Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:10 Bez servítky [i] 09:05 Kobra 11 IX. 8/16 [i] 10:05 Blízko smrti: Príbeh rodiny Kincaidovcov [i] 12:00 HORÚCA KRV [i] 13:05 Rýchle Televízne noviny [i] 13:10 Mentalista II. 5/23 [i] 14:05 Rýchle Televízne noviny [i] 14:10 FARMA [i] 15:30 Dva a pol chlapa VII. 4/22 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House I. 12/22 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 FARMA [i] 21:30 MASTERCHEF [i] 22:45 AKČNÝ PIATOK: Sám proti gangom [i] 00:55 Presidio: Miesto zločinu [i] 02:35 Sám proti gangom [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Dámsky klub "N" [i] 06:50 Správy STV [i] 07:30 Góly - body - sekundy [i] 07:40 Práca pre teba [i] 07:50 Vojna kuchárov [i] 08:20 Duel [i] 08:50 5 proti 5 [i] 09:35 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VI.: Vyslobodenie 21/22 [i] 10:20 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VI.: Seržant 22/22 [i] 11:05 Sila lásky IV. 163 [i] 11:50 Práca pre teba [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Nebíčko v papuľke [i] 14:10 Divoký anjel 260 [i] 15:00 Doktorka Quinnová: Cváľajúci duch [i] 15:50 Práca pre teba [i] 15:55 Práca pre teba - žrebovanie [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky V. 247 [i] 17:15 Vojna kuchárov [i] 17:45 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Legendy popu: Jana Kocianová [i] 22:10 Nočné správy [i] 22:20 Počasie [i] 22:25 Góly - body - sekundy [i] 22:35 Hráč so smrťou [i] 00:15 Doktorka Quinnová: Cváľajúci duch [i] 01:00 Slovensko v obrazoch [i] 01:25 Svet v obrazoch [i] 01:50 Hráč so smrťou [i] 03:20 Vyšné Hágy 1941 - 2011 [i] 03:30 Správy STV [i] 04:15 Góly - body - sekundy [i] 04:20 Sila lásky IV. 163 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Maškrtníček [i] 09:00 Práca pre teba [i] 09:05 Dámsky klub "N" [i] 10:40 Rieky sveta: Okavango, rieka zvierat [i] 11:05 Fokus právo [i] 11:35 Rómsky magazín [i] 12:00 Správy - Hírek [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:40 Dobrý večer,majster Dusík [i] 13:35 My Európania: 18. storočie - Európa bojuje za slobodu [i] 14:25 Kvarteto [i] 14:50 Senior klub [i] 15:20 Orientácie [i] 15:55 Tvárou v tvár [i] 16:30 Fokus - rodina [i] 16:55 Mama to vie najlepšie [i] 17:20 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Práca pre teba - žrebovanie [i] 18:00 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 18:30 Večerníček: No,počkaj! [i] 18:40 Encyklopédia slov.obcí: Smrečany [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Rastislav Revúcky [i] 20:00 Planéta mláďat: Zákony prírody berieme do vlastných rúk 4/5 [i] 20:55 Família: Família - Šimon [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Práca pre teba [i] 22:00 Kino na Dvojke: Malcolm X [i] 01:15 BJD - zostrihy: BJD Harold López-Nussa Trio (Kuba/Francúzsko) [i] 02:10 Udalosti ČT [i] 02:55 Správy STV "N" [i] 03:40 ArtSpektrum [i] 03:49 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:50 Súdna sieň: Hulvát [i] 08:55 Dom snov III. 36 [i] 09:55 Panelák: Pytačky [i] 11:00 ÁNO, ŠÉFE USA II. 10 