Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:10 Bez servítky [i] 09:05 Kobra 11 X. 4/16 [i] 10:05 Jak básníkům chutná život [i] 12:20 V tieni zločinu I. 16/22 [i] 13:15 Rýchle Televízne noviny [i] 13:20 Mentalista II. 15/23 [i] 14:15 Rýchle Televízne noviny [i] 14:20 FARMA [i] 15:30 Dva a pol chlapa VII. 16/22 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House II. 2/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 FARMA [i] 21:35 HORÚCA KRV [i] 23:00 Nočné Televízne noviny [i] 23:25 Dr. House II. 2/24 [i] 00:20 Mentalista II. 15/23 [i] 01:10 Dva a pol chlapa VII. 16/22 [i] 01:30 V tieni zločinu I. 16/22 [i] 02:15 Hrozba z temnoty III. 1/16 [i] 02:50 Chuck I. 10/13 [i] 03:30 Kobra 11 X. 4/16 [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Dámsky klub "N" [i] 06:50 Správy STV [i] 07:30 Góly - body - sekundy [i] 07:40 Práca pre teba [i] 07:50 Vojna kuchárov [i] 08:20 Duel [i] 08:50 5 proti 5 [i] 09:40 Úsmev, prosím! [i] 10:05 Dempsey a Makepeacová: Jednotka za volantom [i] 11:00 Sila lásky IV. 175 [i] 11:50 Práca pre teba [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:40 Postav dom, zasaď strom [i] 14:10 Žena na úteku 2 [i] 15:00 Doktorka Quinnová II.: Dar [i] 15:50 Práca pre teba [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky V. 259 [i] 17:15 Vojna kuchárov [i] 17:45 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Doktor z hôr - Nové osudy: Temná minulosť 7/8 [i] 20:55 Otázka rešpektu II. 1/6 [i] 22:40 Nočné správy [i] 22:50 Počasie [i] 22:53 Góly - body - sekundy [i] 23:00 Luther 1/6 [i] 23:55 Dempsey a Makepeacová: Jednotka za volantom [i] 00:45 Doktorka Quinnová II.: Dar [i] 01:30 Doktor z hôr - Nové osudy: Temná minulosť 7/8 [i] 02:15 Otázka rešpektu II. 1/6 [i] 03:55 Sila lásky IV. 175 [i] 04:45 Sila lásky V. 259 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Profesionál [i] 07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Popoluška [i] 09:05 Práca pre teba [i] 09:10 Dámsky klub "N" [i] 10:40 Svorka: Odhalenie [i] 11:05 Fokus práca [i] 11:35 Národnostný magazín - mix: Bulharský [i] 12:05 Správy - Hírek [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:45 Dychovka od Adama [i] 13:20 Medicína [i] 14:25 Jaríkovský kostol [i] 15:05 Športové ozveny [i] 15:40 Eurovirtuál - František Kelle [i] 15:55 Ukrajinský magazín [i] 16:30 Fokus zdravie [i] 16:55 Práca pre teba - magazín [i] 17:15 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Súčasné bývanie 10 [i] 18:30 Večerníček: Chichi-chacha [i] 18:40 Šport minulých liet: 1989-1990 [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 Necelebrity: Tadeáš Wala [i] 20:00 Nákazlivá rakovina [i] 20:55 Spektrum vedy [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Festivalové minúty z Ekotopfilmu [i] 22:00 Doslova [i] 23:05 Polícia [i] 23:15 Autosalón [i] 23:40 Práca pre teba [i] 23:45 ArtSpektrum [i] 23:50 Udalosti ČT [i] 00:40 Správy STV "N" [i] 01:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 07:45 Súdna sieň: Už toho bolo dosť! [i] 08:50 Dom snov IV. [i] 09:55 Panelák: In vino veritas [i] 11:00 Áno, šéfe USA III. 9 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Súdna sieň: Syn chce byť ženou [i] 14:00 Panelák: In vino veritas [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 14 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 19 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Zabil mi dieťa [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: Biologická matka [i] 21:30 POD POVRCHOM 20 [i] 22:45 Kosti V. 11 [i] 23:45 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 01:10 Mafstory: Vo víne je pravda [i] 02:10 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 19 [i] 03:05 POD POVRCHOM 20 [i] 03:50 KRIMI 04:15 Útek do nebezpečenstva [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 MacGyver 59 [i] 06:05 Moderné veštenie [i] 07:05 MacGyver 60 [i] 08:05 Matlock V. 3 [i] 09:15 Faktor strachu III. 17 [i] 10:10 Biele goliere I. 10 [i] 11:05 Pensacola: Zlaté krídla 18 [i] 12:05 M*A*S*H 209,210 [i] 13:20 Faktor strachu III. 18 [i] 14:20 