TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:10 Bez servítky [i] 09:05 Kobra 11 X. 7/16 [i] 10:05 Robinson Crusoe [i] 12:05 HORÚCA KRV [i] 13:10 Rýchle Televízne noviny [i] 13:15 Mentalista II. 18/23 [i] 14:05 Rýchle Televízne noviny [i] 14:15 FARMA [i] 15:30 Dva a pol chlapa VII. 19/22 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House II. 5/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 FARMA [i] 21:30 MASTERCHEF [i] 22:50 AKČNÝ PIATOK: Mission: Impossible [i] 01:00 AKČNÝ PIATOK: Priamy kontakt [i] 02:30 Mission: Impossible [i] 04:20 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Dámsky klub "N" [i] 06:55 Správy STV [i] 07:35 Góly - body - sekundy [i] 07:45 Práca pre teba [i] 07:55 Vojna kuchárov [i] 08:25 Duel [i] 08:55 5 proti 5 [i] 09:40 Úsmev, prosím! [i] 10:10 Dempsey a Makepeacová: Tequila kokteil [i] 11:00 Sila lásky IV. 178 [i] 11:50 Práca pre teba [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Nebíčko v papuľke [i] 14:05 Žena na úteku 5 [i] 15:00 Doktorka Quinnová II.: Volanie srdca [i] 15:50 Práca pre teba [i] 15:55 Práca pre teba - žrebovanie [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky V. 262 [i] 17:15 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Legendy popu: Hana Zagorová [i] 22:05 Nočné správy [i] 22:15 Počasie [i] 22:18 Góly - body - sekundy [i] 22:30 88 minút [i] 00:25 Dempsey a Makepeacová: Tequila kokteil [i] 01:15 Slovensko v obrazoch [i] 01:35 Svet v obrazoch [i] 02:05 88 minút [i] 03:50 Správy STV [i] 04:30 Sila lásky IV. 178 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Maškrtníček [i] 09:00 Práca pre teba [i] 09:05 Dámsky klub "N" [i] 10:40 Rieky sveta: Níl, posvätná rieka [i] 11:05 Fokus právo [i] 11:35 Rómsky magazín [i] 12:00 Správy - Hírek [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:25 ArtSpektrum [i] 12:30 Šláger na šláger [i] 13:10 Okolo sveta 1/2 [i] 13:55 Integruj! [i] 14:25 Senior klub - magazín [i] 14:50 Orientácie [i] 15:30 Kniha na ceste [i] 15:55 Tvárou v tvár [i] 16:30 Fokus - rodina [i] 16:55 Mama to vie najlepšie [i] 17:20 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Práca pre teba - žrebovanie [i] 18:05 Televíkend: Turistická inšpirácie [i] 18:30 Večerníček: Chichi-chacha [i] 18:45 Encyklopédia slov.obcí: Prenčov [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Ľudmila Lakomá - Krausová [i] 20:00 Let okolo Zeme: Afrika [i] 20:55 Família [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Festivalové minúty z Ekotopfilmu [i] 22:00 Kino na Dvojke: Takí normálni zabijaci [i] 23:55 BJD - zostrihy: BJD The Illusions Trio feat. Tatiana Hicová (Slovensko) [i] 00:40 Udalosti ČT [i] 01:30 Práca pre teba [i] 01:35 Správy STV "N" [i] 02:15 ArtSpektrum [i] 02:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:50 Súdna sieň: Nenapraviteľný [i] 08:55 Dom snov IV. [i] 09:55 Panelák: Svadobný mixér [i] 11:00 Áno, šéfe USA III. 12 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Súdna sieň: Prečo ho tajíš? [i] 14:00 Panelák: Svadobný mixér [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 17 [i] 16:00 Kosti V. 12 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Takto som dopadla [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: Bicykel [i] 21:30 X FACTOR USA 2012 [i] 00:40 Vojak cti [i] 02:45 KRIMI 03:15 NOVINY TV JOJ 03:40 Kolíska [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 MacGyver 65 [i] 06:05 Moderné veštenie [i] 07:05 MacGyver 66 [i] 08:05 Matlock V. 6 [i] 09:10 Faktor strachu III. 20 [i] 10:10 Agent III. 7 [i] 11:05 Pensacola: Zlaté krídla 21 [i] 12:05 POD POVRCHOM 21 [i] 13:15 Faktor strachu III. 21 [i] 14:20 Ninja Factor 18 [i] 14:50 Simpsonovci IX. 5 [i] 15:20 Griffinovci V. 13/13 [i] 15:45 Kúzelníci z Waverly II. 3 [i] 16:15 Vytunuj mi fáro 37 [i] 16:55 Áno, šéfe USA III. 12 [i] 17:55 Profesionáli II.: Nudisti 15 [i] 18:50 Dom snov IV. [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 Vtip za stovku [i] 21:15 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 22:50 Inkognito [i] 23:50 Chalupári: Náhradník 9 [i] 00:55 Simpsonovci IX. 5 [i] 01:25 Griffinovci V. 13/13 [i] 01:50 Matlock 22 [i] 02:40 Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Dvojičky [i] 04:10 Reportérka [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší III. 2/18 [i] 08:00 Advokáti VI. 14/23 [i] 09:00 JAG II. 3/15 [i] 10:00 Pán šelem II.: Taův bratr 12/22 [i] 11:00 Ochránce III. 15/23 [i] 12:00 Advokáti VI. 15/23 [i] 13:00 Posel ztracených duší III. 2/18 [i] 14:00 CSI: New York VII. 20/22 [i] 15:00 JAG II. 3/15 [i] 16:00 Pán šelem II.: Malý divoch 13/22 [i] 17:00 Ochránce III. 16/23 [i] 18:00 Posel ztracených duší III. 3/18 [i] 19:00 JAG II. 4/15 [i] 20:00 CSI: New York VII. 21/22 [i] 21:00 Sherlock 3/3 [i] 22:45 Profil zločinu III. 9/12 [i] 23:50 Cena za lidskost IV. 4/8 [i] 01:00 Sherlock 3/3 [i] 02:40 Cena za lidskost IV. 4/8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Na počest Skauta [i] 06:00 Jak se to dělá 10 [i] 06:25 Rození obchodníci: DeLorean [i] 07:15 Americký chopper: Jeskyně Howe Caverns [i] 08:10 Špinavé práce: Odpalovač ohňostrojů [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Nová krev u kormidla [i] 09:55 Nutné k přežití: Belize [i] 10:50 Jak to dělají?: Elektrická energie/jeřáb [i] 11:15 Jak se to dělá 4 [i] 11:40 Mimořádné projekty: Největší kasino [i] 12:35 Pátá rychlost 7 [i] 13:05 Pátá rychlost 8 [i] 13:30 Rození obchodníci: DeLorean [i] 14:25 Americký chopper: Motorky Pilot Pen a Ducati [i] 15:20 Bořiči mýtů: Mýty o psech [i] 16:15 Špinavé práce: Sklenář [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Změna proudů [i] 18:05 Nutné k přežití: Dominikánská republika [i] 19:00 Jak se to dělá: Kukuřičné placky/klikové hřídele/letadla do buše/kola jízdních kol [i] 19:30 Jak se to dělá 9 [i] 20:00 Penn a Teller lžou: Hlava s vlasy může zvednou Mustanga [i] 21:00 Podvody Keitha Barryho: Randění a smělost [i] 22:00 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 2 [i] 23:00 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 2 [i] 00:00 Běsnění: Agresivní řidiči 3 [i] 00:55 Penn a Teller lžou: Hlava s vlasy může zvednou Mustanga [i] 01:50 Podvody Keitha Barryho: Randění a smělost [i] 02:50 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 2 [i] 03:50 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 2 [i] 04:45 Jak to dělají?: Elektrická energie/jeřáb [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Sever a Jih 8/12 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 101 dalmatinů 23/52 [i] 09:30 Dynastie Nováků: Rozchod 2/13 [i] 10:20 Příběhy slavných - Jiřina [i] 11:15 Básník [i] 11:30 Kluci v akci [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:30 Televarieté [i] 15:35 Po stopách hvězd [i] 16:05 Bydlení je hra [i] 16:30 AZ-kvíz Speciál [i] 17:00 Malá farma: Opět s přeštíky [i] 17:25 Besipky: Viditelnost [i] 17:30 Černé ovce [i] 17:55 Počasí v Evropě [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Můžeme dál? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset 20:00 Vyprávěj: Listopad 1989 7/16 [i] 20:55 13. komnata Heleny Vondráčkové [i] 21:20 Všechnopárty [i] 22:05 Zpátky se Sobotou [i] 23:00 Kriminálka Paříž: Cloaca maxima 25/62 [i] 23:50 Město žen II: Takový jako dřív 10/22 [i] 00:10 Film o seriálu Ententýky [i] 00:25 Co nám dělá dokonalá těla? 26/39 [i] 00:50 MI5 V 4/10 [i] 01:40 AZ-kvíz Speciál [i] 02:10 Sama doma [i] 03:40 Hodinový manžel [i] 04:05 Zahrada je hra [i] 04:25 Po stopách hvězd [i] 04:50 Cizí člověk [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Jak se žije poustevníkům podle [i] 05:35 Chcete mě? ZJ - [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 09:10 Nedej se [i] 09:30 Architektura 38/45 [i] 09:55 Solartaxi [i] 10:55 Příběhy předmětů [i] 11:20 Barvy života [i] 12:15 Chcete mě? ZJ - [i] 12:30 Film o filmu Cesta do lesa [i] 12:45 Na plovárně s Christopherem [i] 13:10 Jak se žije moravským silákům podle Romana Motyčky [i] 13:30 Království divočiny: Metaříci žlutí [i] 13:55 Miniponorky v Pearl Harboru [i] 14:50 