Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:25 Bez servítky [i] 09:20 Kobra 11 IX. 15/16 [i] 10:20 Jak básníci přicházejí o iluze [i] 12:25 V tieni zločinu I. 13/22 [i] 13:15 Rýchle Televízne noviny [i] 13:20 Mentalista II. 11/23 [i] 14:15 Rýchle Televízne noviny [i] 14:20 FARMA [i] 15:30 Dva a pol chlapa VII. 11/22 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House I. 19/22 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 FARMA [i] 21:35 HORÚCA KRV [i] 23:00 Nočné Televízne noviny [i] 23:25 Dr. House I. 19/22 [i] 00:20 Mentalista II. 11/23 [i] 01:10 Fringe I. 6/20 [i] 02:00 Hrdinovia III. 22/25 [i] 02:40 Chuck I. 6/13 [i] 03:20 Kobra 11 IX. 15/16 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Dámsky klub "N" [i] 06:55 Správy STV [i] 07:40 Góly - body - sekundy [i] 07:45 Práca pre teba [i] 08:00 Vojna kuchárov [i] 08:25 Duel [i] 09:00 5 proti 5 [i] 09:45 Úsmev, prosím! [i] 10:10 Dempsey a Makepeacová: Chceme mier , nie vojnu [i] 11:00 Sila lásky IV. 170 [i] 11:50 Práca pre teba [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:40 Postav dom, zasaď strom [i] 14:15 Divoký anjel 267/270 [i] 15:00 Doktorka Quinnová II.: Dostihy [i] 15:50 Práca pre teba [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky V. 254 [i] 17:15 Vojna kuchárov [i] 17:45 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Doktor z hôr - Nové osudy: Rodinné puto 6/8 [i] 20:55 Otázka rešpektu 6/6 [i] 22:30 Nočné správy [i] 22:40 Počasie [i] 22:45 Góly - body - sekundy [i] 22:55 Johan Falk:Kriminálnici [i] 00:30 Dempsey a Makepeacová: Chceme mier , nie vojnu [i] 01:15 Doktor z hôr - Nové osudy: Rodinné puto 6/8 [i] 02:00 Otázka rešpektu 6/6 [i] 03:30 Správy STV [i] 04:10 Sila lásky IV. 170 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Profesionál [i] 07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Popoluška [i] 09:05 Práca pre teba [i] 09:15 Dámsky klub "N" [i] 10:45 Svorka: Kráľ je mŕtvy [i] 11:10 Fokus - práca [i] 11:40 Pieseň pre mamu [i] 12:05 Správy - Hírek [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:35 Piesne moje,piesne [i] 13:10 Medicína: Medicína - Trombolýza - nádej cievnej mozgovej príhody [i] 14:10 Anna Javorková jubiluje: Lúčenie [i] 15:05 Športové ozveny [i] 15:40 Eurovirtuál - Radi Vás vidíme, radi sme spolu - 2.časť [i] 15:55 Rusínsky magazín [i] 16:30 Fokus zdravie [i] 16:55 Práca pre teba - magazín [i] 17:15 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Súčasné bývanie 9/20 [i] 18:30 Večerníček: Gaštanko a Gaštaník [i] 18:40 Šport minulých liet: 1987-1988 [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Božena Fresserová [i] 20:00 Klonované mäso - jedálny lístok budúcnosti [i] 20:50 Spektrum vedy [i] 21:30 Komentáre [i] 22:00 Doslova [i] 23:00 Polícia [i] 23:10 Autosalón [i] 23:40 Tempo [i] 23:50 Práca pre teba [i] 00:00 Udalosti ČT [i] 00:45 Správy STV "N" [i] 01:25 ArtSpektrum [i] 01:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 07:45 Súdna sieň: Podviedla ma s bratom [i] 08:50 Dom snov III. 43 [i] 09:50 Panelák: Angie sa sťahuje [i] 11:00 ÁNO, ŠEFE USA III. 4 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 Súdna sieň: Mŕtvica pred oltárom [i] 13:50 Panelák: Angie sa sťahuje [i] 15:00 Sexi 40 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Majster sveta v nevere [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: Pôrod [i] 21:30 POD POVRCHOM 18 [i] 22:30 Kosti V. 9 [i] 23:30 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 01:05 Mafstory: Tehotná Katka [i] 02:05 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 16 [i] 03:00 POD POVRCHOM 18 [i] 03:40 KRIMI 04:05 NOVINY TV JOJ 04:30 Grindstone Road [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 MacGyver 50 [i] 06:05 Moderné veštenie [i] 07:05 MacGyver 51 [i] 08:05 Matlock IV. 18 [i] 09:05 Faktor strachu III. 12 [i] 10:05 Biele goliere I. 9 [i] 11:00 Pensacola: Zlaté krídla 13 [i] 12:00 M*A*S*H 203,204 [i] 13:20 Faktor strachu III. 13 [i] 14:20 Ninja Factor I. 10 [i] 14:50 Simpsonovci VIII. 22 [i] 15:20 Griffinovci V. 5 [i] 15:45 Kúzelníci z Waverly 16 [i] 16:15 Vytunuj mi fáro I. 29 [i] 16:55 ÁNO, ŠEFE USA III. 4 [i] 17:55 Profesionáli II.: Károly a Skajka 7 [i] 18:50 Dom snov III. 43 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 11 [i] 21:05 Tak sa vozia milionári 11,12 [i] 22:05 Agent III. 2 [i] 23:05 Akty X VI. 11 [i] 00:05 Vytunuj mi fáro I. 29 [i] 00:35 Simpsonovci VIII. 22 [i] 01:05 Griffinovci V. 5 [i] 01:30 Ninja Factor I. 10 [i] 02:00 Matlock I. 14 [i] 02:50 Detektív Nash Bridges III. 15 [i] 03:30 Akty X VI. 11 [i] 04:15 Ochrana svedkov II. 15/15 [i] 04:55 MacGyver 52 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší II. 16/22 [i] 08:00 Advokáti VI. 6/23 [i] 09:00 Drzá Jordan III. 8/13 [i] 10:00 Pán šelem II.: Orfeo 4/22 [i] 11:00 Ochránce III. 7/23 [i] 12:00 Advokáti VI. 7/23 [i] 13:00 Posel ztracených duší II. 16/22 [i] 14:00 CSI: New York VII. 12/22 [i] 15:00 Drzá Jordan III. 8/13 [i] 16:00 Pán šelem II.: Xinca 5/22 [i] 17:00 Ochránce III. 8/23 [i] 18:00 Posel ztracených duší II. 17/22 [i] 19:00 Drzá Jordan III. 9/13 [i] 20:00 CSI: New York VII. 13/22 [i] 21:00 Profil zločinu III. 8/12 [i] 22:10 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 11/13 [i] 23:05 Strážce pořádku II. 1/13 [i] 00:00 Řeka 4/8 [i] 00:55 Profil zločinu III. 8/12 [i] 02:00 Strážce pořádku II. 1/13 [i] 02:50 Řeka 4/8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Šéf se vrátil [i] 06:00 Jak se to dělá 13 [i] 06:25 Rození obchodníci: Volvo P1800S [i] 07:15 Americký chopper: Motorka Dodge Ram Bike [i] 08:10 Špinavé práce: Likvidace použitých plenek [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Bez milosti [i] 09:55 Nutné k přežití: Kruh ohně - část 2 [i] 10:50 Jak to dělají?: Lesní požáry/Auto výfuky/Orbitální stanice [i] 11:15 Jak se to dělá 9 [i] 11:40 Mimořádné projekty: Tunel - úsek prasklin [i] 12:35 Opravna vraků 7 [i] 13:30 Rození obchodníci: Volvo P1800S [i] 14:25 Americký chopper: Motorka pro NHL/Motorka B-2 Bomber [i] 15:20 Bořiči mýtů: Výbuch zapalovače [i] 16:15 Špinavé práce: Pavoučí farma [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Závod o čas [i] 18:05 Nutné k přežití: Poušť Baja [i] 19:00 Jak se to dělá 7 [i] 19:30 Jak se to dělá: Indukční varné plotny [i] 20:00 Bořiči mýtů: Jak se vyhnout kulce [i] 21:00 Divy světa stvořené člověkem – Asie: Opera v Sydney [i] 22:00 Nejlepší světová pětka: Nejlepších pět megaletadel světa [i] 23:00 Krizové situace pod kontrolou: Letiště Hartsfield–Jackson v Atlantě, stát Georgia [i] 00:00 Rybaření rukama s venkovany: Smích, výkřik a chechot [i] 00:55 Bořiči mýtů: Jak se vyhnout kulce [i] 01:50 Divy světa stvořené člověkem – Asie: Opera v Sydney [i] 02:50 Nejlepší světová pětka: Nejlepších pět megaletadel světa [i] 03:50 Krizové situace pod kontrolou: Letiště Hartsfield–Jackson v Atlantě, stát Georgia [i] 04:45 Jak to dělají?: Lesní požáry/Auto výfuky/Orbitální stanice [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Všechnopárty [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 101 dalmatinů 15/52 [i] 09:30 Sever a Jih 5/12 [i] 10:20 13. komnata Věry Jourové [i] 10:45 Na cestě po Wallisu [i] 11:20 Reportéři ČT [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:40 Z Televarieté [i] 15:30 Po stopách hvězd [i] 16:00 Cestománie [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 17:00 Všechnopárty [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Můžeme dál? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset a Euromiliony 20:00 Nejlepší Bakaláři [i] 21:20 Komici na jedničku [i] 22:10 Stačí stisknout [i] 23:05 Nepodepsaný knoflík [i] 00:35 Losování Euromiliony 00:40 Californication V: Cesta pěsti 2/12 [i] 01:05 Kalendárium [i] 01:20 Sváteční slovo dominikána Romualda Štěpána Roba [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 AZ-kvíz [i] 02:15 Malá farma: Ovce a pes [i] 02:40 Banánové rybičky [i] 03:20 Kuchařská pohotovost [i] 03:45 Nejlepší z obrazovky [i] 04:45 Angličanka [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Hranice bez hranic: Osoblažsko 5/16 [i] 05:25 Laurel a Hardy: Rodinné filmy [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Ochránce [i] 09:30 Příběhy předmětů [i] 10:00 Tajemství na dně moří: Piráti 6/6 [i] 10:55 Chcete je? [i] 11:00 Černá zmije: Čáryčichač a lovec čarodějnic 5/6 [i] 11:30 Fatální střet 2/2 [i] 12:25 Vesmír: Jupiter - obří planeta 4/31 [i] 13:10 Dobrodružství vědy a techniky [i] 13:55 Riskantní mise speciálních jednotek 3/4 [i] 14:50 Film o filmu Cesta do lesa [i] 15:05 Betlém - naděje lužní krajiny [i] 16:05 V chrámu Páně je místo pro všechny [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Phineas a Ferb II 35/39 [i] 19:25 Příběhy Alfreda Hitchcocka: V mlze 61/80 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Riskantní mise speciálních jednotek 4/4 [i] 20:55 Přežít! [i] 21:50 Pološero - Ztracenci [i] 22:15 Chodníky slávy: Lee Marvin [i] 23:55 Sonny Rollins! [i] 00:25 Divadlo žije! [i] 00:55 Kultura.cz [i] 01:20 Kultura.cz Ostrava [i] 01:45 Intolerance [i] 02:15 O vědě a vědcích [i] 02:35 Evropa dnes [i] 03:00 Zahrada 2005 [i] 03:30 Chcete je? [i] 03:35 Křesťanský magazín [i] 04:00 