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Súdna sieň: Patrí do polepšovne [i] 14:00 Panelák: Pytačky [i] 15:00 Kosti VI. 5,6 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Špiónka [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: Rozchod [i] 21:30 X FACTOR USA 2012 [i] 00:40 Pátranie po Zlatom kalendári [i] 02:35 Extrémne svahy [i] 04:20 Let´s Dance [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Malý pitaval z veľkého mesta: Autorka detektívnych poviedok 11 [i] 06:05 Moderné veštenie [i] 07:05 MacGyver 39 [i] 08:05 Matlock IV. 2 [i] 09:00 Detektív Nash Bridges III. 14,15 [i] 11:00 C.S.I.: Kriminálka New York II. 21 [i] 12:00 POD POVRCHOM 15 [i] 13:10 Faktor strachu III. 6 [i] 14:10 Ninja Factor I. 3 [i] 14:40 Simpsonovci VIII. 15 [i] 15:10 Griffinovci IV. 16 [i] 15:40 Kúzelníci z Waverly 9 [i] 16:15 Vytunuj mi fáro I. 22 [i] 17:00 ÁNO, ŠÉFE USA II. 10 [i] 18:00 Profesionáli: Vianoce 17 [i] 18:50 Dom snov III. 36 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 VTIP ZA STOVKU [i] 21:10 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 22:40 Inkognito [i] 23:40 Chalupári: Zmierovací sudca 6 [i] 00:35 Simpsonovci VIII. 15 [i] 01:05 Nitro Circus I. 7 [i] 01:35 Matlock I. 7 [i] 02:30 Inšpektori [i] 04:05 MacGyver 40 [i] 04:55 Malý pitaval z veľkého mesta: Exoti 12 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ztracený svět III.: Srdce bouře 22/22 [i] 07:55 Posel ztracených duší II. 9/22 [i] 08:50 Advokáti V. 21/22 [i] 09:45 Drzá Jordan III. 1/13 [i] 10:40 Pán šelem: Zlatý Fénix 19/22 [i] 11:35 Ztracený svět III.: Srdce bouře 22/22 [i] 12:30 Advokáti V. 22/22 [i] 13:25 Posel ztracených duší II. 9/22 [i] 14:20 CSI: New York VII. 5/22 [i] 15:15 Drzá Jordan III. 1/13 [i] 16:10 Pán šelem: Blíženci 20/22 [i] 17:05 Ochránce III. 1/23 [i] 18:00 Posel ztracených duší II. 10/22 [i] 19:00 Drzá Jordan III. 2/13 [i] 20:00 CSI: New York VII. 6/22 [i] 21:00 Starsky & Hutch [i] 23:00 Profil zločinu III. 6/12 [i] 00:10 Cena za lidskost IV. 1/8 [i] 01:20 Starsky & Hutch [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Jedna velká rodina [i] 06:00 Jak se to dělá 2 [i] 06:25 Rození obchodníci: Ford Cosworth [i] 07:15 Americký chopper: Motorka pro Strike Ten Entertainment [i] 08:10 Špinavé práce: Ozdobné tykve [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Strasti zelenáčů [i] 09:55 Nutné k přežití: Patagonie - část 2 [i] 10:50 Jak to dělají?: Rychlé auto/ Bankovní trezory/ Vápno [i] 11:15 Jak se to dělá 2 [i] 11:40 Mimořádné projekty: Arizonští kardinálové [i] 12:35 Pátá rychlost 1 [i] 13:05 Pátá rychlost 2 [i] 13:30 Rození obchodníci: Ford Cosworth [i] 14:25 Americký chopper: Motorka pro McCuff Industries [i] 15:20 Bořiči mýtů: Smrtící sláma [i] 16:15 Špinavé práce: Výroba boloňského salámu [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Led a otevřené moře [i] 18:05 Nutné k přežití: Sibiř - část 1 [i] 19:00 Jak se to dělá 9 [i] 19:30 Jak se to dělá: Dalekohledy/prskavky/gumové holínky/kotoučové pily [i] 20:00 Načerno pálený alkohol: Bratrstvo psanců [i] 21:00 Mafiánská pravidla Loua Ferranteho [i] 22:00 Strašení: Ozvěny minulosti [i] 23:00 Strašení: Lovkyně duchů [i] 00:00 Běsnění: Běsnění živlů [i] 00:55 Načerno pálený alkohol: Bratrstvo psanců [i] 01:50 Mafiánská pravidla Loua Ferranteho [i] 02:50 Strašení: Ozvěny minulosti [i] 03:50 Strašení: Lovkyně duchů [i] 04:45 Jak to dělají?: Rychlé auto/ Bankovní trezory/ Vápno [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Sever a Jih 1/12 [i] 06:00 Na krásné vyhlídce [i] 07:00 Žofín, ostrov vzpomínek a snů: Podzim [i] 07:55 Čerte, drž se svého kopyta! [i] 09:05 Sen o krásné panně [i] 10:20 Svět patří nám [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:30 O Janovi a podivuhodném příteli [i] 14:00 To neznáte Hadimršku [i] 15:30 Zlatí úhoři [i] 16:55 Robinson Crusoe [i] 18:25 Můžeme dál? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset 20:00 Vyprávěj: Několik vět 4/16 [i] 20:55 13. komnata Polyxeny Czerninové [i] 21:20 Všechnopárty [i] 22:00 Zpátky se Sobotou [i] 22:55 Kriminálka Paříž: I slepí vraždí 22/62 [i] 23:50 Město žen II: Narozeniny 7/22 [i] 00:10 Co nám dělá dokonalá těla? 23/39 [i] 00:35 MI5 V 1/10 [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:55 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 02:40 Banánové rybičky [i] 03:10 Bolkoviny [i] 03:55 Po stopách hvězd [i] 04:20 Svět patří nám [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Styl [i] 05:25 Jak se žije kouzelníkům podle [i] 05:40 Chcete mě? [i] 06:00 Tajemství na dně moří 4/6 [i] 06:50 Staré pověsti české [i] 08:10 Genus: Život filosofa a historika [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Osobnost na Dvojce [i] 09:05 Hledání ztraceného času: Milénium 1 [i] 09:25 GEN: Anastáz Opasek očima Věry [i] 09:40 Poutní místa [i] 10:00 Národní svatováclavská pouť 2012 [i] 11:40 Kníže Václav [i] 13:35 Jak se žije s národními symboly podle Vladimíra Morávka [i] 13:50 Svatováclavský hudební festival 2011 [i] 15:40 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:25 Království divočiny: Kočkodani husarští [i] 16:50 Na plovárně... ohlédnutí za tím nejlepším [i] 17:45 Miloš Forman - americká léta [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Phineas a Ferb II: Zubman 28/39 [i] 19:15 Chcete mě? [i] 19:30 Jdi za svým snem [i] 20:00 Korespondence V+ [i] 22:40 Velikáni filmu: Michelangelo Antonioni [i] 00:30 Koncert tří trumpetistů [i] 01:25 Na stojáka [i] 01:50 Medúza 02:25 Přežít! [i] 03:15 Design pro život: Cyklus BBC 5/6 [i] 04:05 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 04:35 Postřehy odjinud [i] 04:40 Moravský rok [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 V dobrém i zlém IV 21 [i] 05:20 Novashopping 06:05 Wonder Woman [i] 07:40 Sněhurka [i] 08:55 Pětka s hvězdičkou [i] 10:15 Za humny je drak [i] 12:15 Což takhle dát si špenát [i] 14:10 Třetí princ [i] 15:40 Legenda o Zorrovi [i] 18:25 Ulice 2250 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 MasterChef 5 [i] 22:25 Bez soucitu [i] 00:15 Válka gangů [i] 02:25 Novashopping 02:30 Smrtící posedlost [i] 03:55 Áčko [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Zpravodajství FTV Prima 07:35 Roboti [i] 09:20 Prostřeno! [i] 