TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:10 Scooby Doo, kde si?! I. [i] 06:30 Bean: Najväčšia filmová katastrofa [i] 08:00 Tři veteráni [i] 09:55 Priatelia VII. 12-13/24 [i] 10:50 Policajná akadémia 2 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:25 Lampáreň [i] 14:25 Dokonalá vražda [i] 16:45 Rýchle Televízne noviny [i] 16:50 Láska na stráženie [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 Únos vlaku 1 2 3 (HD) [i] 22:35 Centurion [i] 00:35 Vojna gangov [i] 02:20 Centurion [i] 03:50 Smotánka [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Reči, to zvieratám svedčí [i] 05:45 Autosalón [i] 06:10 Správy STV [i] 06:55 Góly - body - sekundy [i] 07:05 Jurošík: Jurošík a zmok [i] 07:15 Včielka Maja: veľké letecké preteky [i] 07:40 Garfield II.: Planéta hydiny [i] 07:55 Maškrtníček [i] 08:20 Góóól [i] 08:55 Prípady detektíva Kulmena [i] 09:35 Dom plný zvieratiek: Mačací nárek 10/26 [i] 10:05 Ushuaia - expedície do prírody VII.: Svet z krištáľu. 1. časť [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Skúška neviny [i] 14:40 Film pre pamätníkov: Oslobodenie:Ohnivá dúha [i] 16:10 Na ceste II.: Na ceste po Ríme [i] 16:45 Pošta pre teba [i] 17:50 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Titanic 1/2 [i] 21:40 Titanic 2/2 [i] 23:15 Góly - body - sekundy [i] 23:25 Odpískané [i] 00:00 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Skúška neviny [i] 01:30 Titanic 1/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:15 Halali [i] 07:30 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:15 Farmárska revue [i] 09:30 Test magazín: Vstavané chladničky s mrazničkou [i] 09:45 Encyklopédia slov.obcí: Smrečany [i] 09:55 Noc v archíve: Čo sa malo a nezmazalo sa. [i] 11:00 Tlmočník [i] 11:50 Família: Família - Šimon [i] 12:20 O smelom krajčírikovi [i] 13:20 Maršal Žukov 2/2 [i] 14:05 Orientácie [i] 14:35 Slovo [i] 14:50 Folklórny festival Východná: Dvadsaťročná Šaffova ostroha [i] 15:55 Anjeli strážni: Anjeli strážni bratov Hochschornerovcov [i] 16:25 Romeo, Julie a tma [i] 18:05 Fotografi: TIBOR HUSZÁR_Návrat späť [i] 18:30 Večerníček: No,počkaj! [i] 18:45 Táraninky: Svetlo a tma [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 ArtSpektrum [i] 19:50 Počasie [i] 19:55 Dokumentárny klub: Kurčatá pre Afriku - obchod, pri ktorom zastáva rozum [i] 20:50 Divadelné dosky 2012 [i] 22:10 Umenie 2012: Literatúra [i] 22:40 A3UM [i] 23:10 Pozvánka do divadla: Geľo Sebechlebský [i] 01:10 Retro noviny [i] 01:25 Slovo [i] 01:30 Udalosti ČT [i] 02:15 Správy STV "N" [i] 02:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 Zázrak na 34. ulici [i] 07:10 KRIMI 07:40 NOVINY TV JOJ 08:00 Oceľoví žraloci [i] 10:00 Najlepšie torty I. 5 [i] 11:00 Vtierka Castle II. 20,21 [i] 12:55 Hoď svišťom: Dôkaz lásky [i] 13:40 RECEPT NA BOHATSTVO [i] 15:00 Pátranie po Zlatom kalendári [i] 17:00 TOP STAR [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 22:35 Nindža [i] 00:30 Oceľoví žraloci [i] 02:30 Vtierka Castle II. 21 [i] 03:05 Nindža [i] 04:30 Črepiny [i] 04:55 TOP STAR [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 05:50 Malý pitaval z veľkého mesta: Narkomani 14 [i] 07:00 Moderné veštenie [i] 08:00 Matlock IV. 5 [i] 09:00 Biele goliere I. 2 [i] 10:00 MacGyver 112,113 [i] 12:00 Knight Rider 