Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 Co je doma, to se počítá, pánové... [i] 06:35 Malá veľká liga [i] 08:50 Priatelia VII. 15/24 [i] 09:20 Maska [i] 11:25 MASTERCHEF [i] 13:40 Nekecaj a pádluj! [i] 15:45 Policajná akadémia 3 [i] 17:30 Rýchle Televízne noviny [i] 17:35 Partička [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 FARMA - DUEL [i] 22:15 Partička [i] 23:00 Tú starú treba zabiť! [i] 00:50 Red Bull X-Fighters Sydney 2012 [i] 01:50 Najbližšie príbuzenstvo [i] 03:30 Nekecaj a pádluj! [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Sila lásky V. 252 [i] 06:10 Reportéri [i] 06:35 Správy STV [i] 07:15 Góly - body - sekundy [i] 07:25 Jurošík: Jurošík a snehuliak [i] 07:35 Včielka Maja: Zlatý chrobák [i] 08:00 Garfield II.: História mačiek [i] 08:15 Fidlibum [i] 08:45 Superchyty [i] 09:15 Hádaj, kto nás pozval [i] 09:45 Dom plný zvieratiek: Hrdličky 11/26 [i] 10:15 Reči, to zvieratám svedčí [i] 10:50 Legendy popu: Vidiek [i] 12:55 Autosalón [i] 13:25 On Air [i] 13:50 Sokol a holubica 5/6 [i] 15:45 Náhradník [i] 17:25 Postav dom, zasaď strom [i] 17:55 Taxík [i] 18:25 Nebíčko v papuľke [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Pošta pre teba [i] 21:15 Prekliata Argentína [i] 23:00 Góly - body - sekundy [i] 23:10 Americká zbraň [i] 00:55 On Air [i] 01:15 Prekliata Argentína [i] 03:00 Americká zbraň [i] 04:30 Slovensko v obrazoch [i] 04:55 Svet v obrazoch [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Regionálny denník [i] 07:25 Komentáre [i] 07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 09:00 Planéta mláďat: Starostlivosť o novorodencov v ZOO 5/5 [i] 09:50 Občan za dverami [i] 10:20 Televízny klub nepočujúcich [i] 10:45 Senior klub - magazín [i] 11:15 Separé [i] 11:40 Kde ešte podkovy prinášajú šťastie [i] 12:05 5 minút po dvanástej: Umenie dospievať, umenie starnúť [i] 13:05 Mama to vie najlepšie [i] 13:35 A3UM [i] 14:10 Marhuľový lekvár [i] 15:05 Kapura [i] 15:45 Farmárska revue [i] 16:05 Test magazín: Detské autosedačky [i] 16:20 Jeden deň [i] 16:45 Na stope zločinu: V službách zákona [i] 18:00 Na ceste II.: Na ceste po Kostarike [i] 18:30 Večerníček: Gaštanko a Gaštaník [i] 18:40 Táraninky: Telo [i] 18:50 Košice - Európske hlavné mesto kultúry [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Národnostné správy [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Vladimír Slovák [i] 20:00 Michail Gorbačov [i] 21:00 Fotografi: Peter Župník - TRASA PARÍŽ - LEVOČA [i] 21:30 Anjeli strážni: Dušana Grúňa [i] 22:05 Cesta [i] 23:45 Československý filmový týždenník [i] 23:55 Sen - jama vo mne [i] 00:55 Udalosti ČT [i] 01:40 Správy STV "N" [i] 02:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:10 NOVINY TV JOJ 06:40 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 07:05 Timon a Pumbaa I. [i] 07:35 Gumkáči [i] 08:05 Ninjago II. [i] 08:35 Beyblade Metal Fusion I. [i] 09:05 Bakugan [i] 09:25 Binkove dobrodružstvá [i] 11:30 Ja, robot [i] 14:00 X FACTOR USA 2012 [i] 16:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 17:55 Najlepšie torty I. 6 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 22:00 RECEPT NA BOHATSTVO [i] 23:30 Príťažlivé zlo [i] 01:25 Zákon ulice [i] 03:20 Vražedné vidiny - Danielin príbeh [i] 04:45 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 Malý pitaval z veľkého mesta: Valutová príhoda 15/15 [i] 06:50 Moderné veštenie [i] 07:55 Matlock IV. 12 [i] 08:55 Riskni