TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:55 Scooby Doo, kde si?! I. [i] 06:35 Rodina Addamsovcov 2 [i] 08:30 Bota jménem Melichar [i] 09:50 Priatelia VII. 24/24 [i] 10:20 Priatelia VIII. 1/24 [i] 10:50 Policajná akadémia 5 - Nasadenie: Miami Beach [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:25 Lampáreň [i] 14:30 Vydáš sa, a basta! [i] 16:35 Rýchle Televízne noviny [i] 16:40 Miss špeciálny agent [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 Zatiaľ spolu, zatiaľ nažive (HD) [i] 22:40 Biela smrť (HD) [i] 00:40 Priamy kontakt [i] 02:10 Biela smrť (HD) [i] 03:40 Smotánka [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Slovensko v obrazoch [i] 05:25 Svet v obrazoch [i] 05:55 Autosalón [i] 06:20 Správy STV [i] 07:05 Góly - body - sekundy [i] 07:15 Jurošík [i] 07:20 Včielka Maja: Výlet s prekážkami [i] 07:50 Garfield II.: Veľké kýchnutie [i] 08:00 Maškrtníček [i] 08:30 Góóól [i] 09:00 S Jakubom na rybách [i] 09:25 Dom plný zvieratiek: Jazda na koni 16/26 [i] 09:55 Ushuaia - expedície do prírody VII.: Ľudia v harmónii s prírodou. 2. časť [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Vraždiť je hračka [i] 14:45 Film pre pamätníkov: Oslobodenie:Bitka o Berlín [i] 16:05 Na ceste II.: Na ceste po Atitlane [i] 16:40 Pošta pre teba [i] 17:45 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Celá pravda 1/2 [i] 21:55 Celá pravda 2/2 [i] 23:40 Góly - body - sekundy [i] 23:50 Odpískané [i] 00:25 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Vraždiť je hračka [i] 02:00 Celá pravda 1/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:15 Halali [i] 07:30 Televíkend: Turistická inšpirácie [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Kapura [i] 09:20 Farmárska revue [i] 09:35 Test magazín: Test magazín [i] 09:45 Noc v archíve: Ani zrno nazmar! [i] 10:50 Delenie majetku [i] 11:25 Família [i] 11:55 Koža [i] 12:45 On Air [i] 13:05 Zbohom súdruhovia: Vojny (1980-84) 2/6 [i] 14:00 Orientácie [i] 14:25 Slovo [i] 14:30 Zem spravodlivého ľudu. [i] 15:05 Folklórne slávnosti pod Poľanou: Naše dediny [i] 16:00 Anjeli strážni: paralympionika V.Keménya [i] 16:30 Heloisa a Abelard [i] 18:05 Fotografi: Lucia Nimcová - MEDZIPRISTÁTIE [i] 18:28 Ovce.sk [i] 18:30 Večerníček: Chichi-chacha [i] 18:45 GEN.sk: Miroslav Žbirka [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 ArtSpektrum [i] 19:50 Počasie [i] 19:55 Dokumentárny klub: Deti zo štvrte Blankenese [i] 21:25 A3UM: Trvalá udržatelnosť [i] 21:55 Umenie 2012: Vizuálne umenie [i] 22:25 Noc v archíve: Archív mladými očami [i] 23:25 Slovo [i] 23:30 Udalosti ČT [i] 00:15 Správy STV "N" [i] 00:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Servírka [i] 07:05 NOVINY TV JOJ 07:35 Ten chlapec je postrach 3 [i] 09:30 Hoď svišťom II.: Tehotná! 6 [i] 10:20 Najlepšie torty 8 [i] 11:20 Bez syna neodídem 2 [i] 12:25 Deväť životov 2 [i] 13:20 RECEPT NA BOHATSTVO [i] 14:45 Servírka [i] 17:00 TOP STAR [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 22:30 Deň po tom [i] 01:10 Underworld: Boj v podsvetí 2 [i] 03:25 Bez syna neodídem 2 [i] 04:10 Deväť životov 2 [i] 04:50 Črepiny [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Absurdné obvinenie [i] 06:55 Moderné veštenie [i] 08:00 Matlock V. 8 [i] 09:00 Biele goliere 5 [i] 10:00 MacGyver 118,119 [i] 12:10 Knight Rider 47,48 [i] 14:25 Matlock 9,10 [i] 16:35 James Bond: Žiješ len dvakrát [i] 19:00 Tak sa vozia milionári 13/13 [i] 19:35 Haló [i] 20:20 Mladosť Butcha Cassidyho a Sundanca Kida [i] 22:05 Nech žije Django! [i] 00:10 James Bond: Žiješ len dvakrát [i] 02:30 Iba láska 1,2/2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Někdo to rád hloupé 13/22 [i] 08:00 Pán šelem: Démonka Curupira 6/22 [i] 09:00 Andromeda V.: Tíha, část 1. 