TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:15 Bez servítky [i] 09:10 Kobra 11 IX. 16/16 [i] 10:10 Walker, texaský ranger: Skúška ohňom [i] 12:05 HORÚCA KRV [i] 13:10 Rýchle Televízne noviny [i] 13:15 Mentalista II. 12/23 [i] 14:10 Rýchle Televízne noviny [i] 14:15 FARMA [i] 15:30 Dva a pol chlapa VII. 12/22 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House I. 20/22 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 MODRÉ Z NEBA [i] 22:30 Nočné Televízne noviny [i] 22:55 Dr. House I. 20/22 [i] 23:50 Mentalista II. 12/23 [i] 00:40 Fringe I. 7/20 [i] 01:30 Hrdinovia III. 23/25 [i] 02:15 Chuck I. 7/13 [i] 02:55 Kobra 11 IX. 16/16 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Sila lásky V. 254 [i] 05:50 Dámsky klub "N" [i] 07:10 Správy STV [i] 07:50 Práca pre teba [i] 08:00 Vojna kuchárov [i] 08:30 Duel [i] 09:00 5 proti 5 [i] 09:45 Úsmev, prosím! [i] 10:15 Dempsey a Makepeacová: Vo vlastných radoch [i] 11:05 Sila lásky IV. 171 [i] 11:50 Práca pre teba [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Taxík [i] 14:05 Divoký anjel 268/270 [i] 15:05 Doktorka Quinnová II.: Duchovná spása [i] 15:50 Práca pre teba [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky V. 255 [i] 17:15 Vojna kuchárov [i] 17:45 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Boxer [i] 22:05 Nočné správy [i] 22:15 Počasie [i] 22:18 Góly - body - sekundy [i] 22:25 Radosť zo života: Eva Kostolányiová [i] 22:55 Dempsey a Makepeacová: Vo vlastných radoch [i] 23:40 Doktorka Quinnová II.: Duchovná spása [i] 00:30 O 5 minút 12 [i] 01:35 Boxer [i] 03:30 Potulky po Taiwane - Ostrov voňajúci exotikou [i] 03:50 Sila lásky IV. 171 [i] 04:40 Sila lásky V. 255 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:40 Polícia [i] 06:50 Regionálny denník [i] 07:15 Komentáre [i] 07:40 Práca pre teba - magazín [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Fidlibum [i] 09:00 Práca pre teba [i] 09:10 Dámsky klub "N" [i] 10:40 Súčasné bývanie 9/20 [i] 11:05 Fokus zdravie [i] 11:30 Rusínsky magazín [i] 12:00 Správy - Hírek [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:45 ArtSpektrum [i] 12:50 Podpoľanci [i] 13:25 Klonované mäso - jedálny lístok budúcnosti [i] 14:15 Doslova [i] 15:25 Profily: Rudo Brtáň [i] 15:55 Maďarský magazín [i] 16:30 Fokus - peniaze [i] 16:55 Senior klub [i] 17:25 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Architektúra: Budova stanice Satolas pri Lyone [i] 18:30 Večerníček: Gaštanko a Gaštaník [i] 18:45 Test magazín: Vysavače [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Viera Voskárová [i] 20:00 Slovenské kino: Slovenská krčma [i] 21:00 Občan za dverami [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Práca pre teba [i] 22:05 Na križovatke SK+CZ: Rekviem za rytierov [i] 23:25 Profesionál [i] 23:40 VAT [i] 00:05 Udalosti ČT [i] 00:55 Správy STV "N" [i] 01:35 ArtSpektrum [i] 01:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:55 Súdna sieň: Dedičstvo po mŕtvej [i] 08:55 Dom snov III. 44 [i] 09:55 Panelák: Záchody [i] 11:00 ÁNO, ŠEFE USA III. 5 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Súdna sieň: Majster sveta v nevere [i] 14:00 Panelák: Záchody [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 11 [i] 16:00 Kosti V. 9 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Až príliš bohatý [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 KINOPREMIÉRA: Princ z Perzie: Piesky času [i] 23:00 Vtierka Castle III.: - NOVÉ ČASTI 6 [i] 00:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 12 [i] 01:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 18 [i] 02:00 Mafstory: Aliho mama [i] 02:55 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 17 [i] 03:40 Vtierka Castle III. 6 [i] 04:20 ČREPINY [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 06:05 Moderné veštenie [i] 07:05 MacGyver 53 [i] 08:05 Matlock IV. 19 [i] 09:05 Faktor strachu III. 13 [i] 10:05 Agent III. 2 [i] 11:00 Pensacola: Zlaté krídla 14 [i] 12:00 POD POVRCHOM 18 [i] 13:20 Faktor strachu