41,42 [i] 14:25 Matlock IV. 6,7 [i] 16:35 Pomstiteľ [i] 18:35 Originály na cestách - Berlín 4 [i] 19:35 HALÓ [i] 20:20 Muž od Snežnej rieky [i] 22:30 Geronimo [i] 00:40 Vraždy vo vyšších kruhoch [i] 02:35 Dar z lásky: Príbeh Daniela Huffmana [i] 04:05 ČREPINY [i] 04:35 Nešťastné priznanie [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Někdo to rád hloupé 7/22 [i] 07:50 Advokáti VI. 7/23 [i] 08:40 Ztracený svět III.: Srdce bouře 22/22 [i] 09:30 Andromeda IV.: Útrapy, propuštění 11/22 [i] 10:20 Andromeda IV.: Pavoučí lest 12/22 [i] 11:15 Pán času - Vánoční koleda [i] 12:35 Advokáti VI. 8/23 [i] 13:30 Podfukáři II. 2/6 [i] 14:35 Toy Story - Příběh hraček [i] 16:15 Deset důvodů, proč tě nenávidím 5/20 [i] 16:45 Drzá Jordan III. 2/13 [i] 17:40 Drzá Jordan III. 3/13 [i] 18:35 Vlčí mládě 9/12 [i] 19:30 Na lodi 11/13 [i] 21:00 Muži v černém 2 [i] 22:45 CSI: New York VIII. 1/18 [i] 23:45 Cena za lidskost IV. 1/8 [i] 01:00 Muži v černém 2 [i] 02:40 Vlčí mládě 9/12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Králové aukcí: Kulečníkový stůl Rolling Stones [i] 05:35 Králové aukcí: Rubínový náhrdelník [i] 06:00 Jak se to dělá 4 [i] 06:25 Jak to dělají? 5 [i] 06:50 Jak to dělají?: Vesmírný let/ Horská dráha/ Kulečníkové stoly [i] 07:15 Motory Detroitu: Auto na plyn [i] 08:10 Bořiči mýtů: Střely s křivkou letu [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 54 [i] 09:30 Zničeno ve vteřině 55 [i] 09:55 Mimořádné projekty: Rotterdamský přístav [i] 10:50 Američtí dřevorubci: Pekelný týden [i] 11:40 Špinavé práce: Vrtné kladivo v opuštěném dole [i] 12:35 Mečouni - život na udici 8 [i] 13:30 Hledači pokladů na aukcích: Divoký západ [i] 14:00 Hledači pokladů na aukcích: Velké terno [i] 14:25 Vojenské memorabilie 1 [i] 14:55 Vojenské memorabilie 2 [i] 15:20 Jak se dělá sport 6 [i] 15:50 To taky zvládnu 1 [i] 16:15 S autem v divočině: Poušť [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Risk [i] 18:05 Dvojí přežití: Porucha v poušti [i] 19:00 Jak se to dělá 11 [i] 19:30 Jak se to dělá: Tužky/Recyklace kovů/Káva [i] 20:00 Divoký víkend Beara Gryllse: S Jonathanem Rossem [i] 21:00 Mistři přežití: Jídlo v divočině [i] 22:00 Říční příšery: Tajemný vrah [i] 23:00 Nebezpečné rybaření: Cape Cod [i] 00:00 Téměř jsem to nepřežil: Unesen na bojišti [i] 00:55 Divoký víkend Beara Gryllse: S Jonathanem Rossem [i] 01:50 Mistři přežití: Jídlo v divočině [i] 02:50 Říční příšery: Tajemný vrah [i] 03:50 Jak se to dělá 7 [i] 04:15 Nejsmrtelnější úlovek: Risk [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Přebytečná pravda [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Hurá na myši [i] 06:30 Tancuj, tancuj 11/26 [i] 06:45 Franklin [i] 07:05 Záhady starověkého Říma: Delfíni z Laurentia 7/20 [i] 07:35 Studio Kamarád [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Sváteční slovo šéfredaktora Antonína Randy [i] 11:05 O zvířatech a lidech: Závod 13/13 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Peklem s čertem [i] 14:10 Sňatky z rozumu: Osudy podnikatelských rodin 5/5 [i] 15:45 Případy detektiva Murdocha IV 4/13 [i] 16:35 Kam, pánové, kam jdete? [i] 18:00 Příběhy slavných - Petr Novák [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Sportka 20:00 Ach, ty vraždy! [i] 21:40 168 hodin [i] 22:10 Hříšní lidé města