TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:50 Scooby Doo, kde si?! I. [i] 06:35 Rodina Addamsovcov [i] 08:20 Za trnkovým keřem [i] 09:55 Priatelia VII. 20-21/24 [i] 10:55 Policajná akadémia 4 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:25 Lampáreň [i] 14:20 Vráť mi moje deti [i] 16:20 Rýchle Televízne noviny [i] 16:25 John Q [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 Ostreľovač [i] 23:00 Prepadnutie v Pacifiku [i] 01:10 Univerzálny vojak 3: Znovuzrodenie [i] 02:40 Ostreľovač [i] 04:10 Smotánka [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Svet v obrazoch [i] 05:45 Reči, to zvieratám svedčí [i] 06:15 Autosalón [i] 06:40 Správy STV [i] 07:25 Jurošík [i] 07:30 Včielka Maja: Maja dlhý nos [i] 08:00 Garfield II.: Žreb k bohatstvu [i] 08:10 Maškrtníček [i] 08:40 Góóól [i] 09:10 S Jakubom na rybách [i] 09:35 Dom plný zvieratiek: Zlý vlk 14/26 [i] 10:05 Ushuaia - expedície do prírody VII.: Ľudia v harmónii s prírodou. 1. časť [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Vrecko plné zrna [i] 14:40 Film pre pamätníkov: Oslobodenie: Smer hlavného úderu [i] 16:45 Pošta pre teba [i] 17:45 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Ruská ruleta 1/2 [i] 21:40 Ruská ruleta 2/2 [i] 23:10 Góly - body - sekundy [i] 23:25 Odpískané [i] 23:45 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Vrecko plné zrna [i] 01:20 Ruská ruleta 1/2 [i] 02:45 Ruská ruleta 2/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Televíkend: Turistická inšpirácie [i] 07:00 Preteky F1: Veľká cena F1 - Kórea [i] 10:05 Farmárska revue [i] 10:25 Rozvoj vidieka - Prázdniny v sedle [i] 10:35 Test magazín: Vysavače [i] 10:50 Encyklopédia slov.obcí: Svätý Anton [i] 11:05 Noc v archíve: Mesiac československo-sovietskeho priateľstva [i] 12:05 Família: Família - Vedeli sme, že sa vrátime [i] 12:30 Železný človek [i] 13:20 On Air [i] 13:40 Zbohom súdruhovia: Výhra (1975-79) 1/6 [i] 14:35 Orientácie [i] 15:00 Slovo [i] 15:15 Folklórne slávnosti pod Poľanou: Z grúnika na grúnik [i] 16:20 Anjeli strážni: Roberta Vana [i] 16:50 Magma [i] 18:00 Fotografi: Rudo Prekop - STOPÁR [i] 18:28 Ovce.sk [i] 18:30 Večerníček: Chichi-chacha [i] 18:40 GEN.sk: Ľubomír Feldek [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 ArtSpektrum [i] 19:50 Počasie [i] 19:55 Dokumentárny klub: Stratení v Andách [i] 21:50 A3UM [i] 22:15 Umenie 2012: Divadelná Nitra 2012 [i] 22:45 Pozvánka do národnostného divadla: Anjel prichádza do Babylonu [i] 00:00 Retro noviny [i] 00:15 Slovo [i] 00:20 Udalosti ČT [i] 01:05 Správy STV "N" [i] 01:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY TV JOJ 05:30 Zlatokopka [i] 07:30 KRIMI 08:00 Legenda Bigfoot [i] 10:00 Najlepšie torty I. 7 [i] 11:00 NOVÝ SERIÁL NA JOJke: Bez syna neodídem 1/10 [i] 12:00 NOVÝ SERIÁL NA JOJke: Deväť životov 1/10 [i] 12:55 Hoď svišťom II.: Svadba 5 [i] 13:35 RECEPT NA BOHATSTVO [i] 15:00 Bud - hviezda bejzbalu [i] 17:00 TOP STAR [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 22:30 Šakal [i] 01:15 Sky Fighters: Akcia v oblakoch [i] 03:15 NOVÝ SERIÁL NA JOJke: Bez syna neodídem 1/10 [i] 04:00 Šakal [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 McBride: Návrat domov [i] 06:20 Moderné veštenie [i] 07:20 Matlock IV. 23 [i] 08:15 Biele goliere I. 4 [i] 09:20 MacGyver 116,117 [i] 11:25 Knight Rider 45,46 [i] 13:40 Matlock IV. 24/24 [i] 14:40 Matlock V. 1/22 [i] 15:50 James Bond: Thunderball [i] 18:35 Originály na cestách - Berlín 6/6 [i] 19:35 HALÓ [i] 20:20 Zúčtovanie [i] 22:15 Texas addios [i] 00:15 James Bond: Thunderball [i] 03:00 Oči teroru [i] 04:30 Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Nočný výkrik [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Někdo to rád hloupé 11/22 [i] 08:05 Pán šelem: Nesporná pravda 4/22 [i] 09:05 Andromeda IV.: Symetrie nedokonalosti 19/22 [i] 10:05 Andromeda IV.: Čas, který přišel o rozum 20/22 [i] 11:05 Pán času VI. 4/12 [i] 12:05 Advokáti VI. 12/23 [i] 13:05 Podfukáři II. 6/6 [i] 14:10 Změna je život II. 4/13 [i] 15:10 Posel ztracených duší 4/22 [i] 16:00 Deset důvodů, proč tě nenávidím II. 7/10 [i] 16:30 Drzá Jordan III. 6/13 [i] 17:30 Drzá Jordan III. 7/13 [i] 18:30 Vlčí mládě 11/12 [i] 19:30 Na lodi 13/13 [i] 21:30 13 2/2 [i] 23:15 CSI: New York VIII. 5/18 [i] 00:15 Cena za lidskost IV. 3/8 [i] 01:25 13 2/2 [i] 03:00 Vlčí mládě 11/12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Králové aukcí: Hodinky pro špiona/model A [i] 05:35 Králové aukcí: Zub dinosaura/nábytek ve viktoriánském stylu [i] 06:00 Jak se to dělá 5 [i] 06:25 Jak to dělají? 7 [i] 06:50 Jak to dělají?: Záchranná služba/ Otáčející se loď/ Parašutisté [i] 07:15 Motory Detroitu: Kombajn na kukuřici [i] 08:10 Bořiči mýtů: Zásah vystřelené kulky [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 58 [i] 09:30 Zničeno ve vteřině 59 [i] 09:55 Mimořádné projekty: Londýnský olympijský plavecký stadion [i] 10:50 Američtí dřevorubci: Zapadlí v bahně [i] 11:40 Špinavé práce 26 [i] 12:35 Mečouni - život na udici 10 [i] 13:30 Hledači pokladů na aukcích: Žádný podvrh [i] 14:00 Hledači pokladů na aukcích: Zbraně bojů minulosti [i] 14:25 Králové šrotu 1 [i] 14:55 Králové šrotu 2 [i] 15:20 Skvělé špinavé stroje 1 [i] 16:15 Nejlepší světová pětka: Nejlepších pět megaletadel světa [i] 17:10 Nutné k přežití: Sahara 2 - část 2 [i] 18:05 Dvojí přežití: Ztraceni v bažinách [i] 19:00 Jak se to dělá 12 [i] 19:30 Jak se to dělá 4 [i] 20:00 Berte to jako varování: Lidští pokusní králíci [i] 21:00 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 2 [i] 22:00 Říční příšery: Neviditelný kat [i] 23:00 Nebezpečné rybaření 2 [i] 00:00 Téměř jsem to nepřežil: Přimáčknuti balvanem [i] 00:55 Berte to jako varování: Lidští pokusní králíci [i] 01:50 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 2 [i] 02:50 Říční příšery: Neviditelný kat [i] 03:50 Jak se to dělá 11 [i] 04:15 Nutné k přežití: Sahara 2 - část 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:25 Spolužáci [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Tancuj, tancuj 13/26 [i] 06:40 Babar: Ve městě 2/26 [i] 07:00 Záhady starověkého Říma: Nepřátelé Jupitera 9/20 [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:40 Sváteční slovo faráře Jana Larische [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Dynastie Nováků: Rozchod 2/13 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Plaváček [i] 14:20 Zlá krev: Osudy rodin Bornů, Nedobylů i 2/7 [i] 15:35 Případy detektiva Murdocha IV: Slepá ulička 6/13 [i] 16:25 Španělská paradentóza [i] 18:00 Příběhy slavných - Jiřina Šejbalová [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Sportka 20:00 Ach, ty vraždy! [i] 21:30 168 hodin [i] 22:00 Hříšní lidé města brněnského: Hluboká propast 4/4 [i] 23:00 Losování Sportky a Šance 23:05 Komisař Moulin [i] 00:35 Trumfy Miroslava Donutila [i] 01:25 Auto Moto Styl [i] 