TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:10 Bez servítky [i] 09:05 Kobra 11 IX. 11/16 [i] 10:10 Ukradnuté diamanty [i] 12:00 HORÚCA KRV [i] 13:05 Rýchle Televízne noviny [i] 13:10 Mentalista II. 7/23 [i] 14:05 Rýchle Televízne noviny [i] 14:10 FARMA [i] 15:30 Dva a pol chlapa VII. 7/22 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House I. 15/22 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 MODRÉ Z NEBA [i] 22:30 Nočné Televízne noviny [i] 22:55 Dr. House I. 15/22 [i] 23:50 Mentalista II. 7/23 [i] 00:40 Fringe I. 3/20 [i] 01:35 Hrdinovia III. 19/25 [i] 02:15 Chuck I. 3/13 [i] 02:55 Kobra 11 IX. 11/16 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Dámsky klub "N" [i] 07:05 Správy STV [i] 07:45 Práca pre teba [i] 07:55 Vojna kuchárov [i] 08:25 Duel [i] 08:55 5 proti 5 [i] 09:40 Úsmev, prosím! [i] 10:10 Dempsey a Makepeacová: Šťastná karta [i] 11:00 Sila lásky IV. 166 [i] 11:50 Práca pre teba [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:40 Taxík [i] 14:10 Divoký anjel 263 [i] 15:00 Doktorka Quinnová: Hrdinovia [i] 15:50 Práca pre teba [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky V. 250 [i] 17:15 Vojna kuchárov [i] 17:45 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Liga majstrov: Manchester City - Borussia Dortmund [i] 22:45 Nočné správy [i] 22:55 Počasie [i] 23:00 Góly - body - sekundy [i] 23:05 Liga majstrov - zostrihy [i] 00:25 Doktorka Quinnová: Hrdinovia [i] 01:15 Dempsey a Makepeacová: Šťastná karta [i] 02:00 O 5 minút 12 [i] 03:10 Správy STV [i] 03:50 Góly - body - sekundy [i] 04:00 Sila lásky IV. 166 [i] 04:45 Sila lásky V. 250 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:40 Polícia [i] 06:50 Regionálny denník [i] 07:15 Komentáre [i] 07:40 Práca pre teba - magazín [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Fidlibumove rozprávky [i] 09:00 Práca pre teba [i] 09:10 Dámsky klub "N" [i] 10:40 Súčasné bývanie 8/20 [i] 11:05 Fokus zdravie [i] 11:35 Ukrajinský magazín [i] 12:00 Správy - Hírek [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:35 Drevené plastiky [i] 13:05 250. výročie narodenia: Anton Bernolák a bernolákovci [i] 13:30 Nákazlivá rakovina [i] 14:30 Doslova [i] 15:40 Tempo [i] 15:55 Maďarský magazín [i] 16:30 Fokus - peniaze [i] 16:55 Senior klub - magazín [i] 17:20 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Architektúra: Železný dom Van Eetvelde v Bruseli [i] 18:30 Večerníček: Gaštanko a Gaštaník [i] 18:45 Test magazín: Detské autosedačky [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Miroslav Saniga [i] 20:00 Slovenské kino: Vojaci a partizáni [i] 21:00 Občan za dverami [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Festivalové minúty z Bábkarskej Bystrice [i] 22:00 Práca pre teba [i] 22:05 Na križovatke SK+CZ: Zmluva s diablom [i] 23:35 Profesionál [i] 23:50 VAT [i] 00:15 Udalosti ČT [i] 01:05 Správy STV "N" [i] 01:45 ArtSpektrum [i] 01:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 07:55 Súdna sieň: Klamala mi, že je muž [i] 09:00 Dom snov III. 39 [i] 10:00 Panelák: Záchod [i] 11:00 ÁNO, ŠÉFE USA II. 13/13 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Súdna sieň: Fotky na internete [i] 14:00 Panelák: Záchod [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 7 [i] 16:00 Kosti V. 7 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milón! [i] 18:00 Súdna sieň: Má nevlastného syna [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Largo Winch 2 [i] 23:05 Vtierka Castle III.: - NOVÉ ČASTI 5 [i] 00:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 16 [i] 01:05 Mafstory: Liečba šokom [i] 02:05 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 14 [i] 03:00 Vtierka Castle III.: - NOVÉ ČASTI 5 [i] 03:40 KRIMI 04:05 NOVINY TV JOJ 04:25 Prekvapenie [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 MacGyver 44 [i] 06:05 Moderné veštenie [i] 07:05 MacGyver 45 [i] 08:05 Matlock IV. 10 [i] 09:15 Detektív Nash Bridges III. 20,21 [i] 11:10 C.S.I.: Kriminálka New York II. 24/24 [i] 12:10 POD POVRCHOM 16 [i] 13:20 Faktor