milón! [i] 10:00 Bachelor - Čakanie na lásku [i] 12:00 Inkognito [i] 12:55 Wallis a Eduard - Láska alebo trón [i] 15:10 Matlock IV. 13,14 [i] 17:15 Chalupári: Romeo z autobusu 7 [i] 18:15 VTIP ZA STOVKU [i] 19:10 Áno, šéfe V. [i] 20:20 Tajomný ostrov 1,2/2 [i] 01:10 Poslední ostrí muži [i] 03:00 Oči teroru [i] 04:25 Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Dvojičky [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Někdo to rád hloupé 8/22 [i] 08:00 Pán šelem: Legenda pokračuje 1/22 [i] 09:00 Andromeda IV.: Teplo neviditelného světla 13/22 [i] 10:00 Andromeda IV.: Ti druzí 14/22 [i] 11:00 Pán času VI. 1/12 [i] 12:00 Advokáti VI. 9/23 [i] 12:55 Podfukáři II. 3/6 [i] 14:00 Změna je život II. 1/13 [i] 15:00 Posel ztracených duší 1/22 [i] 16:00 Firma 16/22 [i] 17:00 Firma 17/22 [i] 18:00 JAG 15/22 [i] 19:00 Spider-Man [i] 21:30 Námořní vyšetřovací služba LA II. 14/24 [i] 22:30 Profil zločinu III. 7/12 [i] 23:35 NCIS V. 1/19 [i] 00:30 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 10/13 [i] 01:20 Profil zločinu III. 7/12 [i] 02:15 Námořní vyšetřovací služba LA II. 14/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Hummer Speciál CNN [i] 06:00 Jak se to dělá 10 [i] 06:25 Jízda: Dominator [i] 07:15 Pátá rychlost 9 [i] 07:45 Pátá rychlost 10 [i] 08:10 Megastavitelé: Gautrain: vysokorychlostní železnice Jihoafrické republiky [i] 09:05 Impozantní lodě: HDMS Absalon [i] 09:55 Cesta kolem světa 80 způsoby 1 [i] 10:50 Cesta kolem světa 80 způsoby 2 [i] 11:40 Cesta kolem světa 80 způsoby 3 [i] 12:35 Cesta kolem světa 80 způsoby 4 [i] 13:30 Mimořádné projekty: Arizonští kardinálové [i] 14:25 Divy světa stvořené člověkem – Čína: Pekingské letiště [i] 15:20 Megastavitelé: Přenášet hory [i] 16:15 Jak se to dělá: Manžetové knoflíčky/borůvkové taštičky/přístrojové desky/kameninové zboží [i] 16:45 Vyrobeno v továrně: Čtvrtdolary/Akvária/Vápenec/Zvýrazňovače [i] 17:10 Extrémní výbuchy: Newcastle [i] 18:05 Extrémní stroje 1 [i] 19:00 Jak se to dělá 4 [i] 19:30 Jak se to dělá: Tahací harmoniky [i] 20:00 Obchodníci 4 [i] 21:00 Králové aukcí: Meč z Iwodžimy [i] 21:30 Králové aukcí: Měřič lásky [i] 22:00 Život na laně: Zavěšení z helikoptéry [i] 23:00 Kdo uspěje?: Odstřelovač americké námořní pěchoty [i] 00:00 Sám v divočině 1 [i] 00:55 Králové aukcí: Meč z Iwodžimy [i] 01:25 Králové aukcí: Měřič lásky [i] 01:50 Život na laně: Zavěšení z helikoptéry [i] 02:50 Kdo uspěje?: Odstřelovač americké námořní pěchoty [i] 03:50 Jak se to dělá 8 [i] 04:15 Obchodníci 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Sever a Jih 4/12 [i] 06:00 Kterak Honza ze zámku utekl [i] 06:40 Finley požární autíčko 13/39 [i] 07:00 Kostičky [i] 07:10 Pátrání světlušky Lucie [i] 07:25 Kouzelný kolotoč [i] 08:45 Medvěd na útěku [i] 10:15 Zprávičky [i] 10:35 Svět ČT [i] 10:55 My všichni školou povinní: Rozchod 6/13 [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hoby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Světýlka z blat [i] 14:00 Černovláska [i] 14:30 Důvod k rozvodu [i] 16:05 Úsměvy Michala Dlouhého [i] 16:45 Hercule Poirot [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Euromiliony 20:00 Zázraky přírody [i] 21:10 Hitparáda televizní zábavy [i] 22:05 Velký šéf [i] 23:55 Losování Euromiliony 00:00 Velký třesk [i] 01:35 Zpátky se Sobotou [i] 02:30 Malá farma: Ovce a pes [i] 02:55 Sváteční slovo šéfredaktora Antonína Randy [i] 03:00 Bydlení je hra [i] 03:25 