TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:20 Bez servítky [i] 09:15 Kobra 11 IX. 12/16 [i] 10:15 Včely: Smrtiaca hrozba [i] 12:10 V tieni zločinu I. 12/22 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 Mentalista II. 8-9/23 [i] 15:00 Priatelia VII. 14/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VII. 8/22 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House I. 16/22 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 FARMA [i] 21:35 HORÚCA KRV [i] 23:00 Nočné Televízne noviny [i] 23:25 Dr. House I. 16/22 [i] 00:20 Mentalista II. 8-9/23 [i] 01:50 Hrdinovia III. 20/25 [i] 02:30 Chuck I. 4/13 [i] 03:15 Kobra 11 IX. 12/16 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Dámsky klub "N" [i] 06:55 Správy STV [i] 07:40 Góly - body - sekundy [i] 07:45 Práca pre teba [i] 07:55 Vojna kuchárov [i] 08:25 Duel [i] 08:55 5 proti 5 [i] 09:40 Úsmev, prosím! [i] 10:10 Dempsey a Makepeacová: Obete násilia [i] 11:00 Sila lásky IV. 167 [i] 11:50 Práca pre teba [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:40 Hurá do záhrady [i] 14:10 Divoký anjel 264 [i] 15:00 Doktorka Quinnová: Operácia [i] 15:50 Práca pre teba [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky V. 251 [i] 17:15 Vojna kuchárov [i] 17:45 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Sokol a holubica 5/6 [i] 21:55 Prežiť!: Vianočný horor [i] 22:45 Nočné správy [i] 22:55 Počasie [i] 22:58 Góly - body - sekundy [i] 23:05 Obvinení II.: Príbeh Tracy [i] 00:05 Dempsey a Makepeacová: Obete násilia [i] 00:55 Reportéri [i] 01:25 Prežiť!: Vianočný horor [i] 02:15 Obvinení II.: Príbeh Tracy [i] 03:10 Správy STV [i] 03:55 Sila lásky IV. 167 [i] 04:45 Sila lásky V. 251 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Klinec [i] 09:05 Práca pre teba [i] 09:15 Dámsky klub "N" [i] 10:45 Architektúra: Železný dom Van Eetvelde v Bruseli [i] 11:10 Fokus - peniaze [i] 11:40 Maďarský magazín [i] 12:10 Správy - Hírek [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:55 ArtSpektrum [i] 13:00 Valaštiatko bielo [i] 13:25 Slovenské kino: Vojaci a partizáni [i] 14:25 Polícia [i] 14:35 Profesionál [i] 14:50 Občan za dverami [i] 15:25 Cesta [i] 15:55 Rómsky magazín [i] 16:30 Fokus právo [i] 16:55 Integruj! [i] 17:20 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Rieky sveta: Urubamba, rieka predkov [i] 18:30 Večerníček: Gaštanko a Gaštaník [i] 18:40 Halali [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Eva Ľuptáková [i] 20:00 My Európania: 19. storočie - Európa objavuje národný ráz [i] 20:45 Futbal - Európska liga: Atletico Madrid - Viktoria Plzeň [i] 23:00 Večer pod lampou [i] 01:00 Spektrum vedy [i] 01:30 Práca pre teba [i] 01:35 Udalosti ČT [i] 02:20 Správy STV "N" [i] 03:00 ArtSpektrum [i] 03:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 ČREPINY [i] 05:55 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:50 Súdna sieň: Pravda pod kolesami [i] 08:50 Dom snov III. 40 [i] 09:50 Panelák: Marcel na ihlách [i] 11:00 ÁNO, ŠEFE USA III. 1/13 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:10 Súdna sieň: Má nevlastného syna [i] 14:15 Largo Winch 2 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milón! [i] 18:00 Súdna sieň: Na vine je svokra [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: Trezor [i] 21:30 POD POVRCHOM 17 [i] 22:30 Kosti V. 8 [i] 23:30 HALÓ [i] 00:15 Webmaster: Marcel Buntaj [i] 01:20 Mafstory: Pitbull Banán [i] 02:25 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 15 [i] 03:15 POD POVRCHOM 17 [i] 04:00 NOVINY TV JOJ 04:25 Vražedné vidiny - Danielin príbeh [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 MacGyver 46 [i] 06:05 Moderné veštenie [i] 07:05 MacGyver 47 [i] 08:05 Matlock IV. 11 [i] 09:15 Detektív Nash Bridges III. 22/22 [i] 10:10 Detektív Nash Bridges IV. 1/24 [i] 11:10 Pensacola: Zlaté krídla 10 [i] 12:10 M*A*S*H 199,200 [i] 13:20 Faktor strachu III. 10 [i] 14:25 Ninja Factor I. 7 [i] 14:50 Simpsonovci VIII. 