strachu III. 9 [i] 14:25 Ninja Factor I. 6 [i] 14:50 Simpsonovci VIII. 18 [i] 15:20 Griffinovci V. 1/13 [i] 15:50 Kúzelníci z Waverly 12 [i] 16:20 Vytunuj mi fáro I. 25 [i] 17:00 ÁNO, ŠÉFE USA II. 13/13 [i] 17:55 Profesionáli II.: Supermegaextrapoliš 3 [i] 18:50 Dom snov III. 39 [i] 19:50 Riskni milón! [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 8 [i] 21:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 16 [i] 22:15 C.S.I.: Kriminálka New York II. 24/24 [i] 23:10 Akty X VI. 9 [i] 00:15 Vytunuj mi fáro I. 25 [i] 00:40 Simpsonovci VIII. 18 [i] 01:10 Griffinovci V. 1/13 [i] 01:40 Nitro Circus I. 10 [i] 02:20 Matlock I. 10 [i] 03:05 Detektív Nash Bridges III. 20 [i] 03:50 Akty X VI. 9 [i] 04:35 Ochrana svedkov II. 12 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší II. 12/22 [i] 08:00 Advokáti VI. 2/23 [i] 09:00 Drzá Jordan III. 4/13 [i] 10:00 Pán šelem: Odhalení 22/22 [i] 11:00 Ochránce III. 3/23 [i] 12:00 Advokáti VI. 3/23 [i] 13:00 Posel ztracených duší II. 12/22 [i] 14:00 CSI: New York VII. 8/22 [i] 15:00 Drzá Jordan III. 4/13 [i] 16:00 Pán šelem II.: Opolidé 1/22 [i] 17:00 Ochránce III. 4/23 [i] 18:00 Posel ztracených duší II. 13/22 [i] 19:00 Drzá Jordan III. 5/13 [i] 20:00 CSI: New York VII. 9/22 [i] 21:00 CSI: New York VIII. 3/18 [i] 22:00 CSI: New York VIII. 4/18 [i] 23:00 Myšlenky zločince VI. 1/24 [i] 00:00 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II. 1/13 [i] 01:10 CSI: New York VIII. 3/18 [i] 02:05 CSI: New York VIII. 4/18 [i] 02:50 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II. 1/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Mladistvý delikvent [i] 06:00 Jak se to dělá 7 [i] 06:25 Rození obchodníci: Triumph Stag [i] 07:15 Americký chopper: Motorka pro firmu Web: Zvláštní vydání [i] 08:10 Špinavé práce: Špinavé práce prezidentů [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: V pořádku se vraťte! [i] 09:55 Nutné k přežití: Člověk proti divočině: Bearův jídelníček [i] 10:50 Jak to dělají?: Vrtulník/ Lluxusní jachty/ Basebalový stadion [i] 11:15 Jak se to dělá 5 [i] 11:40 Mimořádné projekty: Americká letadlová loď George H. W. Bush [i] 12:35 Kluci z autobazaru: Hra bocce [i] 13:05 Kluci z autobazaru: Potěšení pro oči [i] 13:30 Rození obchodníci: Triumph Stag [i] 14:25 Americký chopper: Motorka pro Steva Wyricka a ICEE [i] 15:20 Bořiči mýtů: Smrtící přetržené lano [i] 16:15 Špinavé práce 26 [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Vyrážíme [i] 18:05 Nutné k přežití: Namibie [i] 19:00 Jak se to dělá 1 [i] 19:30 Jak se to dělá: Filmové kamery [i] 20:00 Dvojí přežití: Po bouři [i] 21:00 Divoký víkend Beara Gryllse: S Mirandou Hartovou [i] 22:00 Cesta kolem světa 80 způsoby 5 [i] 23:00 Idiot na cestách: Tropický ostrov [i] 00:00 Penn a Teller lžou: Vlasové bělidlo je raketovým palivem [i] 00:55 Dvojí přežití: Po bouři [i] 01:50 Divoký víkend Beara Gryllse: S Mirandou Hartovou [i] 02:50 Cesta kolem světa 80 způsoby 5 [i] 03:50 Idiot na cestách: Tropický ostrov [i] 04:45 Jak to dělají?: Vrtulník/ Lluxusní jachty/ Basebalový stadion [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Sever a Jih 2/12 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 101 dalmatinů 11/52 [i] 09:20 Komici na jedničku [i] 10:15 Hovory H ještě po dvaceti letech [i] 11:00 Kluci v akci [i] 11:25 Toulavá kamera [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:30 Televarieté [i] 16:05 Cestománie [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 17:00 Uvolněte se, prosím [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Můžeme dál? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset a Sportka 20:00 Ententýky: Krásná zvláštním způsobem 4/15 [i] 21:00 Pošta pro tebe [i] 21:55 Stopy, fakta, tajemství [i] 22:25 Případy detektiva Murdocha IV: Nahoře a dole 4/13 [i] 23:15 Bratři a sestry II: Strach z odloučení 13/16 [i] 23:55 Losování Sportky a Šance 00:00 Next [i] 01:35 AZ-kvíz [i] 01:55 Týden v regionech Brno [i] 02:20 Týden v regionech Ostrava [i] 02:50 Sváteční slovo šéfredaktora Antonína Randy [i] 02:55 Po stopách [i] 03:10 Banánové rybičky [i] 03:35 Legendy taneční hudby [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Putování za vínem: Rheinhessen, Falc [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Ushuaia 17/26 [i] 09:30 Království divočiny: Koaly [i] 10:00 Osud jménem Tugendhat [i] 10:55 Přežít! [i] 11:45 Krásný ztráty [i] 12:15 Svět očima Hanzelky a Zikmunda: Na konci 20. století 13/13 [i] 12:45 Na forbíně TM [i] 13:25 Babylon [i] 13:50 Hranice bez hranic: Prajzsko 4/16 [i] 14:20 Architektura: Zaha Hadid a vědecké centrum ve 36/45 [i] 14:45 Genus: Život básníka a výtvarníka [i] 15:00 Sonda do filmákovy duše [i] 15:30 Evropa dnes [i] 15:55 Design pro život: Světoznámý francouzský designér 6/6 [i] 16:50 Domov ve středu Evropy: Historik a vášnivý fotograf Marco 1/13 [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Phineas a Ferb II: Léto patří nám všem 31/39 [i] 19:25 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Třinácté poschodí 58/80 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Japonsko [i] 21:00 Intolerance [i] 21:30 Krásný ztráty [i] 22:05 Na stojáka [i] 22:30 Koncert [i] 00:30 In vino veritas [i] 01:05 Film o seriálu Ententýky [i] 01:20 Dobrodružství vědy a techniky [i] 02:05 Moje rodina [i] 02:35 Ochránce [i] 03:00 Neznámí hrdinové [i] 03:30 Křesťanský magazín [i] 03:55 Posezení s Janem Burianem [i] 04:40 Pod pokličkou [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2252 [i] 09:50 Konečně spolu [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Gilmorova děvčata VI 2 [i] 13:35 Dr. House II 20 [i] 14:35 Beze stopy 16 [i] 15:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II: Rodina 21 [i] 16:30 Přátelé V 16 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista: Sekvoje 5 [i] 18:25 Ulice 2253 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Gympl s (r)učením omezeným: A co dál? 10 [i] 21:45 Na vlastní oči: aneb Co byste jinak nikdy neviděli. [i] 22:40 Noční Televizní noviny [i] 23:15 Collateral [i] 01:30 Novashopping 01:40 Kriminálka Las Vegas X: Zářný případ [i] 02:30 Koření: Všechny vůně světa [i] 03:30 Mladý Van Helsing 3 [i] 04:15 Vrchní sestra 3 [i] 04:55 Přátelé V 16 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:45 Knight Rider IV: Rytíř vycházejícího slunce 21 [i] 07:45 Kutil Tim VI: Závislost na autech 6 [i] 08:30 M*A*S*H 22 [i] 09:20 Prostřeno! [i] 10:10 Diagnóza vražda IV: Abeceda vraždy 11 [i] 11:10 Big Ben II: Smrt kněze 10 [i] 13:10 Castle na zabití I 1 [i] 14:10 Komisař Rex I: Dokonalá vražda 2 [i] 15:10 Námořní vyšetřovací služba L. A. II: Plán B 22 [i] 16:05 Rosamunde Pilcher: Šťastná náhoda [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Cesty domů: Miss požár 143 [i] 21:30 TOP STAR magazín [i] 22:35 Castle na zabití IV: Pěst kapitalismu 5 [i] 23:35 Sběratelé kostí IV: Dvakrát zabitý nebožtík 22 [i] 00:30 Myšlenky zločince I 13 [i] 01:25 Volejte Věštce [i] 03:10 Sběratelé kostí I: Žena v zahradě 13 [i] 03:55 Když vaří táta [i] 04:35 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Čistá láska 94-95/170 [i] 07:30 La Tormenta: Pokušenie lásky 85/216 [i] 08:40 V siedmom nebi III. 12/22 [i] 09:30 Veštiareň [i] 10:30 Správna Susan I. 11/22 [i] 10:55 Ezel 107/142 [i] 11:50 Larina voľba 84 [i] 12:45 Druhý dych II. 10 [i] 14:00 O.C. California III. 22/25 [i] 14:50 Mladí, krásni, skazení 110/131 [i] 15:45 La Tormenta: Pokušenie lásky 86/216 [i] 16:45 Keď budeš moja 187/238 [i] 17:50 V siedmom nebi III. 13/22 [i] 18:45 Dharma a Greg I. 7/23 [i] 19:15 Frasier [i] 20:15 Smrtiace zásnuby [i] 22:15 Ezel 108/142 [i] 23:35 Ally McBealová II. 20/24 [i] 00:30 Sex v meste III. 17/18 [i] 01:00 Adela show [i] 01:35 Frasier [i] 02:00 Veštiareň [i] 03:00 Sex v meste III. 17/18 [i] 03:30 Dharma a Greg I. 7/23 [i] 03:50 L.O.V.E. [i] 04:25 Adela show [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Malí letci [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Koma [i] 13:50 Váleční ptáci [i] 15:35 Nomád [i] 17:40 Oněgin [i] 19:30 Formule! [i] 21:30 Sex 100+1 [i] 23:35 Bláznivý