TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:25 Bez servítky [i] 09:20 Kobra 11 X. 6/16 [i] 10:20 Dablér [i] 12:05 V tieni zločinu I. 17-18/22 [i] 14:00 Rýchle Televízne noviny [i] 14:05 Mentalista II. 17/23 [i] 15:00 Priatelia VII. 22/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VII. 18/22 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House II. 4/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 FARMA [i] 21:35 HORÚCA KRV [i] 23:00 Nočné Televízne noviny [i] 23:25 Dr. House II. 4/24 [i] 00:20 Mentalista II. 17/23 [i] 01:10 Dva a pol chlapa VII. 18/22 [i] 01:30 V tieni zločinu I. 17/22 [i] 02:15 Hrozba z temnoty III. 3/16 [i] 02:50 Chuck I. 12/13 [i] 03:30 Kobra 11 X. 6/16 [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Dámsky klub "N" [i] 06:50 Správy STV [i] 07:30 Góly - body - sekundy [i] 07:40 Práca pre teba [i] 07:50 Vojna kuchárov [i] 08:20 Duel [i] 08:55 5 proti 5 [i] 09:40 Úsmev, prosím! [i] 10:10 Dempsey a Makepeacová: Neustúpime [i] 11:00 Sila lásky IV. 177 [i] 11:50 Práca pre teba [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:40 Hurá do záhrady [i] 14:10 Žena na úteku 4 [i] 15:00 Doktorka Quinnová II.: Kam patríme [i] 15:50 Práca pre teba [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky V. 261 [i] 17:15 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Rossella 1/7 [i] 21:50 Prežiť!: Lavína! [i] 22:40 Nočné správy [i] 22:50 Počasie [i] 22:55 Góly - body - sekundy [i] 23:05 Tonyho pomsta 1/8 [i] 23:55 Dempsey a Makepeacová: Neustúpime [i] 00:45 Doktorka Quinnová II.: Kam patríme [i] 01:30 Reportéri [i] 01:55 Prežiť!: Lavína! [i] 02:45 Tonyho pomsta 1/8 [i] 03:35 Nočné správy [i] 03:45 Góly - body - sekundy [i] 03:55 Sila lásky IV. 177 [i] 04:45 Sila lásky V. 261 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Rozprávky 15 sestier [i] 09:10 Práca pre teba [i] 09:15 Dámsky klub "N" [i] 10:50 Architektúra: Budova stanice svätého Pankráca v Londýne [i] 11:15 Fokus - peniaze [i] 11:45 Maďarský magazín [i] 12:10 Správy - Hírek [i] 12:20 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:45 Dedičstvo generácií [i] 13:20 Móric Beňovský žije ! [i] 14:25 Polícia [i] 14:35 Profesionál [i] 14:50 Občan za dverami [i] 15:30 Cesta [i] 15:55 Rómsky magazín [i] 16:30 Fokus právo [i] 16:55 Práca pre teba [i] 17:00 Integruj! [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Rieky sveta: Níl, posvätná rieka [i] 18:28 Ovce.sk [i] 18:30 Večerníček: Chichi-chacha [i] 18:40 Halali [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 Necelebrity: Mária Šustrová [i] 20:00 Okolo sveta 1/2 [i] 20:50 Konzervy času: Takto sa vtedy žilo [i] 21:15 Veda v Európe: Choroby srdca [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Festivalové minúty z Ekotopfilmu [i] 22:00 Večer pod lampou [i] 00:05 Spektrum vedy [i] 00:30 Udalosti ČT [i] 01:15 Práca pre teba [i] 01:20 Správy STV "N" [i] 02:05 ArtSpektrum [i] 02:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Črepiny [i] 05:30 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 07:50 Súdna sieň: Zhovadil si ma [i] 08:55 Dom snov IV. [i] 09:55 Panelák: Časopis [i] 11:00 Áno, šéfe USA III. 11 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:15 Súdna sieň: Mamička [i] 14:20 Hellboy 2: Zlatá armáda [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Prečo ho tajíš? [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: Duško na materskej [i] 21:30 POD POVRCHOM 21 [i] 22:45 Kosti V. 12 [i] 23:45 Haló [i] 00:20 Webmaster: Andy Kraus [i] 01:15 Mafstory: Honelník [i] 02:15 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 21 [i] 03:10 POD POVRCHOM 21 [i] 03:55 KRIMI 04:20 Sebaobrana [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 MacGyver 63 [i] 06:05 Moderné veštenie [i] 07:05 MacGyver 64 [i] 08:05 Matlock V. 5 [i] 09:10 Faktor strachu III. 19 [i] 10:10 Akty X VI. 15 [i] 11:05 Pensacola: Zlaté krídla 20 [i] 12:05 M*A*S*H 