TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:15 Bez servítky [i] 09:10 Kobra 11 X. 2/16 [i] 10:10 Čierna vdova [i] 12:05 HORÚCA KRV [i] 13:10 Rýchle Televízne noviny [i] 13:15 Mentalista II. 14/23 [i] 14:10 Rýchle Televízne noviny [i] 14:15 FARMA [i] 15:30 Dva a pol chlapa VII. 14/22 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House I. 22/22 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 FARMA [i] 21:30 MASTERCHEF [i] 22:45 AKČNÝ PIATOK: Univerzálny vojak 3: Znovuzrodenie [i] 00:45 Red Bull Cliff Diving 2012 [i] 01:30 Zlodej tvárí [i] 03:00 Dr. House I. 22/22 [i] 03:45 Kobra 11 X. 2/16 [i] 04:40 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Dámsky klub "N" [i] 07:00 Správy STV [i] 07:40 Góly - body - sekundy [i] 07:50 Práca pre teba [i] 08:00 Vojna kuchárov [i] 08:25 Duel [i] 09:00 5 proti 5 [i] 09:45 Úsmev, prosím! [i] 10:10 Dempsey a Makepeacová: Rozhodnutie [i] 11:05 Sila lásky IV. 173 [i] 11:50 Práca pre teba [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Nebíčko v papuľke [i] 14:05 Divoký anjel 270/270 [i] 15:05 Doktorka Quinnová II.: Vlak so sirotami [i] 15:50 Práca pre teba [i] 15:55 Práca pre teba - žrebovanie [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky V. 257 [i] 17:15 Vojna kuchárov [i] 17:45 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Legendy popu: Peter Lipa [i] 22:05 Nočné správy [i] 22:15 Počasie [i] 22:18 Góly - body - sekundy [i] 22:30 Neľútostný súboj [i] 01:25 Dempsey a Makepeacová: Rozhodnutie [i] 02:10 Doktorka Quinnová II.: Vlak so sirotami [i] 03:00 Slovensko v obrazoch [i] 03:20 Svet v obrazoch [i] 03:45 Správy STV [i] 04:30 Sila lásky IV. 173 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Maškrtníček [i] 09:00 Práca pre teba [i] 09:05 Dámsky klub "N" [i] 10:40 Rieky sveta: Kolorádo, rieka hornín [i] 11:05 Fokus právo [i] 11:35 Rómsky magazín [i] 12:00 Správy - Hírek [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:25 ArtSpektrum [i] 12:35 Šláger na šláger [i] 13:10 My Európania: 20. storočie - Európa znovu objavuje samu seba [i] 14:00 Separé [i] 14:25 Senior klub [i] 14:50 Orientácie [i] 15:30 Nízke Tatry srdce Slovenska [i] 15:55 Tvárou v tvár [i] 16:30 Fokus - rodina [i] 16:55 Mama to vie najlepšie [i] 17:20 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Práca pre teba - žrebovanie [i] 18:00 Televíkend [i] 18:30 Večerníček: Chichi-chacha [i] 18:40 Encyklopédia slov.obcí: Svätý Anton [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Vladimír Výrostko [i] 20:00 Let okolo Zeme: Severná Amerika [i] 20:55 Família: Família - Vedeli sme, že sa vrátime [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Práca pre teba [i] 22:00 Kino na Dvojke: Takí normálni zabijáci [i] 23:55 ArtSpektrum [i] 00:05 BJD Matúš Jakabčic CZ-SK Big Band feat. Harry Sokal (Slovensko, Česko, Rakúsko) [i] 01:00 Udalosti ČT [i] 01:45 Správy STV "N" [i] 02:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:50 Súdna sieň: Búranie [i] 08:50 Dom snov III. 46 [i] 09:50 Panelák: Kofa Hoffa [i] 11:00 ÁNO, ŠEFE USA III. 7 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Súdna sieň: Drahí pozostalí [i] 14:00 Panelák: Kofa Hoffa [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 13 [i] 16:00 Kosti V. 10 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Už je ženatý [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: Svadobný mixér [i] 21:30 X FACTOR USA 2012 [i] 23:30 Nebezpečná rýchlosť [i] 02:10 Sky Fighters: Akcia v oblakoch [i] 03:50 Črepiny [i] 04:20 Sebaobrana [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 MacGyver 56 [i] 06:05 Moderné veštenie [i] 07:05 MacGyver 57 [i] 08:05 Matlock IV. 21 [i] 09:05 Faktor strachu III. 15 [i] 10:05 Agent III. 4 [i] 11:00 Pensacola: Zlaté krídla 16 [i] 12:00 POD POVRCHOM 19 [i] 13:20 Faktor strachu III. 16 [i] 14:20 Ninja Factor I. 13 [i] 14:50 Simpsonovci VIII. 25/25 [i] 15:20 Griffinovci V. 8 [i] 15:45 Kúzelníci z Waverly 19 [i] 16:15 Vytunuj mi fáro I. 32 [i] 16:55 