19 [i] 15:20 Griffinovci V. 2 [i] 15:50 Kúzelníci z Waverly 13 [i] 16:20 Vytunuj mi fáro I. 26 [i] 17:00 ÁNO, ŠEFE USA III. 1/13 [i] 17:55 Profesionáli II.: Raper 4 [i] 18:50 Dom snov III. 40 [i] 19:50 Riskni milón! [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 9 [i] 21:15 Áno, šéfe V. [i] 22:25 Agent III. 1/16 [i] 23:25 Akty X VI. 10 [i] 00:25 Vytunuj mi fáro I. 26 [i] 00:55 Simpsonovci VIII. 19 [i] 01:25 Griffinovci V. 2 [i] 01:50 Nitro Circus I. 11 [i] 02:25 Matlock I. 11 [i] 03:10 Agent III. 1/16 [i] 03:50 Akty X VI. 10 [i] 04:35 Ochrana svedkov II. 13 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší II. 13/22 [i] 08:00 Advokáti VI. 3/23 [i] 09:00 Drzá Jordan III. 5/13 [i] 10:00 Pán šelem II.: Opolidé 1/22 [i] 11:00 Ochránce III. 4/23 [i] 12:00 Advokáti VI. 4/23 [i] 13:00 Posel ztracených duší II. 13/22 [i] 14:00 CSI: New York VII. 9/22 [i] 15:00 Drzá Jordan III. 5/13 [i] 16:00 Pán šelem II.: Iara 2/22 [i] 17:00 Ochránce III. 5/23 [i] 18:00 Posel ztracených duší II. 14/22 [i] 19:00 Drzá Jordan III. 6/13 [i] 20:00 CSI: New York VII. 10/22 [i] 21:00 NCIS V. 1/19 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 14/24 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 15/24 [i] 00:00 Pohřešovaný 7/10 [i] 00:55 NCIS V. 1/19 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba LA II. 14/24 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba LA II. 15/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Podivné vozidlo [i] 06:00 Jak se to dělá 8 [i] 06:25 Rození obchodníci: Lotus Elan [i] 07:15 Americký chopper: Motorka pro Steva Wyricka a ICEE [i] 08:10 Špinavé práce 26 [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Vyrážíme [i] 09:55 Nutné k přežití: Namibie [i] 10:50 Jak to dělají?: Budovy/ Elektrické sloupy/ Horkovzdušné balóny [i] 11:15 Jak se to dělá 6 [i] 11:40 Mimořádné projekty: Záchrana New Orleans [i] 12:35 Jízda: Moalové [i] 13:30 Rození obchodníci: Lotus Elan [i] 14:25 Americký chopper: Motorka pro Aarona [i] 15:20 Bořiči mýtů: Betonový kluzák [i] 16:15 Špinavé práce: Zpracování zvířecích produktů [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Hry s čísly [i] 18:05 Nutné k přežití: Zambie [i] 19:00 Jak se to dělá 2 [i] 19:30 Jak se to dělá: Mikrofony [i] 20:00 Špinavé práce 5 [i] 21:00 Extrémní rybářský úkol Robsona Greena 7 [i] 22:00 Ďábelská jízda: Zlověstné manévry [i] 23:00 Vyváznout živý: Přestřelka v utažské knihovně [i] 00:00 Americké zbraně: Barrett upravený na zakázku/revolver Colt Walker [i] 00:55 Špinavé práce 5 [i] 01:50 Extrémní rybářský úkol Robsona Greena 7 [i] 02:50 Ďábelská jízda: Zlověstné manévry [i] 03:50 Vyváznout živý: Přestřelka v utažské knihovně [i] 04:45 Jak to dělají?: Budovy/ Elektrické sloupy/ Horkovzdušné balóny [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Příběhy slavných - Petr Novák [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 101 dalmatinů 12/52 [i] 09:30 Sever a Jih 3/12 [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:00 Pošta pro tebe [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Mamba show [i] 14:45 Televarieté [i] 16:00 Cestománie [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Zahrada pod lupou [i] 17:20 Auto Moto Revue [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Můžeme dál? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset 20:00 Nejlepší Bakaláři [i] 21:05 Okno do hřbitova [i] 21:35 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:20 Tísňová linka [i] 22:50 Podfukáři VII 3/6 [i] 23:45 Šepot [i] 01:15 Stopy, fakta, tajemství [i] 01:45 AZ-kvíz [i] 02:05 Zajímavosti z regionů Brno [i] 02:30 Zajímavosti z regionů Ostrava [i] 02:55 Na stopě [i] 03:20 Po stopách [i] 03:35 Hodinový manžel [i] 03:55 Legendy taneční hudby [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Příběhy domů [i] 05:25 Vzkaz Tomáše Bati [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Folklorní magazín [i] 09:30 Zázračné studánky: O boji s