TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:40 Majster balič [i] 07:10 Scooby-Doo v tábore duchov [i] 08:25 Priatelia VII. 10-11/24 [i] 09:20 Wild Wild West [i] 11:30 MASTERCHEF [i] 13:50 Bean: Najväčšia filmová katastrofa [i] 15:45 Policajná akadémia 2 [i] 17:35 Rýchle Televízne noviny [i] 17:40 Partička [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 FARMA - DUEL [i] 22:15 Partička [i] 23:00 Zradná hlbočina [i] 01:05 Skrytá agenda [i] 02:35 Zradná hlbočina [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Sila lásky V. 247 [i] 06:00 Reportéri [i] 06:30 Správy STV [i] 07:10 Góly - body - sekundy [i] 07:20 Jurošík: Jurošík a čarodejník Melánio [i] 07:30 Včielka Maja: Divadelné predstavenie [i] 07:55 Garfield II.: Noc zajačích papučiek [i] 08:10 Fidlibumove rozprávky [i] 08:40 Superchyty [i] 09:10 Hádaj, kto nás pozval [i] 09:40 Dom plný zvieratiek: Divá zver 9/26 [i] 10:10 Reči, to zvieratám svedčí [i] 10:45 Legendy popu: Jana Kocianová [i] 12:50 Autosalón [i] 13:20 On Air [i] 13:45 Sokol a holubica 4/6 [i] 15:35 Šťastný Pierre [i] 17:30 Postav dom, zasaď strom [i] 17:55 Taxík [i] 18:25 Nebíčko v papuľke [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Pošta pre teba [i] 21:15 Marvinova izba [i] 22:50 Góly - body - sekundy [i] 23:00 Tajomstvo záhrady [i] 00:40 On Air [i] 01:00 Marvinova izba [i] 02:35 Tajomstvo záhrady [i] 04:00 Pohľady [i] 04:30 Slovensko v obrazoch [i] 04:50 Svet v obrazoch [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Regionálny denník [i] 07:25 Komentáre [i] 07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:25 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 08:50 Planéta mláďat: Zákony prírody berieme do vlastných rúk 4/5 [i] 09:45 Občan za dverami [i] 10:10 Cesta [i] 10:35 Senior klub [i] 11:05 Keď dochádza dych [i] 11:35 Konzervy času: Štefánik sa vracia [i] 12:05 5 minút po dvanástej: Umenie dospievať, umenie starnúť [i] 13:05 Mama to vie najlepšie [i] 13:30 A3UM: S malým rozpočtom [i] 14:00 Póza [i] 15:20 Kapura [i] 16:05 Farmárska revue [i] 16:20 Test magazín: Vstavané chladničky s mrazničkou [i] 16:30 Energetika [i] 16:45 Na stope zločinu: Pražská terčovnica [i] 18:05 Na ceste II.: Na ceste po Sydney [i] 18:30 Večerníček: No,počkaj! [i] 18:45 Táraninky: Rozprávky [i] 18:50 Košice - Európske hlavné mesto kultúry [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Národnostné správy [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Ján Ambróz [i] 20:00 Maršal Žukov 2/2 [i] 20:50 Fotografi: TIBOR HUSZÁR_Návrat späť [i] 21:20 Anjeli strážni: Anjeli strážni bratov Hochschornerovcov [i] 21:55 Moje čučoriedkové noci [i] 23:25 Retro noviny [i] 23:40 Československý filmový týždenník [i] 23:50 Martin Slivka - "... muž, ktorý sadil stromy" [i] 01:20 Udalosti ČT [i] 02:05 Správy STV "N" [i] 02:49 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 NOVINY TV JOJ 06:25 Kutil Manny III. [i] 07:20 Ninjago II. [i] 07:45 Rozprávková jazda [i] 08:15 Beyblade Metal Fusion I. [i] 08:40 Bakugan [i] 09:05 Aladin I. [i] 09:35 Roboti [i] 11:25 ŠPECIÁLNE EXTRÉMNE RODINY [i] 12:50 X FACTOR USA 2012 [i] 16:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 18:00 Najlepšie torty I. 5 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 22:00 RECEPT NA BOHATSTVO [i] 23:30 Trhni si! [i] 01:20 Pach smrti na ostrove [i] 03:00 Trhni si! [i] 04:25 Črepiny [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 Malý pitaval z veľkého mesta: Kasár 13 [i] 07:00 Moderné veštenie [i] 08:00 Matlock IV. 3 [i] 09:00 Riskni milión! [i] 09:30 Riskni milión! [i] 10:05 SK PREMIÉRA: Bachelor - Čakanie na lásku [i] 12:00 Riskni milión! [i] 12:30 James Bond: Srdečné pozdravy z Ruska [i] 15:05 Matlock IV. 4,5 [i] 17:20 Chalupári: Zmierovací sudca 6 [i] 18:10 VTIP ZA STOVKU [i] 19:05 Áno, šéfe! V. [i] 20:20 Pomstiteľ [i] 22:15 Amatéri nakrúcajú porno [i] 00:15 Muž od Snežnej rieky [i] 02:30 Amatéri nakrúcajú porno [i] 04:00 SK PREMIÉRA: Bachelor - Čakanie na lásku 4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Někdo to rád hloupé 6/22 [i] 07:50 Advokáti VI. 6/23 [i] 08:40 Ztracený svět III.: Uvězněni 21/22 [i] 09:30 Andromeda IV.: Soukolí mozků 9/22 [i] 10:20 Andromeda IV.: Povznesený důvod, oslňující dcera 10/22 [i] 11:15 Pán času V. 13/13 [i] 12:20 Advokáti VI. 7/23 [i] 13:15 Podfukáři II. 1/6 [i] 14:20 Boj o čas IV. 12/13 [i] 15:15 Boj o čas IV. 13/13 [i] 16:10 Firma 14/22 [i] 17:05 Firma 15/22 [i] 18:00 JAG 13/22 [i] 19:00 JAG 14/22 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 13/24 [i] 21:00 Myšlenky zločince VII. 24/24 [i] 22:00 Profil zločinu III. 6/12 [i] 23:10 Námořní vyšetřovací služba IV. 24/24 [i] 00:10 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 9/13 [i] 01:05 Profil zločinu III. 6/12 [i] 02:10 JAG 13/22 [i] 03:00 JAG 14/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Příliš horké pro učitele [i] 06:00 Jak se to dělá 3 [i] 06:25 Jízda: Moalové [i] 07:15 Pátá rychlost 7 [i] 07:45 Pátá rychlost 8 [i] 08:10 Megastavitelé: Hloubení tunelu v Bosporu - Turecko [i] 09:05 Nejlepších deset: Deset nejlepších střelných zbraní [i] 09:55 Nebezpečné rybaření 1 [i] 10:50 Nebezpečné rybaření 2 [i] 11:40 Nebezpečné rybaření 3 [i] 12:35 Nebezpečné rybaření 4 [i] 13:30 Mimořádné projekty: Obrovská hydroelektrárna Deriner v Turecku [i] 14:25 Rozebráno: Cihly [i] 14:55 Rozebráno: Vytápění a chlazení [i] 15:20 Megastavitelé: Mega most [i] 16:15 Jak se to dělá: Voskové figuríny/vysouvací rolety/suché pečivo/cínové korbele [i] 16:45 Vyrobeno v továrně: Hoboje/Výdejní okénka občerstvení do auta/Lahvová voda/Baseballové pálky [i] 17:10 Extrémní výbuchy: Demolice ve Fort William [i] 18:05 Extrémní stroje 7 [i] 19:00 Jak se to dělá 10 [i] 19:30 Jak se to dělá: Anatomické modely/hudební skříně/kukuřičné lupínky Tortilla/zapalovací svíčky [i] 20:00 Obchodníci 3 [i] 21:00 Králové aukcí: Kulečníkový stůl Rolling Stones [i] 21:30 Králové aukcí: Rubínový náhrdelník [i] 22:00 Život na laně 5 [i] 23:00 Kdo uspěje?: Námořní pyrotechnici [i] 00:00 Hrůzné okamžiky 12 [i] 00:55 Králové aukcí: Kulečníkový stůl Rolling Stones [i] 01:25 Králové aukcí: Rubínový náhrdelník [i] 01:50 Život na laně 5 [i] 02:50 Kdo uspěje?: Námořní pyrotechnici [i] 03:50 Jak se to dělá 6 [i] 04:15 Obchodníci 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Soudce a drahokam [i] 06:40 Finley požární autíčko 12/39 [i] 07:00 Kostičky [i] 07:10 Pátrání světlušky Lucie [i] 07:25 Malí lupiči [i] 08:40 Báječná chvíle [i] 10:15 Zprávičky [i] 10:30 Svět ČT [i] 10:55 My všichni školou povinní: Spor 5/13 [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hoby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Čarodějné námluvy [i] 14:20 Dědečkem proti své vůli [i] 16:05 Úsměvy Jiřiny Bohdalové [i] 16:40 Hercule Poirot [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Euromiliony 20:00 Možná přijde i charita aneb Pomáhej s humorem. Marek [i] 21:30 Hitparáda televizní zábavy [i] 22:25 Cesta z města [i] 00:15 Losování Euromiliony 00:20 Křížová palba [i] 01:55 Zpátky se Sobotou [i] 02:45 Sváteční slovo šéfredaktora Radia Proglas Pavla Mikšů [i] 02:50 Kuchařská pohotovost [i] 03:20 Móda - Extravagance - Manýry [i] 03:40 Profesor Popelnice [i] 04:00 Rendez-vous s Gustavem Bromem [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Ze ZOO do ZOO [i] 06:00 Americké Německo [i] 06:45 Riskantní mise speciálních jednotek: Americký dokumentární cyklus 2/4 [i] 07:35 Postřehy odjinud [i] 07:40 Genus: Život básníka a výtvarníka [i] 08:00 Panorama [i] 08:30 Osobnost na Dvojce [i] 08:35 Náš venkov [i] 08:50 Folklorní magazín [i] 09:20 Putování za písničkou s Jožkou Šmukařem po krajích [i] 09:45 Hranice bez hranic: Prajzsko 4/16 [i] 10:15 Kultura.cz [i] 10:40 Divadlo žije! [i] 11:10 Babylon [i] 11:40 Architektura: Zaha Hadid a vědecké centrum ve 36/45 [i] 12:05 Bláznova kronika [i] 13:30 GEN: Václav Vojta očima Marie Šandové [i] 13:45 Zázračné studánky: O boji s draky, kodování a velké lásce [i] 14:10 Třistatřicettři [i] 15:05 Kamera na cestách: Nikaragua [i] 16:00 Velký, větší, největší: Mezinárodní vesmírná stanice [i] 16:55 Přelouč - město dabingu [i] 17:20 Ranč U Zelené sedmy: Jak jsme se léčili ze závislosti 36/42 [i] 17:50 Nepovedený kouzelník [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Medúza [i] 19:30 Moje rodina - Vánoční zvonky [i] 20:00 Mýty a fakta historie: Osudy Říma 1/2 [i] 20:55 Jak se vám líbí [i] 22:50 Lady Chatterleyová [i] 01:30 Červený trpaslík: Mimo realitu 36/52 [i] 02:00 Mighty Boosh III: Tréma 6/6 [i] 02:30 Scientologie, pravda o lži [i] 04:05 Afgánistán, země míru a meče [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 V dobrém i zlém IV 22 [i] 05:20 Novashopping 05:55 Skippy 33 [i] 06:25 Pepek námořník [i] 06:40 Co nového Scooby-Doo? III 6 [i] 07:05 Avengers: Nejmocnější hrdinové světa 21 [i] 07:35 Tučňáci z Madagaskaru II 9 [i] 08:05 Čarodějka Tara 18 [i] 08:30 Grilování s Vodouchem: Dětská párty 4 [i] 09:05 Praštěná holka [i] 11:00 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Tři chlapi na cestách [i] 14:35 Scooby-Doo [i] 16:25 Láska z pasáže [i] 18:10 Babicovy dobroty: Švestky [i] 18:50 Hospoda: Oslavenec 38 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Harry Potter a Ohnivý pohár [i] 23:25 Terminátor 2 [i] 02:05 Novashopping 02:15 Králové ro(c)ku [i] 03:45 DO-RE-MI [i] 04:50 Vrchní sestra 1 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:10 Ninjago: Hadí uštknutí 3 [i] 07:40 Mistr Manny I: Hudba; Zmrzlinový tým 15 [i] 08:10 Hračkování [i] 08:45 Autosalon [i] 10:05 Columbo: Její příležitost [i] 11:40 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 13:45 Taxi [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru IX: Dům v lese [i] 18:00 Reportéři na vaší straně [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Mamma Mia! [i] 22:25 Muž proti muži [i] 00:40 Slídilové [i] 03:00 Volejte Věštce [i] 04:45 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Nájdená [i] 07:30 Úbohá Nasťa 46/80 [i] 08:20 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 127/129 [i] 09:30 Veštiareň [i] 10:30 Columbo zasahuje 1/20 [i] 12:25 Summerland