10:10 Dračí srdce [i] 12:15 Kristián [i] 14:05 Periskop nahoru a dolů! [i] 16:10 Sedm hladových [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Zrcadlo tvého života - Bolek Polívka [i] 21:15 Základka: V nouzi poznáš charakter 6 [i] 21:50 Show Jana Krause [i] 22:45 Cesty k úspěchu [i] 22:55 Spáči [i] 02:10 Volejte Věštce [i] 03:55 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Čistá láska 88-89/170 [i] 07:30 La Tormenta: Pokušenie lásky 82/216 [i] 08:40 V siedmom nebi III. 9/22 [i] 09:30 Veštiareň [i] 10:30 Správna Susan I. 9/22 [i] 10:55 Ezel 105/142 [i] 11:50 Larina voľba 82 [i] 12:45 Druhý dych II.- NOVÉ ČASTI 7 [i] 14:00 O.C. California III. 19/25 [i] 14:55 Mladí, krásni, skazení 107/131 [i] 15:45 La Tormenta: Pokušenie lásky 83/216 [i] 16:50 Keď budeš moja 184/238 [i] 17:50 V siedmom nebi III. 10/22 [i] 18:45 Dharma a Greg I. 4/23 [i] 19:15 Frasier [i] 19:50 Smotánka [i] 20:15 Druhý dych II.- NOVÉ ČASTI 8 [i] 21:30 THE VOICE 2012 [i] 00:15 Nezlomné putá [i] 01:50 Frasier [i] 02:10 Nájdená [i] 03:40 L.O.V.E. [i] 04:15 Adela show [i] 04:55 SEDEM s r.o. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:05 Upoutávky z vysílání Film+ 06:05 Griffin a Phoenixová [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Kamufláž [i] 13:50 Paparazzi [i] 15:25 Já jsem ty a ty jsi já [i] 17:10 Chladnokrevně [i] 18:55 Zkáza rodu Hickmanů [i] 20:45 Imigranti [i] 22:45 V pasti [i] 00:35 Bazén [i] 02:10 Dlouhý víkend [i] 03:35 Operace Boeing 747 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cestovní vozy [i] 09:00 Fotbal [i] 10:00 Tenis [i] 11:30 Tenis [i] 13:00 Fotbal [i] 14:15 Fotbal [i] 15:00 Fotbal [i] 16:00 Fotbal [i] 17:00 Fotbal [i] 18:00 Tenis [i] 19:00 Tenis [i] 20:00 Silové sporty [i] 21:00 Box [i] 22:55 Business Class [i] 23:00 Bowling [i] 00:00 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Fakta nebo fikce 1: Mlha ve strašidelném domě / Mimozemské UFO 7 [i] 06:20 Diagnóza vražda 5: Rychle uzavřený případ 2 [i] 07:20 Dobrá manželka 1: Výbuch 19 [i] 08:20 Bratři a sestry 1: Společenské hry 19 [i] 09:20 Vraždy v Midsomeru 12: Pomsta špionů 3 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 9: Dítě naděje 9 [i] 12:20 Můj přítel Monk 1: Pan Monk a ta druhá 7 [i] 13:20 Kauzy podle Kate 1: Návrat domů 7 [i] 14:20 Walker, Texas Ranger 9: Faith 10 [i] 15:20 Dobrá manželka 1: Výsměch 20 [i] 16:20 Bratři a sestry 1: Špatné zprávy 20 [i] 17:20 Studna přání [i] 19:20 Můj přítel Monk 1: Pan Monk a maratonec 8 [i] 20:20 Ace Ventura 2: Volání divočiny [i] 22:20 Spravedlnost v krvi 2: Přátelská střelba 2 [i] 23:20 Havaj 5-0 1: Bezpečný dům 23 [i] 00:20 Rookie Blue 3: Hodina skončila 2 [i] 01:20 Milionový lékař 2: Muž proti muži, nerozum proti nemoci 5 [i] 02:20 Dobrá manželka 1: Výsměch 20 [i] 03:20 Bratři a sestry 1: Špatné zprávy 20 [i] 04:15 Diagnóza vražda 5: Rychle uzavřený případ 2 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Budování říše 12 [i] 06:00 Top 10 9 [i] 06:35 Top 10 10 [i] 07:10 Místa ve Středomoří: Korsika 8 [i] 08:25 Nejpřísnější rodiče na světě 16 [i] 09:20 Utajený šéf 7 [i] 10:15 První apokalypsa 2