Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:25 Bez servítky [i] 09:20 Kobra 11 X. 1/16 [i] 10:20 Diskopríbeh [i] 12:10 V tieni zločinu I. 14-15/22 [i] 14:00 Rýchle Televízne noviny [i] 14:05 Mentalista II. 13/23 [i] 15:00 Priatelia VII. 18/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VII. 13/22 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House I. 21/22 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 FARMA [i] 21:35 HORÚCA KRV [i] 23:00 Nočné Televízne noviny [i] 23:25 Dr. House I. 21/22 [i] 00:20 Mentalista II. 13/23 [i] 01:05 Fringe I. 8/20 [i] 01:55 Hrdinovia III. 24/25 [i] 02:40 Chuck I. 8/13 [i] 03:20 Kobra 11 X. 1/16 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Dámsky klub "N" [i] 06:50 Správy STV [i] 07:30 Góly - body - sekundy [i] 07:40 Práca pre teba [i] 07:50 Vojna kuchárov [i] 08:20 Duel [i] 08:50 5 proti 5 [i] 09:40 Úsmev, prosím! [i] 10:05 Dempsey a Makepeacová: Boh ochraňuj Harry [i] 11:00 Sila lásky IV. 172 [i] 11:50 Práca pre teba [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Hurá do záhrady [i] 14:05 Divoký anjel 269/270 [i] 15:05 Doktorka Quinnová II.: Útočisko [i] 15:50 Práca pre teba [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky V. 256 [i] 17:15 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Sokol a holubica 6/6 [i] 22:00 Prežiť!: Krv na horách [i] 22:50 Nočné správy [i] 23:00 Počasie [i] 23:03 Góly - body - sekundy [i] 23:10 Obvinení II.: Príbeh Tiny [i] 00:10 Dempsey a Makepeacová: Boh ochraňuj Harry [i] 01:00 Doktorka Quinnová II.: Útočisko [i] 01:45 Reportéri [i] 02:10 Prežiť!: Krv na horách [i] 03:00 Obvinení II.: Príbeh Tiny [i] 04:00 Sila lásky IV. 172 [i] 04:50 Sila lásky V. 256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Rozprávky 15 sestier [i] 09:15 Práca pre teba [i] 09:20 Dámsky klub "N" [i] 10:50 Architektúra: Budova stanice Satolas pri Lyone [i] 11:20 Fokus - peniaze [i] 11:50 Maďarský magazín [i] 12:15 Správy - Hírek [i] 12:25 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:45 Veselo s dychovkou [i] 13:30 Slovenské kino: Slovenská krčma [i] 14:25 Polícia [i] 14:40 Profesionál [i] 14:50 Občan za dverami [i] 15:30 Televízny klub nepočujúcich [i] 15:55 Rómsky magazín [i] 16:30 Fokus právo [i] 16:55 Separé [i] 17:25 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Rieky sveta: Kolorádo, rieka hornín [i] 18:28 Ovce.sk [i] 18:30 Večerníček: Chichi-chacha [i] 18:40 Rozvoj vidieka - Prázdniny v sedle [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Ivan Kohler [i] 20:00 My Európania: 20. storočie - Európa znovu objavuje samu seba [i] 20:50 Konzervy času: Víťazstvo [i] 21:15 Veda v Európe: Genetické poruchy [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Práca pre teba [i] 22:00 Večer pod lampou [i] 00:05 Spektrum vedy [i] 00:30 Udalosti ČT [i] 01:15 Správy STV "N" [i] 02:00 ArtSpektrum [i] 02:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 KRIMI 05:45 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI 07:45 Súdna sieň: To decko je závislák [i] 08:50 Dom snov III. 45 [i] 09:50 Panelák: Trezor [i] 11:00 ÁNO, ŠEFE USA III. 6 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:20 Súdna sieň: Až príliš bohatý [i] 14:25 Princ z Perzie: Piesky času [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Drahí pozostalí [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: Časopis [i] 21:30 POD POVRCHOM 19 [i] 22:30 Kosti V. 10 [i] 23:30 HALÓ [i] 00:10 Webmaster [i] 01:05 Mafstory: Prcova nevesta [i] 02:10 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 18 [i] 03:00 POD POVRCHOM 19 [i] 03:45 NOVINY TV JOJ 04:05 Hovory s minulosťou [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 MacGyver 54 [i] 06:05 Moderné veštenie [i] 07:05 MacGyver 55 [i] 08:05 Matlock IV. 20 [i] 09:05 Faktor strachu III. 14 [i] 10:05 Agent III. 3 [i] 11:00 Pensacola: Zlaté krídla 15 [i] 12:00 M*A*S*H 205,206 [i] 13:20 Faktor strachu III. 15 [i] 14:20 Ninja Factor I. 12 [i] 14:50 