II. 12/13 [i] 13:15 Bolesti slávnych I. 11/11 [i] 14:20 Dvojnásobná zrada [i] 16:10 Nezlomné putá [i] 18:00 Láska je môj osud [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Láska na obzore [i] 21:55 Barbara Woodová: Hra osudu [i] 23:45 Nájdená [i] 01:25 Columbo zasahuje 1/20 [i] 02:55 Summerland II. 12/13 [i] 03:40 Ružové okuliare [i] 04:20 Smiechoty [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:05 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Iron Man [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Tvrdá hra [i] 13:55 Nomád [i] 15:55 Krotitelé upírů [i] 17:50 Před svatbou ne! [i] 20:00 Sedm mečů [i] 22:40 Turnaj zabijáků [i] 00:20 Nářek duší [i] 01:55 V pasti [i] 03:40 Imigranti [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 10:00 Fotbal [i] 11:00 Tenis [i] 13:00 Fotbal [i] 14:00 Fotbal [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:15 Fotbal [i] 19:00 Tenis [i] 20:15 Box [i] 21:15 Box [i] 22:15 Box [i] 23:00 Rally [i] 23:30 Stolní tenis [i] 01:30 Rally [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Fakta nebo fikce 1: Muzikální duch / Létající humanoid 8 [i] 06:00 Vraždy v Midsomeru 11: Hlasy ze záhrobí 7 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 12: Osudná třináctá jamka 1 [i] 10:00 Kauzy podle Kate 1: Kuchař 4 [i] 11:00 Kauzy podle Kate 1: Dva Richardové 5 [i] 12:00 Kauzy podle Kate 1: Důvěřivci 6 [i] 13:00 Kauzy podle Kate 1: Návrat domů 7 [i] 14:00 Můj přítel Monk 1: Pan Monk v lunaparku 4 [i] 15:00 Můj přítel Monk 1: Pan Monk jde do blázince 5 [i] 16:00 Můj přítel Monk 1: Pan Monk a miliardářský lupič 6 [i] 17:00 Můj přítel Monk 1: Pan Monk a ta druhá 7 [i] 18:00 Můj přítel Monk 1: Pan Monk a maratonec 8 [i] 19:00 Milionový lékař 2: Muž proti muži, nerozum proti nemoci 5 [i] 20:00 Havaj 5-0 1: Vysoká hra 24 [i] 21:00 Sestřička Betty [i] 23:10 Spravedlnost v krvi 2: Přátelská střelba 2 [i] 00:10 Ace Ventura 2: Volání divočiny [i] 02:10 Tak se měj [i] 04:00 Fakta nebo fikce 1: Mlha ve strašidelném domě / Mimozemské UFO 7 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Budování říše 13 [i] 06:00 Největší metropole světa 3 [i] 07:10 Vraky snů 26 [i] 07:40 Vraky snů 3 [i] 08:10 Mravenci vědí všechno 10 [i] 08:25 Zmizelé světy 2 [i] 09:25 Vražedných šedesát 8 [i] 10:00 Vražedných šedesát 9 [i] 10:35 Zaříkávačka slonů [i] 11:45 Velké přírodní události 5 [i] 12:50 Jádro Facebooku [i] 13:55 Odvěká cesta lidstva 4 [i] 15:00 Jak vznikla Země 8 [i] 16:00 Jak vznikla Země 9 [i] 16:55 Válka v reklamě 2 [i] 18:00 Na chalupě den za dnem 5 [i] 19:00 Zvláštní jedlíci II. 1 [i] 20:05 Sběrači III.: Arline a Carolyn 13 [i] 21:00 Sport očima vědy II. 4 [i] 22:05 Louis Theroux: Místo pro pedofily [i] 23:15 Vrať se tam, odkud jsi přišel 1 [i] 00:20 Forenzní faktor 7 [i] 01:15 Podfuky a podrazy III. 1 [i] 02:10 Spartakus: Pravda o mýtu [i] 03:05 Velké přírodní události 5 [i] 04:00 Válka v reklamě 1 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Osm bláznivých večerů [i] 07:15 Za lepší život [i] 08:50 Pouť [i] 10:55 Rango [i] 12:40 Surfařka [i] 14:25 Je tady někdo? [i] 15:55 Lidice [i] 18:00 Prezidentské volby [i] 20:00 Cizinec [i] 21:45 Zelený sršeň [i] 23:45 Nová dcera [i] 01:30 Repo Men [i] 03:25 Tekken [i] 04:55 Virtuální světy [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    05:15 Prudencina hudba [i] 06:00 Wall Street: Peníze nikdy nespí