Ninja Factor 15 [i] 14:50 Simpsonovci IX. 2 [i] 15:15 Griffinovci V. 10 [i] 15:45 Kúzelníci z Waverly 21/21 [i] 16:15 Vytunuj mi fáro 34 [i] 16:55 Áno, šéfe USA III. 9 [i] 17:50 Profesionáli II.: Polícia má talent 12 [i] 18:50 Dom snov IV. [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 15 [i] 21:15 Mayday - Letecké katastrofy 1/5 [i] 22:20 Agent III. 5 [i] 23:20 Akty X VI. 14 [i] 00:20 Vytunuj mi fáro 34 [i] 00:50 Simpsonovci IX. 2 [i] 01:20 Griffinovci V. 10 [i] 01:50 Ninja Factor 15 [i] 02:10 Matlock 19 [i] 02:55 Detektív Nash Bridges III. 19 [i] 03:40 Agent III. 5 [i] 04:25 Život na zámku: Koniec zábavy 42 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší II. 21/22 [i] 08:00 Advokáti VI. 11/23 [i] 09:00 Drzá Jordan III. 13/13 [i] 10:00 Pán šelem II.: Srdce jako lev 9/22 [i] 11:00 Ochránce III. 12/23 [i] 12:00 Advokáti VI. 12/23 [i] 13:00 Posel ztracených duší II. 21/22 [i] 14:00 CSI: New York VII. 17/22 [i] 15:00 Drzá Jordan III. 13/13 [i] 16:00 Pán šelem II.: Odešlí 10/22 [i] 17:00 Ochránce III. 13/23 [i] 18:00 Posel ztracených duší II. 22/22 [i] 19:00 JAG II. 1/15 [i] 20:00 CSI: New York VII. 18/22 [i] 21:00 Profil zločinu III. 9/12 [i] 22:10 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 12/13 [i] 23:05 Strážce pořádku II. 2/13 [i] 00:00 Řeka 5/8 [i] 00:50 Profil zločinu III. 9/12 [i] 01:55 Strážce pořádku II. 2/13 [i] 02:45 Řeka 5/8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: S hořkou příchutí [i] 06:00 Jak se to dělá 7 [i] 06:25 Rození obchodníci: Frogeye Sprite [i] 07:15 Americký chopper: Motorka k 10. výročí firmy Orange County Choppers [i] 08:10 Špinavé práce: Chovatel velbloudů [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Uprostřed bouře [i] 09:55 Nutné k přežití: Yukon [i] 10:50 Jak to dělají?: Tryskový motor/ Zbraně/Hořící auto [i] 11:15 Jak se to dělá 1 [i] 11:40 Mimořádné projekty: Ocelová hora [i] 12:35 Opravna vraků 8 [i] 13:30 Rození obchodníci: Frogeye Sprite [i] 14:25 Americký chopper: Teutulové a Triumph [i] 15:20 Bořiči mýtů: Záhadná zkáza vzducholodi Hindenburg [i] 16:15 Špinavé práce: Drtič záchodů [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Rozmary počasí [i] 18:05 Nutné k přežití: Rumunsko [i] 19:00 Jak se to dělá: Ozdobná sombrera/zálivky na saláty/kapslové pistole/regenerativní léky [i] 19:30 Jak se to dělá 6 [i] 20:00 Bořiči mýtů: Oprava prasklé gumy [i] 21:00 Stroje olympijského parku s Jonnym Smithem [i] 22:00 Nejlepší světová pětka: Nejlepších pět megavlaků světa [i] 23:00 Krizové situace pod kontrolou: Hlavní nádraží v New Yorku [i] 00:00 Rybaření rukama s venkovany: Odpočinek s Jacksonem [i] 00:55 Bořiči mýtů: Oprava prasklé gumy [i] 01:50 Stroje olympijského parku s Jonnym Smithem [i] 02:50 Nejlepší světová pětka: Nejlepších pět megavlaků světa [i] 03:50 Krizové situace pod kontrolou: Hlavní nádraží v New Yorku [i] 04:45 Jak to dělají?: Tryskový motor/ Zbraně/Hořící auto [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Všechnopárty [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 101 dalmatinů 20/52 [i] 09:30 Trumfy Miroslava Donutila [i] 10:25 Zpátky se Sobotou [i] 11:20 Reportéři ČT [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:40 Z Televarieté [i] 15:35 Po stopách hvězd [i] 16:05 Cestománie [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 17:00 Uvolněte se, prosím [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Můžeme dál? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset a Euromiliony 20:00 Nejlepší Bakaláři [i] 21:30 Komici na jedničku [i] 22:25 Osvětová přednáška v Suché Vrbici [i] 22:55 Dveře [i] 23:30 Veselé příhody z natáčení [i] 23:50 Losování Euromiliony 23:55 Californication V: Kluci a holky 3/12 [i] 00:25 Tísňová linka [i] 00:50 Malá farma: Jezírko [i] 01:15 Sváteční slovo faráře Jana Larische [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:45 AZ-kvíz [i] 02:10 Stopy, fakta, tajemství [i] 02:40 Banánové rybičky [i] 03:15 13. komnata Lukáše Šembery [i] 03:45 Kavárnička dříve narozených [i] 04:35 Po stopách hvězd [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Laurel