Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Hrátky s čertem [i] 07:15 Na pytlácké stezce [i] 08:50 Priatelia VII. 19/24 [i] 09:20 Rodina Addamsovcov [i] 11:20 MASTERCHEF [i] 13:45 Nekecaj a pádluj 2 [i] 15:45 Policajná akadémia 4 [i] 17:30 Rýchle Televízne noviny [i] 17:35 Partička [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 FARMA [i] 22:15 Partička [i] 23:00 Neznámy zvodca [i] 01:05 Nekecaj a pádluj 2 [i] 02:30 Zlodej tvárí [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Sila lásky V. 257 [i] 06:10 Reportéri [i] 06:35 Správy STV [i] 07:20 Góly - body - sekundy [i] 07:30 Jurošík [i] 07:40 Včielka Maja: Kto pomôže Emilovi? [i] 08:05 Garfield II.: Príťažlivosť situácie [i] 08:20 Fidlibumove rozprávky [i] 08:50 Superchyty [i] 09:20 Hádaj, kto nás pozval [i] 09:50 Dom plný zvieratiek: Mali sme šťastie 13/26 [i] 10:20 Reči, to zvieratám svedčí [i] 10:55 Legendy popu: Peter Lipa [i] 13:00 Autosalón [i] 13:35 On Air [i] 14:00 Sokol a holubica 6/6 [i] 15:50 Dozrievanie Whitney Brownovej [i] 17:25 Postav dom, zasaď strom [i] 17:55 Taxík [i] 18:25 Nebíčko v papuľke [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Pošta pre teba [i] 21:15 Čas žeriavov [i] 22:45 Góly - body - sekundy [i] 23:00 Neverná [i] 01:10 On Air [i] 01:30 Čas žeriavov [i] 03:00 Neverná [i] 04:55 Slovensko v obrazoch [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Regionálny denník [i] 07:25 Komentáre [i] 07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 08:55 Let okolo Zeme: Severná Amerika [i] 09:45 Občan za dverami [i] 10:15 Cesta [i] 10:40 Senior klub [i] 11:10 Srdcové zlyhanie [i] 11:35 Konzervy času: Víťazstvo [i] 12:05 5 minút po dvanástej: Niekam patriť - za akú cenu? [i] 13:05 Mama to vie najlepšie [i] 13:35 A3UM: Comeback [i] 14:05 Vinník bez viny? [i] 15:05 Kapura [i] 15:50 Farmárska revue [i] 16:05 Rozvoj vidieka - Prázdniny v sedle [i] 16:20 Test magazín: Vysavače [i] 16:35 Na stope zločinu: V službách zákona [i] 18:00 Na ceste II.: Na ceste po Novom Škótsku [i] 18:25 Ovce.sk [i] 18:30 Večerníček: Chichi-chacha [i] 18:40 Táraninky [i] 18:50 Košice - Európske hlavné mesto kultúry [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Národnostné správy [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 Necelebrity: Marta Kollárová [i] 20:00 Zbohom súdruhovia: Výhra (1975-79) 1/6 [i] 21:00 Fotografi: Rudo Prekop - STOPÁR [i] 21:30 Anjeli strážni: Roberta Vana [i] 22:00 Podvodník [i] 23:30 Retro noviny [i] 23:50 Československý filmový týždenník [i] 23:55 Udalosti ČT [i] 00:40 Správy STV "N" [i] 01:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 06:45 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 07:15 Timon a Pumbaa I. [i] 07:40 Gumkáči [i] 08:10 Ninjago II. [i] 08:35 Beyblade Metal Fusion II. [i] 09:05 Bakugan [i] 09:30 Nebezpečná rýchlosť [i] 12:00 Bacha na balóny [i] 13:55 X FACTOR USA 2012 [i] 15:55 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 18:00 Najlepšie torty I. 7 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 22:00 RECEPT NA BOHATSTVO [i] 23:30 Bacha na balóny [i] 01:30 Črepiny [i] 02:15 Sebaobrana [i] 03:45 V osídlach vášne [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 McBride: Ako buldog [i] 07:00 Moderné veštenie [i] 08:00 Matlock IV. 21 [i] 08:55 Riskni milión! [i] 10:00 Bachelor - Čakanie na lásku 6 [i] 12:00 Inkognito [i] 13:00 Smrteľný vírus [i] 15:00 Matlock IV. 22,23 [i] 17:10 Chalupári: Režisér 8 [i] 18:10 VTIP ZA STOVKU [i] 19:00 Áno, šéfe V. [i] 20:20 Zakázané kráľovstvo [i] 22:25 Bozk smrti [i] 00:15 Texas addios [i] 02:05 Uniesol som dieťa! [i] 03:35 Reportérka [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Někdo to rád hloupé 10/22 [i] 08:00 Pán šelem: Ostrov 3/22 [i] 09:00 Andromeda IV.: Ďáblova nabídka 17/22 [i] 10:00 Andromeda IV.: Víra v gordický labyrint 18/22 [i] 11:00 Pán času VI. 3/12 [i] 12:00 Advokáti VI. 11/23 [i] 12:55 Podfukáři II. 5/6 [i] 14:00 Změna je život II. 3/13 [i] 15:00 Posel ztracených duší 3/22 [i] 16:00 Firma 18/22 [i] 17:00 Firma 19/22 [i] 18:00 JAG 16/22 [i] 19:00 Spider-Man 2 [i] 21:30 Námořní vyšetřovací služba LA II. 15/24 [i] 22:30 Profil zločinu III. 8/12 [i] 23:40 NCIS V. 2/19 [i] 00:40 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 11/13 [i] 01:35 Profil zločinu III. 8/12 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba LA II. 15/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Mustang Sting [i] 06:00 Jak se to dělá 4 [i] 06:25 Jízda: Cesta k Riddlerovi [i] 07:15 Pátá rychlost 1 [i] 07:45 Pátá rychlost 2 [i] 08:10 Megastavitelé: Král nákladních lodí [i] 09:05 Impozantní lodě: Námořní transportér Fairplayer [i] 09:55 Život na laně 1 [i] 10:50 Život na laně 2 [i] 11:40 Život na laně: Kolo smrti [i] 12:35 Život na laně: Explodující bedna, návrat do Portorika [i] 13:30 Mimořádné projekty: Inteligentní tunel v Malajsii [i] 14:25 Divy světa stvořené člověkem – Čína: Stadion Ptačí hnízdo [i] 15:20 Megastavitelé: Zábavná horská dráha [i] 16:15 Jak se to dělá: Napodobeniny ryb/poplašná zařízení/balené sendviče/svíce [i] 16:45 Vyrobeno v továrně: Tužky/Obrovské šrouby/Nakládaná zelenina/Nafukovací věci [i] 17:10 Extrémní výbuchy: Návštěva Bismarcku v Severní Dakotě [i] 18:05 Extrémní stroje 2 [i] 19:00 Jak se to dělá 11 [i] 19:30 Jak se to dělá 3 [i] 20:00 Obchodníci 5 [i] 21:00 Králové aukcí: Hodinky pro špiona/model A [i] 21:30 Králové aukcí: Zub dinosaura/nábytek ve viktoriánském stylu [i] 22:00 Tajemství úkrytu bin Ládina [i] 23:00 Kdo uspěje?: Vojenský odstřelovač [i] 00:00 Sám v divočině 2 [i] 00:55 Králové aukcí: Hodinky pro špiona/model A [i] 01:25 Králové aukcí: Zub dinosaura/nábytek ve viktoriánském stylu [i] 01:50 Tajemství úkrytu bin Ládina [i] 02:50 Kdo uspěje?: Vojenský odstřelovač [i] 03:50 Jak se to dělá 10 [i] 04:15 Obchodníci 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Sever a Jih 7/12 [i] 06:00 Třetí sudička [i] 06:45 Finley požární autíčko 14/39 [i] 07:05 Kostičky [i] 07:15 Pátrání světlušky Lucie [i] 07:30 Náš přítel Frank [i] 09:05 Phineas a Ferb v paralelním vesmíru [i] 10:20 Zprávičky [i] 10:40 Svět ČT [i] 11:00 My všichni školou povinní: Třídní učitel 7/13 [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hoby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Není houba jako houba [i] 14:20 122. Velká pardubická s Českou pojišťovnou [i] 17:10 Nechte to na mně [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Euromiliony 20:00 Trumfy Miroslava Donutila [i] 20:50 Hitparáda televizní zábavy [i] 21:45 Ekologický Oskar [i] 22:50 Losování Euromiliony 22:55 Holka z města [i] 00:25 Zpátky se Sobotou [i] 01:20 Sváteční slovo dominikána