draky, kodování a velké lásce [i] 09:50 Mýty a fakta historie: Osudy Říma 1/2 [i] 10:45 Putování za vínem: Mosela, Franky [i] 11:15 Praha, město věží: Malostranské věže 5/16 [i] 11:35 Putování za písničkou s Jožkou Šmukařem po krajích [i] 12:00 Ze ZOO do ZOO [i] 12:30 O vědě a vědcích [i] 12:55 Chcete je? [i] 13:00 GEN: Anastáz Opasek očima Věry [i] 13:15 Cesty víry: Carpe diem [i] 13:45 Intolerance [i] 14:15 Volný den Ferrise Buellera [i] 15:55 Teleapatyka [i] 16:05 Bolest zad [i] 16:10 Medicína pro 21. století [i] 16:25 Měření tlaku [i] 16:30 Klíč [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Phineas a Ferb II: Léto patří nám všem - 2. část 32/39 [i] 19:20 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:30 Inaugurační koncert České filharmonie [i] 21:30 Na forbíně TM [i] 22:15 Řím 5/12 [i] 23:05 Terra musica [i] 00:00 Pravá krev III: Zlo pokračuje 12/12 [i] 00:50 Pološero - Rodina bez předsudků [i] 01:20 Sonny Rollins! [i] 02:00 Moje rodina IV: Zasloužený trest 1/13 [i] 02:30 Evropa dnes [i] 02:55 Ekoprůkopníci: Jak chránit les [i] 03:15 Uchem jehly [i] 03:40 Náš venkov [i] 03:55 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 04:05 Posezení s Janem Burianem [i] 04:35 Pod pokličkou [i] 04:55 Příběhy domů [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2253 [i] 09:50 První neděle [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Gilmorova děvčata VI 3 [i] 13:35 Dr. House II 21 [i] 14:30 Beze stopy 17 [i] 15:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II: Pomsta matce 22 [i] 16:30 Přátelé V 17 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista: Špinavé ruce 6 [i] 18:25 Ulice 2254 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Začít znova 362 [i] 21:50 Kriminálka Miami IX: Vražedná realita 6 [i] 22:50 Noční Televizní noviny [i] 23:20 Příkaz k popravě [i] 01:10 Novashopping 01:20 Kriminálka Las Vegas XI: Krvavý měsíc 3 [i] 02:10 Na vlastní oči: aneb Co byste jinak nikdy neviděli. [i] 02:50 Střepiny [i] 03:30 Mladý Van Helsing 4 [i] 04:15 Vrchní sestra 4 [i] 04:55 Přátelé V 17 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:45 Knight Rider IV: V moci voodoo 22 [i] 07:45 Kutil Tim VI: Strašidelná noc 7 [i] 08:30 M*A*S*H 23 [i] 09:20 Prostřeno! [i] 10:10 Diagnóza vražda IV: Vražda v rodině 12 [i] 11:10 Big Ben III: Smrt na Hahnenkammu 1 [i] 13:10 Castle na zabití I: Mrtvá chůva 2 [i] 14:10 Komisař Rex I: Útěk ke smrti 3 [i] 15:10 Námořní vyšetřovací služba L. A. II: Podvodníci 23 [i] 16:05 Rosamunde Pilcher: Srdce se nemýlí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 VIP PROSTŘENO! [i] 21:40 Obchoďák: Harém 10 [i] 22:55 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně I: Rychlé prachy 5 [i] 23:55 Sběratelé kostí IV: Dívka v masce 23 [i] 00:50 Zákon a pořádek: Los Angeles: Zuma kaňon 14 [i] 01:40 TOP STAR magazín [i] 02:35 Volejte Věštce [i] 04:20 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Slávici na ulici [i] 05:40 Čistá láska 96-97/170 [i] 07:30 La Tormenta: Pokušenie lásky 86/216 [i] 08:40 V siedmom nebi III. 13/22 [i] 09:30 Veštiareň [i] 10:30 Správna Susan I. 12/22 [i] 11:00 Ezel 108/142 [i] 12:05 Smrtiace zásnuby [i] 14:05 O.C. California III. 23/25 [i] 14:55 Mladí, krásni, skazení 111/131 [i] 15:50 La Tormenta: Pokušenie lásky 87/216 [i] 16:55 Keď budeš moja 188/238 [i] 17:55 V siedmom nebi III. 14/22 [i] 18:55 Dharma a Greg I. 8/23 [i] 19:25 Frasier [i] 20:15 Druhý dych II. 11 [i] 21:30 Larina voľba 85 [i] 22:25 Ezel 109/142 [i] 23:30 Ally McBealová II. 21/24 [i] 00:25 Sex v meste III. 18/18 [i] 01:00 Adela show [i] 01:35 Frasier [i] 02:00 Veštiareň [i] 03:00 Sex v meste III. 18/18 [i] 03:30 Dharma a Greg I. 8/23 [i] 03:55 L.O.V.E. [i] 04:30 Adela show [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 06:05 Nomád [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Oněgin [i] 13:55 Formule! [i] 16:00 Malí letci [i] 17:50 Štvaná žena [i] 19:30 Druhá strana postele [i] 21:35 Mrtvá dívka