TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:10 Bez servítky [i] 09:05 Kobra 11 IX. 13/16 [i] 10:00 Sama s cudzincom [i] 12:00 HORÚCA KRV [i] 13:05 Rýchle Televízne noviny [i] 13:10 Mentalista II. 10/23 [i] 14:05 Rýchle Televízne noviny [i] 14:10 FARMA [i] 15:30 Dva a pol chlapa VII. 9/22 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House I. 17/22 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 FARMA [i] 21:30 MASTERCHEF [i] 22:45 AKČNÝ PIATOK: Univerzálny vojak: Návrat [i] 00:25 Najbližšie príbuzenstvo [i] 02:15 Univerzálny vojak: Návrat [i] 04:10 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Dámsky klub "N" [i] 06:55 Správy STV [i] 07:35 Góly - body - sekundy [i] 07:45 Práca pre teba [i] 07:55 Vojna kuchárov [i] 08:25 Duel [i] 08:55 5 proti 5 [i] 09:45 Úsmev, prosím! [i] 10:10 Dempsey a Makepeacová: Na konci s dychom [i] 11:00 Sila lásky IV. 168 [i] 11:50 Práca pre teba [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:40 Nebíčko v papuľke [i] 14:15 Divoký anjel 265 [i] 15:00 Doktorka Quinnová: Portréty [i] 15:50 Práca pre teba [i] 15:55 Práca pre teba - žrebovanie [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky V. 252 [i] 17:15 Vojna kuchárov [i] 17:45 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Legendy popu: Vidiek [i] 22:15 Nočné správy [i] 22:25 Počasie [i] 22:28 Góly - body - sekundy [i] 22:35 Kráľ komédie [i] 00:30 Dempsey a Makepeacová: Na konci s dychom [i] 01:15 Slovensko v obrazoch [i] 01:40 Svet v obrazoch [i] 02:05 Kráľ komédie [i] 03:50 Správy STV [i] 04:30 Sila lásky IV. 168 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Regionálny denník [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Maškrtníček [i] 09:00 Práca pre teba [i] 09:05 Dámsky klub "N" [i] 10:40 Rieky sveta: Urubamba, rieka predkov [i] 11:05 Fokus právo [i] 11:35 Rómsky magazín [i] 12:00 Správy - Hírek [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:35 Šláger na šláger [i] 13:10 My Európania: 19. storočie - Európa objavuje národný ráz [i] 14:00 Integruj! [i] 14:25 Senior klub - magazín [i] 14:55 Orientácie [i] 15:30 Európska liga - zostrihy [i] 15:55 Tvárou v tvár [i] 16:30 Fokus - rodina [i] 16:55 Mama to vie najlepšie [i] 17:20 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Práca pre teba - žrebovanie [i] 18:00 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 18:30 Večerníček: Gaštanko a Gaštaník [i] 18:45 Encyklopédia slov.obcí: Hybe [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Martin Krajčovič [i] 20:00 Planéta mláďat: Starostlivosť o novorodencov v ZOO 5/5 [i] 20:55 Família: Família - Matka [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Práca pre teba [i] 22:00 Kino na Dvojke: Šofér slečny Daisy [i] 23:40 Pevnina Ursíny [i] 00:40 Udalosti ČT [i] 01:25 Správy STV "N" [i] 02:05 ArtSpektrum [i] 02:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:50 Súdna sieň: Vypadni z nášho života! [i] 08:55 Dom snov III. 41 [i] 09:55 Panelák: Rozchod [i] 11:00 ÁNO, ŠEFE USA III. 2 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Súdna sieň: Na vine je svokra [i] 14:00 Panelák: Rozchod [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 9 [i] 16:00 Kosti V. 8 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milón! [i] 18:00 Súdna sieň: Prostitútka zo základnej školy [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: Kofa Hoffa [i] 21:30 X FACTOR USA 2012 [i] 23:35 Ja, robot [i] 02:10 Sexi internát [i] 04:00 Nevera po slovensky 1 [i] 04:45 Prekliaty dom [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 MacGyver 48 [i] 06:05 Moderné veštenie [i] 07:05 MacGyver 49 [i] 08:05 Matlock IV. 12 [i] 09:15 Detektív Nash Bridges IV. 2,3 [i] 11:10 Pensacola: Zlaté krídla 11 [i] 12:10 POD POVRCHOM 17 [i] 13:20 Faktor strachu III. 11 [i] 14:25 Ninja Factor I. 8 [i] 14:50 Simpsonovci VIII. 20 [i] 15:20 Griffinovci V. 3 [i] 15:50 Kúzelníci z Waverly 14 [i] 16:20 Vytunuj mi fáro I. 27 [i] 17:00 ÁNO, ŠEFE USA III. 2 [i] 17:55 Profesionáli II.: PR a očistná diéta 5 [i] 18:50 