1/22 [i] 10:00 Andromeda V.: Tíha, část 2. 2/22 [i] 11:00 Pán času VI. 6/12 [i] 12:00 Advokáti VI. 14/23 [i] 13:00 Podfukáři III. 2/6 [i] 14:05 Změna je život II. 6/13 [i] 15:00 Posel ztracených duší 6/22 [i] 15:50 Deset důvodů, proč tě nenávidím II. 8/10 [i] 16:20 Drzá Jordan III. 8/13 [i] 17:15 Drzá Jordan III. 9/13 [i] 18:15 Vlčí mládě 12/12 [i] 19:15 Na lodi II. 1/17 [i] 21:00 CSI: New York VIII. 7/18 [i] 22:00 Mizerové [i] 00:15 Cena za lidskost IV. 4/8 [i] 01:25 Mizerové [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Králové aukcí: Horkovzdušný balón/kel mamuta srstnatého [i] 05:35 Králové aukcí: Samurajský meč/lodní kufr [i] 06:00 Jak se to dělá 12 [i] 06:25 Jak to dělají? 8 [i] 06:50 Jak to dělají?: Obrovský bagr/ Ponorka/ Pivní auto [i] 07:15 Motory Detroitu: Festevil [i] 08:10 Bořiči mýtů: 101 způsobů jak použít izolepu [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 60 [i] 09:30 Zničeno ve vteřině 61 [i] 09:55 Mimořádné projekty: Stavba nejdelšího mostu v Srbsku [i] 10:50 Američtí dřevorubci: Bílé zlato [i] 11:40 Špinavé práce: Zpracování zvířecích produktů [i] 12:35 Králové aukcí: Souprava na upíry [i] 13:05 Králové aukcí: Růžový Cadillac [i] 13:30 Hledači pokladů na aukcích: Gangsterova whisky [i] 14:00 Hledači pokladů na aukcích: Doma na střelnici [i] 14:25 Králové šrotu 3 [i] 14:55 Králové šrotu 4 [i] 15:20 Skvělé špinavé stroje 2 [i] 16:15 Nejlepší světová pětka: Nejlepších pět megavlaků světa [i] 17:10 Nutné k přežití: Panama - část 1 [i] 18:05 Dvojí přežití: Promočeni na kost [i] 19:00 Jak se to dělá: Sladké trubičky/dřevěné pelety/prsteny pro maturanty [i] 19:30 Jak se to dělá 11 [i] 20:00 Berte to jako varování: Hledači vzrušení [i] 21:00 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 3 [i] 22:00 Říční příšery - speciální epizoda 1 [i] 23:00 Nebezpečné rybaření 3 [i] 00:00 Téměř jsem to nepřežil: Ztroskotání [i] 00:55 Berte to jako varování: Hledači vzrušení [i] 01:50 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 3 [i] 02:50 Říční příšery - speciální epizoda 1 [i] 03:50 Jak se to dělá 13 [i] 04:15 Nutné k přežití: Panama - část 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Kavárnička dříve narozených [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:30 Tancuj, tancuj 14/26 [i] 06:45 Babar: Babar se vrací 3/26 [i] 07:05 Záhady starověkého Říma: Nepřátelé Jupitera - 2. část 10/20 [i] 07:35 Studio Kamarád [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Dynastie Nováků: Kouzelník 3/13 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Princezna Duše [i] 14:15 Zlá krev: Osudy rodin Bornů, Nedobylů i 3/7 [i] 15:25 Případy detektiva Murdocha IV: Konfederační poklad 7/13 [i] 16:15 To byla svatba, strýčku [i] 17:05 Poslední leč Alfonse Karáska [i] 18:00 Příběhy slavných - Michal Tučný [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Sportka 