brněnského: Pekelný stroj 2/4 [i] 23:25 Losování Sportky a Šance 23:30 Komisař Moulin [i] 00:55 Auto Moto Styl [i] 01:15 Zahrada pod lupou [i] 01:45 Manéž Bolka Polívky [i] 02:50 Klíče [i] 03:20 Nultý kilometr [i] 04:25 To neznáte Hadimršku [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Chcete je? [i] 05:05 Martin Středa [i] 05:30 Zámek Dačice [i] 06:00 Cesty víry: V Boží dlani [i] 06:25 Ushuaia: Francouzský dokumentární cyklus 16/26 [i] 06:50 Genus [i] 07:05 Legenda jménem Kubelík [i] 08:00 Panorama [i] 08:30 Osobnost na Dvojce [i] 08:35 Československý filmový týdeník 1962 905/2379 [i] 08:50 Hledání ztraceného času: Milénium 2 [i] 09:10 Svět očima Hanzelky a Zikmunda 13/13 [i] 09:35 Design pro život: Světoznámý francouzský designér 6/6 [i] 10:30 Kultura.cz [i] 10:55 Sonda do filmákovy duše [i] 11:25 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 11:35 Nedej se [i] 11:50 Ochránce [i] 12:20 Chcete mě? [i] 12:35 Indiskrétní příběh [i] 14:15 Tajemství na dně moří 5/6 [i] 15:10 Křesťanský magazín [i] 15:35 Uchem jehly [i] 16:00 Cesty víry: Carpe diem [i] 16:30 Neznámí hrdinové [i] 16:55 Ze ZOO do ZOO [i] 17:20 Království divočiny: Koaly [i] 17:50 Tintinova dobrodružství: Vzhůru na Měsíc - 2. část 36/39 [i] 18:10 Ovečka Shaun [i] 18:20 Včelka Mája: Požár 101/104 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Červený trpaslík: Mimo realitu 36/52 [i] 19:30 Moje rodina IV: Zasloužený trest 1/13 [i] 20:05 Osud jménem Tugendhat [i] 21:00 Černá zmije: Zrozen pro trůn královský 4/6 [i] 21:35 Na plovárně s Lumírem Hanušem [i] 22:00 Borgiové - moc a vášeň: Lucrezia se vdává 4/9 [i] 22:55 Papierové hlavy [i] 00:30 Asfalt [i] 02:00 Na forbíně TM [i] 02:40 Folklorní magazín [i] 03:10 Praha, město věží: Věže od hradu po Strahov 4/16 [i] 03:25 Teleapatyka [i] 03:35 Na pomoc životu - znamení kůže [i] 03:50 Zácpa [i] 04:00 Sólo pro... Tara Fuki [i] 04:40 Styl [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 06:15 Pepek námořník [i] 06:30 Sylvester a Tweety IV: Kanárek, co nevěří kocourovi, a kocour s věčnou chutí na kanárka. 6 [i] 06:45 Spiderman 2 [i] 07:10 Avengers: Nejmocnější hrdinové světa 22 [i] 07:40 Tučňáci z Madagaskaru II 10 [i] 08:10 Flash Gordon 14 [i] 09:05 William, Kate a osm královských svateb [i] 10:15 Čas pracuje pro vraha [i] 12:10 Nefňukej, veverko [i] 13:45 Moto GP - Velká cena Aragonu [i] 15:15 Nekecej a pádluj 2: Volání divočiny [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:50 Hospoda: Randevú 39 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Bobule [i] 22:25 Střepiny [i] 22:55 Klikař Charlie [i] 01:00 Městečko Eastwick 8 [i] 01:40 Novashopping 01:45 Dámská jízda [i] 03:40 Volejte Novu [i] 04:35 Vrchní sestra 2 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:10 Ninjago: Nikdy nevěř hadům 4 [i] 07:40 Mistr Manny I: Pomalé občerstvení; Kolotoč 16 [i] 08:10 Tajemství 2. světové války: Bitva v Ardenách 10 [i] 09:20 Prima SVĚT [i] 09:55 Zločiny v zahradách I: Taková obyčejná zahrádka 5 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 M*A*S*H 19 [i] 12:15 Receptář prima nápadů [i] 13:15 Nedělní receptář extra 13:40 Hlava rodiny 2: Tatínek nebo dědeček [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru IX: Láska až za hrob [i] 18:00 Když vaří táta [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 22:10 60 sekund [i] 00:35 Sběratelé kostí II: Nevěsta bez kostí 16 [i] 01:35 Volejte Věštce [i] 03:20 Tajemství 2. světové války: Bitva v Ardenách 10 [i] 04:15 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 SEDEM s r.o. [i] 05:50 Dvojnásobná zrada [i] 07:40 Máša 41-42/60 [i] 09:20 Veštiareň [i] 10:20 Columbo zasahuje 2/20 [i] 12:10 Summerland II. 13/13 [i] 13:00 Gossip Girl III. 1/22 [i] 14:05 Barbara Woodová: Hra osudu [i] 15:55 Smrť v skalách [i] 17:50 Rosamunde Pilcherová: Láska na obzore [i] 20:00 TALENTMANIA [i] 22:45 Škandál [i] 00:55 Oko za oko [i] 02:30 Gossip Girl III. 1/22 [i] 03:10 Ružové okuliare [i] 03:55 Smiechoty [i] 04:50 Bzzz!!! [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 06:35 Doktor Strange [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Malí letci [i] 13:55 Letec [i] 16:45 Oko 3 [i] 18:25 Bláznivej sejf [i] 20:05 Doktor od jezera Hrochů [i] 22:05 Obhájce [i] 00:10 Puls 2: Posmrtný život [i] 01:40 Turnaj zabijáků [i] 03:15 Sedm mečů [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 08:45 Atletika [i] 11:30 Fotbal [i] 13:00 Skoky na lyžích [i] 14:30 Formule [i] 15:15 Formule [i] 16:30 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 19:30 Box [i] 21:30 Skoky na lyžích [i] 22:40 Technology of Champions [i] 22:45 Motorsport [i] 23:00 Rally [i] 23:30 Stolní tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Fakta nebo fikce 1: Běh Velké nohy / Útok mimozemšťana 9 [i] 06:00 Vraždy v Midsomeru 12: Černá kniha 2 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 12: Pomsta špionů 3 [i] 10:00 Diagnóza vražda 8: Deja Vous 20 [i] 11:00 Diagnóza vražda 8: Na pláži 21 [i] 12:00 Diagnóza vražda 8: Záhada sestry Blair 22 [i] 13:00 Diagnóza vražda 5: Vražedné blues 1 [i] 14:00 Diagnóza vražda 5: Rychle uzavřený případ 2 [i] 15:00 Ace Ventura 2: Volání divočiny [i] 17:00 Bigfoot [i] 19:00 Rookie Blue 3: Hodina skončila 2 [i] 20:00 Námořní hlídka 5: Báječný den 13 [i] 21:00 PREMIÉRA Spravedlnost v krvi 2: Kritický stav 3 [i] 22:00 Milionový lékař 2: Muž proti muži, nerozum proti nemoci 5 [i] 23:00 Rookie Blue 3: Hodina skončila 2 [i] 00:00 Sestřička Betty [i] 02:15 Fakta nebo fikce 1: Muzikální duch / Létající humanoid 8 [i] 03:10 Námořní hlídka 5: Báječný den 13 [i] 04:10 Walker, Texas Ranger 9: Faith 10 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Jimmova sklizeň 4 [i] 06:00 Vražedných šedesát 8 [i] 06:35 Vražedných šedesát 9 [i] 07:10 Zaříkávačka slonů [i] 08:20 Sám v divočině 2 [i] 09:30 Jimmova sklizeň 4 [i] 10:40 Jamieho drůbeží hostina [i] 11:45 Sběrači III.: Dawn a Linda 7 [i] 12:45 Utajený šéf 15 [i] 13:45 Jak pracuje Země 1 [i] 14:55 Jak vznikla Země 10 [i] 15:55 Jak vznikla Země 11 [i] 16:50 Válka v reklamě 3 [i] 17:55 Na chalupě den za dnem 6 [i] 18:55 Zvláštní jedlíci II. 2 [i] 20:05 Sběrači III.: Lloyd a Carol 14 [i] 21:00 Sport očima vědy II. 5 [i] 22:05 Louis Theroux: Léčené děti Ameriky [i] 23:15 Vrať se tam, odkud jsi přišel 2 [i] 00:20 Jak vznikla Země 10 [i] 01:15 Jak vznikla Země 11 [i] 02:10 Sám v divočině 2 [i] 03:10 Smrtící zemětřesení na Haiti [i] 04:00 Sopka, která zastavila svět [i] 04:55 Na chalupě den za dnem 6 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Holka s prknem [i] 07:35 Auta 2 [i] 09:20 Inkognito [i]