TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:10 Bez servítky [i] 09:05 Kobra 11 X. 3/16 [i] 10:05 John Q [i] 12:25 FARMA [i] 13:30 Rýchle Televízne noviny [i] 13:35 FARMA - DUEL [i] 15:30 Dva a pol chlapa VII. 15/22 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House II. 1/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 FARMA [i] 21:30 MASTERCHEF [i] 22:40 Dva a pol chlapa IX. 4/24 - PREMIÉROVÁ SÉRIA [i] 23:15 Nočné Televízne noviny [i] 23:40 Dr. House II. 1/24 [i] 00:35 Dablér [i] 02:00 Hrdinovia III. 25/25 [i] 02:45 Chuck I. 9/13 [i] 03:25 Kobra 11 X. 3/16 [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Dámsky klub "N" [i] 06:50 Správy STV [i] 07:30 Góly - body - sekundy [i] 07:40 Práca pre teba [i] 07:55 Vojna kuchárov [i] 08:20 Duel [i] 08:55 5 proti 5 [i] 09:40 Úsmev, prosím! [i] 10:10 Dempsey a Makepeacová: Strieborný dolár [i] 11:00 Sila lásky IV. 174 [i] 11:50 Práca pre teba [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:15 Žena na úteku 1 [i] 15:05 Doktorka Quinnová II.: Incident [i] 15:50 Práca pre teba [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky V. 258 [i] 17:15 Vojna kuchárov [i] 17:45 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Zaľúbiť sa v Marrákeši [i] 21:40 Reportéri [i] 22:10 Nočné správy [i] 22:20 Počasie [i] 22:23 Góly - body - sekundy [i] 22:30 Hlavný podozrivý - newyorkské prípady: Mäsožravá ovca 2/13 [i] 23:15 Dempsey a Makepeacová: Strieborný dolár [i] 00:00 Doktorka Quinnová II.: Incident [i] 00:50 Zaľúbiť sa v Marrákeši [i] 02:15 Hlavný podozrivý - newyorkské prípady: Mäsožravá ovca 2/13 [i] 03:00 Správy STV [i] 03:40 Góly - body - sekundy [i] 03:50 Sila lásky IV. 174 [i] 04:40 Sila lásky V. 258 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Národnostné správy [i] 07:30 Tvárou v tvár [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Slniečko [i] 08:55 Práca pre teba [i] 09:00 Dámsky klub "N" [i] 10:30 Stratení v Andách [i] 12:25 Fokus - rodina [i] 12:55 Živá panoráma [i] 13:15 ArtSpektrum [i] 13:25 Vretienko mi padá [i] 14:00 Autosalón [i] 14:30 Odpískané [i] 14:50 Športové ozveny [i] 15:30 Magazín Ligy majstrov [i] 15:55 Národnostný magazín - mix: Bulharský [i] 16:30 Fokus práca [i] 16:55 VAT [i] 17:25 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Svorka: Odhalenie [i] 18:28 Ovce.sk [i] 18:30 Večerníček: Chichi-chacha [i] 18:45 Eurovirtuál - František Kelle [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:55 Medicína [i] 20:55 Jeden deň: Nočná služba [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Festivalové minúty z Ekotopfilmu [i] 22:00 Volver [i] 00:00 Umenie 2012: Divadelná Nitra 2012 [i] 00:25 Udalosti ČT [i] 01:15 Správy STV "N" [i] 01:55 Práca pre teba [i] 02:00 ArtSpektrum [i] 02:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:55 Súdna sieň: Rovnaká úroveň [i] 09:00 Dom snov III. 47/47 [i] 10:00 Súdna sieň: Už je ženatý [i] 11:00 Áno, šéfe USA III. 8 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Bud - hviezda bejzbalu [i] 15:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Syn chce byť ženou [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: Karol sa žení [i] 21:30 Con Air [i] 00:05 Hoď svišťom II.: Jubileum 7 [i] 00:55 Mafstory: Zmiznutý Banán [i] 02:05 Črepiny [i] 02:45 Posledný zabijak [i] 04:10 Sexi internát [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:05 Moderné veštenie [i] 07:05 MacGyver 58 [i] 08:05 Matlock V. 2 [i] 09:15 Zúčtovanie [i] 11:15 Pensacola: Zlaté krídla 17 [i] 12:15 M*A*S*H 207,208 [i] 13:25 Faktor strachu III. 17 [i] 14:30 Ninja Factor 14 [i] 14:55 Simpsonovci IX. 1/25 [i] 15:25 Griffinovci V. 9 [i] 15:50 Kúzelníci z Waverly: . 