ÁNO, ŠEFE USA III. 7 [i] 17:55 Profesionáli II.: Hajzlákoví zlodeji 10 [i] 18:50 Dom snov III. 46 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 VTIP ZA STOVKU [i] 21:05 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 22:40 Inkognito [i] 23:40 Chalupári: Režisér 8 [i] 00:40 Simpsonovci VIII. 25/25 [i] 01:10 Matlock I. 17 [i] 02:25 Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: V dobrom i zlom [i] 04:00 Dar z lásky: Príbeh Daniela Huffmana [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší II. 19/22 [i] 08:00 Advokáti VI. 9/23 [i] 09:00 Drzá Jordan III. 11/13 [i] 10:00 Pán šelem II.: Zlost 7/22 [i] 11:00 Ochránce III. 10/23 [i] 12:00 Advokáti VI. 10/23 [i] 13:00 Posel ztracených duší II. 19/22 [i] 14:00 CSI: New York VII. 15/22 [i] 15:00 Drzá Jordan III. 11/13 [i] 16:00 Pán šelem II.: Bílý tygr 8/22 [i] 17:00 Ochránce III. 11/23 [i] 18:00 Posel ztracených duší II. 20/22 [i] 19:00 Drzá Jordan III. 12/13 [i] 20:00 CSI: New York VII. 16/22 [i] 21:00 Sherlock 2/3 [i] 22:45 Profil zločinu III. 8/12 [i] 23:55 Cena za lidskost IV. 3/8 [i] 01:10 Sherlock 2/3 [i] 02:50 Cena za lidskost IV. 3/8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Krátký žlutý autobus [i] 06:00 Jak se to dělá 3 [i] 06:25 Rození obchodníci: Mini Moke [i] 07:15 Americký chopper: Motorky pro DECA a Colmet [i] 08:10 Špinavé práce: Chovatel tažných psů [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Nic pro staré chlapy [i] 09:55 Nutné k přežití: Irsko [i] 10:50 Jak to dělají?: Pozemní miny/Vzdušná plavidla/Velkosklady [i] 11:15 Jak se to dělá 12 [i] 11:40 Mimořádné projekty: Bitevní stroje [i] 12:35 Pátá rychlost 5 [i] 13:05 Pátá rychlost 6 [i] 13:30 Rození obchodníci: Mini Moke [i] 14:25 Americký chopper: Jedinečný kousek [i] 15:20 Bořiči mýtů: Pád ze 6.705 metrů [i] 16:15 Špinavé práce: Recyklace matrací [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Doba bouří [i] 18:05 Nutné k přežití: Jižní Dakota [i] 19:00 Jak se to dělá 10 [i] 19:30 Jak se to dělá 2 [i] 20:00 Načerno pálený alkohol: Rozloučení paliče alkoholu [i] 21:00 Podvody Keitha Barryho: Policajti a zloději [i] 22:00 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 1 [i] 23:00 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 1 [i] 00:00 Běsnění: Bouření davu - 2 [i] 00:55 Načerno pálený alkohol: Rozloučení paliče alkoholu [i] 01:50 Podvody Keitha Barryho: Policajti a zloději [i] 02:50 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 1 [i] 03:50 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 1 [i] 04:45 Jak to dělají?: Pozemní miny/Vzdušná plavidla/Velkosklady [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Sever a Jih 6/12 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 101 dalmatinů 18/52 [i] 09:20 Sever a Jih 7/12 [i] 10:10 Toulavá kamera [i] 10:40 Objektiv [i] 11:10 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:40 Z Televarieté [i] 15:35 Po stopách hvězd [i] 16:00 Bydlení je hra [i] 16:30 AZ-kvíz Speciál [i] 17:00 Malá farma: Jezírko [i] 17:25 Besipky: Technická nezpůsobilost [i] 17:30 Černé ovce [i] 17:55 Počasí v Evropě [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Můžeme dál? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset 20:00 Vyprávěj: Praha plná trabantů 6/16 [i] 20:55 13. komnata Lukáše Šembery [i] 21:20 Všechnopárty [i] 22:05 Zpátky se Sobotou [i] 23:00 Kriminálka Paříž: Fanatik 24/62 [i] 23:50 Město žen II: Až přijde čas 9/22 [i] 00:10 Co nám dělá dokonalá těla? 25/39 [i] 00:35 MI5 V 3/10 [i] 01:30 AZ-kvíz Speciál [i] 02:00 Sama doma [i] 03:30 Banánové rybičky [i] 04:10 Brněnské kolo [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Jak se žije beze strachu podle [i] 05:40 Chcete mě? [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 09:10 Nedej se [i] 09:30 Architektura: Džóserova pyramida 37/45 [i] 10:00 V chrámu Páně je místo pro všechny [i] 10:55 Příběhy předmětů [i] 11:25 Barvy života [i] 12:15 Na pomoc životu - cukrovka a její nejmodernější léčba [i] 12:35 Chcete mě? [i] 12:50 Na plovárně s Meirem Shalevem [i] 13:15 Jak se žije poustevníkům podle [i] 13:30 Království divočiny: Země ztepilých buků [i] 14:00 Tajemství na dně moří: Piráti 6/6 [i] 14:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:40 Fatální střet 2/2 [i] 16:30 City Folk 2012 - Praha [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Phineas a Ferb II: Horská dráha: Muzikál! 