Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:10 Bez servítky [i] 09:05 Kobra 11 IX. 9/16 [i] 10:00 Nerovný zápas [i] 12:25 FARMA [i] 13:30 Rýchle Televízne noviny [i] 13:35 FARMA - DUEL [i] 15:30 Dva a pol chlapa VII. 5/22 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House I. 13/22 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 FARMA [i] 21:30 MASTERCHEF [i] 22:40 Dva a pol chlapa IX. 2/24 - PREMIÉROVÁ SÉRIA [i] 23:15 Nočné Televízne noviny [i] 23:40 Dr. House I. 13/22 [i] 00:35 Fringe I. 1/20 [i] 02:00 Hrdinovia III. 17/25 [i] 02:45 Chuck I. 1/13 [i] 03:25 Kobra 11 IX. 9/16 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Dámsky klub "N" [i] 06:45 Správy STV [i] 07:25 Práca pre teba [i] 07:40 Vojna kuchárov [i] 08:05 Duel [i] 08:35 5 proti 5 [i] 09:25 Dempsey a Makepeacová: Ozbrojený a veľmi nebezpečný . [i] 11:00 Sila lásky IV. 164 [i] 11:50 Práca pre teba [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:20 Divoký anjel 261 [i] 15:05 Doktorka Quinnová.: Narodeniny [i] 15:50 Práca pre teba [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky V. 248 [i] 17:15 Vojna kuchárov [i] 17:45 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Letná láska [i] 21:40 Reportéri [i] 22:10 Nočné správy [i] 22:20 Počasie [i] 22:23 Góly - body - sekundy [i] 22:30 Hlavný podozrivý: Posledný prípad 2/2 [i] 00:05 Dempsey a Makepeacová: Ozbrojený a veľmi nebezpečný . [i] 01:40 Letná láska [i] 03:05 Správy STV [i] 03:50 Góly - body - sekundy [i] 03:55 Sila lásky IV. 164 [i] 04:45 Sila lásky V. 248 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: O slniečku,čo nechcelo vstávať [i] 08:40 Slniečko: Raťafák sa sťahuje [i] 09:00 Práca pre teba [i] 09:10 Dámsky klub "N" [i] 10:40 Kurčatá pre Afriku - obchod, pri ktorom zastáva rozum [i] 11:30 Fokus - rodina [i] 12:00 Tvárou v tvár [i] 12:30 Národnostné správy [i] 12:35 Živá panoráma [i] 12:55 ArtSpektrum [i] 13:05 Na Michala [i] 13:50 Autosalón [i] 14:20 Odpískané [i] 14:50 Športové ozveny [i] 15:30 Magazín Ligy majstrov [i] 15:55 Národnostný magazín - mix: Srbský [i] 16:30 Fokus práca [i] 16:55 VAT [i] 17:25 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Svorka: Kráľovský šport [i] 18:30 Večerníček: No,počkaj! [i] 18:40 Eurovirtuál - Ľubica Gálisová, Ladislav Hegyi [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:55 Medicína: Medicína - Angína [i] 20:55 Jeden deň [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Festivalové minúty z Bábkarskej Bystrice [i] 22:00 Práca pre teba [i] 22:05 Všetko o mojej matke [i] 23:45 Umenie 2012: Literatúra [i] 00:10 On Air [i] 00:30 Udalosti ČT [i] 01:20 Správy STV "N" [i] 02:00 ArtSpektrum [i] 02:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:50 Súdna sieň: Šialená učiteľka [i] 09:00 Dom snov III. 37 [i] 09:55 Súdna sieň: Špiónka [i] 11:00 ÁNO, ŠÉFE USA II. 11 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Pasca v bani [i] 15:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milón! [i] 18:00 Súdna sieň: Hovädo vedľa mňa [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: Angie sa