20 [i] 16:20 Vytunuj mi fáro 33 [i] 17:00 Áno, šéfe USA III. 8 [i] 17:55 Profesionáli II.: Sárin orgazmus 11 [i] 18:50 Dom snov III. 47/47 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 14 [i] 21:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 19 [i] 22:15 Biele goliere I.: - SK PREMIÉRA 10 [i] 23:15 Dexter V.: - SK PREMIÉRA 7 [i] 00:20 Vytunuj mi fáro 33 [i] 00:50 Simpsonovci IX. 1/25 [i] 01:20 Griffinovci V. 9 [i] 01:45 Ninja Factor 14 [i] 02:10 Matlock 18 [i] 02:55 Detektív Nash Bridges III. 18 [i] 03:40 Dexter V. 7 [i] 04:25 Život na zámku: Skúška 41 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší II. 20/22 [i] 08:00 Advokáti VI. 10/23 [i] 09:00 Drzá Jordan III. 12/13 [i] 10:00 Pán šelem II.: Bílý tygr 8/22 [i] 11:00 Ochránce III. 11/23 [i] 12:00 Advokáti VI. 11/23 [i] 13:00 Posel ztracených duší II. 20/22 [i] 14:00 CSI: New York VII. 16/22 [i] 15:00 Drzá Jordan III. 12/13 [i] 16:00 Pán šelem II.: Srdce jako lev 9/22 [i] 17:00 Ochránce III. 12/23 [i] 18:00 Posel ztracených duší II. 21/22 [i] 19:00 Drzá Jordan III. 13/13 [i] 20:00 CSI: New York VII. 17/22 [i] 21:00 CSI: New York VIII. 6/18 [i] 22:00 Motel smrti [i] 23:45 Pohřešovaný 8/10 [i] 00:40 CSI: New York VIII. 6/18 [i] 01:35 Motel smrti [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Dvojí přežití: Ztraceni v bažinách [i] 06:00 Jak se to dělá 6 [i] 06:25 Rození obchodníci: Range Rover [i] 07:15 Americký chopper: Jedinečný kousek [i] 08:10 Špinavé práce: Recyklace matrací [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Doba bouří [i] 09:55 Nutné k přežití: Jižní Dakota [i] 10:50 Jak to dělají?: Černé skříňky/Parní turbína/Závodní auto [i] 11:15 Jak se to dělá 13 [i] 11:40 Mimořádné projekty: Stavba horské dráhy [i] 12:35 Tuning: Hummer pro Chistiana Audigiera [i] 13:30 Rození obchodníci: Range Rover [i] 14:25 Americký chopper: Motorka k 10. výročí firmy Orange County Choppers [i] 15:20 Bořiči mýtů: Vánoční speciál [i] 16:15 Špinavé práce: Chovatel velbloudů [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Uprostřed bouře [i] 18:05 Nutné k přežití: Yukon [i] 19:00 Jak se to dělá 13 [i] 19:30 Jak se to dělá 5 [i] 20:00 Muž, žena a divočina: Zatopená amazonská džungle [i] 21:00 Nutné k přežití: Muži versus divočina s Jakem Gyllenhaalem [i] 22:00 Nejlepší policisté 2 [i] 23:00 Říční příšery: Rozparovač [i] 00:00 Dřevorubci v močálech 7 [i] 00:55 Muž, žena a divočina: Zatopená amazonská džungle [i] 01:50 Nutné k přežití: Muži versus divočina s Jakem Gyllenhaalem [i] 02:50 Nejlepší policisté 2 [i] 03:50 Říční příšery: Rozparovač [i] 04:45 Jak to dělají?: Černé skříňky/Parní turbína/Závodní auto [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 101 dalmatinů 19/52 [i] 09:30 Nechte to na mně [i] 10:45 Hitparáda televizní zábavy [i] 11:40 Kupé [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:40 Z Televarieté [i] 15:35 13. komnata Marie Retkové [i] 16:05 Cestománie [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 17:00 Uvolněte se, prosím [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Můžeme dál? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset 20:00 Zdivočelá země IV 7/13 [i] 21:00 Na cestě po Iquitu [i] 21:25 Reportéři ČT [i] 22:05 Tělo jako důkaz: Lepší společnost 7/13 [i] 22:50 Na stopě [i] 23:15 MI5 V 4/10 [i] 00:05 Objektiv [i] 00:40 Toulavá kamera [i] 01:10 Kalendárium [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:50 AZ-kvíz [i] 02:10 Banánové rybičky [i] 02:50 Hodinový manžel [i] 03:10 Kavárnička dříve narozených [i] 04:00 Legendy taneční hudby [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Moravské písně milostné [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 09:30 Ze ZOO do ZOO [i] 10:00 Kamera na cestách: Vietnam [i] 10:55 Postřehy odjinud [i] 11:05 Alchymie času [i] 11:20 Náš venkov [i] 11:40 Křesťanský magazín [i] 12:05 Uchem jehly [i] 12:30 V chrámu Páně je místo pro všechny [i] 13:25 Československý filmový týdeník 1962 907/2379 [i] 13:40 Neznámí hrdinové [i] 14:10 Letecká válka 2/2 [i] 14:55 S námořní pěchotou u Tarawy [i] 15:35 Mýty a fakta historie: Hledání dolů krále Šalomouna [i] 16:30 Ushuaia 19/26 [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Phineas a Ferb II: Výměna / Jak to na Kendy prasklo 39/39 [i] 19:25 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Kolo štěstěny 65/80 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Konec nacistického korzára [i] 20:55 Eiffelovka [i] 21:50 Velikáni filmu: René Clément - Cestující v dešti [i] 23:45 Festivalové minuty MTF Zlatá Praha 2012 [i] 23:50 Maradona režie Kusturica [i] 01:25 ČT Live - Oskar Petr 60 [i] 02:20 Na stojáka [i] 02:45 Q [i] 03:15 V zajetí železné opony [i] 03:25 Posezení s Janem Burianem [i] 04:00 Pod pokličkou [i] 04:20 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 04:30 Soumrak vynálezců [i] 04:55 Hranice bez hranic: Víno a zlato na hranici 6/16 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2260 [i] 09:55 Ohnivé nebe [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Gilmorova děvčata VI 10 [i] 13:30 Dr. House III 4 [i] 14:30 Beze stopy II 1 [i] 15:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III: Tulák 6 [i] 16:30 Přátelé V 24 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista: Namalováno rudou 13 [i] 18:25 Ulice 2261 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Gympl s (r)učením omezeným: Čí je to dítě? 13 [i] 21:50 Helena: Dobrej policajt 21 [i] 22:15 Comeback: Prohozz 25 [i] 22:55 Noční Televizní noviny [i] 23:35 Tudorovci III 1 [i] 00:30 Big game 6 [i] 01:25 Novashopping 01:35 Huff II 10 [i] 02:35 Nejžádanější 7 [i] 03:30 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:30 Policie Hamburk IV: Zelenáč 7 [i] 07:25 Kutil Tim VI: Návrat Karate Kida 14 [i] 08:10 M*A*S*H 32 [i] 08:55 Prostřeno! [i] 09:50 Diagnóza vražda IV: Iluze vraždy 19 [i] 10:50 Big Ben III: Vražedný trojúhelník 8 [i] 12:55 Castle na zabití I: Ztracené děvčátko 9 [i] 13:50 Komisař Rex I: První cena 10 [i] 14:55 Walker, Texas Ranger II: Tajfun 2 [i] 15:55 Rosamunde Pilcher: Divoký tymián [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Cesty domů: Můj dům, moje rodina 146 [i] 21:30 Ano, šéfe! [i] 22:35 Partička [i] 23:15 Nebezpečná rychlost [i] 01:35 Myšlenky zločince I 16 [i] 02:35 Volejte Věštce [i] 04:20 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Čistá láska 110-111/170 [i] 06:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 93/216 [i] 08:10 V siedmom nebi III. 20/22 [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Správna Susan I. 20-21/22 [i] 10:55 Druhý dych II. 16 [i] 12:05 Neskrotná Angelika [i] 14:00 Melrose Place: Nová generácia 5/18 [i] 14:55 Mladí, krásni, skazení 118/131 [i] 15:50 La Tormenta: Pokušenie lásky 94/216 [i] 16:55 Keď budeš moja 195/238 [i] 17:55 V siedmom nebi III. 21/22 [i] 18:55 Dharma a Greg I. 15/23 [i] 19:20 Frasier [i] 20:15 Druhý dych II. 17 [i] 21:30 Larina voľba 89 [i] 22:25 Ezel 114/142 [i] 23:35 Ally McBealová III. 2/21 [i] 00:30 Sex v meste IV. 5/18 [i] 01:00 Adela show [i] 01:35 Frasier [i] 02:00 Veštiareň [i] 03:00 Sex v meste IV. 5/18 [i] 03:25 Dharma a Greg I. 15/23 [i] 03:50 L.O.V.E. [i] 04:25 Adela show [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Lišák Renart [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Korsický případ [i] 13:50 Žít po svém [i] 15:45 Zab tu mrchu! [i] 17:40 Něco na těch mužích je [i] 19:10 Druhý muž [i] 20:45 Zahulíme, uvidíme [i] 22:20 Rukojmí [i] 00:00 Cabin Fever 2: Spring Fever [i] 01:25 May [i] 02:55 Bublina [i] 04:20 Ultimate Avengers: konečná pomsta [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:15 Fotbal [i] 10:00 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 14:45 Tenis [i] 15:15 Fotbal [i] 16:00 Fotbal [i] 16:45 Fotbal [i] 17:45 Fotbal [i] 18:00 Tenis [i] 18:45 Fotbal [i] 19:45 Vzpírání [i] 20:45 Watts [i] 21:00 Wrestling [i] 21:30 Wrestling [i] 22:30 Box [i] 23:30 Tenis [i] 00:30 Vzpírání [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Být Erikou 3: Adamova rodina 11 [i] 06:20 Diagnóza vražda 5: Odplata, část 1 13