20:00 Ach, ty vraždy! [i] 21:30 168 hodin [i] 22:00 Strážce duší [i] 23:20 Losování Sportky a Šance 23:25 Komisař Moulin [i] 00:50 13. komnata Heleny Vondráčkové [i] 01:15 Na cestě po Iquitu [i] 01:40 Auto Moto Revue [i] 02:05 Zahrada pod lupou [i] 02:25 Zahrada je hra [i] 02:50 Hodinový manžel [i] 03:15 Halabalašou [i] 04:05 Dětinské hry dospělých [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 Cesty víry: Milujte život [i] 06:25 Ushuaia: Francouzský dokumentární cyklus 19/26 [i] 06:55 Barvy života [i] 07:50 Domov ve středu Evropy 3/13 [i] 08:00 Panorama [i] 08:30 Osobnost na Dvojce [i] 08:35 Československý filmový týdeník 1962 908/2379 [i] 08:45 Hledání ztraceného času [i] 09:10 David Bailey [i] 10:05 Kultura.cz [i] 10:30 Přidej se [i] 10:40 Nedej se [i] 11:00 Ochránce [i] 11:30 Příběhy pro Natálku [i] 11:45 Chcete mě? ZJ - [i] 12:00 Stopaři [i] 13:55 GEN: Jan Špáta očima Olgy [i] 14:10 Legendární mořský had [i] 15:05 Sváteční slovo mediálního analytika a básníka Tomáše Zdechovského [i] 15:10 Křesťanský magazín [i] 15:35 Uchem jehly [i] 16:00 Cesty víry: Mé zvony [i] 16:30 Neznámí hrdinové [i] 16:55 Divočina bez hranic [i] 17:20 Království divočiny: Velemlok japonský [i] 17:50 Tintinova dobrodružství: Tintin v Americe 39/39 [i] 18:15 Ovečka Shaun [i] 18:20 Včelka Mája: Květinová slavnost 104/104 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Červený trpaslík: Uroboros 39/52 [i] 19:30 Moje rodina IV: Zrození 6/13 [i] 20:05 Sbohem Československo 2/12 [i] 21:05 Černá zmije II: Zvony 1/6 [i] 21:35 Na plovárně s Paulem Ödetem [i] 22:00 Borgiové - moc a vášeň: Smrt na sinavém koni 7/9 [i] 22:55 Zapomenuté transporty 1/4 [i] 00:20 Bratři [i] 02:15 Oceán plný dobrodružství: Mořští duchové: Britský cyklus 1/5 [i] 03:10 Folklorika [i] 03:35 Praha, město věží 7/16 [i] 03:55 Teleapatyka [i] 04:05 Sabotáž [i] 04:30 Pod pokličkou [i] 04:50 Prezident Velitel [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:50 Pepek námořník [i] 06:10 Sylvester a Tweety IV: Kanárek, co nevěří kocourovi, a kocour s věčnou chutí na kanárka. 9 [i] 06:25 Spiderman 4 [i] 06:50 Monsuno 1 [i] 07:20 Tučňáci z Madagaskaru II 14 [i] 07:50 Flash Gordon 15 [i] 08:45 Šerifové z Texasu 1 [i] 09:45 Moto GP - Velká cena Malajsie [i] 11:20 Noc klavíristy [i] 13:10 Princ a já: Královské líbánky [i] 15:00 Přes noc třicítkou [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Vrchní, prchni [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Vratné lahve [i] 22:40 Střepiny [i] 23:15 Přeber si to [i] 01:30 Městečko Eastwick 11 [i] 02:15 Novashopping 02:25 Vrchní, prchni [i] 03:50 Volejte Novu [i] 04:40 Áčko [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:10 Ninjago: Zelený nindža 10 [i] 07:40 Mistr Manny I: Dědečkova zahrada; Požární náčiní 22 [i] 08:10 Tajemství 2. světové války: Poslední tajné zbraně Japonců 13 [i] 09:20 Prima SVĚT [i] 09:55 Zločiny v zahradách II: Paměť vody 2/2 2 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 M*A*S*H 37 [i] 12:20 Receptář prima nápadů [i] 13:25 Nedělní receptář extra 13:50 Nora Roberts: Posedlost ohněm [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru IX: Čtyři pohřby a jedna svatba [i] 18:00 Když vaří táta [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 22:15 Kurýr 3 [i] 00:20 Sběratelé kostí II: Muž, který spadl z nebe 19 [i] 01:15 Volejte Věštce [i] 03:00 Život jedné kočky [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Láska, deti a veľké srdce: Nové cesty [i] 07:05 Máša 47-48/60 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Columbo zasahuje 8/20 [i] 12:00 Sabrina - mladá čarodejnica I. 11-12/22 [i] 13:00 Gossip Girl III. 7/22 [i] 14:10 Siedmy zvitok 3/3 [i] 16:00 Barbara Woodová: Čas snov 1-2/2 [i] 20:00 Angelika a sultán [i] 22:00 Skutočný príbeh: Z ulice na Harvard - Príbeh [i] 23:55 TALENTMANIA [i] 02:25 Utajené hriechy [i] 03:50 Letušky [i] 04:10 Smiechoty [i] 04:35 Bzzz!!! [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Lars a jeho vážná známost [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Pejskové milionáři [i] 13:40 Manželská klec [i] 15:20 Magma [i] 17:05 Bratři Bloomovi [i] 19:05 Tajnosti [i] 20:50 Transamerika [i] 22:40 Harry Brown [i] 00:25 Kráčející skála [i] 01:40 Těžký prachy [i] 03:15 Milosrdné lži [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:45 Cestovní vozy [i] 07:15 Cestovní vozy [i] 08:15 Cestovní vozy [i] 09:30 Snooker [i] 10:00 Snooker [i] 11:00 Tenis [i] 13:00 Snooker [i] 14:45 Formule [i] 16:00 Snooker [i] 18:00 Krasobruslení [i] 20:00 Snooker [i] 22:00 Motorsport [i] 22:15 Krasobruslení [i] 00:00 Cestovní vozy [i] 01:00 Motorsport [i] 01:15 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Být Erikou 4: Opravdové já 4 [i] 06:00 Sérum pravdy [i] 08:00 2012: Doba ledová [i] 10:00 Diagnóza vražda 5: Odplata, část 1 13 [i] 11:00 Diagnóza vražda 5: Odplata - 2. část 14 [i] 12:00 Diagnóza vražda 5: Nácvik na smrt 15 [i] 13:00 Diagnóza vražda 5: Za hrůzného deště 16 [i] 14:00 Diagnóza vražda 5: Baby Boom 17 [i] 15:00 Čelisti III [i] 17:00 Megapiraňa [i] 19:00 Rookie Blue 3: Rušení veřejného pořádku 5 [i] 20:00 Havaj 5-0 2: Ka Hakaka Maika'i 6 [i] 21:00 PREMIÉRA Spravedlnost v krvi 2: Černá a modrá 6 [i] 22:00 Milionový lékař 2: Každý důvod k oslavě je dobrý 8 [i] 23:00 Rookie Blue 3: Rušení veřejného pořádku 5 [i] 00:00 "Sladká" pomsta [i] 02:00 Krutá pravda [i] 04:00 Být Erikou 4: Novopečená máma 3 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Vražedných šedesát 14 [i] 06:35 Vražedných šedesát 15 [i] 07:15 Maskovaní útočníci [i] 08:20 Sám v divočině 5 [i] 09:30 Jamieho revoluce ve stravování 3 [i] 10:30 Jamieho revoluce ve stravování 4 [i] 11:30 Sběrači: Mary Lynn a Ingrid 10 [i] 12:30 Utajený šéf 18 [i] 13:30 Kde lišky dávají dobrou noc [i] 14:40 Jak vznikla Země 18 [i] 15:40 Jak vznikla Země 19 [i] 16:40 Válka v reklamě 6 [i] 17:50 Na chalupě - Já se svou zeleninou: Přines to ! 1 [i] 18:55 Zvláštní jedlíci 5 [i] 20:05 Sběrači: Mary a Mary Ann 17 [i] 21:00 Sport očima vědy 8 [i] 22:05 Ilegální chlast [i] 23:05 Vrať se tam, odkud jsi přišel 1 [i] 00:15 Jak vznikla Země 17 [i] 01:15 Jak vznikla Země 18 [i] 02:15 Sám v divočině 5 [i] 03:20 Zvířata, která stvořila dějiny 1 [i] 03:55 Krev, pot a přepych 3 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Justin Bieber: Nikdy neříkej nikdy [i] 07:45 Gulliverovy cesty [i] 09:10 Miláčku, zvětšil jsem naše dítě [i] 10:40 Králičí nora [i] 12:10 Opravdové country 2: Talent [i] 14:00 Malá černá skříňka [i] 15:45 Jsem číslo čtyři [i] 17:35 Králova řeč [i] 19:30 Před kamerou IX. 43 [i] 20:00 Robin Hood [i] 22:30 Dvojitý agent