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:35 Eiffelovka [i] 16:30 City Folk 2012 - Istanbul [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Phineas a Ferb III: V břiše šelmy / Měsíční farma 4/35 [i] 19:25 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Pokřivený obraz 69/80 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Nosorožec v domě [i] 20:50 Vesmír: Kosmická loď Země 6/31 [i] 21:35 Velikáni filmu: René Clément [i] 23:00 ČT Live - Vivaldianno MMXII [i] 23:55 Q [i] 00:20 Na stojáka [i] 00:50 Kdo je kdo: Richard Müller [i] 01:20 Přežít! [i] 02:10 Caravaggio: Zvěstování [i] 03:00 Klíč [i] 03:30 Postřehy odjinud [i] 03:35 V zajetí železné opony [i] 03:45 Posezení s Janem Burianem [i] 04:15 Pod pokličkou [i] 04:40 Soumrak vynálezců [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2264 [i] 09:55 Jako jed [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Gilmorova děvčata VI 14 [i] 13:30 Dr. House III 8 [i] 14:30 Beze stopy II 5 [i] 15:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III: Virtuální alibi 10 [i] 16:30 Přátelé VI 4 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista: Carnelian s.r.o. 17 [i] 18:25 Ulice 2265 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 MasterChef 8 [i] 22:25 Hellboy [i] 00:50 Stíny mrtvých [i] 02:55 Novashopping 03:00 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III: Virtuální alibi 10 [i] 03:45 Áčko [i] 04:50 Přátelé VI 4 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:30 Policie Hamburk IV: Nebezpečné fotografie 11 [i] 07:25 Kutil Tim VI: Něco starého, něco modrého 18 [i] 08:10 M*A*S*H 36 [i] 08:55 Prostřeno! [i] 09:50 Diagnóza vražda IV: Vražda ve vzduchu 23 [i] 10:50 Big Ben III: Vrah milenců 12 [i] 12:55 Castle na zabití II: Tvář módního týdne 3 [i] 13:50 Komisař Rex I: Střelba na Rexe 14 [i] 14:55 Walker, Texas Ranger II: Rodinná záležitost 6 [i] 15:55 Rosamunde Pilcher: Růže v bouři [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Zrcadlo tvého života - Jan Pirk [i] 21:15 Základka: Chemie lásky 9 [i] 21:50 Show Jana Krause [i] 22:45 Cesty k úspěchu [i] 22:55 Dobrý ročník [i] 01:20 Nebezpečné myšlenky [i] 03:15 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Čistá láska 118-119/170 [i] 06:50 La Tormenta: Pokušenie lásky 97/216 [i] 08:05 V siedmom nebi IV. 2/22 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Správna Susan II. 4/26 [i] 10:25 Druhý dych II. 19 [i] 11:25 Larina voľba 91 [i] 12:35 Ezel 117/142 [i] 13:55 Melrose Place: Nová generácia 9/18 [i] 14:45 Mladí, krásni, skazení 122/131 [i] 15:45 La Tormenta: Pokušenie lásky 98/216 [i] 16:45 Keď budeš moja 199/238 [i] 17:50 V siedmom nebi IV. 3/22 [i] 18:45 Dharma a Greg I. 19/23 [i] 19:15 Frasier [i] 19:50 Smotánka [i] 20:15 Druhý dych II. 20 [i] 21:30 THE VOICE 2012 [i] 00:20 Kamarád do deště [i] 01:40 V krajine ľadu [i] 03:10 Frasier [i] 03:35 Dharma a Greg I. 19/23 [i] 03:55 L.O.V.E. [i] 04:30 SEDEM s r.o. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Arthur a Maltazardova pomsta [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Policajtka [i] 13:55 Stíny strachu [i] 15:35 Kouzelná flétna [i] 17:55 Na hraně [i] 19:35 Můj soused zabiják [i] 21:20 Krok vpřed [i] 23:15 Krokodýl:Návrat do krvavé laguny [i] 00:55 Experiment: Zombie [i] 02:15 Elitní jednotka [i] 04:05 Koma [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 08:45 Fotbal [i] 09:30 Snooker [i] 11:00 Tenis [i] 14:45 Snooker [i] 21:00 Box [i] 23:00 Silové sporty [i] 23:30 Silové sporty [i] 00:00 Motorsport [i] 00:15 Snooker [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Být Erikou 4: Kuchařka pro psy 2 [i] 06:20 Diagnóza vražda 5: Baby Boom 17 [i] 07:20 Dobrá manželka 2: Dva soudy 11 [i] 08:20 Bratři a sestry 2: Nebezpečné známosti 11 [i] 09:20 Rozverná mládež [i] 12:20 Můj přítel Monk 2: Pan Monk a kluk s novinami 10 [i] 13:20 Kauzy podle Kate 2: Polib mě, Kate 9 [i] 14:20 Walker, Texas Ranger 5: Leďák 2 [i] 15:20 Dobrá manželka 2: Smolné období 12 [i] 16:20 Bratři a sestry 2: Kompromisy 12 [i]