Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:10 Bez servítky [i] 09:05 Kobra 11 IX. 14/16 [i] 10:00 Láska cez internet [i] 12:25 FARMA [i] 13:30 Rýchle Televízne noviny [i] 13:35 FARMA - DUEL [i] 15:30 Dva a pol chlapa VII. 10/22 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House I. 18/22 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 FARMA [i] 21:30 MASTERCHEF [i] 22:40 Dva a pol chlapa IX. 3/24 - PREMIÉROVÁ SÉRIA [i] 23:10 Nočné Televízne noviny [i] 23:40 Dr. House I. 18/22 [i] 00:35 Fringe I. 4-5/20 [i] 02:15 Hrdinovia III. 21/25 [i] 03:00 Chuck I. 5/13 [i] 03:40 Kobra 11 IX. 14/16 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Dámsky klub "N" [i] 06:50 Správy STV [i] 07:30 Góly - body - sekundy [i] 07:40 Práca pre teba [i] 07:50 Vojna kuchárov [i] 08:20 Duel [i] 08:50 5 proti 5 [i] 09:40 Úsmev, prosím! [i] 10:05 Dempsey a Makepeacová: Márny únik [i] 11:00 Sila lásky IV. 169 [i] 11:50 Práca pre teba [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:20 Divoký anjel 266/270 [i] 15:05 Doktorka Quinnová: Tajomstvo [i] 15:50 Práca pre teba [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky V. 253 [i] 17:15 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Rande v Malajzii [i] 21:40 Reportéri [i] 22:10 Nočné správy [i] 22:20 Počasie [i] 22:23 Góly - body - sekundy [i] 22:30 Hlavný podozrivý - New Yorské prípady: Prvá časť 1/13 [i] 23:15 Dempsey a Makepeacová: Márny únik [i] 00:05 Doktorka Quinnová: Tajomstvo [i] 00:50 Rande v Malajzii [i] 02:20 Hlavný podozrivý - New Yorské prípady: Prvá časť 1/13 [i] 03:05 Správy STV [i] 03:45 Góly - body - sekundy [i] 03:55 Sila lásky IV. 169 [i] 04:45 Sila lásky V. 253 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Tvárou v tvár [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Slniečko [i] 08:50 Práca pre teba [i] 08:55 Dámsky klub "N" [i] 10:25 V ringu s Alim [i] 12:05 Fokus - rodina [i] 12:35 Národnostné správy [i] 12:40 Živá panoráma [i] 13:05 ArtSpektrum [i] 13:10 Nedeľa s našimi krajanmi [i] 13:45 Autosalón [i] 14:10 Odpískané [i] 14:50 Športové ozveny [i] 15:30 Magazín Ligy majstrov [i] 15:55 Pieseň pre mamu [i] 16:30 Fokus - práca [i] 16:55 VAT [i] 17:25 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Svorka: Kráľ je mŕtvy [i] 18:25 Ovce.sk [i] 18:30 Večerníček: Gaštanko a Gaštaník [i] 18:45 Eurovirtuál - Radi Vás vidíme, radi sme spolu - 2.časť [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:55 Medicína: Medicína - Trombolýza - nádej cievnej mozgovej príhody [i] 20:55 Jeden deň: Viva káva ! [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Práca pre teba [i] 22:00 Zlá výchova [i] 23:45 Umenie 2012: Literatúra [i] 00:10 Udalosti ČT [i] 01:00 Správy STV "N" [i] 01:40 ArtSpektrum [i] 01:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:50 Súdna sieň: Prosíkanie [i] 08:55 Dom snov III. 42 [i] 09:55 Súdna sieň: Prostitútka zo základnej školy [i] 11:00 ÁNO, ŠEFE USA III. 3 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Pako mojich snov [i] 15:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Mŕtvica pred oltárom [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: In vino veritas [i] 21:30 KINOPREMIÉRA: Sexi 40 [i] 23:35 Hoď svišťom II.: Tehotná! 