 1/18 [i] 15:50 Kúzelníci z Waverly II. 4 [i] 16:20 Vytunuj mi fáro 38 [i] 16:55 Áno, šéfe USA III. 13 [i] 17:55 Profesionáli III.: Forenzný kriminalista 16 [i] 18:50 Simpsonovci IX. 6 [i] 19:20 Griffinovci VI. 1/18 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 18 [i] 21:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 21 [i] 22:05 Biele goliere 11 [i] 23:05 Dexter V. 8 [i] 00:05 Vytunuj mi fáro 38 [i] 00:35 Pensacola: Zlaté krídla I. 22/22 [i] 01:35 Ninja Factor 19 [i] 02:05 Matlock 23/23 [i] 02:50 Detektív Nash Bridges III. 22/22 [i] 03:35 Dexter V. 8 [i] 04:25 Život na zámku: Sadra 45 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší III. 3/18 [i] 08:00 Advokáti VI. 15/23 [i] 09:00 JAG II. 4/15 [i] 10:00 Pán šelem II.: Malý divoch 13/22 [i] 11:00 Ochránce III. 16/23 [i] 12:00 Advokáti VI. 16/23 [i] 13:00 Posel ztracených duší III. 3/18 [i] 14:00 CSI: New York VII. 21/22 [i] 15:00 JAG II. 4/15 [i] 16:00 Pán šelem II.: Životní druh 14/22 [i] 17:00 Ochránce III. 17/23 [i] 18:00 Posel ztracených duší III. 4/18 [i] 19:00 JAG II. 5/15 [i] 20:00 CSI: New York VII. 22/22 [i] 21:00 CSI: New York VIII. 8/18 [i] 22:00 Hostel [i] 00:00 Pohřešovaný 9/10 [i] 00:55 CSI: New York VIII. 8/18 [i] 01:50 Hostel [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Dvojí přežití: Promočeni na kost [i] 06:00 Jak se to dělá 13 [i] 06:25 Rození obchodníci: Nákladní vůz Chevy [i] 07:15 Americký chopper: Motorky Pilot Pen a Ducati [i] 08:10 Špinavé práce: Sklenář [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Změna proudů [i] 09:55 Nutné k přežití: Dominikánská republika [i] 10:50 Jak to dělají?: Voda/svítící diody/Ferrari [i] 11:15 Jak se to dělá 5 [i] 11:40 Mimořádné projekty: Nejhlubší tunel [i] 12:35 Tuning: Challenger pro Jessieho Jamese [i] 13:30 Rození obchodníci: Nákladní vůz Chevy [i] 14:25 Americký chopper: Motorka pro tým pořadu Jon a Kate plus 8 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Přezkoušení dalších mýtů [i] 16:15 Špinavé práce: Výrobce kuliček skla [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Zápas s časem i s úlovkem [i] 18:05 Nutné k přežití: Oregon [i] 19:00 Jak se to dělá: Závodní brusle/syntetická pryž/kakaové boby/čokoláda [i] 19:30 Jak se to dělá 12 [i] 20:00 Muž, žena a divočina: Zpráva v lahvi [i] 21:00 Nutné k přežití: Oheň a led na Islandu [i] 22:00 Nejlepší policisté 3 [i] 23:00 Říční příšery: Tvor, který mrzačí [i] 00:00 Dřevorubci v močálech 8 [i] 00:55 Muž, žena a divočina: Zpráva v lahvi [i] 01:50 Nutné k přežití: Oheň a led na Islandu [i] 02:50 Nejlepší policisté 3 [i] 03:50 Říční příšery: Tvor, který mrzačí [i] 04:45 Jak to dělají?: Voda/svítící diody/Ferrari [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Kavárnička dříve narozených [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 101 dalmatinů 24/52 [i] 09:25 Život je pes [i] 10:50 Hitparáda televizní zábavy [i] 11:40 Kupé [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:40 Televarieté [i] 16:00 Cestománie [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 17:00 Všechnopárty [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Můžeme dál? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset 20:00 Zdivočelá země IV 8/13 [i] 21:00 Na cestě po Kalmycku [i] 21:25 Reportéři ČT [i] 22:05 Tělo jako důkaz: Rozvrácený domov 8/13 [i] 22:50 Na stopě [i] 23:15 MI5 V 5/10 [i] 00:05 Objektiv [i] 00:35 Toulavá kamera [i] 01:05 Kalendárium [i] 01:20 Sváteční slovo mediálního analytika a básníka Tomáše Zdechovského [i] 01:25 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:55 AZ-kvíz [i] 02:25 Banánové rybičky [i] 03:00 Stopy, fakta, tajemství [i] 03:30 Bolkoviny [i] 04:10 Vrah [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Osobnost na Dvojce [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Klíč [i] 09:30 Divočina bez hranic [i] 10:00 Zázračná planeta: Nosorožec v domě [i] 10:45 Kamera na cestách: Dobývání kanálu [i] 11:40 Zázračné studánky: Prameny tajemné [i] 12:00 Náš venkov [i] 12:20 Křesťanský magazín [i] 12:45 Uchem jehly [i] 13:15 Solartaxi [i] 14:10 Československý filmový týdeník 1962 908/2379 [i] 14:20 Neznámí hrdinové [i] 14:50 Konec nacistického korzára [i] 15:40 Mýty a fakta historie: Tajemství obrazců Nazca [i] 16:30 Ushuaia 20/26 [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Phineas a Ferb III 5/35 [i] 19:25 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Kostlivec ve skříni 70/80 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zkáza bitevní lodi Yamato [i] 20:55 Tajemství Bermudského trojúhelníku [i] 21:40 Velikáni filmu: Vincente Minnelli [i] 23:35 Ráj hned teď [i] 01:05 Magical Mystery Tour - dokument [i] 02:00 Magical Mystery Tour [i] 02:55 Na stojáka [i] 03:25 Q [i] 03:50 Babylon [i] 04:15 Zpívá Karel Sháněl [i] 04:35 Hranice bez hranic: Rychlebské hory 7/16 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2265 [i] 09:55 Jason a Argonauti 1/2 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Gilmorova děvčata VI 15 [i] 13:35 Dr. House III 9 [i] 14:35 Beze stopy II 6 [i] 15:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III: Falešná hra 11 [i] 16:30 Přátelé VI 5 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista: Vražda a hypnóza 18 [i] 18:25 Ulice 2266 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Gympl s (r)učením omezeným: Vraťte se domů 15 [i] 21:45 Helena: Tichá domácnost 22 [i] 22:10 Comeback: Těžká hodina 26 [i] 22:55 Noční Televizní noviny [i] 23:30 Tudorovci III 2 [i] 00:30 Big game 7 [i] 01:20 Novashopping 01:30 Huff II 11 [i] 02:30 Nejžádanější 8 [i] 03:25 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 06:40 Policie Hamburk IV: Ostří hoši 12 [i] 07:35 Kutil Tim VI: Problémy v komunikaci 19 [i] 08:20 M*A*S*H 38 [i] 09:10 Prostřeno! [i] 10:05 Diagnóza vražda IV: Vražda v režii veselé vdovy 24 [i] 11:05 Big Ben III: Závěrečný hvizd 13 [i] 13:05 Castle na zabití II: Nekonečná identita 4 [i] 14:05 Komisař Rex II: Němé výkřiky 1 [i] 15:05 Walker, Texas Ranger II: Ona to zvládne 7 [i] 16:05 Rosamunde Pilcher: Hudba v srdcích [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Cesty domů: Most 148 [i] 21:30 Ano, šéfe! [i] 22:35 Partička [i] 23:15 Nebezpečná rychlost 2: Zásah [i] 01:45 Myšlenky zločince I 18 [i] 02:40 Volejte Věštce [i] 04:25 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Čistá láska 120-121/170 [i] 07:05 La Tormenta: Pokušenie lásky 98/216 [i] 08:20 Ally McBealová III. 7/21 [i] 09:15 Veštiareň [i] 10:15 Správna Susan [i] 10:40 Druhý dych II. 20 [i] 11:45 Angelika a sultán [i] 14:00 Melrose Place: Nová generácia 10/18 [i] 14:55 Mladí, krásni, skazení 123/131 [i] 15:50 La Tormenta: Pokušenie lásky 99/216 [i] 16:55 Keď budeš moja 200/238 [i] 18:00 V siedmom nebi IV. 4/22 [i] 18:55 Dharma a Greg I. 20/23 [i] 19:25 Frasier [i] 20:15 Druhý dych II. 21 [i] 21:30 V Údolí divých ruží: Rieka lásky [i] 23:25 Ezel 118/142 [i] 00:30 Sex v meste IV. 9/18 [i] 01:00 Adela show [i] 01:35 Správna Susan [i] 02:00 Veštiareň [i] 03:00 Sex v meste IV. 9/18 [i] 03:25 Dharma a Greg I. 20/23 [i] 03:45 L.O.V.E. [i] 04:25 Adela show [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Želvy Ninja [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Na hraně [i] 13:45 Můj soused zabiják [i] 15:35 Krycí jméno: Farewell [i] 17:30 Až do dna [i] 19:05 Holka na hlídání [i] 20:55 Probuzení [i] 22:25 Temná zákoutí [i] 00:05 Experiment: Zombie [i] 01:25 Harry Brown [i] 03:05 Transamerika [i] 04:50 Upoutávky z vysílání Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorsport [i] 08:45 Cestovní vozy [i] 09:30 Snooker [i]