sťahuje [i] 21:30 Strážcovia pokladu [i] 23:40 Hoď svišťom II.: Svadba 5 [i] 00:35 Mafstory: Hazard tety Márgit [i] 01:35 ČREPINY [i] 02:15 Pochovaní zaživa [i] 03:55 KRIMI 04:20 Pasca v bani [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:05 Moderné veštenie [i] 07:05 MacGyver 41 [i] 08:05 Matlock IV. 8 [i] 09:15 Detektív Nash Bridges III. 16,17 [i] 11:10 C.S.I.: Kriminálka New York II. 22 [i] 12:10 M*A*S*H 195,196 [i] 13:20 Faktor strachu III. 7 [i] 14:25 Ninja Factor I. 4 [i] 14:50 Simpsonovci VIII. 16 [i] 15:20 Griffinovci IV. 17 [i] 15:50 Kúzelníci z Waverly 10 [i] 16:20 Vytunuj mi fáro I. 23 [i] 17:00 ÁNO, ŠÉFE USA II. 11 [i] 17:55 Profesionáli II.: Rabín 1/17 [i] 18:50 Dom snov III. 37 [i] 19:50 Riskni milón! [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 6 [i] 21:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 15 [i] 22:15 Biele goliere I.: - SK PREMIÉRA 8 [i] 23:15 Dexter V.: - SK PREMIÉRA 5 [i] 00:15 Vytunuj mi fáro I. 23 [i] 00:45 Simpsonovci VIII. 16 [i] 01:15 Griffinovci IV. 17 [i] 01:45 Nitro Circus I. 8 [i] 02:15 Matlock I. 8 [i] 03:05 Biele goliere I.: - SK PREMIÉRA 8 [i] 03:45 Dexter V.: - SK PREMIÉRA 5 [i] 04:35 Ochrana svedkov II. 10 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší II. 10/22 [i] 08:00 Advokáti V. 22/22 [i] 09:00 Drzá Jordan III. 2/13 [i] 10:00 Pán šelem: Blíženci 20/22 [i] 11:00 Ochránce III. 1/23 [i] 12:00 Advokáti VI. 1/23 [i] 13:00 Posel ztracených duší II. 10/22 [i] 14:00 CSI: New York VII. 6/22 [i] 15:00 Drzá Jordan III. 2/13 [i] 16:00 Pán šelem: Záchrana 21/22 [i] 17:00 Ochránce III. 2/23 [i] 18:00 Posel ztracených duší II. 11/22 [i] 19:00 Drzá Jordan III. 3/13 [i] 20:00 CSI: New York VII. 7/22 [i] 21:00 CSI: New York VIII. 2/18 [i] 22:00 xXx: Nová dimenze [i] 00:00 Pohřešovaný 6/10 [i] 00:55 CSI: New York VIII. 2/18 [i] 01:50 xXx: Nová dimenze [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Dvojí přežití: Porucha v poušti [i] 06:00 Jak se to dělá 5 [i] 06:25 Rození obchodníci: VW T2 Panel Van [i] 07:15 Americký chopper: Motorka pro McCuff Industries [i] 08:10 Špinavé práce: Výroba boloňského salámu [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Led a otevřené moře [i] 09:55 Nutné k přežití: Sibiř - část 1 [i] 10:50 Jak to dělají?: Zaoceánský parník/ Satelit/ Visutý most [i] 11:15 Jak se to dělá 3 [i] 11:40 Mimořádné projekty: Inteligentní tunel v Malajsii [i] 12:35 Tuning: Barracuda z roku 1967 [i] 13:30 Rození obchodníci: VW T2 Panel Van [i] 14:25 Americký chopper: Pamětní přehlídka vozů RJR [i] 15:20 Bořiči mýtů: Stroj na zemětřesení [i] 16:15 Špinavé práce: Vrtné kladivo v opuštěném dole [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Zmrzlý závěr [i] 18:05 Nutné k přežití: Sibiř - část 2 [i] 19:00 Jak se to dělá 12 [i] 19:30 Jak se to dělá: Oštěpy [i] 20:00 Muž, žena a divočina: Hoří! [i] 21:00 Nutné k přežití: Jižní ostrov Nového Zélandu [i] 22:00 Superlidé: Síla mysli [i] 23:00 Říční příšery: úkryt obrů 1 [i] 00:00 Dřevorubci v močálech: Krize víry [i] 00:55 Muž, žena a divočina: Hoří! [i] 01:50 Nutné k přežití: Jižní ostrov