6 [i] 00:30 Mafstory: Klub mafiánskych žien [i] 01:30 ČREPINY [i] 02:05 Oči šialenstva [i] 03:45 KRIMI 04:10 Stávka [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:05 Moderné veštenie [i] 07:05 Matlock IV. 17 [i] 08:10 Vlak plný peňazí [i] 10:50 Pensacola: Zlaté krídla 12 [i] 11:50 M*A*S*H 201,202 [i] 13:00 Faktor strachu III. 12 [i] 14:05 Ninja Factor I. 9 [i] 14:35 Simpsonovci VIII. 21 [i] 15:05 Griffinovci V. 4 [i] 15:35 Kúzelníci z Waverly 15 [i] 16:10 Vytunuj mi fáro I. 28 [i] 16:50 ÁNO, ŠEFE USA III. 3 [i] 17:50 Profesionáli II.: Vodná kríza 6 [i] 18:50 Dom snov III. 42 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 10 [i] 21:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 17 [i] 22:05 Biele goliere I.: - SK PREMIÉRA 9 [i] 23:05 Dexter V.: - SK PREMIÉRA 6 [i] 00:05 Vytunuj mi fáro I. 28 [i] 00:35 Simpsonovci VIII. 21 [i] 01:05 Griffinovci V. 4 [i] 01:35 Ninja Factor I. 9 [i] 02:05 Matlock I. 13 [i] 03:05 Detektív Nash Bridges III. 14 [i] 03:45 Dexter V. 6 [i] 04:35 Ochrana svedkov II. 14 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší II. 15/22 [i] 08:00 Advokáti VI. 5/23 [i] 09:00 Drzá Jordan III. 7/13 [i] 10:00 Pán šelem II.: Jasnovidka 3/22 [i] 11:00 Ochránce III. 6/23 [i] 12:00 Advokáti VI. 6/23 [i] 13:00 Posel ztracených duší II. 15/22 [i] 14:00 CSI: New York VII. 11/22 [i] 15:00 Drzá Jordan III. 7/13 [i] 16:00 Pán šelem II.: Orfeo 4/22 [i] 17:00 Ochránce III. 7/23 [i] 18:00 Posel ztracených duší II. 16/22 [i] 19:00 Drzá Jordan III. 8/13 [i] 20:00 CSI: New York VII. 12/22 [i] 21:00 CSI: New York VIII. 4/18 [i] 22:00 Krycí jméno: Donnie Brasco [i] 00:30 Pohřešovaný 7/10 [i] 01:25 CSI: New York VII. 12/22 [i] 02:20 CSI: New York VIII. 4/18 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Dvojí přežití: Každý sám [i] 06:00 Jak se to dělá 12 [i] 06:25 Rození obchodníci: Land Rover Defender [i] 07:15 Americký chopper: Motorka pro Steva Schusslera [i] 08:10 Špinavé práce: Škubání husího peří [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Riskantní a nebezpečné [i] 09:55 Nutné k přežití: Kruh ohně - část 1 [i] 10:50 Jak to dělají?: Kosmický oblek/ Naftové motory/ Neonové reklamy [i] 11:15 Jak se to dělá 8 [i] 11:40 Mimořádné projekty: Super rychlá válečná loď [i] 12:35 Tuning: Cesta na automobilovou přehlídku SEMA [i] 13:30 Rození obchodníci: Land Rover Defender [i] 14:25 Americký chopper: Motorka Dodge Ram Bike [i] 15:20 Bořiči mýtů: Zpět k dalším mýtům [i] 16:15 Špinavé práce: Likvidace použitých plenek [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Bez milosti [i] 18:05 Nutné k přežití: Kruh ohně - část 2 [i] 19:00 Jak se to dělá 6 [i] 19:30 Jak se to dělá: Čepele bruslí z kalené oceli [i] 20:00 Muž, žena a divočina: Mangrovníky ostrova Andros [i] 21:00 Nutné k přežití: Země Maorů [i] 22:00 Nejlepší policisté 1 [i] 23:00 Říční příšery: úkryt obrů 2 [i] 00:00 Dřevorubci v močálech 6 [i] 00:55 Muž, žena a divočina: Mangrovníky ostrova Andros [i] 01:50 Nutné k přežití: Země Maorů [i] 02:50 Nejlepší policisté 1 [i] 03:50 Říční příšery: úkryt obrů 2 [i] 04:45 Jak to dělají?: Kosmický oblek/ Naftové motory/ Neonové reklamy [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 101 dalmatinů 14/52 [i] 09:25 Důvod k rozvodu [i] 11:00 Kluci v akci [i] 11:30 168 hodin [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:40 Z Televarieté [i] 15:35 13. komnata Anny Šiškové [i] 16:00 Cestománie [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 17:00 Všechnopárty [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Můžeme dál? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset 20:00 Zdivočelá země IV 6/13 [i] 21:00 Na cestě po Wallisu [i] 21:25 Reportéři ČT [i] 22:05 Tělo jako důkaz: Chodící mrtvola 6/13 [i] 22:50 Na stopě [i] 23:15 MI5 V 3/10 [i] 00:05 Stopy, fakta, tajemství [i] 00:35 Tísňová linka [i] 01:05 Je to krásné, když vám přes noc vyroste na zahrádce cirkus [i] 01:25 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:50 AZ-kvíz [i] 02:15 Banánové rybičky [i] 02:50 Rekordy a kuriozity [i] 03:00 Kuchařská pohotovost [i] 03:25 Bolkoviny [i] 04:15 Noční stráž [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Pod pokličkou [i] 05:25 Příběhy domů [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Klíč [i] 09:30 Ze ZOO do ZOO [i] 10:00 Kamera na cestách: Japonsko [i] 10:55 Postřehy odjinud [i] 11:00 Dvojí život knížete Václava [i] 11:55 Náš venkov [i] 12:10 Křesťanský magazín [i] 12:35 Uchem jehly [i] 13:05 Kočičí mámy [i] 14:05 Československý filmový týdeník 1962 906/2379 [i] 14:20 Neznámí hrdinové [i] 14:50 Letecká válka 1/2 [i] 15:35 Mýty a fakta historie: Osudy Říma 2/2 [i] 16:30 Ushuaia 18/26 [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Phineas a Ferb II: Čaroděj ze země Los 34/39 [i] 19:25 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Štvanec - 2. část 60/80 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Letecká válka 2/2 [i] 20:50 Fatální střet 2/2 [i] 21:45 Velikáni filmu: Orson Welles [i] 23:35 Nebe [i] 01:10 ČT Live - Szidi Tobias [i] 02:05 Na stojáka [i] 02:30 Občanská hnutí [i] 03:00 Babylon [i] 03:25 Čtení na dobrou noc [i] 03:35 Stoletá dělená dvěma [i] 04:30 Blues ze Staré Pekárny: Jan [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2255 [i] 09:55 Ničivá bouře 1/2 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Gilmorova děvčata VI 5 [i] 13:35 Dr. House II 23 [i] 14:30 Beze stopy 19 [i] 15:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III: Nezlomný charakter 1 [i] 16:30 Přátelé V 19 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista: Tenká červená linie 8 [i] 18:25 Ulice 2256 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Gympl s (r)učením omezeným: Z deště pod okap 11 [i] 21:45 Helena: Strašný a kyselý 20 [i] 22:15 Comeback: Rozzvod 24 [i] 22:55 Noční Televizní noviny [i] 23:30 Mr. & Mrs. Bloom: Vysvětlení 13 [i] 00:25 Big game 5 [i] 01:15 Novashopping 01:25 Huff II 9 [i] 02:25 Nejžádanější 6 [i] 03:20 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:40 