Hodinový manžel [i] 03:45 Sultánova favoritka [i] 04:10 Tak neváhej a toč! [i] 04:35 Legendy taneční hudby [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Příběhy domů [i] 05:25 Ze ZOO do ZOO [i] 06:00 Letecká válka: Americký dokumentární film 1/2 [i] 06:45 Riskantní mise speciálních jednotek: Americký dokumentární cyklus 3/4 [i] 07:35 Náš venkov [i] 07:50 Divnopis [i] 08:00 Panorama [i] 08:30 Osobnost na Dvojce [i] 08:35 Folklorika [i] 09:05 Za vesnickými muzikanty [i] 09:30 Hranice bez hranic: Osoblažsko 5/16 [i] 10:00 Kultura.cz [i] 10:30 Svatohubertská mše [i] 11:40 Divadlo žije! [i] 12:10 Babylon [i] 12:35 Architektura: Džóserova pyramida 37/45 [i] 13:05 Mstitel [i] 14:30 Terra musica [i] 15:25 Kamera na cestách: Japonsko [i] 16:20 Zázračná planeta: Jižní Pacifik 5/6 [i] 17:15 Ranč U Zelené sedmy: Jak jsme mamince plnili její sen 37/42 [i] 17:45 Peklem s čertem [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Medúza [i] 19:30 Moje rodina IV: Ti Harperovi to válí! 2/13 [i] 20:00 Mýty a fakta historie: Osudy Říma 2/2 [i] 21:00 G. Verdi: Rigoletto [i] 23:10 Jack se chystá vyplout [i] 00:40 Červený trpaslík: Pekelně ostrý výlet 37/52 [i] 01:10 Mighty Boosh: Cesta časoprostorem [i] 02:05 Dvojí život knížete Václava [i] 03:00 Osud jménem Tugendhat [i] 03:50 Chcete je? [i] 03:55 Sabotáž [i] 04:20 V zajetí železné opony [i] 04:35 Posezení s Janem Burianem [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:30 Skippy 34 [i] 05:55 Pepek námořník [i] 06:15 Co nového Scooby-Doo? III 7 [i] 06:40 Avengers: Nejmocnější hrdinové světa 23 [i] 07:10 Tučňáci z Madagaskaru II 11 [i] 07:40 Čarodějka Tara 19 [i] 08:10 Grilování s Vodouchem: Ryby 5 [i] 08:40 Škola ro(c)ku [i] 10:55 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:55 Volejte Novu [i] 12:25 Alibi na vodě [i] 14:30 Scooby-Doo 2: Nespoutané příšery [i] 16:25 Postřižiny [i] 18:05 Babicovy dobroty: Ryby [i] 18:45 Hospoda: Hazard 40 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Harry Potter a Fénixův řád [i] 23:15 Vysoká hra patriotů [i] 01:25 Novashopping 01:40 Síť 2.0 [i] 03:10 DO-RE-MI [i] 04:45 Vrchní sestra 6 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:15 Ninjago: Skrytá hrozba 5 [i] 07:45 Mistr Manny I: Zázračné nářadí; Sportovní hry 17 [i] 08:15 Hračkování [i] 08:50 Autosalon [i] 10:05 Columbo: Džungle ve skleníku [i] 11:45 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 13:55 Stůj, nebo maminka vystřelí! [i] 15:50 Vraždy v Midsomeru IX: Hon na lišku [i] 18:00 Reportéři na vaší straně [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly [i] 23:15 Neuvěřitelný Hulk [i] 01:25 Úsvit mrtvých [i] 03:15 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Trpká pomsta [i] 07:10 Úbohá Nasťa 47/80 [i] 07:55 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 128/129 [i] 09:15 Veštiareň [i] 10:15 Columbo zasahuje 3/20 [i] 12:15 Sabrina - mladá čarodejnica I. 1-2/22 [i] 13:10 Gossip Girl III. 2/22 [i] 14:15 Unesená: Dcéra v ohrození [i] 16:05 Ohnivá púšť 1/3 [i] 18:00 Láska, deti a veľké srdce: Sny a skutočnosť [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Pre lásku k dieťaťu [i] 21:55 Barbara Woodová: Kliatba rodu Pembertonovcov [i] 23:55 Nebezpečný milenec [i] 01:30 Columbo zasahuje 3/20 [i] 03:05 Letušky [i] 03:25 Smiechoty [i] 04:10 Bzzz!!! [i] 04:40 SEDEM s r.o. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:35 Království surikat: příběh začíná [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Malý Indián [i] 13:30 Prime [i] 15:25 Ničivá hrozba [i] 17:05 Lantana [i] 19:10 Zašlá sláva Marca Pease [i] 20:40 Flynn Carsen 2: Návrat do dolů krále Šalamouna [i] 22:20 Pod kontrolou [i] 00:10 Krvavý sníh [i] 01:30 Správnej polda [i] 03:25 Film o filmu: Czech Made Man [i] 03:55 Spoušť [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 The Box [i] 08:45 Watts [i] 09:00 Tenis [i] 13:00 Snooker [i] 21:30 Bojové sporty [i] 23:00 Jezdectví [i] 00:30 Tenis [i] 01:15 Snooker [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Být Erikou 3: Musíš jít dál 2 [i] 06:00 Jack Hunter: Ztracený poklad Ugaritů [i] 08:00 Jack Hunter: Prokletí hrobky Achnatona [i] 10:00 Kauzy podle Kate 1: Ultravinyl 8 [i] 11:00 Kauzy podle Kate 1: Předmanželská smlouva mého nejlepšího přítele 9 [i] 12:00 Kauzy podle Kate 1: Budování mostů 10 [i] 13:00 Kauzy podle Kate 2: Uspokojení 1 [i] 14:00 Můj přítel Monk 1: Pan Monk na dovolené 9 [i] 15:00 Můj přítel Monk 1: Pan Monk a zemětřesení 10 [i] 16:00 Můj přítel Monk 1: Pan Monk a rusovlasý cizinec 11 [i] 17:00 Můj přítel Monk 1: Pan Monk a letadlo 12 [i] 18:00 Můj přítel Monk 2: Pan Monk se vrací do školy 1 [i] 19:00 Milionový lékař 2: Ve víně je pravda 6 [i] 20:00 Havaj 5-0 2: Útěk z vězení 1 [i] 21:00 PREMIÉRA FILM Hurá na to! [i] 23:00 Spravedlnost v krvi 2: Kritický stav 3 [i] 00:00 Útok dvojhlavého žraloka [i] 02:00 Jack Hunter: Ztracený poklad Ugaritů [i] 04:00 Být Erikou 3: Králičí nora 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Unášen divokou vodou 1 [i] 07:00 Podzemí měst: Paříž 1 [i] 07:55 Zmizelé světy 3 [i] 08:50 Ostrov tučňáků 1 [i] 09:25 Vražedných šedesát 10 [i] 10:00 Vražedných šedesát 11 [i] 10:35 Titanoboa: Had 1 [i] 11:45 Velké přírodní události 6 [i] 12:45 Obsese 1 [i] 13:20 Obsese 2 [i] 13:55 Odvěká cesta lidstva 5 [i] 15:00 Jak vznikla Země 12 [i] 16:00 Jak vznikla Země 13 [i] 17:00 Válka v reklamě 3 [i] 18:10 pě den za dnem 6 [i] 19:10 Zvláštní jedlíci 2 [i] 20:20 Sběrači: Lloyd a Carol 14 [i] 21:15 Sport očima vědy 5 [i] 22:20 Louis Theroux: Léčené děti Ameriky [i] 23:35 Vrať se tam, odkud jsi přišel 2 [i] 00:45 Forenzní faktor 8 [i] 01:45 Podfuky a podrazy 2 [i] 02:45 Největší bitva Alexandra Velikého [i] 03:45 Velké přírodní události 6 [i] 04:45 Válka v reklamě 2 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Neviditelný symbol [i] 07:30 Fimfárum - do třetice všeho dobrého [i] 08:45 Kouzelná chůva a Velký třesk [i] 10:30 Králičí nora [i] 12:00 Gulliverovy cesty [i] 13:25 Králova řeč [i] 15:25 Harry Potter a Relikvie smrti - část 1. [i] 17:50 Harry Potter a Relikvie smrti - část 2. [i] 20:00 Neřízená střela [i] 21:40 Drive Angry [i] 23:25 Hlavně nezávazně [i] 01:10 Rozchod [i] 02:35 V lepší společnosti [i] 04:15 Neřízená střela [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Mistři hip hopu [i] 07:30 Caddyshack II. [i] 09:05 Fair Game [i] 10:50 Netvor [i] 12:15 Tvůj snoubenec, můj milenec [i] 14:05 Inkognito [i] 15:35 Tři mušketýři [i] 17:25 Nezastavitelný [i] 19:00 Newsroom 10 [i] 20:00 Voda pro slony [i] 22:00 Viceprezident(ka) 8 [i] 22:30 Obřad [i] 00:20 Rub a líc [i] 01:45 Pach krve 3 [i] 03:15 Záchrana pelikána č. 895 [i] 03:55 Kus [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:35 SOS živočišné říše 5 [i] 06:00 Hovořte se zvířaty 1 [i] 06:25 Seznámení se se psy: Francouzský buldoček, pudl, erdelteriér, čivava a labradorský retrívr