211,212 [i] 13:20 Faktor strachu III. 20 [i] 14:25 Ninja Factor 17 [i] 14:50 Simpsonovci IX. 4 [i] 15:20 Griffinovci V. 12 [i] 15:45 Kúzelníci z Waverly II. 2 [i] 16:15 Vytunuj mi fáro 36 [i] 16:55 Áno, šéfe USA III. 11 [i] 17:55 Profesionáli II.: Poslankyňa 14 [i] 18:50 Dom snov IV. [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 17 [i] 21:15 Áno, šéfe [i] 22:20 Agent III. 7 [i] 23:20 Akty X VI. 16 [i] 00:20 Vytunuj mi fáro 36 [i] 00:50 Simpsonovci IX. 4 [i] 01:20 Griffinovci V. 12 [i] 01:45 Ninja Factor 17 [i] 02:10 Matlock 21 [i] 02:55 Detektív Nash Bridges III. 21 [i] 03:40 Akty X VI. 16 [i] 04:25 Život na zámku: Muchy 44 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší III. 1/18 [i] 08:00 Advokáti VI. 13/23 [i] 09:00 JAG II. 2/15 [i] 10:00 Pán šelem II.: Golgotha 11/22 [i] 11:00 Ochránce III. 14/23 [i] 12:00 Advokáti VI. 14/23 [i] 13:00 Posel ztracených duší III. 1/18 [i] 14:00 CSI: New York VII. 19/22 [i] 15:00 JAG II. 2/15 [i] 16:00 Pán šelem II.: Taův bratr 12/22 [i] 17:00 Ochránce III. 15/23 [i] 18:00 Posel ztracených duší III. 2/18 [i] 19:00 JAG II. 3/15 [i] 20:00 CSI: New York VII. 20/22 [i] 21:00 NCIS V. 3/19 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 18/24 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 19/24 [i] 23:55 Strážce pořádku II. 2/13 [i] 00:50 NCIS V. 3/19 [i] 01:45 Námořní vyšetřovací služba LA II. 18/24 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba LA II. 19/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Procitnutí [i] 06:00 Jak se to dělá 9 [i] 06:25 Rození obchodníci: Dodge Charger [i] 07:15 Americký chopper: Motorka pro lyžařský rezort Mountain Creek [i] 08:10 Špinavé práce: Přehrada Rocky Reach [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Pouhý smrtelník [i] 09:55 Nutné k přežití: Turecko [i] 10:50 Jak to dělají?: Nože/diamanty/cihly [i] 11:15 Jak se to dělá 3 [i] 11:40 Mimořádné projekty: Domy odolné proti hurikánu [i] 12:35 Jízda: Cesta k Riddlerovi [i] 13:30 Rození obchodníci: Dodge Charger [i] 14:25 Americký chopper: Jeskyně Howe Caverns [i] 15:20 Bořiči mýtů: Rychlostní kamery [i] 16:15 Špinavé práce: Odpalovač ohňostrojů [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Nová krev u kormidla [i] 18:05 Nutné k přežití: Belize [i] 19:00 Jak se to dělá: Vábničky na zvěř/majonéza/ žiletky/ochranný žiletkový strojek [i] 19:30 Jak se to dělá 8 [i] 20:00 Špinavé práce: Holičův pomocník [i] 21:00 Stroje slávy 1 [i] 22:00 Vteřiny od kolize: Rotterdamský megapřístav [i] 23:00 Jak přežít neštěstí: Únos [i] 00:00 V nejhorším případě: Jak přežít zemětřesení [i] 00:30 V nejhorším případě: Potápějící se auto/setkání s chřestýšem [i] 00:55 Špinavé práce: Holičův pomocník [i] 01:50 Stroje slávy 1 [i] 02:50 Vteřiny od kolize: Rotterdamský megapřístav [i] 03:50 Jak přežít neštěstí: Únos [i] 04:45 Jak to dělají?: Nože/diamanty/cihly [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hitparáda televizní zábavy [i] 05:59 Studio 6 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 101 dalmatinů 22/52 [i] 09:30 Sever a Jih 8/12 [i] 10:20 Všechnopárty [i] 11:05 Pošta pro tebe [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:30 Z Televarieté [i] 15:35 13. komnata Petry Černocké [i] 16:05 Cestománie [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Zahrada pod lupou [i] 17:20 Auto Moto Revue [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Můžeme dál? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset 20:00 Nejlepší Bakaláři [i] 21:10 Okno do hřbitova [i] 21:35 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:25 Tísňová linka [i] 22:50 Podfukáři VII 5/6 [i] 23:45 Julie [i] 02:05 Stopy, fakta, tajemství [i] 02:35 AZ-kvíz [i] 03:00 Zajímavosti z regionů Brno [i] 03:25 Zajímavosti z regionů Ostrava [i] 03:50 Bydlení je hra [i] 04:15 Rekordy a kuriozity [i] 04:25 Kavárnička dříve narozených [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Soumrak vynálezců [i] 05:25 Příběhy předmětů [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Folklorní magazín [i] 09:30 S námořní pěchotou u Tarawy [i] 10:10 Mýty a fakta historie: Hledání dolů krále Šalomouna [i] 11:05 Putování za vínem: Rioja, Navara, Ribera del Duero [i] 11:35 Praha, město věží 7/16 [i] 11:50 Ta naša kapela [i] 12:20 Ze ZOO do ZOO [i] 12:45 O vědě a vědcích [i] 13:10 Chcete je? ZJ - [i] 13:15 Cesty víry: Milujte život [i] 13:40 Hledači větru [i] 14:10 Jdi za svým snem [i] 16:00 Teleapatyka [i] 16:10 Medicína pro 21. století [i] 16:30 Klíč [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Phineas a Ferb III: Narozeninová kliporama Phinease a 3/35 [i] 19:25 Příběhy Alfreda Hitchcocka: S vraždou na mysli 68/80 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Oceán plný dobrodružství: Mořští duchové 1/5 [i] 21:00 Praha - neklidné srdce Evropy [i] 22:05 Řím 7/12 [i] 23:00 Šmokstory [i] 23:55 Zvláštní jednotka: Za čárou 2/8 [i] 00:40 Pološero - Děti ve vězení [i] 01:10 Dcery vietnamského draka [i] 02:00 Moje rodina IV: Návrat marnotratného spratka 4/13 [i] 02:30 Evropa dnes [i] 02:55 Uchem jehly [i] 03:25 Náš venkov [i] 03:40 V zajetí železné opony [i] 03:55 Posezení s Janem Burianem [i] 04:25 Pod pokličkou [i] 04:45 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 04:55 Soumrak vynálezců [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2263 [i] 09:55 Space Jam [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Gilmorova děvčata VI 13 [i] 13:30 Dr. House III 7 [i] 14:30 Beze stopy II 4 [i] 15:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III: Poručnictví 9 [i] 16:30 Přátelé VI 3 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista: Krevní msta 16 [i] 18:25 Ulice 2264 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Vytočte mě do vývrtky 366 [i] 21:50 Kriminálka Miami IX: Všechno nejlepší 8 [i] 22:45 Noční Televizní noviny [i] 23:20 Blade 2 [i] 01:40 Novashopping 01:45 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III: Poručnictví 9 [i] 02:30 Na vlastní oči: aneb Co byste jinak nikdy neviděli. [i] 03:10 Střepiny [i] 04:05 Huff 3 [i] 04:55 Přátelé VI 3 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:30 Policie Hamburk IV: Pohřešované štěstí 10 [i] 07:25 Kutil Tim VI: Wilsonův svět 17 [i] 08:10 M*A*S*H 35 [i] 08:55 Prostřeno! [i] 09:50 Diagnóza vražda IV: Doktore, zavraždi se sám 22 [i] 10:50 Big Ben III: Banda vrahů 11 [i] 12:55 Castle na zabití II: Dvojí výzva 2 [i] 13:50 Komisař Rex I: Pod ulicemi Vídně 13 [i] 14:55 Walker, Texas Ranger II: Konečná 5 [i] 15:55 Rosamunde Pilcher: Návrat do ráje [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 VIP PROSTŘENO! [i] 21:40 Obchoďák: Skladba pro Vandu 14 [i] 22:55 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně I: Závod o smrt 7 [i] 23:55 Sběratelé kostí V: Šampion v oleji 9 [i] 00:50 Zákon a pořádek: Los Angeles: Reseda 16 [i] 01:40 Reportéři na vaší straně [i] 02:25 Volejte Věštce [i] 04:10 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:40 La Tormenta: Pokušenie lásky 96/216 [i] 07:55 V siedmom nebi IV. 1/22 [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 Správna Susan II. 3/26 [i] 10:15 Osudová príťažlivosť [i] 12:40 Ezel 116/142 [i] 14:00 Melrose Place: Nová generácia 8/18 [i] 14:55 Mladí, krásni, skazení 121/131 [i] 15:50 La Tormenta: Pokušenie lásky 97/216 [i] 16:55 Keď budeš moja 198/238 [i] 18:00 V siedmom nebi IV. 2/22 [i] 18:55 Dharma a Greg I. 18/23 [i] 19:25 Frasier [i] 20:15 Druhý dych II. 19 [i] 21:30 Larina voľba 91 [i] 22:40 Ezel 117/142 [i] 23:45 Ally McBealová III. 5/21 [i] 00:40 Sex v meste IV. 8/18 [i] 01:10 Adela show [i] 01:45 Frasier [i] 02:10 Veštiareň [i] 03:10 Sex v meste IV. 8/18 [i] 03:40 L.O.V.E. [i] 04:15 Adela show [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Nebezpečná sopka [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Charlie Bartlett