TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky [i] 09:25 Kobra 11 IX. 10/16 [i] 10:30 Jak svět přichází o básníky [i] 12:20 V tieni zločinu I. 11/22 [i] 13:15 Rýchle Televízne noviny [i] 13:20 Mentalista II. 6/23 [i] 14:15 Rýchle Televízne noviny [i] 14:20 FARMA [i] 15:30 Dva a pol chlapa VII. 6/22 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House I. 14/22 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 FARMA [i] 21:35 HORÚCA KRV [i] 23:00 Nočné Televízne noviny [i] 23:25 Dr. House I. 14/22 [i] 00:20 Mentalista II. 6/23 [i] 01:10 Fringe I. 2/20 [i] 02:00 Hrdinovia III. 18/25 [i] 02:40 Chuck I. 2/13 [i] 03:25 Kobra 11 IX. 10/16 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Dámsky klub "N" [i] 06:55 Správy STV [i] 07:40 Góly - body - sekundy [i] 07:45 Práca pre teba [i] 08:00 Vojna kuchárov [i] 08:25 Duel [i] 08:55 5 proti 5 [i] 09:40 Úsmev, prosím! [i] 10:10 Dempsey a Makepeacová: V tiesni [i] 11:00 Sila lásky IV. 165 [i] 11:50 Práca pre teba [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:40 Postav dom, zasaď strom [i] 14:15 Divoký anjel 262 [i] 15:00 Doktorka Quinnová: Skúška dospelosti [i] 15:50 Práca pre teba [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky V. 249 [i] 17:15 Vojna kuchárov [i] 17:45 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Doktor z hôr - Nové osudy: Útek 5/8 [i] 20:55 Otázka rešpektu 5/6 [i] 22:30 Nočné správy [i] 22:40 Počasie [i] 22:43 Góly - body - sekundy [i] 22:50 Johan Falk:Operácia Slávik [i] 00:20 Doktor z hôr - Nové osudy: Útek 5/8 [i] 01:05 Otázka rešpektu 5/6 [i] 02:35 Johan Falk:Operácia Slávik [i] 04:05 Sila lásky IV. 165 [i] 04:55 Sila lásky V. 249 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Profesionál [i] 07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Popoluška [i] 09:05 Práca pre teba [i] 09:10 Dámsky klub "N" [i] 10:40 Svorka: Kráľovský šport [i] 11:05 Fokus práca [i] 11:35 Národnostný magazín - mix: Srbský [i] 12:00 Správy - Hírek [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:45 ArtSpektrum [i] 12:50 Drotárske ozveny [i] 13:20 Medicína: Medicína - Angína [i] 14:20 Nešťastník [i] 15:00 Športové ozveny [i] 15:40 Eurovirtuál - Ľubica Gálisová, Ladislav Hegyi [i] 15:55 Ukrajinský magazín [i] 16:30 Fokus zdravie [i] 16:55 Práca pre teba - magazín [i] 17:15 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Súčasné bývanie 8/20 [i] 18:30 Večerníček: Gaštanko a Gaštaník [i] 18:40 Šport minulých liet: 1985-1986 [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Svetozár Dluholucký [i] 20:00 Nákazlivá rakovina [i] 20:55 Spektrum vedy: Vidieť neviditeľné - v oblasti materiálového výskumu [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Festivalové minúty z Bábkarskej Bystrice [i] 22:05 Doslova [i] 23:05 Energetika [i] 23:20 Polícia [i] 23:30 Autosalón [i] 23:55 Práca pre teba [i] 00:00 Udalosti ČT [i] 00:45 Správy STV "N" [i] 01:30 ArtSpektrum [i] 01:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:45 Súdna sieň: Si na rade [i] 08:55 Dom snov III. 38 [i] 09:55 Panelák: Telefonát [i] 11:00 ÁNO, ŠÉFE USA II. 12 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:55 Súdna sieň: Hovädo vedľa mňa [i] 13:55 Panelák: Telefonát [i] 15:00 Strážcovia pokladu [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milón! [i] 18:00 Súdna sieň: Fotky na internete [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: Záchody [i] 21:30 POD POVRCHOM 16 [i] 22:30 Kosti V. 7 [i] 23:30 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 01:10 Mafstory: Rozlúčka s Beátkou [i] 02:15 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 13 [i] 03:05 POD POVRCHOM 16 [i] 03:50 KRIMI 04:15 Iba obchod [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 MacGyver 42 [i] 06:05 Moderné veštenie [i] 07:05 MacGyver 43 [i] 08:05 Matlock IV. 9 [i] 09:15 Detektív Nash Bridges III. 18,19 [i] 11:10 C.S.I.: Kriminálka New York II. 23 [i] 12:10 M*A*S*H 197,198 [i] 