Dom snov III. 41 [i] 19:50 Riskni milón! [i] 20:20 VTIP ZA STOVKU [i] 21:15 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 22:50 Inkognito [i] 23:50 Chalupári: Romeo z autobusu 7 [i] 00:50 Simpsonovci VIII. 20 [i] 01:20 Griffinovci V. 3 [i] 01:50 Nitro Circus I. 12 [i] 02:10 Matlock I. 12 [i] 02:55 Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Neplač, moja drahá [i] 04:30 Vražda medzi priateľmi [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší II. 14/22 [i] 08:00 Advokáti VI. 4/23 [i] 09:00 Drzá Jordan III. 6/13 [i] 10:00 Pán šelem II.: Iara 2/22 [i] 11:00 Ochránce III. 5/23 [i] 12:00 Advokáti VI. 5/23 [i] 13:00 Posel ztracených duší II. 14/22 [i] 14:00 CSI: New York VII. 10/22 [i] 15:00 Drzá Jordan III. 6/13 [i] 16:00 Pán šelem II.: Jasnovidka 3/22 [i] 17:00 Ochránce III. 6/23 [i] 18:00 Posel ztracených duší II. 15/22 [i] 19:00 Drzá Jordan III. 7/13 [i] 20:00 CSI: New York VII. 11/22 [i] 21:00 Sherlock 1/3 [i] 22:45 Profil zločinu III. 7/12 [i] 23:50 Cena za lidskost IV. 2/8 [i] 01:05 Sherlock 1/3 [i] 02:50 Cena za lidskost IV. 2/8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Výhodná koupě pro popovou hvězdu [i] 06:00 Jak se to dělá 9 [i] 06:25 Rození obchodníci: Bond Bug [i] 07:15 Americký chopper: Motorka pro Aarona [i] 08:10 Špinavé práce: Zpracování zvířecích produktů [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Hry s čísly [i] 09:55 Nutné k přežití: Zambie [i] 10:50 Jak to dělají?: Neprůstřelné vesty/ Roboti/ Seskoky parašutistických formací volným pádem [i] 11:15 Jak se to dělá 7 [i] 11:40 Mimořádné projekty: Stavba Space Tower [i] 12:35 Pátá rychlost 3 [i] 13:05 Pátá rychlost 4 [i] 13:30 Rození obchodníci: Bond Bug [i] 14:25 Americký chopper: Motorka pro Steva Schusslera [i] 15:20 Bořiči mýtů: Vystřelující kyslíková bomba [i] 16:15 Špinavé práce: Škubání husího peří [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Riskantní a nebezpečné [i] 18:05 Nutné k přežití: Kruh ohně - část 1 [i] 19:00 Jak se to dělá 3 [i] 19:30 Jak se to dělá: Motorky Hot Rod [i] 20:00 Načerno pálený alkohol: Cena za riziko [i] 21:00 Odvážlivci: Návrat lidského pavouka [i] 22:00 Strašení: Pronásledováni zlem [i] 23:00 Strašení: Casa De Los Muertos [i] 00:00 Běsnění: Běsnění živlů - 2 [i] 00:55 Načerno pálený alkohol: Cena za riziko [i] 01:50 Odvážlivci: Návrat lidského pavouka [i] 02:50 Strašení: Pronásledováni zlem [i] 03:50 Strašení: Casa De Los Muertos [i] 04:45 Jak to dělají?: Neprůstřelné vesty/ Roboti/ Seskoky parašutistických formací volným pádem [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Sever a Jih 3/12 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 101 dalmatinů 13/52 [i] 09:20 Sever a Jih 4/12 [i] 10:10 Na cestě po soutoku Bílého a [i] 10:35 Toulavá kamera vychutnává [i] 11:10 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Mamba show [i] 14:45 Televarieté [i] 16:00 Bydlení je hra [i] 16:30 AZ-kvíz Speciál [i] 17:00 Malá farma: Ovce a pes [i] 17:25 Besipky [i] 17:30 Černé ovce [i] 17:55 Počasí v Evropě [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Můžeme dál? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset 20:00 Vyprávěj: Jakešův projev 5/16 [i] 20:55 13. komnata Věry Jourové [i] 21:20 Všechnopárty [i] 22:05 Zpátky se Sobotou [i] 23:00 Kriminálka Paříž: Ztráta chuti 23/62 [i] 23:50 Město žen II: Blues malý holky 8/22 [i] 00:10 Co nám dělá dokonalá těla? 24/39 [i] 00:30 Film o filmu Cesta do lesa [i] 00:45 MI5 V 2/10 [i] 01:40 AZ-kvíz Speciál [i] 02:10 Sama doma [i] 03:40 Legendy taneční hudby [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Jak se žije s národními symboly podle Vladimíra Morávka [i] 05:40 Chcete mě? [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 09:10 Nedej se [i] 09:30 Architektura: Zaha Hadid a vědecké centrum ve 36/45 [i] 10:00 Kočičí mámy [i] 11:00 Příběhy předmětů [i] 11:25 Barvy života [i] 12:20 Genus: Život dirigenta Jiřího [i] 12:35 Chcete mě? [i] 12:50 Na plovárně s Lumírem Hanušem [i] 13:15 Jak se žije beze strachu podle [i] 13:30 