III. 14 [i] 14:20 Ninja Factor I. 11 [i] 14:50 Simpsonovci VIII. 23 [i] 15:20 Griffinovci V. 6 [i] 15:45 Kúzelníci z Waverly 17 [i] 16:15 Vytunuj mi fáro I. 30 [i] 16:55 ÁNO, ŠEFE USA III. 5 [i] 17:55 Profesionáli II.: Miňo opäť policajtom 8 [i] 18:50 Dom snov III. 44 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 12 [i] 21:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 18 [i] 22:05 Agent III. 3 [i] 23:05 Akty X VI. 12 [i] 00:05 Vytunuj mi fáro I. 30 [i] 00:30 Simpsonovci VIII. 23 [i] 01:00 Griffinovci V. 6 [i] 01:30 Ninja Factor I. 11 [i] 02:00 Matlock I. 15 [i] 03:00 Detektív Nash Bridges III. 16 [i] 03:40 Akty X VI. 12 [i] 04:25 Život na zámku: Kolaudácia 39 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší II. 17/22 [i] 08:00 Advokáti VI. 7/23 [i] 09:00 Drzá Jordan III. 9/13 [i] 10:00 Pán šelem II.: Xinca 5/22 [i] 11:00 Ochránce III. 8/23 [i] 12:00 Advokáti VI. 8/23 [i] 13:00 Posel ztracených duší II. 17/22 [i] 14:00 CSI: New York VII. 13/22 [i] 15:00 Drzá Jordan III. 9/13 [i] 16:00 Pán šelem II.: Duchové lesa 6/22 [i] 17:00 Ochránce III. 9/23 [i] 18:00 Posel ztracených duší II. 18/22 [i] 19:00 Drzá Jordan III. 10/13 [i] 20:00 CSI: New York VII. 14/22 [i] 21:00 CSI: New York VIII. 5/18 [i] 22:00 CSI: New York VIII. 6/18 [i] 22:55 Myšlenky zločince VI. 2/24 [i] 23:50 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II. 2/13 [i] 00:50 CSI: New York VIII. 5/18 [i] 01:45 CSI: New York VIII. 6/18 [i] 02:35 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II. 2/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Nával lidí v opravně vraků [i] 06:00 Jak se to dělá 1 [i] 06:25 Rození obchodníci: Subaru Impreza WRX [i] 07:15 Americký chopper: Motorka pro NHL/Motorka B-2 Bomber [i] 08:10 Špinavé práce: Pavoučí farma [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Závod o čas [i] 09:55 Nutné k přežití: Poušť Baja [i] 10:50 Jak to dělají?: Rodinné auto/ Titan/Dopis [i] 11:15 Jak se to dělá 10 [i] 11:40 Mimořádné projekty: Výcvikový tábor pro nováčky [i] 12:35 Kluci z autobazaru: Magnet na holky [i] 13:05 Kluci z autobazaru: Smlouvání o ceně hot rodu [i] 13:30 Rození obchodníci: Subaru Impreza WRX [i] 14:25 Americký chopper: Motorky rockového festivalu Woodstock a cirkusu Ringling, Barnum a Bailey [i] 15:20 Bořiči mýtů: Protigravitační zařízení [i] 16:15 Špinavé práce: Stavba lokomotivy [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Hledání úlovku [i] 18:05 Nutné k přežití: Jižní státy [i] 19:00 Jak se to dělá 8 [i] 19:30 Jak se to dělá: Basebalové rukavice [i] 20:00 Dvojí přežití: V nesnázích [i] 21:00 Divoký víkend Beara Gryllse: S Jonathanem Rossem [i] 22:00 Cesta kolem světa 80 způsoby 6 [i] 23:00 Idiot na cestách: Transsibiřský expres [i] 00:00 Penn a Teller lžou: Monstrózní náklaďáky versus suchý zip [i] 00:55 Dvojí přežití: V nesnázích [i] 01:50 Divoký víkend Beara Gryllse: S Jonathanem Rossem [i] 02:50 Cesta kolem světa 80 způsoby 6 [i] 03:50 Idiot na cestách: Transsibiřský expres [i] 04:45 Jak to dělají?: Rodinné auto/ Titan/Dopis [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Sever a Jih 5/12 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 101 dalmatinů 16/52 [i] 09:25 Komici na jedničku [i] 10:20 Stačí stisknout [i] 11:10 Reklamy Jitky Molavcové [i] 11:40 Film o seriálu Ententýky [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:40 Z Televarieté [i] 15:35 13. komnata Michaely Maurerové [i] 16:00 Cestománie [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 17:00 Všechnopárty [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Můžeme dál? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset a Sportka 20:00 Pošta pro tebe [i] 20:55 Ententýky: Tajemství 5/15 [i] 21:55 Stopy, fakta, tajemství [i] 22:25 Případy detektiva Murdocha IV: Monsieur Murdoch 5/13 [i] 23:15 Bratři a sestry II: Dvojitý negativ 14/16 [i] 23:55 Losování Sportky a Šance 00:00 Hříšný tanec 2 [i] 01:25 Na stopě [i] 01:50 AZ-kvíz [i] 02:10 Sváteční slovo dominikána Romualda Štěpána Roba [i] 02:20 Týden v regionech Brno [i] 02:45 Týden v regionech Ostrava [i] 03:10 Banánové rybičky [i] 03:50 Vystřiženo z Manéže Bolka Polívky [i] 04:25 Recitál Jana Nedvěda [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Blues ze Staré Pekárny: Dr. Valter and The Lowbreakers Speciál [i] 05:25 Putování za vínem: Mosela, Franky [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Ushuaia 18/26 [i] 09:25 Království divočiny: Země ztepilých buků [i] 09:55 Soukromý vesmír [i] 11:20 Přežít! [i] 12:05 Krásný ztráty [i] 12:40 Příběhy pro Natálku [i] 12:55 Na forbíně TM [i] 13:35 Babylon [i] 14:05 Hranice bez hranic: Osoblažsko 5/16 [i] 14:30 Architektura: Džóserova pyramida 37/45 [i] 15:00 Goethe v Praze [i] 15:25 Evropa dnes [i] 15:55 Změnil tvář Šanghaje [i] 16:50 Domov ve středu Evropy 2/13 [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Phineas a Ferb II 36/39 [i] 19:25 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Tajný přítel 62/80 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Vietnam [i] 20:55 Intolerance [i] 21:25 Krásný ztráty [i] 22:00 Na stojáka [i] 22:25 Garderobiér [i] 00:20 Drahý otec [i] 00:50 Vesmír: Jupiter - obří planeta 4/31 [i] 01:35 Dobrodružství vědy a techniky [i] 02:20 Moje rodina IV: Ti Harperovi to válí! 2/13 [i] 02:50 Ochránce [i] 03:15 Neznámí hrdinové [i] 03:40 Domov nalezený [i] 04:40 Franta - všude, jinde [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2257 [i] 09:55 Ničivá bouře 2/2 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Gilmorova děvčata VI 7 [i] 13:35 Dr. House III 1 [i] 14:30 Beze stopy 21 [i] 15:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III: Dar 3 [i] 16:30 Přátelé V 21 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista: Prestiž nade vše 10 [i] 18:25 Ulice 2258 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Gympl s (r)učením omezeným: O fous 12 [i] 21:50 Na vlastní oči: aneb Co byste jinak nikdy neviděli. [i] 22:40 Noční Televizní noviny [i] 23:15 Generálova dcera [i] 01:40 Novashopping 01:45 Beze stopy IV: Pacient X 12 [i] 02:25 Koření: Všechny vůně světa [i] 03:30 Mladý Van Helsing 6 [i] 04:15 Vrchní sestra 9 [i] 04:55 Přátelé V 21 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:40 Policie Hamburk IV: Bankrot 4 [i] 07:40 Kutil Tim VI: Blues pracujícího muže 11 [i] 08:25 M*A*S*H 28 [i] 09:15 Prostřeno! [i] 10:05 Diagnóza vražda IV: Vražda číslo dvě 2/2 16 [i] 11:05 Big Ben III: www.vražda.de 5 [i] 13:05 Castle na zabití I: Nekupujte padělky 6 [i] 14:05 Komisař Rex I: Diagnóza vražda 7 [i] 15:05 Walker, Texas Ranger I: Hranice 3 [i] 16:05 Rosamunde Pilcher: Pouto lásky [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Cesty domů: Kdo chce slyšet pravdu? 145 [i] 21:30 TOP STAR magazín [i] 22:35 Castle na zabití IV: Démoni 6 [i] 23:35 Sběratelé kostí IV: Bobr a vydra 24 [i] 00:30 Myšlenky zločince I 15 [i] 01:25 Volejte Věštce [i] 03:15 Sběratelé kostí I: Dvě těla v laborce 15 [i] 04:00 Když vaří táta [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 V tieni [i] 05:45 Čistá láska 104-105/170 [i] 07:35 La Tormenta: Pokušenie lásky 90/216 [i] 08:25 V siedmom nebi III. 17/22 [i] 09:15 Veštiareň [i] 10:15 Správna Susan I. 16/22 [i] 10:40 Druhý dych II. 14 [i] 11:40 Larina voľba 87 [i] 12:35 Ezel 111/142 [i] 13:50 Melrose Place: Nová generácia 2/18 [i] 14:40 Mladí, krásni, skazení 115/131 [i] 15:40 La Tormenta: Pokušenie lásky 91/216 [i] 16:45 Keď budeš moja 192/238 [i] 17:50 V siedmom nebi III. 18/22 [i] 18:45 Dharma a Greg I. 12/23 [i] 19:15 Frasier [i] 20:15 Vlk [i] 22:55 Ezel 112/142 [i] 00:00 Ally McBealová II. 24/24 [i] 00:55 Sex v meste IV. 3/18 [i] 01:25 Adela show [i] 02:05 Veštiareň [i] 03:05 Sex v meste IV. 3/18 [i] 03:35 Dharma a Greg I. 12/23 [i] 03:55 L.O.V.E. [i] 04:30 Adela show [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Sexy 40 [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Skleněná past [i] 13:45 Zákon pomsty [i] 15:50 Poslední plavky [i] 17:30 Zítra nehrajeme! [i] 19:20 Poslední loupež [i] 21:15 Pekelná kuchyně