Simpsonovci VIII. 24 [i] 15:20 Griffinovci V. 7 [i] 15:45 Kúzelníci z Waverly 18 [i] 16:15 Vytunuj mi fáro I. 31 [i] 16:55 ÁNO, ŠEFE USA III. 6 [i] 17:55 Profesionáli II.: Statočné srdce 9 [i] 18:50 Dom snov III. 45 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 13 [i] 21:05 Áno, šéfe V. [i] 22:15 Agent III. 4 [i] 23:10 Akty X VI. 13 [i] 00:10 Vytunuj mi fáro I. 31 [i] 00:35 Simpsonovci VIII. 24 [i] 01:05 Griffinovci V. 7 [i] 01:35 Ninja Factor I. 12 [i] 02:05 Matlock I. 16 [i] 03:00 Detektív Nash Bridges III. 17 [i] 03:40 Akty X VI. 13 [i] 04:25 Život na zámku: Podnikateľ 40 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší II. 18/22 [i] 08:00 Advokáti VI. 8/23 [i] 09:00 Drzá Jordan III. 10/13 [i] 10:00 Pán šelem II.: Duchové lesa 6/22 [i] 11:00 Ochránce III. 9/23 [i] 12:00 Advokáti VI. 9/23 [i] 13:00 Posel ztracených duší II. 18/22 [i] 14:00 CSI: New York VII. 14/22 [i] 15:00 Drzá Jordan III. 10/13 [i] 16:00 Pán šelem II.: Zlost 7/22 [i] 17:00 Ochránce III. 10/23 [i] 18:00 Posel ztracených duší II. 19/22 [i] 19:00 Drzá Jordan III. 11/13 [i] 20:00 CSI: New York VII. 15/22 [i] 21:00 NCIS V. 2/19 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 16/24 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 17/24 [i] 00:00 Strážce pořádku II. 1/13 [i] 00:55 NCIS V. 2/19 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba LA II. 16/24 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba LA II. 17/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Automobilová šou SEMA [i] 06:00 Jak se to dělá 2 [i] 06:25 Rození obchodníci: Jaguár třídy E [i] 07:15 Americký chopper: Motorky rockového festivalu Woodstock a cirkusu Ringling, Barnum a Bailey [i] 08:10 Špinavé práce: Stavba lokomotivy [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Hledání úlovku [i] 09:55 Nutné k přežití: Jižní státy [i] 10:50 Jak to dělají?: Nukleární ponorka/testovací figuríny/ovoce a zelenina [i] 11:15 Jak se to dělá 11 [i] 11:40 Mimořádné projekty: Nejvyšší mrakodrap světa [i] 12:35 Jízda: Dominator [i] 13:30 Rození obchodníci: Jaguár třídy E [i] 14:25 Americký chopper: Motorky pro DECA a Colmet [i] 15:20 Bořiči mýtů: Balady o puškách [i] 16:15 Špinavé práce: Chovatel tažných psů [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Nic pro staré chlapy [i] 18:05 Nutné k přežití: Irsko [i] 19:00 Jak se to dělá 9 [i] 19:30 Jak se to dělá 1 [i] 20:00 Špinavé práce 6 [i] 21:00 Extrémní rybářský úkol Robsona Greena 8 [i] 22:00 Ďábelská jízda: Padlý Devil [i] 23:00 Vyváznout živý: Únos v džungli [i] 00:00 V nejhorším případě: Hořící automobil/Nehoda na lodi [i] 00:30 V nejhorším případě: Stržené elektrické dráty/ rozzuřený pes [i] 00:55 Špinavé práce 6 [i] 01:50 Extrémní rybářský úkol Robsona Greena 8 [i] 02:50 Ďábelská jízda: Padlý Devil [i] 03:50 Vyváznout živý: Únos v džungli [i] 04:45 Jak to dělají?: Nukleární ponorka/testovací figuríny/ovoce a zelenina [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Příběhy slavných [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 101 dalmatinů 17/52 [i] 09:30 Sever a Jih 6/12 [i] 10:20 Všechnopárty [i] 11:05 Pošta pro tebe [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:40 Z Televarieté [i] 15:30 13. komnata Jany Šulcové [i] 16:00 Cestománie [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Zahrada pod lupou [i] 17:20 Auto Moto Styl [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Můžeme dál? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset 20:00 Nejlepší Bakaláři [i] 21:00 Okno do hřbitova [i] 21:30 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:20 Tísňová linka [i] 22:45 Podfukáři VII 4/6 [i] 23:40 Střepy v hlavě [i] 01:05 Stopy, fakta, tajemství [i] 01:35 AZ-kvíz [i] 02:00 Po stopách [i] 02:10 Zajímavosti z regionů Brno [i] 02:35 Zajímavosti z regionů Ostrava [i] 03:05 Bydlení je hra [i] 03:30 Banánové rybičky [i] 04:05 Osudná smyčka [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Příběhy předmětů [i] 05:50 Osobnost na Dvojce [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Folklorika [i] 09:30 Město mého srdce [i] 10:10 Mýty a fakta historie: Osudy Říma 2/2 [i] 11:05 Putování za vínem: Bádensko, Württembersko [i] 11:35 Praha, město věží: Od Letné po Stromovku 6/16 [i] 11:55 Za vesnickými muzikanty [i] 12:20 Ze ZOO do ZOO [i] 12:50 O vědě a vědcích [i] 13:15 Chcete je? [i] 13:20 Cesty víry: Mučedníci od Panny [i] 13:45 Intolerance [i] 14:15 Moje velká indická svatba [i] 16:00 Teleapatyka [i] 16:10 Diagnóza [i] 16:30 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Phineas a Ferb II 37/39 [i] 19:25 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Seance 63/80 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Nespatřené [i] 21:00 Na forbíně TM [i] 21:40 Kanadská soda [i] 22:05 Řím 6/12 [i] 23:00 Artmix [i] 23:55 Zvláštní jednotka: Max 1/8 [i] 00:45 Pološero - Ztracenci [i] 01:10 Sonny Rollins! [i] 01:45 Moje rodina IV: Velký úprk 3/13 [i] 02:15 Evropa dnes [i] 02:40 Uchem jehly [i] 03:05 Náš venkov [i] 03:20 To byl Franta Kocourek [i] 03:50 Rodinné křižovatky [i] 04:20 Blues ze Staré Pekárny: Hoochie [i] 04:45 Brno Open 2006 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2258 [i] 09:50 Protokol [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Gilmorova děvčata VI 8 [i] 13:35 Dr. House III 2 [i] 14:30 Beze stopy 22 [i] 15:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III: Ta sladká příchuť pomsty 4 [i] 16:30 Přátelé V 22 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista: Kumpáni Rudého Johna 11 [i] 18:25 Ulice 2259 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Trochu moc lásky najednou 364 [i] 21:50 Kriminálka Miami IX: Na háčku 7 [i] 22:50 Noční Televizní noviny [i] 23:20 Blade [i] 01:45 Novashopping 01:55 Námořní vyšetřovací služba VI: Láska a válka 14 [i] 02:40 Na vlastní oči: aneb Co byste jinak nikdy neviděli. [i] 03:20 Střepiny [i] 04:15 Vrchní sestra 10 [i] 04:55 Přátelé V 22 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:40 Policie Hamburk IV: Mořský vlk v nesnázích 5 [i] 07:40 Kutil Tim VI: Všude dobře, doma nejlíp 12 [i] 08:25 M*A*S*H 29 [i] 09:15 Prostřeno! [i] 10:05 Diagnóza vražda IV: Vražda bez sentimentu 17 [i] 11:05 Big Ben III: Vražda ve sboru 6 [i] 13:05 Castle na zabití I: Sběratelé šperků 7 [i] 14:05 Komisař Rex I: Lepší dům 8 [i] 15:05 Walker, Texas Ranger I: Stíny noci 4 [i] 16:05 Rosamunde Pilcher: Tak blízko nebi [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 VIP PROSTŘENO! [i] 21:40 Obchoďák: Havaj 12 [i] 22:55 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně I: Políbila jsem holku 6 [i] 23:55 Sběratelé kostí IV: Kritik ve víně 25 [i] 00:50 Zákon a pořádek: Los Angeles: Silver Lake 15 [i] 01:40 TOP STAR magazín [i] 02:35 Volejte Věštce [i] 04:20 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Čistá láska 106-107/170 [i] 07:10 La Tormenta: Pokušenie lásky 91/216 [i] 08:20 V siedmom nebi III. 18/22 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Správna Susan I. 17-18/22 [i] 11:00 Raz žiť, dvakrát zomrieť [i] 12:40 Ezel 112/142 [i] 13:55 Melrose Place: Nová generácia 3/18 [i] 14:45 Mladí, krásni, skazení 116/131 [i] 15:45 La Tormenta: Pokušenie lásky 92/216 [i] 16:50 Keď budeš moja 193/238 [i] 17:55 V siedmom nebi III. 19/22 [i] 18:55 Dharma a Greg I. 13/23 [i] 19:20 Frasier [i] 20:15 Druhý dych II. 15 [i] 21:30 Larina voľba 88 [i] 22:30 Ezel 113/142 [i] 23:40 Ally McBealová III. 1/21 [i] 00:35 Sex v meste IV. 4/18 [i] 01:00 Adela show [i] 01:35 Frasier [i] 02:00 Veštiareň [i] 03:00 Sex v meste IV. 4/18 [i] 03:25 Dharma a Greg I. 13/23 [i] 03:45 L.O.V.E. [i] 04:20 Adela show [i] 04:55 V tieni [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Tristan a Izolda [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Zítra nehrajeme! [i] 13:55 Poslední loupež [i] 15:55 Prokletý [i] 17:30 Dračí klon [i] 19:05 Sláva vítězům [i] 21:05 Předčítač [i] 23:10 Hrozba v poušti [i] 00:45 Hlad [i] 02:20 Bez soucitu