13:20 Faktor strachu III. 8 [i] 14:25 Ninja Factor I. 5 [i] 14:50 Simpsonovci VIII. 17 [i] 15:20 Griffinovci IV. 18/18 [i] 15:50 Kúzelníci z Waverly 11 [i] 16:20 Vytunuj mi fáro I. 24 [i] 17:00 ÁNO, ŠÉFE USA II. 12 [i] 17:55 Profesionáli II.: Reklama 2 [i] 18:50 Dom snov III. 38 [i] 19:50 Riskni milón! [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 7 [i] 21:15 Tak sa vozia milionári 9,10 [i] 22:15 C.S.I.: Kriminálka New York II. 23 [i] 23:15 Akty X VI. 8 [i] 00:15 Vytunuj mi fáro I. 24 [i] 00:45 Simpsonovci VIII. 17 [i] 01:15 Griffinovci IV. 18/18 [i] 01:45 Nitro Circus I. 9 [i] 02:05 Matlock I. 9 [i] 02:55 Detektív Nash Bridges III. 18 [i] 03:50 Akty X VI. 8 [i] 04:35 Ochrana svedkov II. 11 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší II. 11/22 [i] 08:00 Advokáti VI. 1/23 [i] 09:00 Drzá Jordan III. 3/13 [i] 10:00 Pán šelem: Záchrana 21/22 [i] 11:00 Ochránce III. 2/23 [i] 12:00 Advokáti VI. 2/23 [i] 13:00 Posel ztracených duší II. 11/22 [i] 14:00 CSI: New York VII. 7/22 [i] 15:00 Drzá Jordan III. 3/13 [i] 16:00 Pán šelem: Odhalení 22/22 [i] 17:00 Ochránce III. 3/23 [i] 18:00 Posel ztracených duší II. 12/22 [i] 19:00 Drzá Jordan III. 4/13 [i] 20:00 CSI: New York VII. 8/22 [i] 21:00 Profil zločinu III. 7/12 [i] 22:05 Myšlenky zločince VII. 24/24 [i] 23:05 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 10/13 [i] 00:00 Řeka 3/8 [i] 00:55 Profil zločinu III. 7/12 [i] 01:55 Myšlenky zločince VII. 24/24 [i] 02:40 Řeka 3/8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Ukradli mi auto! [i] 06:00 Jak se to dělá 6 [i] 06:25 Rození obchodníci: BMW 840 [i] 07:15 Americký chopper: Pamětní přehlídka vozů RJR [i] 08:10 Špinavé práce: Vrtné kladivo v opuštěném dole [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Zmrzlý závěr [i] 09:55 Nutné k přežití: Sibiř - část 2 [i] 10:50 Jak to dělají?: Vozidla/ Hornictví hlubuko pod povrchem/ Vrcholový fotbal [i] 11:15 Jak se to dělá 4 [i] 11:40 Mimořádné projekty: Ropa a led na ostrově Sachalin [i] 12:35 Opravna vraků 6 [i] 13:30 Rození obchodníci: BMW 840 [i] 14:25 Americký chopper: Motorka pro firmu Web: Zvláštní vydání [i] 15:20 Bořiči mýtů: Dietní cola a bonbóny mentos [i] 16:15 Špinavé práce: Špinavé práce prezidentů [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: V pořádku se vraťte! [i] 18:05 Nutné k přežití: Člověk proti divočině: Bearův jídelníček [i] 19:00 Jak se to dělá 13 [i] 19:30 Jak se to dělá: Technické sklo [i] 20:00 Bořiči mýtů: Auto pro špióny 2 [i] 21:00 Nejvyšší věž – výstavba mrakodrapu The Shard [i] 22:00 S autem v divočině: Pod kapotou [i] 23:00 Nebezpečné rybaření 5 [i] 00:00 Rybaření rukama s venkovany: První vítězství pro Skippera [i] 00:55 Bořiči mýtů: Auto pro špióny 2 [i] 01:50 Nejvyšší věž – výstavba mrakodrapu The Shard [i] 02:50 S autem v divočině: Pod kapotou [i] 03:50 Nebezpečné rybaření 5 [i] 04:45 Jak to dělají?: Vozidla/ Hornictví hlubuko pod povrchem/ Vrcholový fotbal [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Všechnopárty [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 101 dalmatinů 10/52 [i] 09:30 Sever a Jih 2/12 [i] 10:15 13. komnata Polyxeny Czerninové [i] 10:45 Toulavá kamera vychutnává [i] 11:20 Reportéři ČT [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:30 Televarieté [i] 16:05 Cestománie [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 17:00 Uvolněte se, prosím [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Můžeme dál? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset a Euromiliony 20:00 Nejlepší Bakaláři [i] 21:25 Toulavá kamera vychutnává [i] 22:00 Komici na jedničku [i] 22:50 Zločin v dívčí škole [i] 00:40 Losování Euromiliony 00:45 Tísňová linka [i] 01:10 Kalendárium [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 AZ-kvíz [i] 02:15 Banánové rybičky [i] 02:40 Po stopách hvězd [i] 03:10 Hodinový manžel [i] 03:30 Zahrada je hra [i] 03:55 Legendy taneční hudby [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Příběhy domů [i] 05:25 Divnopis [i] 05:30 Hranice bez hranic: Prajzsko 4/16 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Ochránce [i] 09:25 GEN: Václav Vojta očima Marie [i] 09:45 Poutní místa [i] 10:00 Tajemství na dně moří 5/6 [i] 10:55 Chcete je? [i] 11:00 Černá zmije: Zrozen pro trůn královský 4/6 [i] 11:35 Fatální střet 1/2 [i] 12:25 Miloš Forman - americká léta [i] 13:25 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:10 Riskantní mise speciálních jednotek 2/4 [i] 15:00 Samoty Zikmunda Reacha [i] 15:55 Kočičí mámy [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Phineas a Ferb II: Dovolená na Hawaii 30/39 [i] 19:25 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Sestry až za hrob 57/80 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Riskantní mise speciálních jednotek 3/4 [i] 20:55 Přežít! [i] 21:45 Pološero - Rodina bez předsudků [i] 22:15 Chodníky slávy: Lee Marvin [i] 23:45 Sonny Rollins! [i] 00:25 Divadlo žije! [i] 00:55 Kultura.cz [i] 01:20 Kultura.cz Brno [i] 01:45 Intolerance [i] 02:15 Ekoprůkopníci: Rekultivace [i] 02:30 O vědě a vědcích [i] 02:55 Kvarteto [i] 03:20 Chcete je? [i] 03:25 Miloš Forman - americká léta [i] 04:20 Malý atlas člověka sběratelského [i] 04:55 Příběhy domů [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2251 [i] 09:50 Láska a tanec [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Gilmorova děvčata VI 1 [i] 13:30 Dr. House II 19 [i] 14:30 Beze stopy 15 [i] 15:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II: Mrknutím oka 20 [i] 16:30 Přátelé V 15 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista: Dámy v rudém 4 [i] 18:25 Ulice 2252 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Poslední dávka 361 [i] 21:50 Víkend: Na půli cesty [i] 22:45 Noční Televizní noviny [i] 23:15 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti X: Balerína 16 [i] 00:05 Nikita 4 [i] 01:00 Novashopping 01:10 Kriminálka Las Vegas X: Smrt na bowlingu [i] 02:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:50 Babicovy dobroty: Švestky [i] 03:25 Áčko [i] 04:15 Mladý Van Helsing 2 [i] 04:55 Přátelé V 15 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:45 Knight Rider IV: Fantom z ateliéru 20 [i] 07:45 Kutil Tim VI: Alovo video 5 [i] 08:30 M*A*S*H 21 [i] 09:20 Prostřeno! [i] 10:10 Diagnóza vražda IV: Kandidát na vraždu 10 [i] 11:10 Big Ben II: Řád pro vraha 9 [i] 13:10 Komisař Rex I 1 [i] 15:10 Námořní vyšetřovací služba L. A. II: Na raketě 21 [i] 16:05 Rosamunde Pilcher: Očima lásky [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 VIP PROSTŘENO! [i] 21:40 Obchoďák: Bestie 9 [i] 22:55 Sběratelé kostí VI: Změna hry 23 [i] 23:55 Myšlenky zločince: Chování podezřelých: Temné geny 8 [i] 00:50 Anatomie lži II: Světlo na konci tunelu 21 [i] 01:40 Volejte Věštce [i] 03:25 Sběratelé kostí I: Smrt superhrdiny 12 [i] 04:10 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Slávici na ulici [i] 05:45 Čistá láska 92-93/170 [i] 07:35 La Tormenta: Pokušenie lásky 84/216 [i] 08:45 V siedmom nebi III. 11/22 [i] 09:35 Veštiareň [i] 10:35 Správna Susan I. 10/22 [i] 11:00 Ezel 106/142 [i] 11:55 Larina voľba 83 [i] 12:50 Druhý dych II. 9 [i] 14:05 O.C. California III. 21/25 [i] 15:00 Mladí, krásni, skazení 109/131 [i] 15:50 La Tormenta: Pokušenie lásky 85/216 [i] 16:55 Keď budeš moja 186/238 [i] 17:55 V siedmom nebi III. 12/22 [i] 18:55 Dharma a Greg I. 6/23 [i] 19:20 Frasier [i] 20:15 Druhý dych II. 10 [i] 21:30 Larina voľba 84 [i] 22:30 Ezel 107/142 [i] 23:35 Ally McBealová II. 19/24 [i] 00:30 Sex v meste III. 16/18 [i] 01:00 Adela show [i] 01:35 Frasier [i] 01:55 Veštiareň [i] 02:55 Sex v meste III. 16/18 [i] 03:25 Dharma a Greg I. 6/23 [i] 03:45 L.O.V.E. [i] 04:20 Adela show [i] 04:55 Slávici na ulici [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Oko 3 [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Tygr a sníh [i] 14:05 Dračí klon [i] 15:45 Krotitelé upírů