Domov ztracený [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2256 [i] 09:55 Ve stínu koňských stájí [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Gilmorova děvčata VI 6 [i] 13:35 Dr. House II 24 [i] 14:30 Beze stopy 20 [i] 15:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III: Blíženci 2 [i] 16:30 Přátelé V 20 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista: Rudá záře 9 [i] 18:25 Ulice 2257 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Sám proti prohnilým 363 [i] 21:50 Víkend: S prstem v nose [i] 22:45 Noční Televizní noviny [i] 23:15 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti X: Peklo 17 [i] 00:05 Nikita 5 [i] 01:00 Novashopping 01:10 Kriminálka Las Vegas XI: A neřekl ani popel 14 [i] 02:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:50 Babicovy dobroty: Ryby [i] 03:30 Mladý Van Helsing 5 [i] 04:15 Vrchní sestra 8 [i] 04:55 Přátelé V 20 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:40 Policie Hamburk IV: Velké pokušení 3 [i] 07:40 Kutil Tim VI: Měj trochu slitování 10 [i] 08:25 M*A*S*H 27 [i] 09:15 Prostřeno! [i] 10:05 Diagnóza vražda IV: Vražda číslo dvě 1/2 15 [i] 11:05 Big Ben III: Ideální svět 4 [i] 13:05 Castle na zabití I: Ledová královna 5 [i] 14:05 Komisař Rex I: Mrtvá ze Schönbrunnu 6 [i] 15:05 Walker, Texas Ranger I: Pilot 2/2 2 [i] 16:05 Rosamunde Pilcher: Královna noci [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 VIP PROSTŘENO! [i] 21:40 Obchoďák: Uzavřená záležitost 11 [i] 22:55 Sběratelé kostí VII: Vzpomínky v mělkém hrobě 1 [i] 23:55 Myšlenky zločince: Chování podezřelých: Matka a syn 9 [i] 00:50 Anatomie lži II: Černá a bílá 22 [i] 01:40 Volejte Věštce [i] 03:30 Sběratelé kostí I: Muž na golfovém hřišti 14 [i] 04:15 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Slávici na ulici [i] 05:35 Čistá láska 102-103/170 [i] 07:20 La Tormenta: Pokušenie lásky 89/216 [i] 08:30 V siedmom nebi III. 16/22 [i] 09:20 Veštiareň [i] 10:20 Správna Susan I. 14-15/22 [i] 11:10 Druhý dych II. 13 [i] 12:10 Larina voľba 86 [i] 13:05 Ezel 110/142 [i] 14:20 Melrose Place: Nová generácia 1/18 [i] 15:10 Mladí, krásni, skazení 114/131 [i] 16:10 La Tormenta: Pokušenie lásky 90/216 [i] 16:55 Keď budeš moja 191/238 [i] 17:55 V siedmom nebi III. 17/22 [i] 18:55 Dharma a Greg I. 11/23 [i] 19:20 Frasier [i] 20:15 Druhý dych II. 14 [i] 21:30 Larina voľba 87 [i] 22:30 Ezel 111/142 [i] 23:30 Ally McBealová II. 23/24 [i] 00:25 Sex v meste IV. 2/18 [i] 01:00 Adela show [i] 01:35 Frasier [i] 01:55 Veštiareň [i] 02:55 Sex v meste IV. 2/18 [i] 03:25 Dharma a Greg I. 11/23 [i] 03:45 L.O.V.E. [i] 04:20 Adela show [i] 04:55 Slávici na ulici [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:40 Malý Indián [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Hladina adrenalinu [i] 13:45 Banditi [i] 15:55 Prime [i] 17:45 Skleněná past [i] 19:25 Zákon pomsty [i] 21:25 Šerif [i] 23:15 Přepadení 13. okrsku [i] 01:10 Puls 3: Invaze [i] 02:40 Biznis [i] 04:15 Neporazitelný [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 09:00 Cyklistika [i]