01:50 Zahrada pod lupou [i] 02:10 Kuchařská pohotovost [i] 02:40 Kaleidoskop [i] 03:10 Po stopách hvězd [i] 03:35 Párty s Orchestrem Gustava Broma [i] 04:40 Nedosněné sny [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Laurel a Hardy: Rodinné filmy [i] 06:00 Cesty víry: Mučedníci od Panny [i] 06:25 Ushuaia: Francouzský dokumentární cyklus 18/26 [i] 06:50 Žloutenka [i] 06:55 Barvy života [i] 07:50 Domov ve středu Evropy 2/13 [i] 08:00 Panorama [i] 08:30 Osobnost na Dvojce [i] 08:35 Československý filmový týdeník 1962 907/2379 [i] 08:50 Hledání ztraceného času [i] 09:10 Caravaggio: Zvěstování [i] 10:00 Kultura.cz [i] 10:30 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 10:40 Nedej se [i] 11:00 Ochránce [i] 11:25 Příběhy pro Natálku [i] 11:40 Chcete mě? [i] 11:55 Mimo rámec [i] 12:10 Operace Spodnička [i] 14:15 Miniponorky v Pearl Harboru [i] 15:10 Křesťanský magazín [i] 15:35 Uchem jehly [i] 16:00 Cesty víry: Milujte život [i] 16:30 Neznámí hrdinové [i] 16:55 Ze ZOO do ZOO [i] 17:20 Království divočiny: Metaříci žlutí [i] 17:50 Tintinova dobrodružství: Průzkumníkem na Měsíci - 2. část 38/39 [i] 18:15 Ovečka Shaun [i] 18:20 Včelka Mája: Jakub ze skleníku 103/104 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Červený trpaslík: Nachystejte květináče 38/52 [i] 19:30 Moje rodina IV: Návrat marnotratného spratka 4/13 [i] 20:05 Sbohem Československo: Jaký byl začátek konce 1/12 [i] 21:05 Černá zmije: Černá pečeť 6/6 [i] 21:40 Na plovárně s Christopherem Hogwoodem [i] 22:05 Borgiové - moc a vášeň: Francouzský král 6/9 [i] 22:55 Festivalové minuty MTF Zlatá Praha 2012 [i] 23:00 Food Design [i] 23:55 Šťastné míle [i] 01:35 Na forbíně TM [i] 02:15 Folklorní magazín [i] 02:40 Praha, město věží: Od Letné po Stromovku 6/16 [i] 03:00 Teleapatyka [i] 03:10 Diagnóza [i] 03:25 Sólo pro... 2002-2003 [i] 04:05 Styl [i] 04:25 Divadlo Dům [i] 04:50 Krajiny světla - fotograf Ondřej Knoll [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:30 Novashopping 06:10 Pepek námořník [i] 06:30 Sylvester a Tweety IV: Kanárek, co nevěří kocourovi, a kocour s věčnou chutí na kanárka. 8 [i] 06:45 Moto GP - Velká cena Japonska [i] 07:55 Velká cena Korey [i] 10:15 Holka na zabití [i] 12:20 Princ a já [i] 14:35 Hitch: Lék pro moderního muže [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:50 Hospoda: Bludičky 43 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kajínek [i] 22:50 Střepiny [i] 23:25 Jarní prázdniny [i] 01:10 Městečko Eastwick 10 [i] 02:00 Novashopping 02:05 Chvíle poté 2: Probuzení [i] 03:35 Volejte Novu [i] 04:30 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:10 Ninjago: Jedno kousnutí bolí dvakrát 8 [i] 07:40 Mistr Manny I: Pilinka detektivem; Rádio Frantík 20 [i] 08:10 Tajemství 2. světové války: Bombardování Německa 12 [i] 09:20 Prima SVĚT [i] 09:55 Zločiny v zahradách II: Paměť vody 1/2 1 [i] 11:00 Partie [i] 11:55 M*A*S*H 31 [i] 12:30 Receptář prima nápadů [i] 13:25 Nedělní receptář extra 13:50 Nora Roberts: Lesní jezírko [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru IX: Venkovský život [i] 18:00 Když vaří táta [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 22:15 Kurýr 2 [i] 00:10 Sběratelé kostí II: Vrah v betonu 18 [i] 01:05 Volejte Věštce [i] 02:50 Butch a Sundance: Začátky [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Láska, deti a veľké srdce: Sľub [i] 07:10 Máša 45-46/60 [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 Columbo zasahuje 6/20 [i] 12:00 Sabrina - mladá čarodejnica I. 7-8/22 [i] 12:55 Gossip Girl III. 5/22 [i] 14:00 Siedmy zvitok 1/3 [i] 15:50 Barbara Woodová: Búrlivé roky [i] 17:50 Rosamunde Pilcherová: Splnený sen [i] 20:00 Neskrotná Angelika [i] 21:40 Skutočný príbeh: Znásilnené [i] 23:45 TALENTMANIA [i] 02:10 Povýšenie [i] 03:30 Letušky [i] 03:50 Smiechoty [i] 04:15 SEDEM s r.o. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Žít po svém [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Arthur a Maltazardova pomsta [i] 13:45 Zab tu mrchu! [i] 15:45 Nebezpečná sopka [i] 17:20 Kouzelná flétna [i] 19:40 Panic je nanic [i] 21:25 Bublina [i] 22:50 May [i] 00:30 Osudová hra [i] 02:15 Atentát na střední [i] 03:45 Flynn Carsen 3: Kletba Jidášova kalichu [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Vytrvalostní závody [i] 09:25 Technology of Champions [i] 09:30 Fotbal [i] 10:15 Fotbal [i] 11:00 Fotbal [i] 12:00 Vzpírání [i] 13:00 Vzpírání [i] 14:00 Tenis [i] 16:00 Vzpírání [i] 17:00 Vzpírání [i] 19:00 Watts [i] 20:00 Box [i] 22:00 Motorsport [i] 22:15 Tenis [i] 23:30 Tenis [i] 00:00 Fotbal [i] 01:00 Motorsport [i] 01:15 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Být Erikou 3: Kmen promluvil 10 [i] 06:00 Bitva o Los Angeles [i] 08:00 Super Tanker [i] 10:00 Diagnóza vražda 5: Osudový zásah, část 2. 8 [i] 11:00 Diagnóza vražda 5: Je třeba zabít televizi 9 [i] 12:00 Diagnóza vražda 5: Likvidace 10 [i] 13:00 Diagnóza vražda 5: Mrtvý mim 11 [i] 14:00 Diagnóza vražda 5: Špinavý trik 12 [i] 15:00 Snídaňový klub [i] 17:00 El Dorado: Město zlata 1 [i] 19:00 Rookie Blue 3: Dámská jízda 4 [i] 20:00 Havaj 5-0 2: Mea Makamae 4 [i] 21:00 PREMIÉRA Spravedlnost v krvi 2: Noc ve městě 5 [i] 22:00 Milionový lékař 2: Lež je jiná forma fantazie 7 [i] 23:00 Rookie Blue 3: Dámská jízda 4 [i] 00:00 Vše o Adamovi [i] 02:00 Všemocný Thor [i] 04:00 Být Erikou 3: Odhalená tajemství 9 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Vražedných šedesát 12 [i] 06:35 Vražedných šedesát 13 [i] 07:10 Titanoboa: Had 2 [i] 08:20 Sám v divočině 4 [i] 09:30 Jamieho revoluce ve stravování 1 [i] 10:30 Jamieho revoluce ve stravování 2 [i] 11:30 Sběrači: Theresa a Karen 9 [i] 12:30 Utajený šéf 17 [i] 13:25 Rybí večeře 3 [i] 14:00 Nejoblíbenější pořady z cyklu UniverZoom 3. [i] 15:00 Nejoblíbenější pořady z cyklu UniverZoom 2. [i] 15:55 Nejoblíbenější pořady z cyklu UniverZoom 1. [i] 16:50 Válka v reklamě 5 [i] 17:55 Na chalupě den za dnem 8 [i] 18:55 Zvláštní jedlíci 4 [i] 20:05 Sběrači: Andrew a Lydia 16 [i] 21:00 Sport očima vědy 7 [i] 22:05 Louis Theroux: Nejnebezpečnější mazlíčci Ameriky [i] 23:20 Vrať se tam, odkud jsi přišel 4 [i] 00:30 Marihuana: Historie 1 [i] 01:35 Marihuana: Historie 2 [i] 02:35 Sám v divočině 4 [i] 03:45 Krev, pot a přepych 2 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Deník slabocha [i] 07:30 Filmy a filmové hvězdy IV. 41 [i] 08:00 Den naruby [i] 09:20 Planeta 51 [i] 10:50 Šťastný los [i] 12:30 Ramona [i] 14:15 Vždycky jsem chtěl být gangster [i] 16:10 Opravdová kuráž [i] 18:00 Planeta 51 [i] 19:30 Před kamerou IX. 42 [i] 20:00 Twilight sága: Rozbřesk - 1. část [i] 22:00 Neřízená střela [i] 23:35 Impérium - Mafie v Atlantic City III. 1 [i] 00:40 Mládí v hajzlu [i] 02:10 Galimatyáš [i] 03:55 Skrýš [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Umění odpadu [i] 07:35 Cizinec [i] 09:15 Deník malého poseroutky 2 [i]