Království divočiny: Koaly [i] 14:00 Tajemství na dně moří 5/6 [i] 14:50 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:35 Fatální střet 1/2 [i] 16:30 Goethe v Praze [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Phineas a Ferb II: Megacon 33/39 [i] 19:25 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Štvanec - 1. část 59/80 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Jižní Pacifik 5/6 [i] 20:55 Vesmír: Jupiter - obří planeta 4/31 [i] 21:40 Velikáni filmu: Krzysztof Zanussi [i] 23:10 ČT Live - Szidi Tobias [i] 00:05 Občanská hnutí [i] 00:35 Na stojáka [i] 01:00 Medúza 01:35 Přežít! [i] 02:25 Design pro život: Cyklus BBC 6/6 [i] 03:15 Klíč [i] 03:40 Postřehy odjinud [i] 03:45 V zajetí železné opony [i] 04:00 Posezení s Janem Burianem [i] 04:30 Pod pokličkou [i] 04:50 Ilustrované fejetony Ludvíka [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2254 [i] 09:55 Útěky domů [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Gilmorova děvčata VI 4 [i] 13:35 Dr. House II 22 [i] 14:35 Beze stopy 18 [i] 15:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II: Objekt zájmu 23 [i] 16:30 Přátelé V 18 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista: Vidět rudě 7 [i] 18:25 Ulice 2255 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 MasterChef 6 [i] 22:25 Gran Torino [i] 00:40 Krvavá sklizeň [i] 02:35 Novashopping 02:40 DO-RE-MI [i] 03:50 Vrchní sestra 5 [i] 04:30 Přátelé V 18 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:45 Policie Hamburk IV 1 [i] 07:45 Kutil Tim VI: Jill a její sestry 8 [i] 08:30 M*A*S*H 24 [i] 09:20 Prostřeno! [i] 10:10 Diagnóza vražda IV: Jak obhájit vraždu 13 [i] 11:10 Big Ben III: Hon 2 [i] 13:10 Castle na zabití I: Ruská ruleta 3 [i] 14:10 Komisař Rex I: Smrt starých dam 4 [i] 15:10 Námořní vyšetřovací služba L. A. II: Agentka v Praze 24 [i] 16:05 Rosamunde Pilcher: Cesty lásky [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Zrcadlo tvého života - Karel Gott [i] 21:15 Základka: Homosexuál 7 [i] 21:50 Show Jana Krause [i] 22:45 Cesty k úspěchu [i] 22:55 Instinkt [i] 01:25 Duše mrtvých [i] 03:00 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Slávici na ulici [i] 05:40 Čistá láska 98-99/170 [i] 07:30 La Tormenta: Pokušenie lásky 87/216 [i] 08:40 V siedmom nebi III. 14/22 [i] 09:30 Veštiareň [i] 10:30 Správna Susan I. 13/22 [i] 11:00 Ezel 109/142 [i] 11:55 Larina voľba 85 [i] 12:45 Druhý dych II. 11 [i] 14:00 O.C. California III. 24/25 [i] 14:50 Mladí, krásni, skazení 112/131 [i] 15:45 La Tormenta: Pokušenie lásky 88/216 [i] 16:45 Keď budeš moja 189/238 [i] 17:45 V siedmom nebi III. 15/22 [i] 18:45 Dharma a Greg I. 9/23 [i] 19:15 Frasier [i] 19:50 Smotánka [i] 20:15 Druhý dych II. 12 [i] 21:30 THE VOICE 2012 [i] 00:20 Takmer dokonalý zločin [i] 02:10 Trpká pomsta [i] 03:35 Frasier [i] 04:00 L.O.V.E. [i] 04:35 SEDEM s r.o. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Krotitelé upírů [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Štvaná žena [i] 13:45 Druhá strana postele [i] 15:55 Bláznivej sejf [i] 17:35 Doors - When You Are Strange [i] 19:10 Beze mě: šest tváří Boba Dylana [i] 21:30 Spoušť [i] 23:05 Správnej polda [i] 01:05 Cabin Fever [i] 02:35 Zredigováno [i] 04:05 Mrtvá dívka [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 09:00 Tenis [i] 15:00 Fotbal [i] 16:00 Fotbal [i] 17:00 Fotbal [i] 19:00 Snooker [i] 21:00 Box [i] 23:00 Bowling [i] 00:00 Motorsport [i] 00:15 Snooker [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Být Erikou 3: Králičí nora 1 [i] 06:20 Diagnóza vražda 5: Osudový zásah, část 1. 7 [i] 07:20 Dobrá manželka 2: Pod kontrolou 1 [i] 08:20 Bratři a sestry 2: Domácí fronta 1 [i] 09:20 El Dorado: Chrám slunce 1 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 8: Sobotní večer 14 [i] 12:20 Můj přítel Monk 1: Pan Monk a letadlo 12 [i] 13:20 Kauzy podle Kate 2: Uspokojení 1 [i] 14:20 Walker, Texas Ranger 8: Spravedlnost pro všechny 15 [i] 15:20 Dobrá manželka 2: Dvojí riziko 2 [i] 16:20 Bratři a sestry 2: Americká rodina 2 [i]