Romualda Štěpána Roba [i] 01:25 Malá farma: Jezírko [i] 01:50 Bydlení je hra [i] 02:15 Kuchařská pohotovost [i] 02:40 Po stopách hvězd [i] 03:05 Chirurgie [i] 03:35 Kníže [i] 04:40 Takový malý bar [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Blues ze Staré Pekárny: The [i] 05:25 Ze ZOO do ZOO [i] 06:00 Letecká válka: Americký dokumentární film 2/2 [i] 06:45 Riskantní mise speciálních jednotek: Americký dokumentární cyklus 4/4 [i] 07:35 Náš venkov [i] 07:50 Stop [i] 08:00 Panorama [i] 08:30 Osobnost na Dvojce [i] 08:35 Folklorní magazín [i] 09:05 Hranice bez hranic: Víno a zlato na hranici 6/16 [i] 09:30 Kultura.cz [i] 10:00 Blahořečení čtrnácti pražských mučedníků [i] 12:30 Divadlo žije! [i] 13:00 Artmix [i] 13:55 Architektura 38/45 [i] 14:25 Kamera na cestách: Vietnam [i] 15:20 Dcery vietnamského draka [i] 16:15 Zázračná planeta: Jižní Pacifik 6/6 [i] 17:05 Ranč U Zelené sedmy 38/42 [i] 17:35 Chytrá princezna [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Laurel a Hardy: Špindírové [i] 19:05 Jiří Kylián: Zapomenuté vzpomínky [i] 20:05 49. MTF Zlatá Praha 2012 [i] 21:05 Mýty a fakta historie: Hledání dolů krále Šalomouna [i] 22:00 Brutální Nikita [i] 23:55 Červený trpaslík: Nachystejte květináče 38/52 [i] 00:25 Ženy jsou hrdinky [i] 01:50 Soukromý vesmír [i] 03:10 Chcete je? [i] 03:15 Sólo pro... Glena Hansarda [i] 03:55 Styl [i] 04:15 Okouzlený poutník Jaromír Tomeček [i] 04:40 Hraje, tančí a zpívá Hradišťan [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:30 Skippy 35 [i] 06:00 Pepek námořník [i] 06:15 Co nového Scooby-Doo? III 8 [i] 06:40 Avengers: Nejmocnější hrdinové světa 25 [i] 07:10 Tučňáci z Madagaskaru II 12 [i] 07:40 Čarodějka Tara 20 [i] 08:10 Grilování s Vodouchem: Dámská jízda 6 [i] 08:40 Já a moje příšera [i] 11:00 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Cesta do hlubin študákovy duše [i] 14:05 Dračí války [i] 16:05 Trhala fialky dynamitem [i] 18:05 Babicovy dobroty: Králík [i] 18:45 Hospoda: Dědci 42 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Harry Potter a Princ dvojí krve [i] 23:30 Jasné nebezpečí [i] 02:10 Novashopping 02:15 Příběh Debbie Smithové [i] 03:40 Áčko [i] 04:40 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:40 Ninjago: Tik tak 7 [i] 07:10 Mistr Manny I: Šikovná dovolená 19 [i] 07:40 Hračkování [i] 08:15 Autosalon [i] 09:30 Columbo: Prázdný rám [i] 11:05 Nové hnízdo [i] 11:50 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 13:55 Dunston: Sám v hotelu [i] 15:50 Vraždy v Midsomeru IX: Andělský chór [i] 18:00 Reportéři na vaší straně [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže [i] 23:20 Soudný den [i] 01:35 Žár mládí [i] 03:10 Volejte Věštce [i] 04:55 Vraždy v Kitzbühelu IV: Au pair [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:55 Úbohá Nasťa 48/80 [i] 07:05 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 129/129 [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 Columbo zasahuje 5/20 [i] 11:55 Sabrina - mladá čarodejnica I. 5-6/22 [i] 12:50 Gossip Girl III. 4/22 [i] 13:55 Svetlo lásky [i] 15:55 Ohnivá púšť 3/3 [i] 18:00 Láska, deti a veľké srdce: Sľub [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Splnený sen [i] 21:55 Barbara Woodová: Búrlivé roky [i] 23:55 Žaloba [i] 01:50 Columbo zasahuje 5/20 [i] 03:20 Letušky [i] 03:40 Smiechoty [i] 04:05 Bzzz!!! [i] 04:35 SEDEM s r.o. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Poslední loupež [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Lišák Renart [i] 13:55 Čekání na štěstí [i] 15:45 Panika [i] 17:25 Nine [i] 19:25 Hledám impotentního muže [i] 21:10 Flynn Carsen 3: Kletba Jidášova kalichu [i] 22:50 Atentát na střední [i] 00:30 Zabijáci lesbických upírek [i] 01:55 Pokoj 1408 [i] 03:45 Mrtví k snídani [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 The Box [i] 08:45 Rally [i] 09:15 Cyklistika [i] 11:00 Fotbal [i] 12:00 Vzpírání [i] 14:00 Tenis [i] 15:45 Fotbal [i] 16:45 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 19:45 Fotbal [i] 20:30 Watts [i] 21:00 The Box [i] 21:15 Fitness [i] 23:30 Rally [i] 00:00 Fotbal [i] 01:00 Tenis [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Být Erikou 3: Odhalená tajemství 9 [i] 06:00 Superžralok [i] 08:00 Megažralok versus Crocosaurus [i] 10:00 Kauzy podle Kate 2: Transplantace 2 [i] 11:00 Kauzy podle Kate 2: Podvod 3 [i] 12:00 Kauzy podle Kate 2: Pravda pod povrchem 4 [i] 13:00 Kauzy podle Kate 2: Úkryt 5 [i] 14:00 Můj přítel Monk 2: Pan Monk jede do Mexika 2 [i] 15:00 Můj přítel Monk 2: Pan Monk jde na baseball 3 [i] 16:00 Můj přítel Monk 2: Pan Monk jde do cirkusu 4 [i] 17:00 Můj přítel Monk 2: Pan Monk a velmi, velmi starý muž 5 [i] 18:00 Můj přítel Monk 2: Pan Monk jde do divadla 6 [i] 19:00 Milionový lékař 2: Lež je jiná forma fantazie 7 [i] 20:00 Havaj 5-0 2: Kame'e 3 [i] 21:00 PREMIÉRA FILM Vše o Adamovi [i] 23:00 Spravedlnost v krvi 2: Nevinnost 4 [i] 00:00 Xtinction [i] 02:00 Super Tanker [i] 04:00 Být Erikou 3: Doktore, uzdrav se sám 8 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Unášen divokou vodou 2 [i] 06:55 Podzemí měst 2 [i] 07:55 Zmizelé světy 4 [i] 08:50 Ostrov tučňáků 2 [i] 09:25 Vražedných šedesát 12 [i] 10:00 Vražedných šedesát 13 [i] 10:35 Titanoboa: Had 2 [i] 11:45 Maskovaní útočníci [i] 12:50 Obsese 3 [i] 13:25 Obsese 4 [i] 14:00 Nejoblíbenější pořady z cyklu UniverZoom 6. [i] 15:00 Nejoblíbenější pořady z cyklu UniverZoom 5. [i] 16:00 Nejoblíbenější pořady z cyklu UniverZoom 4. [i] 17:00 Válka v reklamě 4 [i] 18:10 Na chalupě den za dnem 7 [i] 19:10 Zvláštní jedlíci 3 [i] 20:20 Sběrači 15 [i] 21:15 Sport očima vědy 6 [i] 22:20 Louis Theroux: Nesmírná láska: Demence [i] 23:35 Vrať se tam, odkud jsi přišel 3 [i] 00:50 Forenzní faktor 9 [i] 01:50 Podfuky a podrazy 3 [i] 02:45 Vraky Temže 1 [i] 03:50 Maskovaní útočníci [i] 04:50 Válka v reklamě 3 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Scooby Doo! Prokletí nestvůry z jezera [i] 07:20 Filmy a filmové hvězdy IV. 41 [i] 07:45 Harry Potter a Relikvie smrti - část 1. [i] 10:05 Muži v naději [i] 12:00 Thor [i] 13:50 Zima za války [i] 15:35 Pod jednou střechou [i] 17:25 Transformers 3 [i] 20:00 Dvojitý agent [i] 21:40 Pařba v Bangkoku [i] 23:20 Tamara Drewe [i] 01:10 Intimní past [i] 02:40 Vyhazovači [i] 04:15 Dvojitý agent [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Billboard Music Awards 2012 [i] 08:15 Hamlet [i] 10:20 Každý druhý týden (a půlka prázdnin) [i] 12:00 Vlk [i] 13:35 Před očima [i] 15:00 Otec neznámý [i] 16:40 Je tady někdo? [i] 18:15 Cizinec [i] 20:00 Epizody II. 1 [i] 20:30 Zítra snad bude líp [i] 22:00 Repo Men [i] 23:55 Romantici [i] 01:30 Jackass 3.5