Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:10 Scooby Doo, kde si?! I. [i] 06:30 Maska [i] 08:20 Pod Jezevčí skálou [i] 10:00 Priatelia VII. 16-17/24 [i] 10:55 Policajná akadémia 3 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:25 Lampáreň [i] 14:30 Láska cez internet [i] 17:00 Rýchle Televízne noviny [i] 17:05 Tú starú treba zabiť! [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 Colombiana [i] 22:40 Romeo musí zomrieť [i] 01:00 Colombiana [i] 02:40 Romeo musí zomrieť [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Reči, to zvieratám svedčí [i] 05:50 Autosalón [i] 06:15 Správy STV [i] 07:00 Góly - body - sekundy [i] 07:10 Garfield II.: Špión, ktorý ma kŕmil [i] 07:25 Jurošík [i] 07:35 Včielka Maja: Na neznámej planéte [i] 08:00 Maškrtníček [i] 08:30 Góóól [i] 09:00 Prípady detektíva Kulmena [i] 09:40 Dom plný zvieratiek: Konská sila 12/26 [i] 10:15 Ushuaia - expedície do prírody VII.: Svet z krištáľu. 2. časť [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Agatha Christie: Slečna Marpleová III.: Hotel Bertram [i] 14:40 Film pre pamätníkov: Oslobodenie:Prielom [i] 16:10 Na ceste II.: Na ceste po Ontariu [i] 16:45 Pošta pre teba [i] 17:50 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 JFK [i] 23:15 Góly - body - sekundy [i] 23:25 Odpískané [i] 23:55 Agatha Christie: Slečna Marpleová III.: Hotel Bertram [i] 01:30 JFK [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:15 Halali [i] 06:30 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 07:00 Preteky F1: Veľká cena F1 - Japonsko [i] 10:10 Farmárska revue [i] 10:25 Duša spoločnosti [i] 11:00 Família: Família - Matka [i] 11:25 Nebojsa [i] 12:30 Folklórne slávnosti Terchová: Od píšťalky k husličkám [i] 13:00 On Air [i] 13:20 Michail Gorbačov [i] 14:25 Orientácie [i] 14:50 Duchovné slovo [i] 15:00 Medzinárodný ekumenický koncert [i] 16:35 Anjeli strážni: Dušana Grúňa [i] 17:05 Fotografi: Peter Župník - TRASA PARÍŽ - LEVOČA [i] 17:40 Medzinárodný maratón mieru [i] 18:30 Večerníček: Gaštanko a Gaštaník [i] 18:50 Táraninky: Klamstvo, lož [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 ArtSpektrum [i] 19:50 Počasie [i] 19:55 Dokumentárny klub: V ringu s Alim [i] 21:35 A3UM: Comeback [i] 22:00 Umenie 2012: Divadlo a tanec [i] 22:35 Noc v archíve: Mesiac československo-sovietskeho priateľstva [i] 23:35 Duchovné slovo [i] 23:40 Udalosti ČT [i] 00:25 Správy STV "N" [i] 01:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Tučný Albert [i] 07:05 NOVINY TV JOJ 07:30 Dobrodružstvo na zámku [i] 09:45 Najlepšie torty I. 6 [i] 10:45 Vtierka Castle II. 22,23 [i] 12:45 Hoď svišťom II.: Čierna perla 4 [i] 13:25 RECEPT NA BOHATSTVO [i] 14:50 Pako mojich snov [i] 17:00 TOP STAR [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 22:30 Chalan na hranie [i] 00:40 Prekliaty dom [i] 02:30 Vtierka Castle II. 22 [i] 03:20 Chalan na hranie [i] 04:50 TOP STAR [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 McBride: Padlý anjel [i] 07:25 Moderné veštenie [i] 08:45 Biele goliere I. 3 [i] 09:45 MacGyver 114,115 [i] 11:55 Knight Rider 43,44 [i] 14:05 Matlock IV. 15,16 [i] 16:20 James Bond: Goldfinger [i] 18:35 Originály na cestách - Berlín 5 [i] 19:35 HALÓ [i] 20:20 Poslední ostrí muži [i] 22:15 Vlak plný peňazí [i] 00:55 James Bond: Goldfinger [i] 02:55 Reportérka [i] 04:35 Tanec v temnotách [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Někdo to rád hloupé 9/22 [i] 08:00 Pán šelem: Posedlost 2/22 [i] 09:00 Andromeda IV.: Strach spálený na popel 15/22 [i] 10:00 Andromeda IV.: Ztraceni v prostoru, který neexistuje 16/22 [i] 11:00 Pán času VI. 2/12 [i] 12:00 Advokáti VI. 10/23 [i] 12:55 Podfukáři II. 4/6 [i] 14:00 Změna je život II. 2/13 [i] 15:00 Posel ztracených duší 2/22 [i] 15:50 Deset důvodů, proč tě nenávidím II. 6/10 [i] 16:20 Drzá Jordan III. 4/13 [i] 17:20 Drzá Jordan III. 5/13 [i] 18:20 Vlčí mládě 10/12 [i] 19:20 Na lodi 12/13 [i] 21:00 13 1/2 [i] 22:45 CSI: New York VIII. 3/18 [i] 23:45 Cena za lidskost IV. 2/8 [i] 00:55 13 1/2 [i] 02:35 Vlčí mládě 10/12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Králové aukcí: Meč z Iwodžimy [i] 05:35 Králové aukcí: Měřič lásky [i] 06:00 Jak se to dělá 11 [i] 06:25 Jak to dělají? 6 [i] 06:50 Jak to dělají?: Bojový letoun/ Baseball/ Sportovní automobil [i] 07:15 Motory Detroitu: Asfaltovač [i] 08:10 Bořiči mýtů: Chemická reakce terminu s ledem [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 56 [i] 09:30 Zničeno ve vteřině 57 [i] 09:55 Mimořádné projekty: Rekonstrukce newyorského metra [i] 10:50 Američtí dřevorubci: Vichřice na obzoru [i] 11:40 Špinavé práce: Špinavé práce prezidentů [i] 12:35 Mečouni - život na udici 9 [i] 13:30 Hledači pokladů na aukcích: Ton má zbraň [i] 14:00 Hledači pokladů na aukcích: Stratocaster na prodej [i] 14:25 Vojenské memorabilie 3 [i] 14:55 Vojenské memorabilie 4 [i] 15:20 Jak se dělá sport 7 [i] 15:50 Jak se dělá sport 8 [i] 16:15 S autem v divočině: Pod kapotou [i] 17:10 Nutné k přežití: Sahara 1 - část 1 [i] 18:05 Dvojí přežití: Každý sám [i] 19:00 Jak se to dělá 5 [i] 19:30 Jak se to dělá: Obrovské ventily [i] 20:00 Berte to jako varování: Domácí hrdinové [i] 21:00 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 1 [i] 22:00 Říční příšery: Hejno zubů [i] 23:00 Nebezpečné rybaření 1 [i] 00:00 Téměř jsem to nepřežil: Čelisti smrti [i] 00:55 Berte to jako varování: Domácí hrdinové [i] 01:50 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 1 [i] 02:50 Říční příšery: Hejno zubů [i] 03:50 Jak se to dělá 9 [i] 04:15 Nutné k přežití: Sahara 1 - část 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Hurá na myši [i] 06:30 Tancuj, tancuj 12/26 [i] 06:45 Babar: První krůčky 1/26 [i] 07:05 Záhady starověkého Říma: Delfíni z Laurentia - 2. část 8/20 [i] 07:35 Studio Kamarád [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Sváteční slovo dominikána Romualda Štěpána Roba [i] 11:10 Dynastie Nováků: Narozeniny 1/13 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Chytrá princezna [i] 14:15 Zlá krev: Osudy rodin Bornů, Nedobylů i 1/7 [i] 15:20 Případy detektiva Murdocha IV: Monsieur Murdoch 5/13 [i] 16:10 Vážení přátelé, ano ...aneb Hlavně něco nepodělat. [i] 18:00 Příběhy slavných [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Sportka 20:00 Ach, ty vraždy! [i] 21:35 168 hodin [i] 22:05 Hříšní lidé města brněnského: Záhadné zmizení Lily Košvancové 3/4 [i] 23:25 Losování Sportky a Šance 23:30 Komisař Moulin [i] 00:55 Zázraky přírody [i] 02:05 Auto Moto Revue [i] 02:30 Zahrada pod lupou [i] 02:55 Hodinový manžel [i] 03:15 Zahrada je hra [i] 03:40 Přezůvky s sebou [i] 04:20 Kufr [i] 04:40 Legendy taneční hudby [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Pod pokličkou [i] 05:30 Příběhy domů [i] 06:00 Cesty víry: Carpe diem [i] 06:25 Ushuaia: Francouzský dokumentární cyklus 17/26 [i] 06:55 Barvy života [i] 07:50 Domov ve středu Evropy: Historik a vášnivý fotograf Marco 1/13 [i] 08:00 Panorama [i] 08:30 Osobnost na Dvojce [i] 08:35 Československý filmový týdeník 1962 906/2379 [i] 08:50 Hledání ztraceného času [i] 09:10 Změnil tvář Šanghaje [i] 10:05 Kultura.cz [i] 10:35 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 10:45 Nedej se [i] 11:00 Ochránce [i] 11:30 Příběhy pro Natálku [i] 11:45 Chcete mě? [i] 12:00 Jdi za svým snem [i] 12:20 Hausbót [i] 14:10 Tajemství na dně moří: Piráti 6/6 [i] 15:05 Křesťanský magazín [i] 15:30 Uchem jehly [i] 15:55 Cesty víry: Mučedníci od Panny [i] 16:25 Neznámí hrdinové [i] 16:50 Ze ZOO do ZOO [i] 17:20 Království divočiny: Země ztepilých buků [i] 17:50 Tintinova dobrodružství: Průzkumníkem na Měsíci - 1. část 37/39 [i] 18:10 Ovečka Shaun [i] 18:20 Včelka Mája: Jak chutná led 102/104 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Červený trpaslík: Pekelně ostrý výlet 37/52 [i] 19:30 Moje rodina IV: Velký úprk 3/13 [i] 20:05 Soukromý vesmír [i] 21:30 Černá zmije: Čáryčichač a lovec čarodějnic 5/6 [i] 22:05 Na plovárně s Meirem Shalevem [i] 22:30 Borgiové - moc a vášeň: Zamilovaní Borgiové 5/9 [i] 23:20 Ženy jsou hrdinky [i] 00:45 Soul Kitchen [i] 02:25 Na forbíně TM [i] 03:05 Folklorika [i] 03:30 Praha, město věží: Malostranské věže 5/16 [i] 03:50 Teleapatyka [i] 04:00 Medicína pro 21. století [i] 04:15 V zajetí železné opony [i] 04:30 Posezení s Janem Burianem [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:25 Novashopping 06:05 Pepek námořník [i] 06:25 Sylvester a Tweety IV: Kanárek, co nevěří kocourovi, a kocour s věčnou chutí na kanárka. 7 [i] 06:40 Spiderman 3 [i] 07:05 Avengers: Nejmocnější hrdinové světa 24 [i] 07:30 Velká cena Japonska [i] 09:50 Sázka na třináctku [i] 11:50 Štěstí na dosah [i] 14:15 Godzilla [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:50 Hospoda: Šprýmař 41 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 2Bobule [i] 22:35 Střepiny [i] 23:05 Ten Největší [i] 01:20 Městečko Eastwick 9 [i] 02:05 Novashopping 02:10 Gorila [i] 03:50 Volejte Novu [i] 04:35 Vrchní sestra 7 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Vraždy v Kitzbühelu IV: Krvavé rozloučení [i] 06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:10 Ninjago: Král hadů 6 [i] 07:40 Mistr Manny I: Strýček Manny; Kočička 18 [i] 08:10 Tajemství 2. světové války: Největší námořní a letecká bitva 11 [i] 09:20 Prima SVĚT [i] 09:55 Zločiny v zahradách I: Strom smrti 6 [i] 11:00 Partie [i] 11:50 M*A*S*H 25 [i] 12:25 Receptář prima nápadů [i] 13:25 Nedělní receptář extra 13:55 Nora Roberts: Městečko Angels Fall [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru IX: Na nesprávné stopě [i] 18:00 Když vaří táta [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 22:15 Kurýr [i] 00:15 Sběratelé kostí II: Kněz na hřbitově 17 [i] 01:10 Volejte Věštce [i] 02:55 Butch Cassidy a Sundance Kid [i] 04:40 Vraždy v Kitzbühelu IV: Past na vraha [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Láska, deti a veľké srdce: Sny a skutočnosť [i] 07:25 Máša 43-44/60 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Columbo zasahuje 4/20 [i] 12:05 Sabrina - mladá čarodejnica I. 3-4/22 [i] 12:55 Gossip Girl III. 3/22 [i] 14:05 Barbara Woodová: Kliatba rodu Pembertonovcov [i] 15:50 Ohnivá púšť 2/3 [i] 17:50 Rosamunde Pilcherová: Pre lásku k dieťaťu [i] 20:00 TALENTMANIA [i] 22:40 Skutočný pribeh: Borgiovci [i] 01:35 Za stenou [i] 02:55 Letušky [i] 03:15 Smiechoty [i] 04:05 Bzzz!!! [i] 04:35 SEDEM s r.o. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Surikaty [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Tristan a Izolda [i] 13:35 Sexy 40 [i] 15:20 V zajetí hurikánu [i] 17:00 Prokletý [i] 18:35 Poslední plavky [i] 20:15 Ztroskotaná láska [i] 21:50 Romulus, můj otec [i] 23:40 Puls 3: Invaze [i] 01:10 Pod kontrolou [i] 02:55 Flynn Carsen 2: Návrat do dolů krále Šalamouna [i] 04:35 Království surikat: příběh začíná [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 09:30 Snooker [i] 11:00 Silové sporty [i] 12:00 Motorky [i] 13:00 Motorky [i] 14:15 Tenis [i] 15:30 Motorky [i] 16:30 Snooker [i] 18:00 Cyklistika [i] 19:00 Snooker [i] 20:00 Snooker [i] 22:00 Box [i] 23:00 Motorsport [i] 23:15 Motorky [i] 23:45 Motorky [i] 00:30 Motorsport [i] 00:45 Snooker [i] 01:30 Závěr vysílání??
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Být Erikou 3: Dvakrát špatně 3 [i] 06:00 Jack Hunter: Nebeská hvězda [i] 08:00 El Dorado: Chrám slunce 1 [i] 10:00 Diagnóza vražda 5: Požár v Malibu 3 [i] 11:00 Diagnóza vražda 5: Hrátky se smrtí 4 [i] 12:00 Diagnóza vražda 5: Smrtící kombinace 5 [i] 13:00 Diagnóza vražda 5: Krása zabíjí 6 [i] 14:00 Diagnóza vražda 5: Osudový zásah, část 1. 7 [i] 15:00 Báječná dovolená [i] 17:00 El Dorado: Chrám slunce 1 [i] 19:00 Rookie Blue 3: Oprávněná střelba 3 [i] 20:00 Havaj 5-0 2: Ua Lawe Wale 2 [i] 21:00 PREMIÉRA Spravedlnost v krvi 2: Nevinnost 4 [i] 22:00 Milionový lékař 2: Ve víně je pravda 6 [i] 23:00 Rookie Blue 3: Oprávněná střelba 3 [i] 00:00 Hurá na to! [i] 02:00 Jack Hunter: Prokletí hrobky Achnatona [i] 04:00 Být Erikou 3: Musíš jít dál 2 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Vražedných šedesát 10 [i] 06:35 Vražedných šedesát 11 [i] 07:10 Titanoboa: Had 1 [i] 08:20 Sám v divočině 3 [i] 09:30 Jamie vaří pro vás a zdravě [i] 10:40 Jamieho vepřové hody [i] 11:45 Sběrači: Kathleen a Margree 8 [i] 12:45 Utajený šéf 16 [i] 13:50 Jak pracuje Země 2 [i] 14:55 Jak vznikla Země 14 [i] 15:55 Jak vznikla Země 15 [i] 16:50 Válka v reklamě 4 [i] 18:00 Na chalupě den za dnem 7 [i] 19:00 Zvláštní jedlíci 3 [i] 20:10 Sběrači 15 [i] 21:05 Sport očima vědy 6 [i] 22:10 Louis Theroux: Nesmírná láska: Demence [i] 23:25 Vrať se tam, odkud jsi přišel 3 [i] 00:40 Jak vznikla Země 14 [i] 01:40 Jak vznikla Země 15 [i] 02:40 Sám v divočině 3 [i] 03:50 Hostina se smrtí 1 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Gran Paradiso [i] 07:45 Filmy a filmové hvězdy IV. 40 [i] 08:10 Hezké vstávání [i] 10:00 Batman Rok jedna [i] 11:05 Newsroom 10 [i] 12:10 Ocelová pěst [i] 14:15 Zbohatlíci [i] 15:50 Cinema verite [i] 17:20 Tři dny ke svobodě [i] 19:30 Před kamerou IX. 41 [i] 20:00 Pařba v Bangkoku [i] 21:40 Zelená zóna [i] 23:30 Nebezpečná kořist [i] 01:15 Ideální muž [i] 02:45 Ďáblova slza [i] 04:15 Pařba v Bangkoku [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Nezastavitelný [i] 07:35 Pouto mlčení [i] 09:05 Varieté [i] 11:00 Marmaduk [i] 12:30 Evita [i] 14:45 Newsroom 7 [i] 15:35 Newsroom 8 [i] 16:30 Newsroom 9 [i] 17:25 Newsroom 10 [i] 18:30 Pouť [i]