38/39 [i] 19:25 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Jen nejsilnější přežije 64/80 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Jižní Pacifik 6/6 [i] 20:55 Vesmír: Měsíc 5/31 [i] 21:40 Velikáni filmu: Orson Welles [i] 23:30 Festivalové minuty MTF Zlatá Praha 2012 [i] 23:35 ČT Live - Oskar Petr 60 [i] 00:30 Q [i] 00:55 Na stojáka [i] 01:20 Medúza 01:55 Přežít! [i] 02:45 Změnil tvář Šanghaje [i] 03:40 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 04:05 Postřehy odjinud [i] 04:10 To byl Franta Kocourek [i] 04:40 Laco Garaj [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2259 [i] 09:55 Co je Vám, doktore? [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Gilmorova děvčata VI 9 [i] 13:35 Dr. House III 3 [i] 14:30 Beze stopy 23 [i] 15:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III: Morální zásady 5 [i] 16:30 Přátelé V 23 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista: Rudé běsnění 12 [i] 18:25 Ulice 2260 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 MasterChef 7 [i] 22:25 Stíny minulosti [i] 00:25 Porota [i] 02:30 Novashopping 02:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III: Morální zásady 5 [i] 03:20 DO-RE-MI [i] 04:35 Přátelé V 23 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:40 Policie Hamburk IV: Kaiovo rozhodnutí 6 [i] 07:40 Kutil Tim VI: Flirtování 13 [i] 08:25 M*A*S*H 30 [i] 09:15 Prostřeno! [i] 10:05 Diagnóza vražda IV: Vražda v country stylu 18 [i] 11:05 Big Ben III: Rudé růže 7 [i] 13:05 Castle na zabití I: Duchové 8 [i] 14:05 Komisař Rex I: Amok 9 [i] 15:05 Walker, Texas Ranger II: Odměna 1 [i] 16:05 Rosamunde Pilcher: Kolotoč života [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Zrcadlo tvého života - Ivan Trojan [i] 21:15 Základka: Školou chodí Mikuláš 8 [i] 21:50 Show Jana Krause [i] 22:45 Cesty k úspěchu [i] 22:55 Vrah od Green River [i] 00:55 Cela [i] 02:50 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Čistá láska 108-109/170 [i] 07:10 La Tormenta: Pokušenie lásky 92/216 [i] 08:20 V siedmom nebi III. 19/22 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Správna Susan I. 19/22 [i] 10:35 Druhý dych II. 15 [i] 11:35 Larina voľba 88 [i] 12:30 Ezel 113/142 [i] 13:50 Melrose Place: Nová generácia 4/18 [i] 14:40 Mladí, krásni, skazení 117/131 [i] 15:40 La Tormenta: Pokušenie lásky 93/216 [i] 16:45 Keď budeš moja 194/238 [i] 17:50 V siedmom nebi III. 20/22 [i] 18:45 Dharma a Greg I. 14/23 [i] 19:15 Frasier [i] 19:50 Smotánka [i] 20:15 Druhý dych II. 16 [i] 21:30 THE VOICE 2012 [i] 00:15 Smrteľný hriech [i] 02:05 Frasier [i] 02:25 Adela show [i] 03:00 L.O.V.E. [i] 03:35 SEDEM s r.o. [i] 04:25 Za stenou [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 V zajetí hurikánu [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Dračí klon [i] 13:40 Sláva vítězům [i] 15:45 Lantana [i] 17:50 Korsický případ [i] 19:35 Žít po svém [i] 21:25 Mrtví k snídani [i] 23:00 Pokoj 1408 [i] 00:55 Cabin Fever 2: Spring Fever [i] 02:20 Hrozba v poušti [i] 03:50 Předčítač [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 09:00 Cyklistika [i] 11:00 Fotbal [i] 12:00 Fotbal [i] 13:00 Jezdectví [i] 13:15 Tenis [i] 14:00 Tenis [i] 20:00 Silové sporty [i] 21:00 Bowling [i] 22:00 Bojové sporty [i] 23:00 Fotbal [i] 23:55 Technology of Champions [i] 00:00 Rally [i] 00:30 Motorsport [i] 00:45 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Být Erikou 3: Doktore, uzdrav se sám 8 [i] 06:20 Diagnóza vražda 5: Špinavý trik 12 [i] 07:20 Dobrá manželka 2: Jedovatá pilulka 6 [i] 08:20 Bratři a sestry 2: Na dvou místech 6