Nového Zélandu [i] 02:50 Superlidé: Síla mysli [i] 03:50 Říční příšery: úkryt obrů 1 [i] 04:45 Jak to dělají?: Zaoceánský parník/ Satelit/ Visutý most [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 101 dalmatinů 9/52 [i] 09:30 Dědečkem proti své vůli [i] 11:10 Film o filmu Cesta do lesa [i] 11:25 168 hodin [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:30 Televarieté [i] 16:05 Cestománie [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 17:00 Uvolněte se, prosím [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Můžeme dál? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset 20:00 Zdivočelá země IV 5/13 [i] 21:00 Na cestě po soutoku Bílého a [i] 21:25 Reportéři ČT [i] 22:05 Tělo jako důkaz: Mluvící hlavy 5/13 [i] 22:50 Na stopě [i] 23:15 MI5 V 2/10 [i] 00:05 Objektiv [i] 00:35 Po stopách [i] 00:50 Stopy, fakta, tajemství [i] 01:20 Sváteční slovo šéfredaktora Antonína Randy [i] 01:25 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:50 AZ-kvíz [i] 02:20 Banánové rybičky [i] 02:50 Tak neváhej a toč! [i] 03:15 Hodinový manžel [i] 03:35 Zahrada je hra [i] 04:00 Legendy taneční hudby [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Moravská zastavení [i] 05:25 Bílá Telč [i] 05:50 Osobnost na Dvojce [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 09:30 Ze ZOO do ZOO [i] 09:55 Kamera na cestách: Nikaragua [i] 10:50 Postřehy odjinud [i] 10:55 Zázračné studánky: O boji s draky, kodování a velké lásce [i] 11:15 Náš venkov [i] 11:30 Legenda jménem Kubelík [i] 12:25 Křesťanský magazín [i] 12:50 Uchem jehly [i] 13:20 Cela smrti [i] 14:10 Československý filmový týdeník 1962 905/2379 [i] 14:20 Neznámí hrdinové [i] 14:50 Americké Německo [i] 15:35 Mýty a fakta historie: Osudy Říma 1/2 [i] 16:30 Ushuaia 17/26 [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Phineas a Ferb II: Starostka / Stánek s limonádou 29/39 [i] 19:25 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Byla jednou jedna malá holčička 56/80 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Letecká válka 1/2 [i] 20:50 Fatální střet 1/2 [i] 21:45 Velikáni filmu: Krzysztof Zanussi [i] 23:25 Mighty Boosh: Cesta časoprostorem [i] 00:20 Londýnská řeka [i] 01:50 Na stojáka [i] 02:15 Koncert tří trumpetistů 03:10 Genus: Život Ivana Steigera [i] 03:25 Babylon [i] 03:50 V zajetí železné opony [i] 04:05 Posezení s Janem Burianem [i] 04:45 Pod pokličkou [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2249, 2250 [i] 10:55 Jedna hlava - dvě srdce [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Gilmorova děvčata V 22 [i] 13:35 Dr. House II 18 [i] 14:30 Beze stopy 14 [i] 15:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II: Smrt v červeném Ferrari 19 [i] 16:30 Přátelé V 14 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista: Rudý příliv 3 [i] 18:25 Ulice 2251 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Gympl s (r)učením omezeným: Všechno špatně 9 [i] 21:40 Helena: Manželské Rodeo 19 [i] 22:15 Comeback: Narozzeniny 23 [i] 22:55 Noční Televizní noviny [i] 23:30 Mr. & Mrs. Bloom: Skrytá identita 12 [i] 00:20 Big game 4 [i] 01:15 Novashopping 01:25 Huff II 8 [i] 02:25 Nejžádanější 5 [i] 03:25 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:45 Knight Rider IV: Boj za svobodu 19 [i] 07:45 Kutil Tim VI: Horoucí láska 4 [i] 08:30 M*A*S*H 20 [i] 09:20 Prostřeno! [i] 10:10 Diagnóza vražda IV: Vražda v autobusu 9 [i] 11:10 Big Ben II: Smrt z vesmíru 8 [i] 13:10 Můj přítel Monk VII: Pan Monk bojuje s radnicí 16 [i] 14:10 Vraždy v Kitzbühelu IV: Smrtelný seskok 12 [i] 15:10 Námořní vyšetřovací služba L. A. II: Vloupačka 20 [i] 16:05 Rosamunde Pilcher: Plamen lásky [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Cesty domů: Hrdinové to mají těžké 142 [i] 21:30 Ano, šéfe! [i] 22:35 Partička [i] 23:15 D-Tox [i] 01:15 Myšlenky zločince I 12 [i] 02:10 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Čistá láska 90-91/170 [i] 07:15 La Tormenta: Pokušenie lásky 83/216 [i] 08:30 V siedmom nebi III. 10/22 [i] 09:15 Veštiareň [i] 10:15 Bolesti slávnych [i] 11:10 Oko za oko [i] 12:55 Druhý dych II. 8 [i] 14:10 O.C. California III. 20/25 [i] 15:00 Mladí, krásni, skazení 108/131 [i] 15:50 La Tormenta: Pokušenie lásky 84/216 [i] 16:55 Keď budeš moja 185/238 [i] 17:55 V siedmom nebi III. 11/22 [i] 18:55 Dharma a Greg I. 5/23 [i] 19:20 Frasier [i] 20:15 Druhý dych II. 9 [i] 21:30 Larina voľba 83 [i] 22:30 Ezel 106/142 [i] 23:35 Ally McBealová II. 18/24 [i] 00:35 Sex v meste III. 15/18 [i] 01:05 Adela show [i] 01:40 Frasier [i] 02:05 Veštiareň [i] 03:05 Sex v meste III. 15/18 [i] 03:35 Dharma a Greg I. 5/23 [i] 03:55 L.O.V.E. [i] 04:30 Adela show [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Bláznivej sejf [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Chladnokrevně [i] 13:50 Zkáza rodu Hickmanů [i] 15:45 Doktor od jezera Hrochů [i] 17:45 Tygr a sníh [i] 19:45 Dračí klon [i] 21:20 Malý New York [i] 23:00 Mangler 2 [i] 00:45 Bazén [i] 02:20 Obhájce [i] 04:20 Lovci bankovek [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorsport [i] 08:40 Technology of Champions [i] 08:45 Watts [i] 09:00 Tenis [i] 15:00 Fotbal [i] 16:15 Skoky na lyžích [i] 17:30 Fotbal [i] 18:15 Fotbal [i] 19:30 Skoky na lyžích [i] 20:45 Watts [i] 21:00 Wrestling [i] 21:30 Wrestling [i] 22:30 Box [i] 23:30 Fotbal [i] 00:15 Motorsport [i] 00:30 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Fakta nebo fikce 1: Tajemná mořská panna/Anděl strážný 10 [i] 06:20 Diagnóza vražda 5: Požár v Malibu 3 [i] 07:20 Dobrá manželka 1: Výsměch 20 [i] 08:20 Bratři a sestry 1: Špatné zprávy 20 [i] 09:20 Květinářka [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 8: Faith 10 [i] 12:20 Můj přítel Monk 1: Pan Monk a maratonec 8 [i] 13:20 Diagnóza vražda 5: Rychle uzavřený případ 2 [i] 14:20 Walker, Texas Ranger 8: Zlatý chlapec 11 [i] 15:20 Dobrá manželka 1: Odloučení 21 [i] 16:20 Bratři a sestry 1: Hrozny hněvu 21 [i] 17:20 Jack Hunter: Ztracený poklad Ugaritů [i] 19:20 Můj přítel Monk 1: Pan Monk na dovolené 9 [i] 20:20 Kauzy podle Kate 1: Ultravinyl 8 [i] 21:20 PREMIÉRA Havaj 5-0 2: Útěk z vězení 1 [i] 22:20 PREMIÉRA Havaj 5-0 2: Ua Lawe Wale 2