a Hardy: Na západ od [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Ochránce [i] 09:30 Příběhy předmětů [i] 09:55 Miniponorky v Pearl Harboru [i] 10:50 Chcete je? ZJ - [i] 10:55 Černá zmije: Černá pečeť 6/6 [i] 11:30 Eiffelovka [i] 12:20 Zapomenutý hřbitov [i] 12:45 Vesmír: Měsíc 5/31 [i] 13:30 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:15 Riskantní mise speciálních jednotek 4/4 [i] 15:10 Solartaxi [i] 16:05 Nespatřené [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Phineas a Ferb III: Divočina pod střechou / Kenderemy 1/35 [i] 19:25 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Nedávej se lacino 66/80 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Letadlová loď Enterprise: Pearl Harbor 1/10 [i] 21:00 Přežít! [i] 21:50 Pološero - Děti ve vězení [i] 22:20 Festivalové minuty MTF Zlatá Praha 2012 [i] 22:25 Chodníky slávy: Clive Owen [i] 00:05 Taktovka [i] 01:10 Divadlo žije! [i] 01:40 Kultura.cz [i] 02:05 Kultura.cz Brno [i] 02:30 Intolerance [i] 02:55 O vědě a vědcích [i] 03:20 Evropa dnes [i] 03:45 Světlo ve tmě [i] 04:15 V zajetí železné opony [i] 04:30 Posezení s Janem Burianem [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2261 [i] 09:55 Horké léto [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Gilmorova děvčata VI 11 [i] 13:30 Dr. House III 5 [i] 14:30 Beze stopy II 2 [i] 15:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III: Vrah mezi námi 7 [i] 16:30 Přátelé VI 1 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista: Casanova v šarlatové 14 [i] 18:25 Ulice 2262 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Jako kůl v plotě 365 [i] 21:50 Víkend: 1 + 1 [i] 22:45 Noční Televizní noviny [i] 23:15 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti X: Pouto 18 [i] 00:05 Nikita 6 [i] 01:05 Novashopping 01:15 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III: Vrah mezi námi 7 [i] 02:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:55 Babicovy dobroty: Králík [i] 04:05 Huff 1 [i] 04:55 Přátelé VI 1 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:30 Policie Hamburk IV: Dvojí život 8 [i] 07:25 Kutil Tim VI: Tim dobývá Evropu 15 [i] 08:10 M*A*S*H 33 [i] 08:55 Prostřeno! [i] 09:50 Diagnóza vražda IV: Vášeň pro vraždu 20 [i] 10:50 Big Ben III: Sioux City 9 [i] 12:55 Castle na zabití I: Vražedná identita 10 [i] 13:50 Komisař Rex I: Smrtící medvídci 11 [i] 14:55 Walker, Texas Ranger II: Ve jménu Páně 3 [i] 15:55 Rosamunde Pilcher: Milostná rošáda [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 VIP PROSTŘENO! [i] 21:40 Obchoďák: Zločin a trest 13 [i] 22:55 Sběratelé kostí VII: Šampionka v teráriu 2 [i] 23:55 Myšlenky zločince: Chování podezřelých: Nastal čas 10 [i] 00:50 Nedokonalé zločiny IV 14 [i] 02:05 Volejte Věštce [i] 03:50 Sběratelé kostí I: Žena v podzemí 16 [i] 04:35 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Čistá láska 112-113/170 [i] 06:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 94/216 [i] 08:10 V siedmom nebi III. 21/22 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Správna Susan I. 22/22 [i] 10:25 Správna Susan II. 1/26 [i] 10:50 Druhý dych II. 17 [i] 11:55 Larina voľba 89 [i] 12:50 Ezel 114/142 [i] 14:10 Melrose Place: Nová generácia 6/18 [i] 15:00 Mladí, krásni, skazení 119/131 [i] 15:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 95/216 [i] 17:00 Keď budeš moja 196/238 [i] 18:00 V siedmom nebi III. 22/22 [i] 18:55 Dharma a Greg I. 16/23 [i] 19:20 Frasier [i] 20:15 Druhý dych II. 18 [i] 21:30 Larina voľba 90 [i] 22:35 Ezel 115/142 [i] 23:40 Ally McBealová III. 3/21 [i] 00:30 Sex v meste IV. 6/18 [i] 01:05 Adela show [i] 01:40 Frasier VI. 5/24 [i] 02:00 Veštiareň [i] 03:00 Sex v meste IV. 6/18 [i] 03:30 Dharma a Greg I. 16/23 [i] 03:50 L.O.V.E. [i] 04:20 Adela show [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Panika [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Něco na těch mužích je [i] 13:35 Druhý muž [i] 15:15 Hledám impotentního muže [i] 17:00 Nevěřte mužům [i] 18:45 Mein Kampf [i] 20:45 Megalodon [i] 22:15 Bojový oddíl