Policie Hamburk IV: Problémová Nele 2 [i] 07:40 Kutil Tim VI: Kutil Tim rodí 9 [i] 08:25 M*A*S*H 26 [i] 09:15 Prostřeno! [i] 10:05 Diagnóza vražda IV: Dějiny vraždy 14 [i] 11:05 Big Ben III: Smrtící aféra 3 [i] 13:05 Castle na zabití I: Za vším hledej ženu 4 [i] 14:05 Komisař Rex I: Tanec na sopce 5 [i] 15:05 Walker, Texas Ranger I 1 [i] 16:05 Rosamunde Pilcher: Plachetnice lásky [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Cesty domů: Víš, s kým žiješ? 144 [i] 21:30 Ano, šéfe! [i] 22:35 Partička [i] 23:15 Rychlý jako blesk [i] 01:15 Myšlenky zločince I 14 [i] 02:10 Volejte Věštce [i] 03:55 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 V tieni [i] 05:30 Čistá láska 100-101/170 [i] 07:20 La Tormenta: Pokušenie lásky 88/216 [i] 08:30 V siedmom nebi III. 15/22 [i] 09:20 Veštiareň [i] 10:20 Správna Susan I. 13/22 [i] 10:45 Druhý dych II. 12 [i] 11:45 Angelika a kráľ [i] 14:00 O.C. California III. 25/25 [i] 14:55 Mladí, krásni, skazení 113/131 [i] 15:50 La Tormenta: Pokušenie lásky 89/216 [i] 16:55 Keď budeš moja 190/238 [i] 17:55 V siedmom nebi III. 16/22 [i] 18:55 Dharma a Greg I. 10/23 [i] 19:20 Frasier [i] 20:15 Druhý dych II. 13 [i] 21:30 Larina voľba 86 [i] 22:25 Ezel 110/142 [i] 23:35 Ally McBealová II. 22/24 [i] 00:30 Sex v meste IV. 1/18 [i] 01:00 Adela show [i] 01:40 Frasier [i] 02:00 Veštiareň [i] 03:00 Sex v meste IV. 1/18 [i] 03:30 Dharma a Greg I. 10/23 [i] 03:50 L.O.V.E. [i] 04:25 Adela show [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Ničivá hrozba [i] 08:55 Teleshopping 12:05 The Doors - When You Are Strange [i] 13:35 Beze mě: šest tváří Boba Dylana [i] 15:55 Zašlá sláva Marca Pease [i] 17:25 Hladina adrenalinu [i] 19:05 Banditi [i] 21:15 Neporazitelný [i] 22:55 Biznis [i] 00:40 Cabin Fever [i] 02:10 Romulus, můj otec [i] 03:55 Ztroskotaná láska [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorsport [i] 08:45 Automobilismus [i] 09:45 Motorky [i] 10:30 Motorky [i] 11:15 Motorky [i] 12:00 Motorsport [i] 12:15 The Box [i] 12:30 Cyklistika [i] 13:15 Tenis [i] 14:15 Watts [i] 15:15 Snooker [i] 16:30 Cyklistika [i] 17:30 Fotbal [i] 18:15 Watts [i] 19:15 Snooker [i] 20:45 Magazín sportovních karambolů 21:00 Wrestling [i] 21:30 Wrestling [i] 22:30 Snooker [i] 23:30 Cyklistika [i] 00:30 Fotbal [i] 01:15 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Být Erikou 3: Pořád dokola 4 [i] 06:20 Diagnóza vražda 5: Osudový zásah, část 2. 8 [i] 07:20 Dobrá manželka 2: Dvojí riziko 2 [i] 08:20 Bratři a sestry 2: Americká rodina 2 [i] 09:20 El Dorado: Město zlata 1 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 8: Spravedlnost pro všechny 15 [i] 12:20 Můj přítel Monk 2: Pan Monk se vrací do školy 1 [i] 13:20 Diagnóza vražda 5: Osudový zásah, část 1. 7 [i] 14:20 Walker, Texas Ranger 8: Středověké zločiny 17 [i] 15:20 Dobrá manželka 2: Rychlý zvrat 3 [i] 16:20 Bratři a sestry 2: Minulost se opakuje 3 [i] 17:20 Superžralok [i] 19:20 Můj přítel Monk 2: Pan Monk jede do Mexika 2 [i] 20:20 Kauzy podle Kate 2: Transplantace 2 [i] 21:20 PREMIÉRA Havaj 5-0 2: Kame'e 3 [i] 22:20